Strona główna » Dom i ogród » Ogród » Ranking myjek » Ranking myjek do okien
Strona główna » Dom i ogród » Ogród » Ranking myjek » Ranking myjek do okien

Ranking myjek do okien – najlepsze myjki do okien 2021 roku

Zastanawiasz się, jaka myjka do okien sprawdzi się najlepiej? W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji szereg nowoczesnych urządzeń, przez co znalezienie czegoś odpowiedniego jest trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Ważne jest to, aby zakupić na sprzęt, który niezawodnie posłuży przez kilka lat. Nie ma sensu inwestować gotówki w produkt, który szybko ulegnie awarii. Nasz ranking myjek do okien to wyłącznie sprawdzone urządzenia, które posiadają doskonałe parametry użytkowe. Zapewniają one bezpieczną oraz wygodną obsługę.

Ranking myjek do okien – TOP 10 najlepszych myjek do okien

MiejsceNazwa myjki do okienCenaNajtańsza oferta
1 Karcher WV 2 Premium Black Edition 1.633-426.0247 złSprawdź teraz
2 Karcher WV 5 Premium 1.633-453.0289 złSprawdź teraz
3 Karcher WV 2 Premium 1.633-430.0240 złSprawdź teraz
4 Karcher WV Classic 1.633-169.0199 złSprawdź teraz
5 Vileda Windomatic Ściągaczka Do Okien Elektryczna 146752146 złSprawdź teraz
6 Leifheit Dry&Clean + Drążek + Myjka Window Washer System Click (51003)209 złSprawdź teraz
7 Bosch Glassvac 06008B7000244 złSprawdź teraz
8 Leifheit Zestaw Odkurzacz Do Szyb Dry&Clean Z Drążkiem (51001)168 złSprawdź teraz
9 Electrolux WS71-4VV229 złSprawdź teraz
10 Webber Wm1402139 złSprawdź teraz

Opis najlepszych myjek do okien

1. Karcher WV 2 Premium Black Edition 1.633-426.0

 Karcher WV 2 Premium Black Edition 1.633-426.0

Cena: ok. 247 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W naszym zestawieniu można znaleźć najlepsze myjki do okien, które posiadają doskonałe opinie użytkowników. Świetnym przykładem jest prezentowany model, który pochodzi od renomowanego producenta. Jest to gwarancją tego, że zakup będzie udany. Prezentowane urządzenie dokładnie oczyszcza gładkie powierzchnie, takie jak np. szyby, lustra, czy też płytki. Zostało ono zaprojektowane w taki sposób, aby uniknąć smug, a także osadów. W zestawie znajduje się dodatkowa wąska ssawka, dzięki której czyszczenie wybranych elementów stanie się jeszcze łatwiejsze, a jednocześnie dokładniejsze. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 100 ml. Jego opróżnienie jest całkowicie bezproblemowe, a więc wymiana cieczy nie będzie żadnym wyzwaniem. Kolejnym atutem są optymalne wymiary oraz niska waga. Utrzymanie sprzętu w dłoni nie wymaga dużej ilości siły fizycznej. Bateria o wysokiej żywotności nie wymaga zbyt częstego ładowania. Maksymalny czas pracy akumulatora wynosi 35 minut.

2. Karcher WV 5 Premium 1.633-453.0

 Karcher WV 5 Premium 1.633-453.0

Cena: ok. 289 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz, jaką myjkę do okien wybrać? Koniecznie sprawdź opisywane urządzenie, które wyróżnia się wydajną oraz efektywną pracą. Należy podkreślić, że powstało ono na bazie nowoczesnych technologii oraz solidnych materiałów. Obudowa jest lekka, a jednocześnie niepodatna na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Nie trzeba więc obawiać się uszkodzeń mechanicznych, które mogłyby powstać podczas eksploatacji. Trzystopniowy wskaźnik LED umożliwia bezproblemową kontrolę poziomu naładowania baterii. Sprawia to, że sprzęt nie ulegnie rozładowaniu w najmniej odpowiednim momencie. Czas pracy na akumulatorze wynosi 35 minut. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 100 ml. Omawiany sprzęt jest podręczny, a także intuicyjny w obsłudze. Z tym zadaniem poradzą sobie nawet ci, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z myjek do okien. Opisywany model sprawdzi się podczas czyszczenia niemal wszystkich wodoszczelnych oraz gładkich powierzchni.

3. Karcher WV 2 Premium 1.633-430.0

 Karcher WV 2 Premium 1.633-430.0

Cena: ok. 240 zł
Znajdź najtańszą ofertę

To dobra myjka do okien, która nie pozostawia smug oraz kłopotliwych osadów. Dzięki niej można zagwarantować sobie maksymalny komfort pracy. Urządzenie jest wyjątkowo uniwersalne, ponieważ sprawdza się podczas oczyszczania różnorodnych powierzchni, a więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. W zestawie znajdują się praktyczne akcesoria, dzięki którym czyszczenie powierzchni stanie się jeszcze prostsze. Na specjalną uwagę zasługuje wąska ssawka, która zwiększa precyzję pracy. Plusem jest również pojemny akumulator, który gwarantuje nawet 25 minut nieprzerwanej pracy. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 100 ml. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby jego opróżnienie nie stanowiło żadnego problemu. Ergonomiczny uchwyt zmniejsza ryzyko przypadkowego wysunięcie się myjki z dłoni. Kolejną zaletą są optymalne wymiary, które sprawiają, że wygoda użytkowania znajduje się na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest również atrakcyjnie niska cena, która zachęca do zakupu.

4. Karcher WV Classic 1.633-169.0

 Karcher WV Classic 1.633-169.0

Cena: ok. 199 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Opisywane urządzenie to tania i dobra myjka do okien, która z pewnością niezawodnie posłuży przez długi czas. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie jakość. Opisywany sprzęt wyróżnia się niską podatnością na awarie oraz usterki mechaniczne. Jest funkcjonalny, a jego obsługa nie stwarza najmniejszych problemów. Trzeba wspomnieć, że urządzenie pracuje w każdym kierunku, co ułatwia czyszczenie. Ponadto woda jest sukcesywnie zbierana, a więc można uniknąć nieestetycznych plam, smug oraz osadów. Nie ma konieczności ręcznego czyszczenia powierzchni szklanych, ponieważ opisywany sprzęt pozostawia je w perfekcyjnym stanie. Utrzymanie wysokiej higieny pracy jest niezwykle proste. Producent zadbał o to, aby wymiana wody nie była skomplikowanym zadaniem. Pojemność zbiornika na ciecz wynosi 100 ml. Maksymalny czas pracy akumulatora wynosi 20 minut. Prezentowana myjka dostępna jest w atrakcyjnej cenie, co zadowoli osoby posiadające ograniczony budżet.

5. Vileda Windomatic Ściągaczka Do Okien Elektryczna 146752

 Vileda Windomatic Ściągaczka Do Okien Elektryczna 146752

Cena: ok. 146 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W naszym rankingu 2021 można znaleźć dobre myjki do okien, które polecane są przez szerokie grono zadowolonych użytkowników. Znakomitym przykładem jest przedstawiane urządzenie, które zostało zaprojektowane z najwyższą precyzją. Sprawdzi się ono podczas czyszczenia okien, luster, kabiny prysznicowej, płytek, a także wielu innych powierzchni. Jest ono uniwersalne, a jednocześnie podręczne. Niewielkie wymiary sprawiają, że komfort użytkowania znajduje się na najwyższym poziomie. Rączka została wyprofilowana w taki sposób, aby zapobiec przypadkowemu wysunięciu się z dłoni. Pierwszym krokiem jest umycie wybranej powierzchni dowolnym płynem do szyb. Następnie korzystamy ze ściągaczki, która zapewnia dokładne oczyszczenie bez zacieków oraz smug. Wbudowany zbiornik na wodę posiada pojemność 100 ml. Maksymalny czas pracy akumulatora po pełnym naładowaniu to aż 40 minut.

6. Leifheit Dry&Clean + Drążek + Myjka Window Washer System Click (51003)

 Leifheit Dry&Clean + Drążek + Myjka Window Washer System Click (51003)

Cena: ok. 209 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dla wielu osób jest to najlepsza myjka do okien, która jednocześnie dostępna jest w ekonomicznej cenie. Stanowi to najlepszy dowód na to, że nie trzeba wydawać majątku, aby zakupić nowoczesny sprzęt o doskonałych parametrach użytkowych. Prezentowany model nie pozostawia nawet najmniejszych smug. Ponadto chroni on przed ściekaniem brudnej wody. Doskonale sprawdza się podczas mycia różnorodnych gładkich powierzchni np. szyb, luster, witryn. System 360° sprawia, że praca może odbywać się w wielu kierunkach, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Na specjalną uwagę zasługuje specjalistyczna nakładka, która sprawdza się podczas mycia ram okiennych – znacząco zwiększa to funkcjonalność urządzenia. Duży otwór na zbiornik wody sprawia, że utrzymanie optymalnego poziomu higieny nie będzie stanowić wyzwania. Warto także wspomnieć o żywotnej baterii, która po pełnym naładowaniu może pracować maksymalnie przez 35 minut.

7. Bosch Glassvac 06008B7000

 Bosch Glassvac 06008B7000

Cena: ok. 244 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli poszukujesz najlepszej myjki do okien, to nasz ranking 2021 z pewnością pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Umieściliśmy w nim wyłącznie godne zainteresowania sprzęty, które w ostatnim czasie cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników. Prezentowany model bazuje na innowacyjnych technologiach, co przekłada się na podwyższoną skuteczność działania. Powłoka ściągaczki zapewnia maksymalne ślizganie się po powierzchni, dzięki czemu pozostaje ona dokładnie oczyszczona. Nie znajdziemy tutaj nieestetycznych śladów oraz smug. Kompaktowe wymiary sprawiają, że urządzenie może być stosowane w wielu różnych miejscach. Sprawdzi się nawet podczas oczyszczania trudno dostępnych zakamarków. Możliwość wymiany głowicy sprawia, że myjka jest przeznaczona do wielu różnych celów. Manewrowanie nią nie stanowi najmniejszego kłopotu. Ponadto nie jest ona zbyt ciężka, co stanowi kolejną zaletę. Akumulator po pełnym naładowaniu może pracować nawet do 35 minut, co dla większości osób jest wystarczające.

8. Leifheit Zestaw Odkurzacz Do Szyb Dry&Clean Z Drążkiem (51001)

 Leifheit Zestaw Odkurzacz Do Szyb Dry&Clean Z Drążkiem (51001)

Cena: ok. 168 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Potrzebujesz niezawodnej, a jednocześnie trwałej i taniej myjki do okien? Nasz ranking 2021 sprawi, że podejmiesz właściwą decyzję zakupową. Opisywane urządzenie posiada specjalny otwór na drążek, dzięki czemu możliwe jest również czyszczenie powierzchni znajdujących się na znacznej wysokości. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób stawiających funkcjonalność na pierwszym miejscu. Przedstawiany sprzęt nie pozostawia smug oraz zacieków. Powierzchnia pozostaje precyzyjnie oczyszczona oraz lśniąca. Nie trzeba martwić się o potencjalne plamy, które zwykle trzeba usuwać ręcznie. Wystarczy kilka minut, aby wymyć nawet spore powierzchnie szklane. Za skuteczność omawianego modelu odpowiada również ergonomiczna, a jednocześnie kompaktowa konstrukcja, której przenoszenie nie stanowi żadnego wyzwania. Poradzą sobie z tym nawet ci, którzy nie posiadają zbyt dużej ilości energii. Bateria po pełnym naładowaniu może pracować do 35 minut.

9. Electrolux WS71-4VV

 Electrolux WS71-4VV

Cena: ok. 229 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Poszukujesz sprawdzonej myjki do okien, która posiada znakomite opinie użytkowników? Opisywany sprzęt z pewnością przypadnie Ci do gustu. Został on stworzony ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych tworzyw. Należy zaznaczyć, że obudowa jest mocna, odporna na uszkodzenia, a jednocześnie lekka. Docenią to ci, którzy chcą zainwestować pieniądze raz, a dobrze. Takie urządzenie posłuży przez długie lata. Jego czyszczenie przebiega sprawnie oraz bezproblemowo, co pozwala znacząco zwiększyć żywotność urządzenia. Atutem jest również łatwe manewrowanie. Nasadka czyszcząca obraca się w różnych kierunkach, co niweluje prawdopodobieństwo powstania smug oraz innych niedoskonałości. Silnik cechuje się nieprzeciętną wydajnością oraz niską awaryjnością. Powstał on z wysokiej klasy komponentów. Plusem jest także niezwykle cicha praca, co usatysfakcjonuje tych, którzy chcą uniknąć uporczywych dźwięków. Maksymalny czas pracy baterii to aż 60 minut.

10. Webber Wm1402

 Webber Wm1402

Cena: ok. 139 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz dowiedzieć się, jaka myjka do okien jest polecana w 2021 roku? Nasz ranking z pewnością Ci w tym pomoże. Doskonałą opcją wydaje się być prezentowany model, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających. Jest on wydajny, a jednocześnie prosty w obsłudze. Opisywane urządzenie czyści zarówno na mokro, jak i na sucho, więc wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Atutem jest duży zbiornik na wodę, którego pojemność wynosi aż 200 ml. W zestawie znajduje się spora ilość akcesoriów. Dzięki nim można wyczyścić okna, a także trudno dostępne zakamarki np. kabinę pojazdu. Maksymalny czas pracy baterii wynosi 30 minut. Prezentowany sprzęt posiada trwałą obudowę, która nie jest podatna na uszkodzenia oraz oddziaływanie czynników otoczenia. Nie trzeba więc obawiać się przedwczesnych awarii. Żywotny silnik nie utraci swojej wydajności nawet po wielu latach. Właśnie dlatego jest to zakup, który opłaca się najbardziej.

Poradnik zakupowy myjki do okien

Jaka myjka do okien jest najlepsza?

Wybierając dobrą myjkę do okien należy zwrócić uwagę nawet na detale, ponieważ to właśnie one decydują o tym, jak sprawdzi się sprzęt. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie należy sprawdzić takie parametry, jak m.in.:

 • Gabaryty – myjka do okien powinna być podręczna, tak aby nawet długotrwałe korzystanie z urządzenia nie stanowiło obciążenia. Duże znaczenie ma waga, która nie powinna być zbyt duża.
 • Ergonomiczny uchwyt – bezpieczeństwo podczas pracy powinno znajdować się na najwyższym poziomie. Uchwyt powinien zostać pokryty powłoką, która chroni przed wysunięciem się z dłoni.
 • Skuteczne działanie – dobrze, jeśli głowica myjki obraca się we wszystkich kierunkach. Nie może ona pozostawiać smug oraz innych niedoskonałości.
 • Pojemność zbiornika na wodę – im jest ona wyższa, tym rzadziej musimy wymieniać ciecz. Istotne jest także to, aby wyjęcie zbiornika nie było skomplikowane.
 • Wymienne nasadki – dzięki temu możliwe jest czyszczenie rozmaitych typów powierzchni.
 • Funkcjonalność – w sprzedaży znajdują się urządzenie, które umożliwiają czyszczenie zarówno na mokro, jak i na sucho.

Dobre myjki do okien – polecani producenci

Wybierając najlepszą myjkę do okien należy również sprawdzić producenta. Lepiej postawić na urządzenie znanej i cenionej marki, ponieważ stanowi to gwarancję jakości. Wybór jest na tyle duży, że znalezienie wariantu odpowiedniego dla siebie, to jedynie kwestia czasu. Do polecanych marek zalicza się m.in.:

 • KÄRCHER
 • Vileda,
 • Bosch,
 • LEIFHEIT,
 • Electrolux,
 • WEBBER.
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: Małe AGD do domu arek.z@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *