Strona główna » Hobby » Sport » Ranking deskorolek elektrycznych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Sport » Ranking deskorolek elektrycznych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking najlepszych deskorolek elektrycznych w 2022 / 2023 roku

Jesteś zainteresowany kupnem deskorolki elektrycznej, chciałbyś poznać i porównać najlepsze pozycje deskorolek elektrycznych 2022 / 2023 ? Doskonale trafiłeś! Nasz ranking najlepszych deskorolek elektrycznych pomoże ci wybrać idealny sprzęt, który z pewnością zadowoli ciebie lub twoje dziecko. Deskorolki elektryczne to innowacyjne urządzenia, które dostarczają wiele zabawy i pozytywnych wrażeń. Zapewniają dynamiczną zabawę na wiele godzin, są to sprawdzone i polecane najlepsze deskorolki elektryczne w 2022 / 2023 roku.

Ranking deskorolek elektrycznych- najlepsze deskorolki elektryczne w 2022 / 2023 roku – poznaj tanie pozycje

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Manta VIPER II 6,5” MSB9014 799 zł Sprawdź teraz
2 Deskoroloka elektryczna Rebel Cruiser Paint 701 zł Sprawdź teraz
3 Rebel Cruiser Paint ZAB0014 841 zł Sprawdź teraz
4 Worker Longboard Smuthrider 1 967 zł Sprawdź teraz
5 Kawasaki Streetboard KX-ST10.1 1 419 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych deskorolek elektrycznych

1. Manta VIPER II 6,5” MSB9014

Manta VIPER II 6,5'' MSB9014

Cena: od. 799 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Pierwszą pozycją w naszym rankingu najlepszych deskorolek elektrycznych 2022 / 2023, jest Manta VIPER II 6,5” MSB9014. Jest to urządzenie w pełni nowoczesne, posiadające najnowszą technologię. Korzystanie z deskorolki elektrycznej zapewni ci wiele zabawy i dostarczy nowych wrażeń. Będzie to doskonały wybór dla osoby aktywnej, lubiącej spędzać czas na świeżym powietrzu. Deskorolka Manta Viper zapewnia łatwe oraz wygodne przemieszczanie się po drodze. Jest to jedna z najlepiej ocenianych deskorolek elektrycznych 2022 / 2023. Maksymalna waga użytkownika deskorolki nie powinna przekraczać 120 kg. Jest to zdecydowanie top pozycja wśród deskorolek elektrycznych.

 

Co ją wyróżnia:

 • Posiada baterię litową 4,4 Ah 36V wiąże się to długodystansowym działaniu 15km w tempie do 12km
 • Czas do pełnego naładowania baterii- 3h
 • Deskorolka jest w stanie przejechać wzniesienie o nachyleniu do 15 stopni.
 • Posiada wyjątkowy, nowoczesny design, ważną rolę w wyglądzie deskorolki spełnia oświetlenie LED
 • Rozmiar kół- 6.5 cala to około 16.5 cm

 

2. Deskoroloka elektryczna Rebel Cruiser Paint

Deskoroloka elektryczna Rebel Cruiser Paint

Cena: od. 701 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Deskorolka elektryczna Rebel Cruiser Paint to doskonały wybór dla każdej osoby pragnącej doświadczyć wygody i przyjemności płynącej z jazdy na deskorolce elektrycznej. Jest przeznaczona dla dzieci od 8 lat. Maksymalna waga użytkownika deskorolki nie powinna przekraczać 100 kg. Deskorolka elektryczna Rebel Cruiser Paint to idealny wybór dla każdego dziecka, które chce spędzać czas na świeżym powietrzu. Dodatkowo deskorolka posiada nowoczesny design, oraz podświetlane koła, które sprawiają, że korzystanie z niej staje się jeszcze przyjemniejsze.

 

Co ją wyróżnia:

 • Długość dystansu na jednym ładowaniu sięga do 8 km.
 • Czas do pełnego naładowania baterii- 5h

Deskorolka jest w stanie przejechać wzniesienie o nachyleniu do 8 stopni.

 

3. Rebel Cruiser Paint ZAB0014

Rebel Cruiser Paint ZAB0014

Cena: od. 841 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Deskorolka elektryczna Rebel Cruiser Paint jest to kolejna propozycja firmy Rebel Cruiser. Występuje w innej wersji kolorystycznej – białej. Jest to jedna z najlepszych deskorolek elektrycznych 2022 / 2023. Duże koła mierzące 6.5 cala zapewniają komfortową i przyjemną jazdę. Deskorolka może osiągnąć prędkość nawet do 10km/h. Dodatkowo deskorolka posiada podświetlane koła, co jeszcze bardziej dodaje uroku codziennej jeździe i zapewnia bezpieczeństwo po zmroku. Firma Rebel Cruiser Paint jest jedną z najczęściej polecanych deskorolek elektrycznych na rynku, ponieważ umożliwia wybór kilku wariantów kolorystycznych.

 

Co ją wyróżnia:

 • Długość dystansu na jednym ładowaniu sięga do 8 km.
 • Czas do pełnego naładowania baterii- 5h

Deskorolka jest w stanie przejechać wzniesienie o nachyleniu do 8 stopni

 

4. Worker Longboard Smuthrider

Worker Longboard Smuthrider

Cena: od. 1 967 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Kolejną propozycją znajdującą się w naszym rankingu najlepszych deskorolek 2022 / 2023 jest Longboard Smuthrider. Jest to doskonała propozycja dla każdej osoby pragnącej doświadczyć przyjemności towarzyszącej codziennej jeździe na deskorolce. To wyjątkowa pozycja, która połączyła standardowego longborda z elektrycznym napędem. Sterowanie deskorolką Longboard WORKER Smuthrider jest łatwe i intuicyjne. Wystarczy wykorzystać bezprzewodowy pilot połączony bluetoothem, który odpowiada za zwiększanie prędkości aż do 20km/h oraz zapewnia sprawne hamowanie. Urządzenie umożliwia załączenie trybu dla osób początkujących, który odpowiada za jazdę na niższej prędkości. Będzie więc to doskonały wybór dla osoby zaczynającej przygodę z elektrycznymi deskorolkami.

 

Co ją wyróżnia:

 • Wyposażona jest w 2 tryby prędkości oraz w tryb wsteczny.
 • Długość dystansu na jednym ładowaniu sięga do 12 km km.
 • Czas do pełnego naładowania baterii- 2-3 godziny
 • Maksymalna prędkość deskorolki: 20 km/h
 • Tryb niższej prędkości – 10 km/h

 

5. Kawasaki Streetboard KX-ST10.1

Kawasaki Streetboard KX-ST10.1

Cena: od. 1 419 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Deskorolka Kawasaki Streetboard KX-ST10.1, to wyjątkowy sprzęt spełniający zadanie jeździka elektrycznego. Jest to doskonałe połączenie zwykłej deskorolki elektrycznej oraz hulajnogi. Zapewnia wiele dobrej zabawy na długie godziny. Jest to doskonała propozycja zarówno dla dzieci jak i dorosłych chcących powrócić wspomnieniami do dziecięcych lat. Co więcej, deskorolka pełni doskonałą alternatywę dla jazdy autem, ponieważ nie emituje szkodliwych substancji dla środowiska. Deskorolka jest wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły, zarówno techniczne jak i wizualne. Posiada lampy Led, które sygnalizują znak skrętu. Wyposażona jest również, w bezprzewodowy pilot odpowiadający za odblokowywanie lub zablokowywanie deski. Maksymalna waga użytkownika deskorolki nie powinna przekraczać 130kg.

 

Co ją wyróżnia:

 • Wyposażona jest w 2 tryby prędkości oraz w tryb wsteczny.
 • Długość dystansu na jednym ładowaniu sięga do 25 km km.
 • Maksymalna prędkość deskorolki to 15 km/h.
 • Deskorolka jest w stanie przejechać wzniesienie o nachyleniu do 30 stopni.

 

Poradnik zakupowy deskorolki elektrycznej

Deskorolki od lat spełniają swoje zadanie i przyczyniają się do produktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu przez dzieci i dorosłych. Powstanie deskorolek elektrycznych jedynie wzmocniło miejsce desek w hierarchii najchętniej wybieranych urządzeń do zabawy na świeżym powietrzu. Nasz ranking ma przedstawić ci i pomóc wybrać najlepszą deskorolkę elektryczną 2022 / 2023. Zależy nam również, abyś zaznajomił się z tym na co warto zwrócić uwagę przed zakupem sprzętu.

 • Warto zwrócić uwagę na długość dystansu jaki deskorolka elektryczna może przejechać na jednym ładowaniu. Informacja ta zawsze jest podana i pozwala oszacować, ile drogi zdołamy pokonać bez ponownego podłączenia sprzętu do prądu. Zazwyczaj waha to się w granicach od 8km do 25 km.
 • Istotną informacją jest również maksymalna prędkość do której urządzenie jest w stanie się rozpędzić. Tutaj granica sięga najczęściej od 10km/h do 20km/h. Warto oby początkujące osoby sięgały po mniejsze prędkości lub decydowały się na deskorolki, które posiadają dwa, zmienne tryby o mniejszym i większym rozpędzie.
 • Ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z parametrami deskorolki elektrycznej, ponieważ widnieje w nich informacja dotycząca maksymalnego obciążenia sprzętu. Są to zazwyczaj wysokie wartości, które umożliwiają jazdę również osobom dorosłym, warto jednak zwrócić na to uwagę.
 • Kolejną poradą, która może pomóc wybrać ci najlepszą deskorolkę elektryczną jest sprawdzenie ile czasu potrzebuje ona na pełne naładowanie. Często waha się to w granicach 2 do 5 godzin. Jednak jeśli nie korzystasz z deskorolki bez przerw to dłuższe ładowanie nie jest żadnym minusem. Warto jednak zapoznać się z tą informacją.
 • Warto również zwrócić uwagę na wielkość kół, ponieważ im większy rozmiar tym stabilność urządzenia będzie nieprzerwana.

Czym różni się deskorolka elektryczna od zwykłej deskorolki?

Zarówno deskorolka elektryczna jak i zwykła deskorolka mają służyć dobrej zabawie na świeżym powietrzu. Nie wiele różnią się one wyglądem. Deskorolka elektryczna działa bez konieczności użycia siły mięśni, porusza się dzięki pracy specjalnego mechanizmu umożliwiającego poruszanie się jedynie za pomocą lekkiego ruchu ciała. Wybierając deskorolkę elektryczną pokonasz więcej dystansu przy mniejszym zmęczeniu.

Czy jazda na deskorolce elektrycznej jest trudna ?

Deska elektryczna, to urządzenie mające służyć wygodnemu oraz przyjemnemu przemieszczaniu się. Ma ona zapewnić ci dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Jazda na deskorolce elektrycznej nie jest trudna, jest to intuicyjne urządzenie. Zwłaszcza jeśli kiedyś korzystałeś ze zwykłej deski, to przejście na deskorolkę elektryczną będzie łatwym zabiegiem. Na początku może być ci ciężko utrzymać równowagę ciała, jednak z każdym kolejnym razem powinno być coraz łatwiej.

Czy można znaleźć tanie deskorolki elektryczne?

Deskorolki elektryczne są jednym z najczęściej polecanych sprzętów do spędzania czasu na świeżym powietrzu, wiąże się to z różnorodnością cen. Na rynku jest wiele tanich deskorolek elektrycznych, które są świetne pod kątem wykonania technicznego jak i wizualnego. Ceny desek w naszym rankingu najlepszych deskorolek elektrycznych 2022 / 2023 zaczynają się już nawet od 701 złotych.

Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Hobby mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *