Strona główna » Hobby » Turystyka » Ranking namiotów » Ranking namiotów 3×3
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Turystyka » Ranking namiotów » Ranking namiotów 3×3
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking namiotów ogrodowych 3×3 – jaki namiot 3×3 kupić?

Namioty ogrodowe 3×3 coraz częściej stosuje się zamiast altanek. Ich montaż jest zdecydowanie łatwiejszy. Poza tym dobrać można dowolny kolor, konstrukcję oraz materiał. Świetnie sprawdzą się jako stały element ogrodu oraz na przyjęcia okolicznościowe. Ranking – najlepsze namioty ogrodowe 3×3, pozwoli wyłonić modele, które mają najciekawszą konstrukcję oraz bardzo dobre wykończenie. Sprawdźcie – jakie namioty ogrodowe 3×3 kupić!

Ranking namiotów ogrodowych 3×3 – top 3 namioty 3×3

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Namiot Pawilon Ogrodowy Altana 3X3M +4 Ściany
701,19 zł Sprawdź teraz
2 Namiot Imprezowy, 3X3 m, Niebieski Gxp-680211 366 zł Sprawdź teraz
3 NAMIOT OGRODOWY – 3 X 3 M, ZIELONY + 4 BOKI 572 zł Sprawdź teraz

Recenzje namiotów ogrodowych 3×3

1. Namiot Pawilon Ogrodowy Altana 3X3M +4 Ściany

Cena: od. 701, 19 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ten polecany namiot ogrodowy 3×3 marki ModernHome charakteryzuje się bardzo stabilną konstrukcją. A to za sprawą mocnych mocowań do gruntu. Dzięki podwójnemu dachowi, namiot ma bardzo dobrą wentylację. Co sprawdza się szczególnie podczas przyjęć. Materiał, z którego wykonany został namiot ogrodowy 3×3 idealnie chroni przed promieniami ultrafioletowymi oraz deszczem. Ściany konstrukcji łączone są za pomocą zamków błyskawicznych, co pozwala na wygodne odpinanie i zapinanie ścian namiotu. Namiot jest świetnie zaprojektowany, dlatego pięknie będzie prezentował się na przyjęciach takich jak wesele. Solidne i trwałe materiały sprawiają, że namiot posłuży nam długie lata. Można go wykorzystać również jako zadaszenie w ogródkach gastronomicznych. Konstrukcja namiotu ogrodowego 3×3 wykonana została ze stali malowanej proszkowo. Dzięki temu jest ona wyjątkowo odporna na zarysowania oraz wpływ wilgoci. Na dachu namiotu umieszczony jest otwór wentylacyjny, który poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz konstrukcji. Całkowita waga namiotu to 32 kg.

2. Namiot Imprezowy, 3X3 m, Niebieski Gxp-680211

Namiot Imprezowy, 3X3 m, Niebieski Gxp-680211

Cena: od. 366 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Według opinii namiot ogrodowy 3×3 marki VidaXL świetnie sprawdzi się na imprezę w ogrodzie. Materiał, z którego został wykonany jest odporny na działanie promieni ultrafioletowych oraz wodę. Mowa o polietylenie, który jest niezwykle praktyczny w użytkowaniu na zewnątrz. Rama namiotu ogrodowego 3×3 wykonana została z odpornej na rdzewienie stali. Ponadto, dzięki tej konstrukcji namiot jest bardzo stabilny. Producent zaleca użycie sprayu impregnującego, aby poprawić właściwości wodoodporne namiotu. Dobry namiot ogrodowy 3×3 ma panele boczne oraz dach wykonane z PE. Model ten jest wyjątkowy nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również jakości. Całkowita masa namiotu to 8 kg.

3. NAMIOT OGRODOWY – 3 X 3 M, ZIELONY + 4 BOKI

NAMIOT OGRODOWY - 3 X 3 M, ZIELONY + 4 BOKI

Cena: od. 572 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ten namiot ogrodowy 3×3 idealnie nada się na festiwale, imprezy sportowe oraz różne rodzaje imprez okolicznościowych. Wykonany został z wytrzymałej tkaniny. Tanie namioty ogrodowe 3×3 nie mają takich parametrów wytrzymałościowych. Składanie i rozkładanie namiotu ułatwia wstępnie zamontowana rama, nożyczki oraz teleskopowe maszty. Ta oddychająca altana daje cień, ale również chroni przed deszczem oraz słońcem. Model ten wyróżnia się wyglądem. Ma 4 boki, dwa z oknami oraz dwa pełne. Klejone szwy poprawiają właściwości wodoodporne tego namiotu. W zestawie znajdują się plastikowe nóżki do przymocowania do podłoża, linki odblaskowe oraz torba na kółkach. Całkowita waga namiotu ogrodowego 3×3 to 17,5 kg.

Poradnik zakupowy namiotu ogrodowego 3×3

Czym wyróżniają się namioty ogrodowe?

Namiot ogrodowy 3×3 inaczej nazywany pawilonem ogrodowym to konstrukcja, która świetnie sprawdza się na imprezach okolicznościowych, jako stały element ogrodu oraz w ogródkach gastronomicznych. Swoje zastosowanie znaleźć może także podczas festiwali oraz na pchlim targu. Z całą pewnością zastąpić może dużą altankę. Każdy z modeli różni się pod względem wyglądu, jakości wykończenia oraz kształtu.

Który namiot ogrodowy wybrać?

Namiot ogrodowy wyglądem przypomina altanę. Pod względem funkcjonalności również jest na podobnym poziomie. Ma za zadanie chronić przed słońcem, wiatrem oraz deszczem. Dodatkowo może być doskonałym miejscem do zorganizowania imprezy okolicznościowej. Różnica między altaną a namiotem polega na sezonowości. Namiot ma miękki dach, który świetnie sprawdzi się w okresie lata, wiosny, a nawet wczesnej jesieni. Jednak zimą konstrukcję należy zdemontować. Dobre egzemplarze charakteryzują się łatwym montażem oraz demontażem. Dużą zaletą pawilonu ogrodowego jest możliwość dowolnego dopasowania go do ogrodu. W zasadzie w każdym, nawet najmniejszym ogrodzie sprawdzi się namiot ogrodowy 3×3.

Jaki model pawilonu ogrodowego wybrać?

Namioty ogrodowe można podzielić na otwarte, półotwarte i zamknięte. Do najbardziej popularnych i najprostszych modeli zalicza się namioty ogrodowe otwarte. Charakteryzują się one dobrą cyrkulacją powietrza, jednak w mniejszym stopniu chronią przed opadami deszcze oraz wiatrem. Natomiast namiot ogrodowy zamknięty znajdzie zastosowanie w chłodniejsze dni. Najlepszym rozwiązaniem będzie w takim razie namiot półotwarty. Wiele modeli ma dodatkową funkcję, która pozwala montować i demontować ścianki namiotu, w zależności od potrzeb. Namioty ogrodowe często występują w kształcie kwadratu lub prostokąta. Z reguły te drugie są większe i wykorzystuje się je podczas imprez, takich jak wesela, komunie czy chrzciny. Jednak używane są raczej sporadycznie i rozkładane na specjalne zamówienie. Nie sprawdzą się jako konstrukcja stała. Ich ściany z reguł wyposażone są w zatrzaski, które ułatwiają otwieranie i zamykanie poszczególnych ścianek. Do celów prywatnych przeważnie wybierane są namioty ogrodowe 3×3. Taka wielkość w zupełności wystarczy, aby pomieścić kilka osób oraz zestaw wypoczynkowy. Często namiot ogrodowy używany jest jako markiza. Świetnie chroni przed promieniami słońca oraz deszczem. Warto nadmienić, że pawilon ogrodowy może być również stosowany jako garaż. Nie każdy dom ma zadaszone miejsce, w którym można przetrzymywać samochód. Tego typu rozwiązanie jest trwałe i będzie dobrą ochroną przez cały rok.

Jak dobrać wielkość namiotu ogrodowego?

Na dobór namiotu składa się wiele czynników. Jednak najważniejszym jest rozmiar namiotu. Nie może być on ani zbyt mały, ani za duży. Dla 4-osobowej rodziny w zupełności wystarczy namiot ogrodowy 3×3. Taka wielkość pozwoli pomieścić rodzinę oraz znajomych, a także meble wypoczynkowe i zabawki. Spokojnie można w nim zorganizować przyjęcie urodzinowe, nawet w pochmurny dzień. Jeśli w Twoim domu często goszczą przyjaciele i dalsza rodzina lepszym rozwiązaniem będzie pawilon o ścianach długości 3,5-4m lub większej. W takim miejscu bez trudu zorganizujesz przyjęcie. Nawet te większe. Do zorganizowania większych imprez okolicznościowych lepsze będą namioty 3×6 m mocowane do podłoża. Na większą konstrukcję mocniej działają warunki atmosferyczne, co może spowodować zniszczenie konstrukcji. Warto pamiętać, że aby namiot nie sprawił problemów podczas rozstawiania, nie powinien on być wyższy niż 2,2-2,5 m. Dobór namiotu ogrodowego zależy od wielu czynników. Często są to indywidualne predyspozycje. Zanim kupimy konkretny model warto przejrzeć ofertę namiotów ogrodowych, dostępną w internecie oraz w sklepach stacjonarnych.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Dom ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *