Strona główna » Dom i ogród » Budowa i remont » Ranking wkrętarek » Ranking wkrętarek Stanley
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Budowa i remont » Ranking wkrętarek » Ranking wkrętarek Stanley
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking wkrętarek Stanley – najlepsze wkrętarki Stanley

Stanley to jeden z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. Jest to producent i dostawca wysokiej jakości elektronarzędzi do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów. Marka Stanley od wielu lat jest dobrze znana polskim majsterkowiczom. W swojej bogatej ofercie posiada szeroki wybór profesjonalnych wkrętarek. Poniżej przedstawiamy ranking wkrętarek Stanley. Sprawdź jaką wkrętarkę Stanley wybrać.

Ranking wkrętarek Stanley – top 3 wkrętarki Stanley

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Stanley FMC625D2 478 zł Sprawdź teraz
2 Stanley FMC627D2-QW 598 zł Sprawdź teraz
3 Stanley FMC601C2S 350 zł Sprawdź teraz

Recenzje wkrętarek Stanley

1. Stanley FMC625D2

Stanley FMC625D2

Cena: od. 478 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Jest to najlepsza wkrętarka Stanley z udarem zasilana akumulatorem 18 V. Dzięki swojej kompaktowej budowie oraz niskiej wadze sprawdza się doskonale przy pracy nawet w ciasnych i trudno dostępnych miejscach, w których brakuje dostępu do zasilania sieciowego. Wkrętarka jest wyposażona w diodę LED, która dobrze oświetla obszar roboczy podczas wykonywania zadań w warunkach słabej widoczności. Polecana wkrętarka Stanley posiada dobrze wyprofilowaną, ergonomiczną rękojeść, która zapewnia stabilny i wygodny chwyt. Gumowana powierzchnia zapewnia maksymalne bezpieczeństwo –zapobiega ślizganiu się dłoni, zwiększa kontrolę nad urządzeniem. Urządzenie wyposażone zostało w wytrzymały, stalowy zaczep, który przydaje się do chwilowego zawieszenia wiertarko-wkrętarki na pasku. Magnetyczny uchwyt umożliwia przytrzymanie metalowych elementów. Najlepsza wkrętarka Stanley jest niezbędnym urządzeniem przy różnego rodzaju pracach remontowo-montażowych. Efektywne wkręcanie różnych rozmiarów wkrętów umożliwia 22-pozycyjne ustawienie momentu obrotowego. Wymianę akcesoriów do FMC625D2 ułatwia uchwyt szybkomocujący 13 mm z automatyczną blokadą wrzeciona.

2. Stanley FMC627D2-QW

Stanley FMC627D2-QW

Cena: od. 598 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ta bardzo dobra wkrętarka STANLEY 18 V z udarem jest dostarczana z dwoma akumulatorami Li-Ion o pojemności 2.0 Ah. Wkrętarka jest urządzeniem niezwykle wydajnym, gwarantuje to bezszczotkowa technologia budowy silnika. 22-pozycyjne ustawianie momentu obrotowego zapewnia efektywne wkręcania różnych rozmiarów wkrętów w różnego rodzaju materiały. 2 biegi gwarantują efektywną pracę zarówno w murze, jak i drewnie czy metalu. Kompaktowy i szybkozaciskowy, jednotulejowy uchwyt wiertarski 13 mm z automatyczną blokadą wrzeciona zapewnia szybką wymianę akcesoriów jedną ręką. Polecana wkrętarka STANLEY 18 V posiada lekką, kompaktową konstrukcję, pozwalającą na pracę w ciasnych przestrzeniach. Ergonomiczny, ogumowany uchwyt zwiększa komfort użytkownika. Urządzenie wyposażone jest w praktyczny wskaźnik stanu naładowania akumulatora.

3. Stanley FMC601C2S

Stanley FMC601C2S

Cena: od. 350 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ta bardzo dobra wkrętarka Stanley wyposażona została w akumulator: Li-Ion 1300 mAh. Jest dostarczana z dwoma akumulatorami Li-Ion o pojemności 1.3 Ah.
Lekka konstrukcja urządzenia gwarantuje komfortową pracę także w ciasnych przestrzeniach. Wkrętarka posiada 2 biegi, które są odpowiednie do wykonania większości prac, pozwolą dostosować narzędzie do mniej lub bardziej wymagających czynności. Wygodna dioda LED zapewnia lepszą widoczność podczas wykonywania zadań. Wkrętarka wyposażona została w funkcję: obroty w prawo i lewo. Kompaktowy i szybkozaciskowy, jednotulejowy uchwyt wiertarski 13 mm z automatyczną blokadą wrzeciona zapewnia szybką i łatwą wymiany akcesoriów jedną ręką. Ergonomiczny, ogumowany uchwyt zwiększa komfort użytkownika, a magnetyczny uchwyt do bitów zapewnia dodatkową wygodę.

Poradnik zakupowy wkrętarki Stanley

Marka STANLEY jest dobrze znana zarówno majsterkowiczom-amatorom, jak i profesjonalistom. Elektronarzędzia tej marki wyróżniają się najwyższą jakością i wydajnością. W swojej bogatej ofercie STANLEY ma także szeroki wybór profesjonalnych wkrętarek. Którą z nich wybrać i na co zwrócić uwagę przy zakupie? Które z nich mają najlepsze opinie? Wkrętarka Stanley powinna mieć wysoki moment obrotowy. Nawet jeśli potrzebujesz wkrętarki tylko do prostych prac, na pewno warto zwrócić uwagę na moment obrotowy. Nawet względnie tanie wkrętarki Stanley mogą mieć wysoki moment obrotowy. Oznacza on siłę z jaką urządzenie będzie pracować. Wartość momentu obrotowego decyduje o zdolności urządzenia do wkręcania i wykręcania śrub. Warto wybierać wkrętarki z wyższym momentem obrotowym. Zastanów się na początek nad przeznaczeniem wkrętarki. Wybierając idealną wkrętarkę Stanley weź pod uwagę do czego będzie wykorzystywane. Inna wkrętarka będzie odpowiednia do małego remontu, a inna przyda na budowie. Jeśli nie planujesz spektakularnych prac remontowych a urządzenie będzie wykorzystywane sporadycznie, nie musisz od razu kupować wkrętarki udarowej. Dodatkowe oświetlenie (zazwyczaj LED) jest bardzo pomocne przy pracy w miejscach słabo oświetlonych. Jeśli planujesz zakup wkrętarki, zwróć uwagę na to, czy wybrany przez ciebie model posiada oświetlenie LED. Dzięki niemu wkręcisz śruby czy wkręty nawet w ciemnych, źle oświetlonych pomieszczeniach. Jeżeli zdecydowałeś się na dobrą wkrętarkę Stanley zasilaną akumulatorową, dobrze, żeby posiadała ona praktyczną kontrolkę stanu naładowania akumulatora. Dobrze jeżeli wybrana wkrętarka posiada dodatkowe zaczepy, które pozwalają zawiesić urządzenie na pasie. Zwróć też uwagę na masę wkrętarki. Najlepsza wkrętarka Stanley powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb i przeznaczenia wkrętarki. Jeżeli wkrętarkę będziesz wykorzystywać do drobnych prac na wysokości, najlepiej zdecydować się na kompaktowy model o niewielkiej wadze. Jeśli planujesz pracę w wymagających materiałach, wybierz cięższe i bardziej stabilne modele.

Jakie akcesoria do wkrętarki STANLEY?

Przydatność wkrętarek jest tym większa, im lepsze jest ich wyposażenie. Dlatego warto wyposażyć się niezbędne akcesoria do tych urządzeń. Przede wszystkim trzeba pomyśleć o ich przechowywaniu. Dobrze służą do tego wszelkie walizki, skrzynki lub kuferki transportowe. Zabezpieczają one urządzenie, ułatwiają przechowywanie i przenoszenie. Zwykle wyposażone są w wygodną rękojeść, umożliwiającą komfortowe przenoszenie urządzenia.
Oprócz tego niezbędne będą:

  • bity – podstawowe końcówki wymienne do wkrętarki
  • wiertła – niezbędne przy wiertarko-wkrętarkach. Właściwy dobór odpowiedniego wiertła decyduje o końcowym rezultacie, wpływa na bezpieczeństwo, skuteczność i komfort pracy
  • fazowniki i nawiertaki – fazowniki to nieco bardziej rozbudowane wiertła, nawiertaki mają wspierać ich działanie

Dla kogo wkrętarka udarowa?

Udar to specjalny mechanizm, który odpowiada za zwiększenie uzyskiwanej siły. Tym samym większa siła pozwala na pracę w bardzo twardych materiałach. Dzięki tej funkcji wkrętarki udarowe radzą sobie zdecydowanie lepiej z wymagającymi zadaniami, niż zwykłe wkrętarki. Oprócz tego najlepsze wkrętarki Stanley udarowe to bardzo wydajne urządzenia. Na pewno, z uwagi na większą moc, pozwalają na bardziej wszechstronne zastosowanie. Wkrętarki udarowe są bardzo wytrzymałe, niewątpliwie są najlepszym rozwiązaniem dla profesjonalistów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by początkujący majsterkowicz zaopatrzył się we wkrętarkę wyposażoną w udar. Będzie to idealna wkrętarka Stanley do wiercenia w twardszych podłożach, np. wiercenie w betonie, cegle – nie kruszy jej oraz jest odpowiednia do drewna i do tworzywa sztucznego o miękkiej strukturze. Jeśli jednak nie planujesz tego typu czynności, opcja udaru nie musi przesądzać o decyzji zakupowej wybranego modelu.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Budowa i remont ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *