Strona główna » Dom i ogród » Budowa i remont » Ranking wkrętarek » Ranking wkrętarek Graphite
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Budowa i remont » Ranking wkrętarek » Ranking wkrętarek Graphite
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking wkrętarek Graphite – jaką wkrętarkę Graphite kupić

Graphite to marka oferująca wkrętarki przeznaczone do intensywnego użytkowania przy obciążeniach bliskich profesjonalnym. Wkrętarki Graphite pozwalają na realizację najbardziej ambitnych planów montażowych, są świetnie przystosowane zarówno do pracy w domu, jak i w warsztacie. Komponenty i materiały, które są do nich wykorzystywane, wyróżniają się wysoką jakością. Zapewniają wygodną pracę bez obaw o funkcjonalność i usterki. Poniżej przedstawiamy ranking wkrętarek Graphite.

Ranking wkrętarek Graphite – top 4 wkrętarki Graphite

MiejsceNazwaCena odNajlepsza oferta
1Graphite Energy+ 58G00069 złSprawdź teraz
2Graphite Energy+ 58G010139 złSprawdź teraz
3Graphite Wiertarko-Wkrętarka Sieciowa + Walizka 58G792184 złSprawdź teraz
4Graphite Energy+ 58G006103 złSprawdź teraz

Recenzje wkrętarek Graphite

1. Graphite Energy+ 58G000

Graphite Energy+ 58G000

Cena: od. 69 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

To najlepsza wkrętarka GRAPHITE. Pozwala na wszechstronne wykorzystanie, dlatego będzie to doskonały wybór zarówno dla majsterkowicza jak i profesjonalisty. Wkrętarka jest bardzo wygodna, nie ogranicza jej przewód zasilający, więc operowanie urządzeniem jest bardzo proste. Pracuje z akumulatorami 18V Li-Ion, 2Ah lub 4Ah Energy+. Jest bardzo wygodna, posiada ergonomiczny kształt. Antypoślizgowy materiał zapewnia stabilny chwyt i bezpieczną pracę nawet w trudnych warunkach. Ta bardzo dobra wkrętarka GRAPHITE posiada płynną regulację prędkości na 2 biegach. Wyposażona została także w diodę LED, która doświetla miejsce pracy. Wysokiej jakości materiały i wytrzymałe podzespoły są gwarancją niezawodności.

  • Max. prędkość obrotowa: I bieg 350, II bieg 1250 obr./min.
  • Max. moment obrotowy: 28 Nm (miękkie), 44 Nm (twarde) regulowany
  • 19 stopniowe sprzęgło z opcją wiercenia

2. Graphite Energy+ 58G010

Graphite Energy+ 58G010

Cena: od. 139 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Polecana wkrętarka GRAPHITE to mocne urządzenie do prac w trudnych warunkach, również z materiałami budowlanymi. Została wyposażona w funkcję udaru, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów. Wiertarko-wkrętarka ma ergonomiczny kształt i gumowaną rękojeść, dzięki czemu praca jest wykonywana pewnie i komfortowo. Idealna wkrętarka GRAPHITE została wyposażona w wygodny, samozaciskowy uchwyt, który pozwala szybko zainstalować osprzęt o średnicy 2-13 mm. Posiada płynną regulację prędkości na 2 biegach oraz przełącznik kierunku obrotów. Pracuje z akumulatorem 2Ah lub 4Ah serii Energy+. Pracuje z akumulatorami 18V Li-Ion, 2Ah lub 4Ah Energy+ Wkrętarka wyposażona została w diodę LED, która dodatkowo doświetla miejsce pracy.

3. Graphite Wiertarko-Wkrętarka Sieciowa + Walizka 58G792

Graphite Wiertarko-Wkrętarka Sieciowa + Walizka 58G792

Cena: od. 184 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Jest to dobra wkrętarka sieciowa GRAPHITE napędzana silnikiem o mocy 250 W. Maksymalna prędkość obrotowa wrzeciona wynosi na I biegu od 0 do 400, a na II biegu od 0 do 1450 obrotów na minutę. Wkrętarka posiada możliwość zmiany kierunku obrotu uchwytu. Wkrętarka sieciowa GRAPHITE to niezawodne narzędzie przy wkręcaniu wkrętów i wierceniu otworów w drewnie, metalu, ceramice, czy tworzywach sztucznych. Posiada możliwość regulacji momentu obrotowego (1-23 plus wiercenie) – maksymalny moment obrotowy wynosi 21.5Nm. Polecana wkrętarka GRAPHITE ma solidną, ergonomiczną konstrukcję. Jej niewielka waga oraz 6-metrowy przewód zasilający ułatwią pracę w trudno dostępnych miejscach. Pracę w niełatwych warunkach ułatwia też funkcja blokady włącznika. Pozwala ona na ciągłą pracę ze stałą prędkością. Opcja regulacji obrotów możliwa jest stopniem nacisku włącznika. Wiertarka dobrze leży w dłoni. Antypoślizgowa nakładka na rękojeści głównej zapewnia stabilny chwyt. W zestawie z wiertarką znajduje się bit dwustronny, uchwyt samozaciskowy i walizka. Zgodność z europejskimi standardami zapewnia certyfikat CE.

4. Graphite Energy+ 58G006

Graphite Energy+ 58G006

Cena: od. 103 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Polecana wkrętarka Graphite posiada ergonomiczny. Oprócz tego została wyposażona w wygodną rękojeś, pokrytą materiałem antypoślizgowym, dzięki czemu umożliwia wygodną pracę także w trudnych warunkach, co potwierdzają użytkownicy i ich opinie. Wkrętarka GRAPHITE posiada płynną regulację prędkości obrotowej oraz przełącznik kierunku obrotów. Maksymalny moment obrotowy wynosi 35 Nm (wkręcanie miękkie) / 55 Nm (twarde) i może być regulowany poprzez 19-stopniowe sprzęgło z dodatkową opcja wiercenia. Urządzenie wyposażono w elektryczny hamulec silnika i automatyczną blokadę wrzeciona. Przekładnia planetarna została wykonana z wysokogatunkowej stali. Maksymalna prędkość obrotowa wrzeciona na pierwszym biegu wynosi 350, a na drugim 1250 obrotów na minutę. Ta idealna wkrętarka GRAPHITE posiada uruchamianą automatycznie diodę LED, która oświetla miejsce pracy. Samozaciskowy uchwyt pozwala na stosowanie osprzętu o średnicy 2-13 mm. Dwubiegowa wiertarko-wkrętarka GRAPHITE współpracuje z akumulatorami 18V Li-Ion GRAPHITE Energy+.

Poradnik zakupowy wkrętarki Graphite

Jaką wkrętarkę GRAPHITE kupić?

Z uwagi na rodzaj zasilania wyróżniamy wkrętarki sieciowe i akumulatorowe. Graphite w swojej szerokiej ofercie posiada zarówno wkrętarki sieciowe, jak i akumulatorowe. Którą wkrętarkę GRAPHITE wybrać? Wkrętarki sieciowe to elektronarzędzia, które wymagają stałego podłączenia do źródła prądu. Ich największą zaletą jest to, że nigdy się nie rozładują, a ich zasilanie nie ulegnie powolnej degradacji. Pobieranie prądu prosto z gniazdka pozwala na wielogodzinną pracę urządzenia bez potrzeby ładowania akumulatorów. Decydując się na dobrą wkrętarkę sieciową GRAPHITE, warto wybrać taką z odpowiednio długim przewodem, lub zaopatrzyć się w przedłużacz. Wkrętarki akumulatorowe są zasilane za pomocą akumulatorów. Ich największą zaletą jest to, że mogą być używane w dowolnym miejscu. Nie wymagają podłączenia do gniazdka, więc nie ogranicza ich kabel sieciowy. Minusem urządzeń akumulatorowych jest ich mniejsza moc oraz to, że trzeba pamiętać o naładowaniu akumulatorów przed rozpoczęciem pracy.

Wkrętarka czy wkrętarko-wiertarka?

Dobre wkrętarki GRAPHITE są rekomendowane do wkręcania i wykręcania śrub i wkrętów, a wiertarki do robienia dziur w różnych powierzchniach, przy użyciu odpowiednich akcesoriów mogą być użyte do mieszania farb czy szlifowania. Dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na wkrętarko-wiertarka. Nawet tanie wkrętarki GRAPHITE łączą w sobie funkcje wkrętarek i wiertarek, dzięki czemu mają wszechstronne zastosowanie. Obecnie na rynku, dostępne są profesjonalne wkrętarko-wiertarki, które umożliwiają nawet wiercenie w słabym betonie, cegłach silikatowych i gazobetonie. Są to wkrętarki udarowe o mocy dochodzącej do 18 V.

    Dodatkowe funkcje wiertarko-wkrętarki:

  • wkrętarko-wiertarki są wyposażone w płynną regulację obrotów
  • wkrętarko-wiertarki w większości posiadają dwubiegową przekładnię
  • mają hamulec, który zatrzymuje urządzenie zaraz po zdjęciu palca ze spustu
  • umożliwiają elektroniczne sterowanie prędkością
  • posiadają dodatkowa boczną rękojeść

Na co zwracać uwagę?

Dobrze dobrana wkrętarka pozwala wygodnie wkręcać i wykręcać śruby czy wkręty. Jest to niezastąpione urządzenie podczas drobnych i dużych remontów.
Przede wyborem najlepszej wkrętarki GRAPHITE warto odpowiedzieć sobie na pytanie często będziemy z niej korzystać. Jeżeli ma być używana sporadycznie i tylko do bardzo zadań, nie musimy wybierać spektakularnego modelu o dużej mocy. Taka wkrętarka nie musi mieć opcji udaru. We wkrętarkach natomiast bardzo ważny jest moment obrotowy. Siła obrotu decyduje o tym z jaką mocą będą wkręcane śruby, czy jak głęboko zostaną umieszczone w materiale. Do efektywnego wkręcania konieczny będzie wysoki moment obrotowy.

Dla kogo wkrętaka udarowa?

Najlepsze wkrętarki GRAPHITE rekomendowane do profesjonalnego majsterkowania powinny być wyposażone w udar. Takie wkrętarki są bowiem przystosowane do wiercenia w twardszych materiałach takich jak cegła, a nawet beton. Oczywiście przy użyciu specjalnych wierteł przeznaczonych do tych celów. Oprócz tego wiertarko-wkrętarki wyposażone w udar są bardzo poręczne.

Jakie akcesoria będą potrzebne?

Sama, nawet najlepsza wkrętarka GRAPHITE, nie wystarczy. Potrzebne będą także odpowiednie akcesoria. Część wkrętarek sprzedawana jest w wygodnych zestawach, które zawierają podstawowe wyposażenie. Do podstawowych akcesoriów należą bity – końcówki wymienne pozwalające swobodnie wkręcać i wykręcać różnego rodzaju wkręty i śruby. Oprócz tego konieczne są także odpowiednio dobrane wiertła. Na rynku dostępne są też fazowniki i nawiertaki – fazowniki to nieco bardziej rozbudowane wiertła, nawiertaki mają wspierać ich działanie. Akcesoria można przechowywać w specjalnych pudełka na akcesoria, które pomagają zachować porządek i szybko znaleźć potrzebne bity czy wiertła. Warto także zainwestować w walizkę transportową. Dobrze dobrana walizka pozwoli na wygodne i bezpieczne transportowanie i przechowywanie urządzenia oraz zabezpieczy je przed kurzem czy dostępem dzieci.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Budowa i remont ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.