Strona główna » Hobby » Gry » Ranking gier na Xbox
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Gry » Ranking gier na Xbox
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking najlepszych gier na Xbox w 2022 / 2023 roku

Dobre gry na Xbox to świetny sposób na rozładowanie nadmiaru emocji. Dzięki nim możesz odciąć się od codziennych problemów, zanurzyć w świecie fantazji i całkowicie odprężyć. Co istotne, wiele z nich umożliwia kreatywne spędzanie czasu wolnego nie tylko na kanapie, ale i w ruchu. Część z nich wpływa też dobrze na koordynację wzrokowo-ruchową oraz poprawiają refleks.

 

Zatem, jaką grę na Xbox wybrać, żeby zapewnić sobie wieczory pełne wrażeń? Które pozycje cieszą się największą popularnością? Sprawdź nasz ranking gier na Xbox, a dowiesz się, co teraz warto kupić!

Ranking najlepszych gier na Xbox

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Cyberpunk 2077 (Gra Xbox One) 108 zł Sprawdź teraz
2 FIFA 23 (Xbox One Key) 132 zł Sprawdź teraz
3 Just Dance 2022 (Gra Xbox One) 164 zł Sprawdź teraz
4 Far Cry 6 (Gra Xbox One) 117 zł Sprawdź teraz
5 FIFA 23 (Xbox Series Key) 151 zł Sprawdź teraz
6 Assassin’s Creed Valhalla (Gra Xbox One) 98 zł Sprawdź teraz
7 Jurassic World Evolution Standard Edition (Xbox One Key) 53 zł Sprawdź teraz
8 Need For Speed Payback Deluxe Edition (Xbox One Key) 172 zł Sprawdź teraz
9 Call Of Duty Modern Warfare II Cross-Gen Bundle (Xbox Series Key) 269 zł Sprawdź teraz
10 Grand Theft Auto V Premium Online Edition (Xbox One Key) 130 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych gier na Xbox w 2022 / 2023 roku

1. Cyberpunk 2077 (Gra Xbox One)

Cyberpunk 2077 (Gra Xbox One)

Cena: od. 108 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Cyberpunk 2077 (Gra Xbox One) to dla wielu osób najlepsza gra na Xbox dostępna na rynku. Jest to przygodówka RPG akcji z otwartym światem. Gracz wciela się w rolę cyberpunkowego najemnika, który uwikłany został w walkę o przetrwanie. Akcja gry toczy się w Night City, megalopolis. Miejsce to jest zdominowane przez niezdrową pogoń za władzą oraz sławą.

 

Ta polecana gra na Xbox pozwoli Ci stworzyć własny cyberpunkowy świat oraz ruszyć na podbój potężnego miasta przyszłości. W grze będziesz mieć do dyspozycji wiele rozmaitych opcji i narzędzi, dzięki którym staniesz się legendą najbardziej niebezpiecznego miasta przyszłości. Do dyspozycji masz różnorodny arsenał, umiejętności hackerskie oraz cybernetyczne ulepszeń. W tej grze będziesz mógł wyruszyć na brawurowe przygody, które osławią Ciebie i twojego bohatera. Gra przeznaczona jest dla osób pełnoletnich z uwagi na wulgarne słownictwo, treści erotyczne oraz przemoc.

 

2. FIFA 23 (Xbox One Key)

FIFA 23 (Xbox One Key)

Cena: od. 132 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Zastanawiasz się, jaką grę na Xbox kupić? FIFA 23 to kultowa już gra na Xbox one, która została zaprojektowana z myślą o fanach piłki nożnej. Czego możesz spodziewać się po produkcie? Przede wszystkim dzięki rozbudowie technologii HyperMotion2, będziesz mieć dostęp do dwa razy większej bazy motion capture. Dzięki temu każdy mecz dostarczy Ci wiele emocji, bowiem zobaczysz w nim jeszcze więcej autentycznych animacji. W FIFA 23 znajdziesz ponad 19 000 dokładnie odtworzonych piłkarzy. Ponadto będziesz mieć do dyspozycji ponad 700 zespołów. Ale to nie wszystko! Możesz korzystać z ponad 100 stadionów i więcej niż 30 lig!

 

Ta idealna gra na Xbox wyposażona została także w specjalne centrum treningowe, dzięki któremu będziesz mógł poznać podstawy rozgrywki oraz poprawiać swoje umiejętności. Znajdziesz w niej szereg nowych lekcji i wyzwań, które pozwolą Ci stać się prawdziwym mistrzem. Co więcej gra ma funkcję Cross-play, dzięki której będziesz mógł grać przeciwko znajomym na różnych platformach sprzętowych. Ponadto zupełnie nowa mechanika przyśpieszenia pozwoli Ci uzyskać większą różnorodność w osiąganiu prędkości maksymalnej przez piłkarzy. Gra sprawdzi się zarówno dla starszych, jak i najmłodszych graczy. Jest odpowiednia od trzech lat.

 

3. Just Dance 2022 (Gra Xbox One)

Just Dance 2022 (Gra Xbox One)

Cena: od. 164 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Nasz ranking gier na Xbox nie mógłby być kompletny, gdyby nie Just Dance 2022. Jest to niezwykle wciągająca gra muzyczna, która łączy pokolenia. Mogą do niej przystąpić zarówno najmłodsi gracze, jak i nieco starsi użytkownicy. Jest to obecnie jedna z największych gier tanecznych dostępnych na rynku. Znajdziesz w niej aż 40 nowych piosenek ze szczytów list przebojów, nowe światy oraz największe klasyczne hity.

 

Ta bardzo dobra gra na Xbox pozwoli Ci tańczyć do najnowszych hitów i bawić się wspólnie z przyjaciółmi, znajomymi oraz członkami rodziny. Dzięki niej przeżyjesz niezapomniane chwile, pełne energii, ruchu oraz dobrego humoru. Jeśli szukasz pozycji, która ożywi Twoje wieczory, ta propozycja na pewno przypadnie Ci do gustu. W grze masz możliwość ćwiczyć podczas zabawy i rozpoczynać swój własny trening w trybie gry Sweat mode. Dzięki śledzeniu spalonych kalorii i czasu spędzonego na tańcu będziesz dodatkowo zmotywowany do sięganiu po dalsze sukcesy taneczne. Przedział wiekowy odpowiedni dla gry zaczyna się już od trzech lat. Z myślą o najmłodszych graczach został przygotowany tryb Tryb Kids Mode, który pozwoli im dopasować układ odpowiednio do wieku i umiejętności.

 

Ta polecana gra na Xbox jest na tyle uniwersalna, że świetnie nadaje się na prezent i upominek. Będzie odpowiednia zarówno dla dzieci, jak i młodzieży bez względu na wiek, czy hobby.

 

4. Far Cry 6 (Gra Xbox One)

Far Cry 6 (Gra Xbox One)

Cena: od. 117 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Far Cry 6 to według wielu graczy najlepsza gra na Xbox dostępna na rynku. Jest to propozycja dla nieco starszych graczy, którym zależy na dużej dawce emocji i adrenaliny. W grze gracze zanurzają się chaotycznym świecie współczesnej rewolucji. Mają za zadanie walczyć oraz pokonywać dyktaturę oraz reżim Antóna. W grze będziesz mieć okazję tocząc naprawdę zagorzałe boje, do których będziesz mógł wykorzystać wszystkiego, co ułatwi ci osiągnięcie celów. Do dyspozycji będziesz mieć arsenał szokującej broni. Nie zabraknie także pojazdów oraz zwierząt.

 

Ta idealna gra na Xbox pozwoli Ci przeżyć niezapomnianą przygodę i poczuć się jak prawdziwy bohater. Jeśli lubisz grę „na ostrzu noża” ta propozycja na pewno przypadnie Ci do gustu. Dużym atutem produktu jest też bardzo atrakcyjna cena w stosunku do jakości oraz dawki emocji. Ta stosunkowo tania gra na Xbox to jednak propozycja tylko dla graczy pełnoletnich. Możesz spodziewać się w niej przemocy oraz wulgarnego słownictwa.

 

5. FIFA 23 (Xbox Series Key)

FIFA 23 (Xbox Series Key)

Cena: od. 151 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

FIFA 23 (Xbox Series Key) to kolejna propozycja dla fanów piłki nożnej. Gra przeznaczona jest na platformę Xbox Series Key. Czego możesz spodziewać się po produkcie? Przede wszystkim nowe możliwości technologii rozgrywki HyperMotion2 zapewniają Ci ponadprzeciętną jakość animacji. Możesz spodziewać się realistycznych ruchów całego zespołu. Możesz być pewien, że piłkarze będą poruszali się znacznie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Będą ruszać się też dużo bardziej realistycznie.

 

Ta idealna gra na Xbox zapewnia też zupełnie nowy system dryblingu, dzięki któremu napastnik może planować drogę do piłki w bardziej inteligentny sposób. Innowacyjny system uczenia maszynowego obmyśla zmiany w animacji po każdym dotknięciu piłki. Wszystko to sprawia, że gra dostarcza niespotykanych dotąd wrażeń i emocji. Na uwagę zasługuje także nowa mechanika przyśpieszenia. Dzięki niej możesz osiągać większą prędkość maksymalnej przez piłkarzy. Co istotne w grze możesz liczyć także na naturalne i płynne przejścia między kontrolą piłki a strzałami.

 

Ta najlepsza gra na Xbox jest dobrą propozycją dla wszystkich fanów sportów oraz piłki nożnej. Jest odpowiednia dla graczy w każdym wieku, wymagany wiek minimalny to trzy lata. FIFA 23 to także świetna propozycja dla pań, które lubią tego typu rozgrywki.

 

6. Assassin’s Creed Valhalla (Gra Xbox One)

Assassin's Creed Valhalla (Gra Xbox One)

Cena: od. 98 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Szukasz gry, która pochłonie Cię bez reszty i pozwoli zapomnieć o troskach dnia codziennego? Chcesz oderwać się od zmartwień i stresów i zanurzyć w świat fantazji? Szukasz produktu, który ma najlepsze opinie? Gra na Xbox Assassin’s Creed Valhalla to jedna z najlepszych propozycji. Dla wielu osób jest to produkt bezkonkurencyjny, który wprowadzi Cię w świat akcji i niezapomnianej przygody. W grze wcielasz się w rolę niepokonanego, mściwego wojownika lub wojowniczki. Jesteś wikingiem, który wychował się wśród opowieści o chwale i bitwach. Twoim zadaniem będzie, więc prowadzić życie godne wikinga – eksplorować ówczesny świat, najeżdżać na wrogów, rozwijać osadę oraz wzmacniać wpływy polityczne.

 

Ta idealna gra na Xbox pozwoli ci walczyć różnorodnymi rodzajami broni. Będziesz mieć do dyspozycji topory, miecze oraz tarcze, dzięki którym odtworzysz zaciekły styl walki wikingów. W grze będziesz mieć także możliwość wyruszania na nieznane lądy, żeglowania, łowienia ryb, polowania, a nawet będziesz mógł uczestniczyć w zabawach pijackich! Gra odpowiednia jest dla osób, które ukończyły 18 lat.

 

7. Jurassic World Evolution Standard Edition (Xbox One Key)

Jurassic World Evolution Standard Edition (Xbox One Key)

Cena: od. 53 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Szukasz dobrej gry na Xbox w rozsądnej cenie? Zależy ci na niezłej jakości, ciekawej fabule i przyjemnej grafice w przystępnej cenie? Jurassic World Evolution Standard Edition (Xbox One Key) to tania gra na Xbox, która przeznaczona jest dla graczy, którzy ukończyli 16 lat. W grze masz możliwość wcielić się w rolę zarządcy parku. Twoim zadanie będzie, więc budowanie, rozwijanie biznesu Dinosaur. Ale nie tylko, bowiem do Twoich zadań będzie należało także zajmowanie się najciekawszymi i najbardziej niebezpiecznymi gatunkami dinozaurów!

 

W polecanej grze na Xbox Jurassic World Evolution gracz ma za zadanie zrównoważenie trzech działów, które zadecydują o sukcesie parku – nauki, bezpieczeństwa i rozrywki. Twój park ma ocenę, która jest odzwierciedleniem Twoich sukcesów. Im wyższa ocena, tym więcej rzeczy będziesz mieć możliwość odblokować. Co istotne, gra ta pełna jest także nieoczekiwanych zwrotów akcji. Dlatego też musisz być gotowy na wszystko, bo sytuacje awaryjne, w których sprawdzisz swoje umiejętności, na pewno Cię nie ominą.

 

8. Need For Speed Payback Deluxe Edition (Xbox One Key)

Need For Speed Payback Deluxe Edition (Xbox One Key)

Cena: od. 172 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Need For Speed Payback Deluxe Edition to najlepsza gra na Xbox dla wszystkich fanów wyścigów i motoryzacji. Gra zabierze Cię w niezapomniany, pełen adrenaliny i emocji świat, z którego nie będziesz chcieć wracać. Need for Speed: Payback to połączenie klasycznej rozgrywki Need for Speed ​​z filmową fabułą osadzoną na pustyniach Ameryki. W tej grze będziesz mieć możliwość uczestniczenia porywającej historii, ściganiu się wyjątkowymi, niezrównanymi samochodami oraz rozbijania swoich przeciwników.

 

Ta idealna gra na Xbox zapewnia graczowi ogromny wybór opcji. Będziesz mógł kreować wygląd auta tak, że zadowoli on nawet najbardziej wymagających weteranów serii. Co więcej znajdziesz tu wiele innowacyjnych funkcji, jak chociażby szczegółowa kontrola nad postawą samochodu, z kilkoma oddzielnymi ustawienia dla każdej sekcji układu zawieszenia. W ten bardzo dobrej grze na Xbox znajdziesz kilka klas samochodów – samochody wyścigowe, terenowe, do dryftu, ukrywania się przed policją i gubienia ich w korkach.

 

9. Call Of Duty Modern Warfare II Cross-Gen Bundle (Xbox Series Key)

Call Of Duty Modern Warfare II Cross-Gen Bundle (Xbox Series Key)

Cena: od. 269 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Zastanawiasz się, jaką grę na Xbox wybrać? Call Of Duty Modern Warfare to propozycja dla najbardziej wymagających graczy. Świat, który oferuje gra wciągnie każdego, dostarczając jednocześnie ponadprzeciętnych wrażeń. W grze zostaniesz wrzucony w bezprecedensowy globalny konflikt, w którym powracają kultowi operatorzy z grupy zadaniowej 141. Twoim zadaniem będzie realizowanie tajnej misji, co wiąże się oczywiście z wciągającą walką oraz emocjonującymi rozgrywkami. W tym świecie gracze rozmieszczają się wraz ze znajomymi w prawdziwie wciągającym doświadczeniu.

 

Ta polecana gra na Xbox będzie odpowiednia dla nieco starszych graczy. Zapewni im najnowocześniejszą rozgrywkę z zupełnie nowym sposobem obsługi broni. Możesz spodziewać się także innowacyjnego, zaawansowanego systemu sztucznej inteligencji oraz innowacji graficznych, które wynoszą serię na nowe wyżyny. Jeśli jesteś fanem tego typu gier naprawdę trudno znaleźć coś bardziej interesującego w tej kategorii!

 

10. Grand Theft Auto V Premium Online Edition (Xbox One Key)

Grand Theft Auto V Premium Online Edition (Xbox One Key)

Cena: od. 130 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Grand Theft Auto V Premium Online Edition (Xbox One Key) to kolejna imponująca propozycja w naszym rankingu gier na Xbox. Ta propozycja bije wszelkie rekordy popularności. Jej bohaterami są młody opryszek, emerytowany rabuś i przerażający psychol. Muszą oni wykonać serię niebezpiecznych napadów, aby przetrwać w bezlitosnym mieście. Gracz może poruszać się nie tylko w niebezpiecznym mieście, ale ma też do dyspozycji wzgórza, pustynię, Mount Chiliad, czy morze Alamo. Mapa GTA V jest przeogromna, a każdy kawałek mapy jest pełen życia i daje możliwości, by go odkrywać.

 

Ta idealna gra na Xbox daje Ci możliwość przełączania się między postaciami w dowolnym momencie. Możesz być pewien jednak, że kimkolwiek zdecydujesz się grać nie będziesz się nudził. Na każdym kroku czeka na ciebie wiele misji i zadań do wykonania. Ta gra to prawdziwa uczta dla osób, którym marzy się zdobywanie kryminalnych szczytów. Będziesz miał możliwość rozkręcać ciemne biznesy, przestępcze imperium. To także świetna propozycja dla fanów gier wyścigowych. Możesz w niej poruszać się z zawrotną prędkością po ulicach. Możesz także chwycić po granatniki, karabiny snajperskie, strzelby czy pistolety. Gra jest odpowiednia tylko dla pełnoletnich użytkowników.

 

Poradnik zakupowy najlepszych gier na Xbox w 2022 / 2023 roku

Xbox – najlepsza gra

Xbox to obok PlayStation druga kluczowa dla graczy konsola. O ile zaawansowani gracze nie mają problemu z wyborem najlepszej gry na Xbox, o tyle osoby, które dopiero zaczynają przygodę z tą konsolą mogą czuć się nieco zagubieni w ilości dostępnych na rynku propozycji. Na co warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?

  • Wiek gracza – wybierając najlepszą grę na Xbox koniecznie zwróć uwagę na klasyfikację PEGI, która definiuje, dla jakiej kategorii wiekowej przeznaczona jest dana produkcja. Ważne jest by bezwzględnie przestrzegać zaleceń producenta, bowiem niektóre gry mogą zawierać treści przeznaczone tylko dla dorosłych. Co więcej niektóre gry online mogą udostępniać transakcje za prawdziwe pieniądze. Dlatego też bardzo istotne jest dopasowanie gry do kategorii wiekowej.
  • Rodzaj gry – na rynku znajdziesz wiele rodzajów gier na Xbox. Bez względu sprzęt zarówno gra na Xbox Ona, jak i gra na Xbox 360, czy gra na Xbox Series X powinna zawsze odpowiadać preferencjom gracza. Dlatego też warto zastanowić się nad gatunkiem, który najbardziej nam odpowiada. Wśród tych najbardziej popularnych znajdują się gry zręcznościowe (odpowiednie dla różnych grup wiekowych), gry akcji (nie pozwalają graczom na nudę), bijatyki (dobre dla miłośników sportów walki i nieco starszych graczy), gry strategiczne (polecane dla miłośników główkowania, zarządzania), wyścigi (coś dla fanów motoryzacji), gry logiczne (wciągają na długi czas), gry muzyczne (świetna propozycja dla całej rodziny), gry sportowe (dla miłośników sportów).
  • Cena – wybierając idealną grę na Xbox warto zwrócić uwagę także na cenę produktu. Na rynku dostaniesz produkty w różnym przedziale cenowym. Część z nich dostępna jest na każdą kieszeń, jednak niektóre z nich mogą być naprawdę kosztowne.
  • Opinie – gry na Xbox są niezwykle popularne, dlatego też zanim zdecydujesz się wybrać konkretną, zapoznaj się z opiniami innych. Takie opinie są powszechnie zamieszczane w sieci, dzięki nim szybko przekonasz się czy wybrany przez ciebie produkt jest wart uwagi.
  • Łatwość obsługi – osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Xbox powinny wziąć pod uwagę także to, czy wybrana gra będzie dla nich prosta w obsłudze. Niektóre gry mają bardzo wysokie poziomy zaawansowania, dlatego też na początku ich obsługa może dostarczać nie wprawionym graczom wielu trudności i szybko zniechęcić.

Gdzie kupować gry na Xbox?

Użytkownicy Xbox mają do wyboru kilka możliwości zakupu gier. Mogą kupować gry stacjonarnie, zamawiać je w sieci lub pobierać je w domu, korzystając z usługi Xbox Live. Z wyjątkiem paru pozycji wszystkie gry na konsolę Xbox One i Xbox Series X|S mają wersję cyfrową.

Tego typu wersja zapewnia maksymalna wygodę użytkownikom. Przede wszystkim nie trzeba korzystać z płyt. Nie wymagają one żadnego fizycznego nośnika, dlatego też nie musisz martwić się o miejsce na ich przechowywanie, czy o to, że ulegną przypadkowemu zniszczeniu. Plik jest po prostu zapisywany w pamięci wewnętrznej konsoli.

Innym atutem jest na pewno błyskawiczny zakup, nie musisz wychodzić z domu, marnować czasu, a zabawę możesz rozpocząć nawet w trakcie pobierania gry. Kolejną zaletą jest fakt, że nie musisz martwić się o to, czy przypadkiem nośnik z grą nie zgubi się z trakcie użytkowania. Gra przypisana jest do danego konta na zawsze, więc w dowolnym momencie możesz po prostu do nie wrócić.

Autor rankingu:
admin
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Gry mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *