Strona główna » Zespół

Zespół

Najlepszy-ranking.pl jest stroną stworzoną przez zgrany zespół, który będąc świadomy coraz większej konkurencji na rynku, przychodzi z misją pomocy w dokonywaniu świadomych i przemyślanych zakupów. Starannie wybieramy oferty tych produktów, które zyskują pozytywne oceny internautów i doradzamy, na co zwracać uwagę podczas dokonywania wyboru. Dochód czerpiemy z linków afiliacyjnych, co pozwala nam na ciągłe udoskonalanie strony i wzbogacanie jej o kolejne, wartościowe i poddawane wielokrotnej weryfikacji treści.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi, którymi użytkownicy mogą się z nami podzielić, korzystając z zakładki kontakt.

Redakcja

Autor: Arkadiusz Zembrzycki
Kategoria: AGD
arek.z@najlepszy-ranking.pl

Jest ekspertem w dziedzinie elektryki i elektroniki oraz pasjonatem śledzącym na bieżąco nowinki dotyczące najnowszych technologii. Ma za sobą wieloletnie doświadczenie pracy w serwisach najpopularniejszych marek na polskim rynku. W wolnych chwilach amator gotowania, przykładający ogromną uwagę do sprzętu, który ułatwia i usprawnia przygotowanie najbardziej złożonych i oryginalnych potraw. Na naszej stronie odpowiada za treści z kategorii sprzętu AGD.

Autor: Jakub Szymura
Kategoria: RTV
kuba.s@najlepszy-ranking.pl

Kuba wiele lat pracował jako copywriter specjalizujący się w dziedzinie elektroniki i branży komputerowej, jednocześnie zajmuje się nagłośnianiem koncertów i pomaga w dobraniu odpowiedniego sprzętu, który pozwoli na wydobycie najlepszej jakości dźwięku. Muzyka jest jego największą pasją, zarówno od strony artystycznej, jak i technicznej. Swoją wiedzę i doświadczenie dotyczące nowoczesnych technologii wykorzystuje publikując na stronie najlepszy-ranking.pl treści dotyczące artykułów RTV.

Autorka: Joanna Fabera
Kategoria: Zdrowie i uroda
joasia.f@najlepszy-ranking.pl

Zawodowe doświadczenie Joasi jest bogate jak mało kogo – poczynając od pracy w salonie kosmetycznym, po tę w aptece. Wiedza i ogromna pasja, którą zdobyła Joanna przez lata skłoniły ją do zostania blogerką piszącą głównie na tematy z zakresu branży beauty. Polegając na jej ogromnej wiedzy i obyciu w tej branży, poprosiliśmy Joasię, by na naszej stronie zajęła się publikacją treści z kategorii Zdrowie i uroda.

Autor: Michał Dzieleński
Kategoria: Komputery
michal.d@najlepszy-ranking.pl

Jest informatykiem i programistą, zarówno z zawodu jak i z pasji. Autor poradników pomagających w doborze najlepszego sprzętu zarówno dla profesjonalistów jak i laików. Z całą pewnością wybór autora tekstów dotyczących kategorii Komputery na naszej stronie musiał paść na Michała, cechującego się nie tylko ogromną znajomością tej branży, ale też dociekliwością i wnikliwością, pomocną przy wyborze najlepszego sprzętu dostępnego na rynku.

Autorka: Marta Cesarczyk
Kategoria: Telefony i akcesoria
marta.c@najlepszy-ranking.pl

Sama siebie Marta określa mianem miłośniczki gadżetów, a bez telefonu nie wyobraża sobie swojego dnia. Wieloletnia praca w salonach znanych producentów nauczyła ją nie tylko wiedzy technicznej, ale też dbałości o szczegóły i przykładania uwagi do designu oraz doboru odpowiednich akcesoriów. Stąd nie ma zdziwienia, że to właśnie Marta zajmuje się na naszej stronie opisami i doborem produktów z kategorii Telefony i akcesoria.

Autor: Cezary Kozakiewicz
Kategoria: Motoryzacja
czarek.k@najlepszy-ranking.pl

Cezary jest mechanikiem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, który ze swojego zawodu uczynił swoją największą pasję. Pasję, którą postanowił się dzielić na łamach wielu blogów oraz gazet poświęconych tematyce motoryzacyjnej. Stąd też wybór osoby, która zajmie się doborem najlepszych produktów i sporządzeniem ich opisów do kategorii Motoryzacja był oczywisty – Cezary do przygotowania każdego rankingu wkłada wiele czasu i zaangażowania.

Autorka: Paulina Danielak
Kategoria: Moda

paulina.d@najlepszy-ranking.pl

Paulina modą interesuje się odkąd pamięta i z tą branżą postanowiła związać całe swoje życie zawodowe. Na co dzień zarządza szwalnią, w wolnych chwilach jest projektantką – freelancerką ale również blogerką. Przemysł odzieżowy jest jej prawdziwym oczkiem w głowie. Podczas wyboru produktów do naszego rankingu stawia nie tylko na wygląd, ale również jakość i funkcjonalność. Również jej wiedza praktyczna, zdobyta podczas pracy w szwalni, pozwala jej na stworzenie rzetelnych treści w kategorii Moda na stronie najlepszy-ranking.pl.

Autorka: Aleksandra Grocholska
Kategoria: Dom i ogród
ola.g@najlepszy-ranking.pl

Aleksandra od wielu lat pracuje jako projektantka i dekoratorka wnętrz, szczególną wagę przykładając do panujących aktualnie trendów. W toku powstawania projektu dba także o odpowiednią jakość akcesoriów oraz wyposażenia wnętrz, które mają największą gwarancję długiego użytkowania. Na stronie najlepszy-ranikng.pl Ola zajmuje się publikacją treści z kategorii Dom i ogród, wykorzystując całą swoją wiedzę oraz zaangażowanie.

Autor: Krzysztof Boruc
Kategoria: Biuro i firma
krzysiek.b@najlepszy-ranking.pl

Krzysztof większość swojej kariery zawodowej spędził w korporacjach, gdzie przekonał się, jak istotną kwestią jest dobór odpowiednich artykułów, mebli i narzędzi, które nie tylko usprawnią wszystkie czynności biurowe, ale uczynią je również bardziej komfortowymi. Długi staż pracy jako copywriter także uczulił go na wiele kwestii związanych z zakupem sprzętu biurowego, dlatego to właśnie on zajmuje się tworzeniem treści związanych z kategorią Biuro i firma na naszej stronie.

Autor: Mikołaj Przybysz
Kategoria: Hobby
mikolaj.p@najlepszy-ranking.pl

Mikołaj jest pracującym zdalnie ojcem trójki żywiołowych dzieciaków, uwielbiających kreatywne i aktywne spędzanie czasu. Sam jest zapalonym biegaczem i fotografem amatorem, który w swoich rękach miał mnóstwo produktów przydatnych do rozwijania pasji swoich i zainteresowań jego maluchów. Dlatego też Mikołaj doskonale sprawia się na stanowisku autora na naszej stronie, zajmując się doborem odpowiednich produktów i sporządzeniem opisów przydatnych przy dokonywaniu przemyślanych zakupów w kategorii Hobby.