Strona główna » Hobby » Sport » Ranking skakanek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Sport » Ranking skakanek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking skakanek- najlepsze skakanki w 2022 / 2023 roku – poznaj tanie i praktyczne pozycje

Stoisz przed wyborem skakanki, która sprosta twoim wymaganiom i spełni marzenia o poprawie kondycji? Idealnie trafiłeś, stworzone przez nas zestawienie najlepszych skakanek 2022 / 2023 z pewnością wskaże ci odpowiedni wybór. Skakanka to przyrząd, który na pierwszą myśl kojarzy nam się z dzieciństwem. Jednak na przestrzeni lat, skakanka zaczęła być używana również przez dorosłych, którym zależało na poprawie własnego zdrowia przy pomocy aktywności fizycznej. Nasz ranking najlepszych skakanek 2022 / 2023 pomoże Ci wybrać idealny typ tego sportowego sprzętu, który dzięki systematycznemu używaniu, może dostarczyć ci wiele pozytywnych korzyści.

Ranking najlepszych skakanek w 2022 / 2023 roku

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Professional Skakanka Reebok Rsrp 16081 26 zł Sprawdź teraz
2 Proud Skakanka Speed Rope 3.0 89 zł Sprawdź teraz
3 Proud Skakanka Speed Rope Rx 59 zł Sprawdź teraz
4 Power System Skakanka Crossfit Jump Rope 14 zł Sprawdź teraz
5 Reebok 300 Cm Szary Czerwony (Rarp-11081Rd) 35 zł Sprawdź teraz
6 Spokey Skakanka Z Łożyskami Szara Crossfit Tweet 39 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych skakanek

1. Professional Skakanka Reebok Rsrp 16081

Professional Skakanka Reebok Rsrp 16081

Cena: od. 26 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Powstaje coraz więcej sprzętów mających służyć poprawie twojego zdrowia i samopoczucia. Jednym z takich narzędzi jest skakanka Reebok Rsrp. Jest to jedna z najlepszych skakanek 2022 / 2023. Wyróżnia ją długość sznurka wynosząca 300 cm. Jest to doskonały wybór dla osób wysokich, potrzebujących skakanek o większych parametrach. Do zakupu powinna zachęcić również niska cena oraz dobra jakość wykonania. Skakanka jest odpowiednia dla osób powyżej 183 cm, dzięki czemu nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zbudowana jest ona z linki polimerowej dzięki czemu jest odpowiednia dla każdej osoby chcącej poznać właściwości skakanki, zarówno tej początkującej jak i zaawansowanej.
    

 Co warto wiedzieć:

 • Skakanka nie posiada możliwości mechanicznej regulacji linki.
 • Nie jest również wyposażona w licznik skoków.

 

2. Proud Skakanka Speed Rope 3.0

Proud Skakanka Speed Rope 3.0

Cena: od. 89 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Kolejną pozycją w naszym rankingu najlepszych skakanek 2022 / 2023 jest Proud Speed Rope 3.0. To tania i często polecana skakanka. Jest przeznaczona do codziennego treningu, którego zadaniem jest wzmocnić twoje mięśnie i poprawić koordynację ruchową. Warto zainwestować w najlepszą skakankę 2022 / 2023 i cieszyć się lepszym zdrowiem. Często mała dawka dodatkowego ruchu w ciągu dnia potrafi poprawić i wzmocnić twoje ciało. Skakanka jest polecana dla osób, które już wcześniej miały do czynienia z tą aktywnością fizyczną. Stalowa linka oraz aluminiowe uchwyty przeznaczone są do dynamicznego i intensywnego treningu. Linka skakanki sięga długości 300 cm.

 

Co warto wiedzieć:

 • Skakanka posiada możliwość regulacji długości linki.
 • Wyposażona jest w wbudowany system łożysk, co umożliwia gładki obrót skakanki.

 

3. Proud Skakanka Speed Rope Rx

Proud Skakanka Speed Rope Rx

Cena: od. 59 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Następną propozycją pojawiającą się w zestawieniu najlepszych skakanek 2022 / 2023 jest kolejna pozycja firmy Proud Speed Rope. Jest to model Rx wyróżniający się ergonomicznymi uchwytami i zaawansowanym systemem łożysk. Skakanka wykonana jest z lekkiego materiału, który ułatwia korzystanie z niej. Z pewnością pomoże ci poprawić kondycję. Jeśli zależy ci na wyrzeźbieniu sylwetki, i poprawie własnej koordynacji ciała, to skakanka Proud Speed Rope Rx znajdująca się w naszym rankingu najlepszych skakanek 2022 / 2023 z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Wyposażona jest ona w system łożysk, który dba o odpowiednio gładki ślizg skakanki. Warto pamiętać, że skakanki są sprzętem z którego mogą korzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni.

 

Co warto wiedzieć:

 • Skakanka posiada możliwość regulacji długości linki.
 • Długość jednego uchwytu wynosi 15,5 cm.

 

4. Power System Skakanka Crossfit Jump Rope

Power System Skakanka Crossfit Jump Rope

Cena: od. 14 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Skakanka Power System Crossfit Jump Rope to jedna z najtańszych pozycji w naszym rankingu najlepszych skakanek 2022 / 2023. Jest to propozycja, która z pewnością pomoże ci dojść do upragnionej sylwetki. Z jej pomocą jesteś w stanie poprawić swoją koordynację ruchową oraz wzmocnić kondycję. Skakanka Power System Crossfit Jump Rope najlepiej sprawdzi się w przypadku treningu boksu lub aerobiku. Jest to jednak dobry wybór zarówno dla osoby początkującej jak i zaawansowanej. Wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty posiadające specjalne łożyska, dzięki którym zachowana jest odpowiednio szybka rotacja.

 

Co warto wiedzieć:

 • Skakanka posiada możliwość regulacji długości linki.
 • Długość linki wynosi 300 cm.

 

5. Reebok 300 Cm Szary Czerwony (Rarp-11081Rd)

Reebok 300 Cm Szary Czerwony (Rarp-11081Rd)

Cena: od. 35 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Skakanka Reebok to kolejna propozycja znajdująca się w polecanym przez nas rankingu najlepszych skakanek 2022 / 2023. Jest to pozycja, która z pewnością przyciąga uwagę przez swój wyjątkowy design. Uchwyty, które co najważniejsze są bardzo wygodne, to dodatkowo zostały stworzone w dwóch wersjach kolorystycznych. Jeden koniec skakanki zdobi szary kolor, natomiast na drugim końcu znajduje się kontrastowa czerwień. Z pewnością dodaje to uroku i wyjątkowości. Poza stroną wizualną, skakanka Reebok wyposażona jest w doskonałej jakości linkę mierzącą 300cm. Została stworzona z myślą o lekkich treningach mających wpłynąć na twoją koordynację ruchową oraz kondycję. Sprzęt przeznaczony jest zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny. Skakanka ta będzie idealna dla osoby początkującej.

 

Co warto wiedzieć:

 • Skakanka nie posiada możliwości regulacji długości linki.
 • Długość linki wynosi 300 cm.

 

6. Spokey Skakanka Z Łożyskami Szara Crossfit Tweet

Spokey Skakanka Z Łożyskami Szara Crossfit Tweet

Cena: od. 39 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Skakanka Spokey to sprzęt, który może doskonale zmotywować do pracy nad swoją kondycją i koordynacja. Jest ona zbudowana tak aby w pełni umożliwić i ułatwić ci kontrolę nad własnym treningiem. Dodatkowo wykonana została z dbałością o najmniejsze szczegóły zarówno wizualne jak i techniczne. Jej jasno szara barwa przyciąga uwagę, a doskonale dobrane parametry przekonują do wypróbowania możliwości sprzętu. Skakanka doskonale sprawdzi się w każdym rodzaju treningu, poprawi twoją koordynację ruchową oraz przyśpieszy twój metabolizm. Wyposażona została ona w łożyska, które zapewniają bezpieczeństwo, zachowują dynamiczny i płynny ruch. Ważnym aspektem skakanki Spokey są ergonomiczne rączki, które doskonale dopasowują się do dłoni.

 

Co warto wiedzieć:

 • Skakanka posiada możliwość regulacji długości linki.
 • Długość linki wynosi 300 cm

 

Poradnik zakupowy skakanki

Do czego służy skakanka ?

Skakanka jest to sprzęt, z którym mogłeś się spotkać już w dzieciństwie. Na przestrzeni lat, okazało się, że skakanka może być wykorzystywana nie tylko do zabawy. Ten innowacyjny sprzęt służy teraz do codziennych ćwiczeń ciała. Doskonale sprawdza się przy treningach aerobowych, szybkościowych, wykorzystywana jest również przy boksie i wielu innych dyscyplinach sportowych gdzie ważną rolę odgrywa rozgrzewka. Skakanka służy ogólnej poprawie koordynacji ciała, usprawnia metabolizm i poprawia kondycję.

Jakie efekty można uzyskać po używaniu skakanki ?

Aktywność fizyczna w postaci skakanki jest doskonałym wyborem dla każdej osoby ceniącej sobie sport. Skakanie na skakance ciągnie za sobą masę pozytywnych właściwości, między innymi jest to:

 • spalanie tkanki tłuszczowej
 • poprawa kondycji
 • poprawa ukrwienia ciała
 • pozbycie się cellulitu
 • wyrzeźbienie nóg i pośladków
 • wyrzeźbienie mięśni ramion
 • dotlenienie mózgu zwłaszcza jeśli trening wykonywany jest na świeżym powietrzu
 • poprawienie stabilizacji ciała
 • ogólne wyrzeźbienie całego ciała

Dla kogo przeznaczony jest trening na skakance?

Trening na skakance może być wykonywany przez każdą zdrową osobę, jest jednak lista osób, którym szczególnie ćwiczenia na skakance mogą poprawić jakość życia. Są to m.in.

 • Osoby pragnące wyrzeźbić swoje ciało – trening na skakance doskonale wpływa na mięśnie nóg oraz pośladków. Nie można jednak zapominać, że równie dobrze jest w stanie wyrzeźbić mięśnie ramion i brzucha.
 • Osoby z lekką nadwagą – trening na skakance szybko spala kalorie, jest to idealna alternatywa biegu i doskonały trening cardio.
 • Osoby aktywnie uprawijące wszelkie sporty grupowe lub indywidualne – trening na skakance sprawdzi się jako doskonała rozgrzewka dla wszystkich sportów gdzie ważną rolę odgrywają nogi i kondycja.

Kto powinien zrezygnować z treningu na skakance?

Mimo, że ćwiczenia na skakance są popularnym zajęciem, to niestety nie każdy powinien sięgać po skakankę w ramach treningu. Od takiej formy aktywności powinny powstrzymać się:

 • Osoby cierpiące na ból stawów i kości.
 • Osoby cierpiące na problemy z krążeniem.
 • Osoby z dużą nadwagą.

Ważne jest aby pamiętać, że zdrowie powinno być zawsze na pierwszym miejscu.

Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Sport mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *