Strona główna » AGD » AGD wolnostojące » Ranking kuchenek gazowo elektrycznych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » AGD wolnostojące » Ranking kuchenek gazowo elektrycznych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking kuchenek gazowo elektrycznych – najlepsze kuchenki gazowe z piekarnikiem elektrycznym 2021 / 2022 roku

Nie masz pojęcia, jaką kuchenkę gazowo elektryczną kupić? Skorzystaj z naszych propozycji! W prezentowanym zestawieniu umieściliśmy wyłącznie wysokiej klasy modele, które jednocześnie nie kosztują majątku. Decydując się na zakup sprzętu renomowanego producenta można mieć pewność, że posłuży niezawodnie przez długi czas. Ranking kuchenek gazowo elektrycznych 2021 / 2022 roku wydaje się być najlepszą propozycją dla tych, którzy rozsądnie wydają swoją gotówkę. Warto jest bazować na doświadczeniu użytkowników.

Ranking kuchenek gazowo-elektrycznych – TOP 10 najlepszych kuchenek gazowych z piekarnikiem elektrycznym

MiejsceNazwa kuchenki gazowo-elektrycznejCenaNajtańsza oferta
1 Kuchenka Amica 58GED2.33HZpTaQ(W)899 złSprawdź teraz
2 Kuchenka Beko FSE52321DBD999 złSprawdź teraz
3 Kuchenka Beko FSE52320DWD919 złSprawdź teraz
4 Kuchenka OK OFC14537A649 złSprawdź teraz
5 Kuchenka Ravanson KWGE-K50N789 złSprawdź teraz
6 Kuchenka Beko FSE62120DX1079 złSprawdź teraz
7 Kuchenka Bosch HXN390D50L1535 złSprawdź teraz
8 Kuchenka Amica 614McE3.45ZpTsDQ(XL)2299 złSprawdź teraz
9 Kuchenka Amica 58GED2.33HZpTaQ(Xx)1059 złSprawdź teraz
10 Kuchenka Ravanson KWGE-K90 CHEFF2261 złSprawdź teraz

Najlepsze kuchenki gazowo elektryczne

1. Kuchenka Amica 58GED2.33HZpTaQ(W)

 Kuchenka Amica 58GED2.33HZpTaQ(W)

Cena: ok. 899 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W rankingu przedstawiamy wyłącznie najlepsze kuchenki gazowo elektryczne. Prezentowany sprzęt posiada doskonałe parametry użytkowe, dzięki czemu usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Posiada ona szerokość 50 cm, dzięki czemu sprawdzi się nawet w niewielkich kuchniach. Nie potrzebuje zbyt dużej ilości wolnej przestrzeni, co stanowi ogromną zaletę. Pojemność wynosi aż 65 l, co zwiększa zakres możliwości. Z pewnością zadowoli to osoby, które lubią dużo gotować. Do dyspozycji mamy cztery palniki. Klasa energetyczna A gwarantuje optymalny pobór mocy. Nie trzeba więc obawiać się zbyt wysokich rachunków. Należy również dodać, że jest to rozwiązanie przyjazne środowisku naturalnemu. Producent zaprojektował opisywane urządzenie z troską o najmniejsze detale. Konstrukcja jest ergonomiczna, co zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu groźnych sytuacji np. przypadkowego poparzenia. Wiele osób ceni sobie także technologię szybkiego nagrzewania, dzięki której można zaoszczędzić sporą ilość czasu.

2. Kuchenka Beko FSE52321DBD

 Kuchenka Beko FSE52321DBD

Cena: ok. 999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Interesują Cię tanie kuchenki gazowo elektryczne? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź prezentowany model. Jest to sprzęt, który zachwyca już na pierwszy rzut oka. Modernistyczny design idealnie sprawdzi się w niemal każdym wielkomiejskim wnętrzu. Minimalistyczne wzornictwo nie przytłoczy pomieszczenia, co również można uznać za sporą zaletę. Szerokość przedstawianego sprzętu wynosi 50 cm. Pojemność kuchenki to 55 l, a więc całkiem sporo. Na specjalną uwagę zasługuje technologia czyszczenia parowego. Jest to sporym udogodnieniem z punktu widzenia użytkownika. Bez zbędnego wysiłku można usunąć nawet zaschnięty tłuszcz, czy też inne uporczywe zabrudzenia. Nie trzeba inwestować w specjalistyczne preparaty, co docenią osoby, które nie posiadają zbyt dużej ilości gotówki. Do dyspozycji mamy cztery palniki gazowe o zwiększonej wydajności. Opisywana kuchenka sprawi, że codzienne przygotowywanie posiłków stanie się prawdziwą przyjemnością.

3. Kuchenka Beko FSE52320DWD

 Kuchenka Beko FSE52320DWD

Cena: ok. 919 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz zakupić tanią, a zarazem funkcjonalną kuchenkę gazowo elektryczną? Omawiany model nie jest zbyt drogi, jednak cieszy się pozytywną opinią użytkowników. To prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie tradycyjne, a zarazem sprawdzone technologie. Szerokość urządzenia wynosi 50 cm, a jego pojemność to 55 l. Cztery wydajne palniki pozwalają nie tylko zaoszczędzić sporą ilość czasu, ale również zredukować zużycie gazu. Przekłada się to na niższe koszty eksploatacyjne. Na specjalną uwagę zasługują drzwi wykonane z całości ze szkła. Nie posiadają one załamań, czy też śrub, dzięki czemu skuteczne oczyszczenie powierzchni nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Za nieprzeciętny komfort użytkowania odpowiada również funkcja czyszczenia parowego. Jest to najprostszy sposób na to, aby pozbyć się kłopotliwych zabrudzeń, które gromadzą się wewnątrz sprzętu podczas normalnej eksploatacji. Utrzymanie wysokiego poziomu higieny nie będzie żadnym problemem.

4. Kuchenka OK OFC14537A

 Kuchenka OK OFC14537A

Cena: ok. 649 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking kuchenek gazowo elektrycznych 2021 / 2022 roku powstał z myślą o osobach, które poszukują wydajnego, a zarazem niezawodnego urządzenia. Dodatkowym plusem prezentowanego modelu jest korzystna cena zakupu. Trzeba podkreślić, że zostało ono w całości wykonane z certyfikowanych tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. W ich składzie nie znajdziemy żadnych toksycznych związków. Atutem jest zwiększona pojemność piekarnika (56 l) – to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy gotują dużo i często. Komfort obsługi sprzętu znajduje się na najwyższym poziomie. Warto wspomnieć, że opisywana kuchenka została wyposażona w zaawansowane czujniki, które chronią przed ulatnianiem się gazu. Szerokość omawianego urządzenia wynosi 50 cm. Na uwagę zasługuje również jego wysoka energooszczędność. Klasa energetyczna A zapewnia optymalne zużycie energii, co pozytywnie wpłynie na domowy budżet.

5. Kuchenka Ravanson KWGE-K50N

 Kuchenka Ravanson KWGE-K50N

Cena: ok. 789 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Opisywane urządzenie to dobra kuchenka gazowo elektryczna, która jednocześnie nie kosztuje majątku. Wyróżnia się ona wysoką funkcjonalnością oraz ergonomiczną konstrukcją. Jest to sprzęt, który przetrwa w nienaruszonym stanie długie lata. Szerokość urządzenia wynosi 50 cm. Atutem jest również minimalistyczny design, który pasuje do niemal każdego wnętrza. Nie trzeba więc obawiać się, że zakupiony sprzęt będzie szpecił starannie urządzone pomieszczenie. Pojemność opisywanej kuchenki wynosi 46 l. Użytkownicy cenią sobie bezpieczną płytę gazową, która została wyposażone w liczne czujniki zmniejszające ryzyko wypływania gazu. Piekarnik zapewnia funkcję rusztu, co z pewnością przyda się podczas przygotowywania różnorodnych mięs. Plusem jest także łatwe czyszczenie urządzenia. Bez większych trudności pozbędziemy się nawet zaschniętych zabrudzeń. Warto wspomnieć, że opisywana kuchenka gwarantuje racjonalne zużycie energii. Odpowiada za to klasa energetyczna A.

6. Kuchenka Beko FSE62120DX

 Kuchenka Beko FSE62120DX

Cena: ok. 1079 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Potrzebujesz dużej, a zarazem pojemnej i praktycznej kuchenki gazowo elektrycznej? Koniecznie sprawdź nasz ranking 2021 / 2022 roku. Prezentowane urządzenie posiada szerokość 60 cm, a więc najlepiej sprawdzi się w sporych kuchniach. Często jest ono wybierane przez osoby, które lubią gotować. Pojemność tego modelu wynosi aż 66 l, co jest znakomitym wynikiem. Warto wspomnieć, że omawiana kuchenka powstała na bazie nowoczesnych technologii oraz certyfikowanych materiałów. To właśnie dzięki temu jest ona niezawodna i bezpieczna w użytkowaniu. Codzienne gotowanie będzie przyjemniejsze, a zarazem szybsze. Drzwi z pełnego szkła ułatwiają utrzymanie powierzchni w należytej czystości. Wystarczy systematycznie usuwać powstałe zabrudzenia, aby utrzymać wysoki poziom higieny. Użytkownicy cenią sobie również funkcję termoobiegu, czy tez grilla. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy często przyrządzają kulinarne specjały. Plusem jest również zapalarka zintegrowana z palnikami.

7. Kuchenka Bosch HXN390D50L

 Kuchenka Bosch HXN390D50L

Cena: ok. 1535 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Prezentowany ranking kuchenek gazowych z piekarnikiem elektrycznym to wyśmienita opcja dla tych, którzy chcą zainwestować w sprzęt bezawaryjny, a jednocześnie funkcjonalny. Opisywany model renomowanego producenta został w całości wykonany z certyfikowanych tworzyw, które przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Jest to sprzęt ergonomiczny, dzięki czemu bezpieczeństwo eksploatacji znajduje się na najwyższym poziomie. Nie trzeba obawiać się przypadkowego oparzenia, czy też niekontrolowanego wycieku gazu. Szerokość prezentowanego sprzętu wynosi 60 cm, a jego pojemność to 66 l. Wewnętrzna strona drzwi piekarnika została w całości wykonana ze szkła. Brak załamań, czy też śrub sprawia, że w ciągu kilku minut dokładnie wyczyścimy powierzchnię. Nie musimy inwestować w agresywnie działające preparaty, co również stanowi plus. Z zestawie znajduje się m.in. rusz, uniwersalna brytfanka, a także mata antypoślizgowa.

8. Kuchenka Amica 614McE3.45ZpTsDQ(XL)

 Kuchenka Amica 614McE3.45ZpTsDQ(XL)

Cena: ok. 2299 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się, jaką kupić kuchenkę gazowo elektryczną? Sprawdź parametry opisywanego modelu. Jest to urządzenie, które od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Prezentowany sprzęt posiada szerokość 60 cm, a więc jest polecany w szczególności do średnich oraz dużych wnętrz. Atutem jest również podwyższona pojemność, która wynosi 66 l. Należy wspomnieć także o klasie energetycznej A++. Kuchenka zużywa bardzo małą ilość energii, co pozytywnie wpływa na koszty eksploatacyjne. Zadowoli to tych, którzy nie lubią przepłacać. Plusem jest również innowacyjna emalia, dzięki której czyszczenie powierzchni nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Zimny front niweluje ryzyko przypadkowego oparzenia. Jest to w szczególności ważne dla osób, które posiadają małe dzieci, czy też zwierzęta. Możliwość umieszczenia przepisów na drzwiach sprawia, że gotowanie będzie prawdziwą przyjemnością. Piekarnik gwarantuje aż 10 różnych funkcji.

9. Kuchenka Amica 58GED2.33HZpTaQ(Xx)

 Kuchenka Amica 58GED2.33HZpTaQ(Xx)

Cena: ok. 1059 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Potrzebujesz dobrej kuchenki gazowo elektrycznej, która będzie niewielka, a jednocześnie pojemna? Opisywany model z pewnością przypadnie Ci do gustu. Szerokość urządzenia wynosi 50 cm, a pojemność 65 l. Jest to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy kochają gotować lub posiadają dużą rodzinę. Zwiększona pojemność sprawia, że w tym samym czasie przygotujemy większą porcję jedzenia. Za nieprzeciętną wydajność sprzętu odpowiadają nowoczesnego technologie. To właśnie one odpowiadają za ponadprzeciętny komfort eksploatacji. Sporą zaletą jest zwiększona powierzchnia rusztu. Do dyspozycji mamy aż 8 funkcji piekarnika, co jest znakomitym wynikiem. Kolejnym atutem jest wysokim poziom bezpieczeństwa użytkowania. Odpowiada za to nie tylko chłodny front drzwi piekarnika, ale również niezawodne zabezpieczenia chroniące przed wypływem gazu. Klasa energetyczna A niweluje ryzyko nadmiernego poboru prądu. Nie bez znaczenia jest również wielkomiejski design, który sprawdzi się w każdym mieszkaniu.

10. Kuchenka Ravanson KWGE-K90 CHEFF

 Kuchenka Ravanson KWGE-K90 CHEFF

Cena: ok. 2261 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Szukasz taniej kuchenki, która zagwarantuje pojemność XXL? Jeśli tak, to sprawdź przedstawiany model. Jest to urządzenie o szerokości 90 cm oraz pojemności 107 l. Często wybierane jest ono przez zawodowych kucharzy. Do dyspozycji mamy pięć palników. Należy wspomnieć, że piekarnik został wyposażony w funkcję termoobiegu. Dzięki temu w tym samym czasie możemy przygotowywać różne potrawy. Możemy mieć pewność, że temperatura zostanie rozłożona równomiernie. Wielkim atutem jest także fakt, że do dyspozycji mamy 6 praktycznych funkcji. Znacząco zwiększa to zakres zastosować – możemy elastycznie dostosować parametry pracy sprzętu do indywidualnych potrzeb. Kolejnym udogodnieniem jest specjalna emalia ułatwiająca czyszczenie. Chroni one przed przywieraniem zabrudzeń. Bez większego wysiłku może więc pozbyć się kłopotliwych zanieczyszczeń. Opisywana kuchenka jest solidna oraz niepodatna na uszkodzenia.
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: AGD arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.