Strona główna » Telefony i akcesoria » Smartwache i smartbandy » Ranking smartwatchy » Ranking zegarków smartwatch dla dzieci
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Telefony i akcesoria » Smartwache i smartbandy » Ranking smartwatchy » Ranking zegarków smartwatch dla dzieci
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking zegarków smartwatch dla dzieci – jaki zegarek smartwatch dla dzieci kupić?

Zegarki smartwatch na dobre zawładnęły rynkiem komunikacyjnym. Pozwalają na sprawdzanie ilości kroków jakie wykonaliśmy, ale głównie służą do komunikacji. Zegarek dla dzieci smartwatch będzie doskonałym rozwiązaniem. Pozwoli na oswojenie się z nowoczesną technologią, a do tego pozwoli na kontakt z rodzicem. Sprawdź – jaki zegarek dla dzieci smartwatch kupić!

Ranking zegarków smartwatch dla dzieci – top 3 zegarki smartwatch dla dzieci

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Little Tikes Robot Zegarek Smartwatch Tobi Niebieski 655333 169 zł Sprawdź teraz
2 LOL Surprise ZEGAREK Smartwatch z Kamerą 571391 184 zł Sprawdź teraz
3 CALMEAN TOUCH dla Dzieci Niebieski 135 zł Sprawdź teraz

Recenzje zegarków smartwatch dla dzieci

1. Little Tikes Robot Zegarek Smartwatch Tobi Niebieski 655333

Little Tikes Robot Zegarek Smartwatch Tobi Niebieski 655333

Cena: od. 169 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ten polecany zegarek dla dzieci smartwatch doskonale sprawdzi się dla użytkowników już od 3 roku życia. Jest doskonałą alternatywą dla telefonu komórkowego. Zegarek ma wbudowane interaktywne cechy smartwatcha z zabawnym robotem posiadającym własną osobowość. Ten zegarek dla dzieci smartwatch idealnie sprawdzi się się minutnik, stoper, kalendarz, budzik, a także jako tradycyjny zegarek. Ten model smartwatcha jest bardzo prosty w obsłudze, a do tego ma funkcje zabawki, która zachęca dzieci do ruchu. Model ten ma dwie kamery, jedną do selfie, a drugą do kręcenie filmów. Dodatkowo dzieci mogą spersonalizować swoje fotografie, przy użyciu zabawnych naklejek. Jest to zdecydowanie tańszy zegarek dla dzieci smartwatch. Mimo to jego funkcje dorównują droższym modelom. Producent pozwala na przechowywanie 3000 zdjęć wykonanych smartwatchem lub 30 minut wideo. Produkt ma wbudowane gry taneczne oraz w rozszerzonej rzeczywistości. Zachęca do aktywności mózgu i ciała. Wyświetlacz pozwala na spersonalizowanie wyglądu smartwatcha oraz dobranie tarczy zegara tradycyjnej oraz cyfrowej. Doskonałym rozwiązaniem jest funkcja dla rodziców i opiekunów, która pozwala na przypominanie dziecku o wykonaniu np. pracy domowej. Ponadto pozwala na sprawdzanie położenie dziecka, co oczywiście zwiększa poziom bezpieczeństwa. Model ten jest odporny na zachlapania.

2. LOL Surprise ZEGAREK Smartwatch z Kamerą 571391

LOL Surprise ZEGAREK Smartwatch z Kamerą 571391

Cena: od. 184 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Według opinii zegarek dla dzieci smartwatch L.O.L. Surprise jest jednym z najczęściej wybieranych modeli. Produkt może posłużyć jako zegarek, stoper, kalendarz, minutnik, przypomnienie i budzik. Ponadto pochodzi z kolekcji jednej z ulubionych postaci większości dziewczynek – L.O.L. Laleczka ożywa na małym ekranie dzięki ruchom rąk i nóg. Do tego wydaje zabawne odgłosy i wypowiada proste frazy. Ten model jest prosty w obsłudze, ma do tego obrazkowe menu. Zegarek dla dzieci smartwatch dobrze sprawdzi się dla dzieci w różnym wieku. Produkt ma wbudowane dwie kamery, jedna służy do robienia selfie, a druga do kręcenia filmów. Zegarek łączy w sobie funkcję zabawy z nauką. Zdjęcie można dodatkowo spersonalizować przy użyciu naklejek. Zegarek ma wbudowaną pamięć 512 MB, co pozwala na przechowywanie aż 30 minut wideo lub 3000 zdjęć. Świetną funkcją jest opcja dla rodziców i opiekunów, która pozwala śledzenie użytkownika. Zegarek dla dzieci smartwatch jest bardzo odporny na uszkodzenia i zachlapania.

3. CALMEAN TOUCH dla Dzieci Niebieski

CALMEAN TOUCH dla Dzieci Niebieski

Cena: od. 135 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ten model zegarka dla dzieci smartwatch marki CALMEAN TOUCH sprawdzi się dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Dostępny jest w aż 5 różnych kolorach. Dzięki wbudowaniu 3 modułów lokalizacji, namierzanie dziecka jest zdecydowanie dokładniejsze. Model ten ma 1,22 calowy ekran, który pozwala na łatwą obsługę sprzętu. Zegarek ma pojemną baterię do 400 mAh, z czasem czuwania do 100 godzin. Warto pamiętać, że nie jest on w pełni wodoszczelny, jednak dzięki silikonowym uszczelkom ma podwyższoną odporność na wilgoć, pył i zabrudzenia. Świetną funkcją jest opcja powiadamiania rodziców o każdorazowym zdjęciu zegarka z ręki. Model ten ma polskie MENU oraz zainstalowaną kartę SIM. Rodzic zarządza zegarkiem poprzez dedykowaną aplikację CALMEAN Control Center ze swojego telefonu lub komputera.

Poradnik zakupowy zegarka smartwatch dla dzieci

Czy smartwatch dla dziecka to dobry pomysł?

Zegarek dla dziecka smartwatch to idealne rozwiązanie dla najmłodszych, których nie dorośli jeszcze do posiadania telefonu komórkowego. Jest wręcz doskonałą alternatywą dla drogich i skomplikowanych urządzeń. Jednak zanim wybierzemy konkretny model, należy przeanalizować potrzeby dziecka i rodzica. Ważne są także praktyczne funkcje urządzenia. Nie można zapomnieć również o umiejętnościach oraz wieku dziecka. Warto pamiętać, że smartwatch daje przede wszystkim możliwość kontaktu oraz namierzania położenia dziecka. Jest nie tylko bezpiecznym rozwiązaniem, ale stwarza dziecku możliwość usamodzielnienia się. Poza lokalizacją, dziecko może wysłać wiadomość, a nawet zadzwonić do rodzica. Producenci nie zapomnieli również o wbudowaniu funkcji kręcenia krótkich filmików oraz robieniu zdjęć. Część z zegarków ma także wbudowane gry edukacyjne i ruchowe.

Podstawowe funkcje smartwatcha

  • Najprostsze zegarki typu smartwatch mają wbudowaną kartę sim, która pozwala na wykonywanie połączeń głosowych oraz przesyłanie wiadomości tekstowych. Niektóre z nich pozwalają także na dostęp do internetu. Co pozwala na zachowanie stałego kontaktu ze swoim dzieckiem.
  • Niektóre zegarki wyposażone zostały również w aparat oraz kamerkę. Dzięki temu dziecko może spróbować nowych rzecz i bawić się formą i obrazem. Często funkcja aparatu i wideo wzbogacona jest o zestaw kreatywnych naklejek, którymi można przyozdobić fotografie.
  • W wielu inteligentnych modelach zegarków znajduje się specjalny przycisk SOS, który pozwala dziecku natychmiast powiadomić rodzica o niebezpieczeństwie lub niepokojącej sytuacji, która ma miejsce w jego najbliższym otoczeniu. Niektóre modele mają również wbudowaną funkcję podsłuchu, która pozwala na sprawdzanie, co dzieje się w okolicy dziecka, bez konieczności dzwonienia. Takie dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że nie musimy obawiać się o zdrowie i życie naszej pociechy. Dziecko uczy się dzięki temu samodzielności.
  • Każdy zegarek dla dzieci smartwatch ma dotykowy wyświetlacz. Ta opcja doskonale sprawdzi się podczas korzystania z internetu. Świetnie będzie też podczas zabawy oraz ozdabiania zdjęć. Dziecko zaznajomi się również ze sposobem korzystania ze smartfonów. Co będzie bardzo przydatne w przyszłości.
  • Zegarki smart na podstawowym wyposażeniu mają również krokomierz, stoper, kalendarz, budzik, a także możliwość badania jakości snu.
  • Świetną opcją jest możliwość indywidualnego dopasowania wyglądu ekranu startowego. Dziecko dopasowuje postać, z którą wchodzi w interakcję.
  • Bardzo ważna w zegarku dla dzieci smartwatch jest bateria. Im dłuższy czas pracy urządzenie, tym lepiej. Dzieci często zapominają o ładowaniu zegarków. Niektóre modele przypominają o tym sygnałem dźwiękowym.
  • Lokalizacja GPS wbudowana w aparacie pozwala sprawdzać, gdzie aktualnie znajduje się dziecko, czy przechodzi przez ulicę lub rozmawia z nieznajomym. A także pozwala na odtworzenie drogi, którą poruszała się nasza pociecha wracając ze szkoły. Ta funkcja pozwala zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo.
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Sport mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *