Strona główna » Hobby » Artykuły dla plastyków » Ranking cienkopisów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Artykuły dla plastyków » Ranking cienkopisów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking najlepszych cienkopisów w 2022 / 2023 roku

Cienkopisy to przybór piśmienniczy, który w precyzyjny i dokładny sposób przekłada tusz na kartkę. Istnieje wiele rodzaj cienkopisów. Przygotowane przez nas zestawienie najlepszych cienkopisów pomoże ci poznać i porównać wiele ciekawych pozycji. Zrzeszamy w jednym miejscu wiele wartych uwagi pozycji.

 

Wybór najlepszego cienkopisu nigdy nie był tak prosty! Cienkopis jest produktem uniwersalnym, który sprawdza się zarówno wśród uczniów jak i u nauczycieli. Warto skorzystać z pomocy naszego rankingu i dokonać najlepszego wyboru.

Ranking cienkopisów – najlepsze cienkopisy w 2022 / 2023 roku – poznaj tanie i praktyczne pozycje

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Ooly Żelowe Cienkopisy Do Ciemnego Papieru Modern Zestaw 3szt. 17 zł Sprawdź teraz
2 Sakura Pigma 03 Micron 49 Black 0,35Mm Cienkopis 7 zł Sprawdź teraz
3 Sakura Cienkopis Gelly Mixed 3 Sztuki 28 zł Sprawdź teraz
4 Faber Castell Cienkopis Pitt Artist Pen B 1750 167475 Fc 8 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych cienkopisów w 2022 / 2023 roku

1. Ooly Żelowe Cienkopisy Do Ciemnego Papieru Modern Zestaw 3szt.

Ooly Żelowe Cienkopisy Do Ciemnego Papieru Modern Zestaw 3szt.

Cena: od. 17 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Pierwszą pozycją znajdującą się w naszym zestawieniu najlepszych cienkopisów jest produkt firmy Ooly. Jest to zestaw trzech długopisów żelowych serii Modern. Wyróżniają się one tym, że doskonale piszą zarówno na papierze białym jak i na ciemnym. Przy pomocy cienkopisu mogą powstać wyjątkowe zdobienia.

 

Długopis się nie rozciera, posiada precyzyjną końcówkę o grubości 0,05 mm. Komplet zawiera trzy transparentne kolory: srebrny, złoty i biały. Cienkopisy odpowiedne są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.Jest to często polecany i wysoko oceniany produkt. Posiada niską, atrakcyjną cenę.

 

2. Sakura Pigma 03 Micron 49 Black 0,35Mm Cienkopis

Sakura Pigma 03 Micron 49 Black 0,35Mm Cienkopis

Cena: od. 7 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Kolejną propozycją znajdującą się w naszym rankingu najlepszych cienkopisów jest Sakura Pigma 03 Micron. Jest to długopis koloru czarnego o grubości powstałej linii 0,35mm. Jest to precyzyjny i profesjonalny cienkopis. Powstał on na przy pomocy tuszu na bazie wody. Posiada wiele przydatnych zastosowań takich jak prace plastyczne, techniczne.

 

Sprawdza się również doskonale jako długopis wykorzystywany przez uczniów w szkole lub nauczycieli. Cienkopis Sakura jest szybkoschnący dzięki czemu nie rozprowadza się niekontrolowanie po kartce. Długopis jest wodoodporny oraz odporny na blaknięcie. Produkt dostępny jest w wyjątkowo niskiej, atrakcyjnej cenie.

 

3. Sakura Cienkopis Gelly Mixed 3 Sztuki

Sakura Cienkopis Gelly Mixed 3 Sztuki

Cena: od. 28 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Po raz kolejny w naszym rankingu najlepszych cienkopisów pojawia się propozycja firmy Sakura. Jest to zestaw trzech sztuk cienkich, żelowych długopisów. Posiadają one wyjątkową, metaliczną barwę. Zestaw zawiera kolor złoty, srebrny oraz biały.

 

Odcienie te doskonale prezentują się na białym oraz ciemnym papierze. Są dobrym wyborem przy ozdabianiu kartek. Żelowy tusz zapewnia gładki efekt wykończenia. Cienkopis Gelly Mixed to jedna z najlepiej ocenianych pozycji 2022 / 2023, dostępna jest ona w niskiej, atrakcyjnej cenie.

 

4. Faber Castell Cienkopis Pitt Artist Pen B 1750 167475 Fc

Faber Castell Cienkopis Pitt Artist Pen B 1750 167475 Fc

Cena: od. 8 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Ostatnią pozycją pojawiającą się w naszym rankingu najlepszych cienkopisów jest Faber Castell Cienkopis Pitt Artist. Jest to nowoczesny, artystyczny długopis. Sprawdza się on doskonale przy rysowaniu oraz szkicowaniu. Jest to idealna pozycja dla architektów, grafików, projektantów.

 

Cienkopis posiada neutralne PH tuszu bez zawartości kwasów, odporny jest na działanie światła słonecznego. Długopis jest wodoodporny, dzięki czemu nie rozmazuje się na papierze. Produkt dostępny jest w wyjątkowo niskiej i atrakcyjnej cenie.

 

Poradnik zakupowy cienkopisów

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu cienkopisu?

Warto zwrócić uwagę, czy wybrany cienkopis posiada precyzyjną końcówkę. Równie ważny jest kolor długopisu, jeśli zależy ci na kolorze czarnym, niebieskim, czerwonym to wybieraj wśród modeli o gładkim wykończeniu. Jeśli jednak preferujesz pisaki kolorowe, doskonałym wyborem będą cienkopisy żelowe o wykończeniu metalicznym. Długopisy precyzyjne sprawdzą się doskonale przy wszelkich pismach ozdobnych.

Dla kogo cienkopisy będą najlepszym wyborem?

Cienkopisy to precyzyjne oraz profesjonalne pisaki. Umożliwiają one dokładne wykonaniu rysunku lub zapisu. Cienkopisy sprawdzą się doskonale w pracy grafika, ilustratora, architekta, projektanta. Będzie to też dobry wybór w przypadku uczniów i nauczycieli.

Czy cienkopisy to drogi wydatek?

Cienkopisy to przybór piśmienniczy, który ułatwia pracę w wielu branżach. Warto zainwestować w pisak, który jest wodoodporny oraz szybkoschnący. W naszym rankingu najlepszych cienkopisów przedstawiamy zarówno pozycje tańsze jak i te pochodzące z wyższej półki cenowej. Koszty pisaków precyzyjnych zaczynają się już od niecałych dziesięciu złotych a kończą poniżej trzydziestu. Warto zwracać uwagę również na cienkopisy dostępne w zestawach. Często ich cena jest równie atrakcyjna i niska jak tych dostępnych w pojedynczych sztukach.

Autor rankingu:
admin
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Artykuły dla plastyków mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *