Strona główna » Zdrowie i uroda » Leki, suplementy i witaminy » Ranking boosterów testosteronu
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Zdrowie i uroda » Leki, suplementy i witaminy » Ranking boosterów testosteronu
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking boosterów testosteronu

Choć boostery do testosteronu są dostępne na rynku od kilkunastu lat to pozytywne działanie ich głównego składnika jest znane od tysięcy lat. Mowa tu o żeń-szeniu, który znacząco podnosi poziom testosteronu w ludzkim organizmie. Hormon ten jest odpowiedzialny nie tylko za podniesienie skuteczności płodności czy zwiększenia libido, wśród lekarzy, suplementy diety podnoszące testosteron mają bardzo pozytywne opinie.

 

Booster testosteronu wspomaga budowę mięśni, brzmienie głosu, szybszą regenerację po treningu czy lepsze samopoczucie.

Ranking najlepszych boosterów testosteronu w 2023 roku

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Olimp Testomag 30 tabl. 20 zł Sprawdź teraz
2 Megabol Testosterol 250 30 Kaps 14 zł Sprawdź teraz
3 Nutrex Anabol Hardcore 60caps 116 zł Sprawdź teraz
4 Biotech Tribooster 60 Tab 44 zł Sprawdź teraz
5 Ecomax Zma + B6 90 Kaps 13 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych boosterów testosteronu

1. Olimp Testomag 30 tabl.

Olimp Testomag 30 tabl.

Cena: od. 20 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Produkt zalicza się do najmocniejszych boosterów testosteronu z grupy tych o wysokiej ilości mikroelementów, przy czym nie powoduje skutków ubocznych. Stosowanie boostera testosteronu gwarantuje przyrost masy mięśniowej przy jednoczesnym wsparciu regeneracji mięśni. Stosowanie produktu dostarczy Ci sporych dawek – selenu, cynku, magnezu, witaminy B6 czy kwasu D-asparaginowego.

 

Dzięki bogatemu stężeniu minerałów tabletki zadbają o prawidłową syntezę białek, wsparcie gospodarki elektrolitowej, układu kostnego i układu nerwowego. Booster Olimp Testomag Jest polecany głównie dla mężczyzn, którzy borykają się z niską jakością nasienia, specyfik poprawia sprawność seksualną poprzez utrzymanie ruchliwości plemników.

 

2. Megabol Testosterol 250 30 Kaps

Megabol Testosterol 250 30 Kaps

Cena: od. 14 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Podstawowym działaniem boostera testosteronu jest zwiększenie tkanki mięśniowej, jednak jego interakcja z organizmem wpływa na szereg innych funkcji ludzkiego ciała. Dzięki oparciu suplementu diety na sterolach roślinnych możemy liczyć na wsparcie pracy serca i nerek, wzmocnienie mięśni szkieletowych oraz znacznie lepsze samopoczucie. Dzięki dominacji składników naturalnych nawet długotrwałe stosowanie boostera nie przewiduje ewentualnych skutków ubocznych.

 

Produkt jest uważany za jeden z najsilniejszych boosterów testosteronu z grupy roślinnych suplementów diety. Wsparty odpowiednio zbilansowaną dietą białkową, po 30 dniach stosowania może przynieść ponad 20% przyrost masy mięśniowej.

 

3. Nutrex Anabol Hardcore 60caps

Nutrex Anabol Hardcore 60caps

Cena: od. 116 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Jeden z najmocniejszych boosterów testosteronu na rynku, ze względu na bardzo wysokie przyrosty suchej masy mięśniowej, suplement diety jest stosowany przez zawodowców w tym, kulturystów i kulturystki. Booster działa na zasadzie szybkiego uruchomienia syntezy białek mięśniowych, efekt ten jest zasługą wywołania w organizmie gigantycznego wzrostu działania anabolicznego.

 

Produkt nie wywołuje początkowego zastoju mięśni, który często towarzyszy słabszym preparatom farmaceutycznym, dzięki zawartości kwasu D-asparaginowego. Roztwór zawarty w kapsułkach bardzo szybko przedostaje się do tkanek mięśniowych, dzięki czemu trening można rozpocząć kilka minut po przyjęciu suplementu. Najlepszym wsparciem dla skuteczniejszego działania specyfiku będzie stosowanie diety wysokobiałkowej.

 

4. Biotech Tribooster 60 Tab

Biotech Tribooster 60 Tab

Cena: od. 44 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Suplement diety podnosi poziom testosteronu we krwi, utrzymując go na odpowiednio wysokim poziomie za sprawą saponiny, jedna kapsułka składa się w 90% z tej substancji. Mimo silnego stężenia minerału, specyfik nie powoduje skutków ubocznych, ponieważ saponina to naturalny związek chemiczny pochodzenia roślinnego, którego źródłem jest buzdyganka ziemna.

 

Biotech Tribooster to jeden z najsilniejszych boosterów testosteronu, pod względem poprawy doznań seksualnych. Zawartość pierwiastków roślinny buzdyganka ziemnego będzie w tym przypadku działać jako naturalny afrodyzjak. Regularne stosowanie leku będzie miało wpływ na niski poziom cholesterolu oraz ciśnienia tętniczego, co będzie zbawienne dla układu krwionośnego.

 

5. Ecomax Zma + B6 90 Kaps

Ecomax Zma + B6 90 Kaps

Cena: od. 13 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Suplement diety przeznaczony nie tylko do sportów siłowych. Głównym zadaniem boostera testosteronu jest regeneracja tkanki mięśniowej po nawet najbardziej intensywnym treningu, jego stosowanie odwdzięcza się również zauważalnym wzrostem masy mięśniowej. Preparat bazuje na trzech podstawowych mikroelementach, które są niezwykle ważne dla odpowiedniej pracy mięśni, są to – cynk, magnez oraz witamina B6. Suplement diety należący do popularnej grupy ZMA, pozytywnie wpływa na zwiększenie wydolności organizmu podczas treningów.

 

Pozytywne opinie boostera testosteronu sprawiają, iż produkt jest idealnym dodatkiem treningowym dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze sportem siłowym lub wyczynowym. Booster polecany głównie dla mężczyzn ze względu na wysoką zdolność naturalnego wzrostu testosteronu w organizmie.

 

Poradnik zakupowy boosterów testosteronu

Jaki najlepszy booster testosteronu – skład

Pierwszą ważą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego dla siebie boostera do testosteronu, jest jego skład. Niektóre produkty są bogate w minerały, dzięki czemu usprawniają one układ kostny, nerwowy, krwionośny czy sercowo-naczyniowy, poprawiają koncentrację i mają dobroczynny wpływ na przyrost masy mięśniowej. Polecane są głównie dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sportem lub chcą, wzbogać swoją dotychczasową dietę. Tego typu specyfiki należą do grupy ZMA, posiadają w sobie duże ilości cynku, magnezu i witamina B6.

Najmocniejsze boostery testosteronu, których głównym zadaniem jest podniesienie hormonu do maksimum, to głównie wybór osób, które chcą w szybkim tempie znacząco zwiększyć swoje mięśnie. Bardzo często korzystają z nich początkujący kulturyści, tego rodzaju suplementy diety należą do grupy DAA. Głównym składnikiem, który występuje w tej grupie boosterów testosteronu, jest kwas D-asparaginowy.

Zwiększenie libido jest jednym z głównych powodów poszukiwań suplementacji hormonu testosteronu. W tym przypadku, rzadko brane są pod uwagę kwestie związane z przyrostem masy mięśniowej. Znacząca poprawa jakości życia seksualnego lub płodności u mężczyzn jest możliwa za sprawą saponiny. Grupa znana jako tribulus to najsilniejsze boostery testosteronu, pod względem szans zwiększenia potencji. Gościnność buzdyganka naziemnego w tego typu sprawia, iż specyfiki są bardzo skuteczne.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze boostera testosteronu

Na rynku suplementów istnieje bardzo wiele produktów, które są sprowadzane z nielegalnego źródła. Ich stosowanie może doprowadzić do niebezpiecznych komplikacji, a nawet śmierci. Każdy z tego rodzaju produktów, jest również lekiem, dlatego warto przeprowadzić stosowne badania, wykluczając możliwość wystąpienia reakcji alergicznej. W przypadku wyboru odpowiedniego specyfiku, przed ostateczną decyzją, należy skonsultować się z lekarzem.

Jak wynika z rankingu, boostery testosteronu, które pochodzą z legalnego źródła, są bezpieczne, nie są one powodem ciężkich komplikacji, pod warunkiem, że są stosowane zgodnie z zalecanym dawkowaniem. Istnieją jednak produkty, które podszywają się pod suplementy diety, będąc tak naprawdę sterydami, które mogą powodować ciężkie komplikacje zdrowotne, jednym z nich jest Tribulon black. Skutki uboczne preparatu opartego na sterydach mogą objawić się – biegunką lub zaparciem, wymiotami, nudnościami, często występują trudności w zasypianiu, a w przypadku kobiet obfite miesiączki. Stosowanie tego typu substancji może zalecić jedynie lekarz.

Autor rankingu:
Joanna Fabera
Autor rankingu:
Joanna Fabera Kategoria: Leki, suplementy i witaminy joasia.fa@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *