Strona główna » RTV » Audio » Ranking odtwarzaczy MP3
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » RTV » Audio » Ranking odtwarzaczy MP3
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking najlepszych odtwarzaczy MP3 i poradnik zakupowy

Telefony zdominowały dzisiaj nasze życie i tak naprawdę to z nich najczęściej korzystamy, kiedy chcemy posłuchać muzyki w pociągu, autobusie, czy podczas uprawiania sportu. Ma to niestety wpływ na nasze urządzenie, powodując że bateria telefonu będzie trzymała zdecydowanie krócej. Aby uniknąć takich sytuacji, warto skorzystać dzisiaj z odtwarzacza MP3.

 

Powstaje jednak pytanie jaki odtwarzacz MP3 daje najlepszą jakość dźwięku, bo dźwięk przecież ma dla nas ogromne znaczenie? Poniższy ranking wskazuje na najlepszy odtwarzacz mp3, po który warto dziś sięgnąć. Będzie to kilka pozycji i znajdziemy tutaj odtwarzacz do audiobooków. Ranking ten wskaże również jaki odtwarzacz mp3 do audiobooków wykorzystać. Jeśli zastanawiamy się nad zakupem odtwarzacza MP3 to warto skorzystać z poniższego rankingu, który dostarczy nam wiedzę o dostępnych na rynku urządzeniach.

Ranking najlepszych odtwarzaczy MP3 w 2023 roku

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Setty GSM014537 czarny 379 zł Sprawdź teraz
2 HiBy R2 549 zł Sprawdź teraz
3 Quer KOM0742 18 zł Sprawdź teraz
4 Lotoo PAW S1 Czarny 649 zł Sprawdź teraz
5 Sencor 4GB czarny (SFP 4408) 119 zł Sprawdź teraz
6 Quer z czytnikiem kart zielony (KOM0557) 15 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych odtwarzaczy MP3 w 2023 roku

1. Setty GSM014537 czarny

Setty GSM014537 czarny

Cena: od. 379 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Bardzo gustowny, ale przede wszystkim niewielkich rozmiarów odtwarzacz do plików MP3, który możemy zabrać w każdą podróż. Doskonały dla sportowców, jak również dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość dźwięków.

 

Jeśli zastanawiamy się jaki odtwarzacz MP3 daje najlepszą jakość dźwięku to właśnie ten wybór będzie tutaj najlepszy. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które mieści się praktycznie w każdej kieszeni, dlatego można określić go mianem podręcznego odtwarzacza. Zestaw posiada wyświetlacz LCD, słuchawki douszne, oraz kabel do ładowania. Dzięki temu urządzeniu możemy słuchać swojej muzyki każdego dnia, bez konieczności podłączania go do przewodu. Odtwarzacz mp3 pomieści kartę micro SD o pojemności 32 GB, dzięki czemu możemy mieć ogromną ilość plików muzycznych, którą możemy odtwarzać wybrałem przez nas w czasie. Cenowe urządzenie prasuje się powyżej 300 zł, dlatego nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na tego typu sprzęt.

 

2. HiBy R2

HiBy R2

Cena: od. 549 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Najlepszy odtwarzacz mp3 z dużym wyświetlaczem, który zdecydowanie przyciąga swoim wyglądem i nowoczesnym designem. Dosyć drogi, jak na urządzenie MP3, ale daje nam też wiele ciekawy funkcjonalności. Skrojony na miarę naszych czasów, odtwarzacz MP3 naprawdę z górnej półki. Doskonale nadaje się jak odtwarzacz do audiobooków, ale daje także możliwość odtwarzania MP3 z bluetooth. Jest doskonałym prezentem dla współczesnej młodzieży, która lubi słuchać muzykę i ceni sobie naprawdę wysoką jakość produktu. Tutaj zdecydowanie możemy się z tym liczyć.

 

Odtwarzacz może zapełnić naszą muzyczną przestrzeń, zarówno w trakcie odpoczynku, jak również jej intensywnego sportu. Posiada funkcję wyświetlania godziny, a także radio FM. Jest urządzeniem prostym i intuicyjnym w obsłudze. Ze względu na swoją niewielką objętość, idealnie zmieści się nawet w małych dłoniach. Jego wyświetlacz LCD jest dotykowy i pozwala nam dokonywać za jego pomocą ustawień urządzenia.

 

Jeśli szukamy dobrego odtwarzacza MP3, który wytrzyma nam przez wiele godzin na jednym ładowaniu i zapewni nam niesamowitą jakość odbioru muzyki, to zdecydowanie ten model jest na pierwszym miejscu.

 

3. Quer KOM0742

Quer KOM0742

Cena: od. 18 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Proste i tanie urządzenie do słuchania plików MP3. Można go wybrać jako odtwarzacz do audiobooków. Ranking takich odtwarzaczy pokazuje, że świetne są do tego również tanie urządzenia. Jeśli nie chcemy przepłacać, ale szkoda nam wydać duże pieniądze na odtwarzacz mp3 to to urządzenie będzie świetnym narzędziem do tego, aby zastąpił nam w tym zakresie telefon. Ten dobry odtwarzacz mp3, choć niewielkich rozmiarów, posiadam sobie również funkcję radia FM i dyktafon. Lekki i przenośny, z wyświetlaczem LCD, dzięki któremu możemy zobaczyć, jaki utwór jest aktualnie odtwarzany. Cenowo jest to urządzenie bardzo, gdyż dostaniemy je za niespełna 20 zł.

 

Produkt warty swojej ceny, które ewentualnie będziemy mogli potem zastąpić czymś lepszym. Jeśli szukamy odtwarzacza MP3 na krótki czas to zdecydowanie warto zainwestować w ten model.

 

4. Lotoo PAW S1 Czarny

Lotoo PAW S1 Czarny

Cena: od. 649 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Urządzenie MP3 o bardzo fajnym wyglądzie i zdecydowanie wytrzymałym opakowaniu. Jest to MP3 posiadające wysokowydajny układ DAC. Można powiedzieć, że wśród odtwarzaczy, jest to najlepszy odtwarzacz mp3, który możemy wykorzystać również jako odtwarzacz do audiobooków. Ranking produktów w tym zakresie, zdecydowanie zamieszcza również ten model w swoich ocenach. Jest to odtwarzacz MP3 który daje najlepszą jakość dźwięku, a co za tym idzie, zdecydowanie najlepsze wrażenia muzyczne.

 

Urządzenie bardzo lekkie, mieszczące się w dłoni, dlatego bez problemu będziemy mogli je schować w taki sposób, aby nam nie przeszkadzało.

 

Posiada wiele ciekawych funkcji jak samodzielne wzmacniacz słuchawkowy i zbalansowane możliwości dźwiękowe. Na tle innych odtwarzaczy ten przedstawia się bardzo obiecująco, ponieważ jest bardzo trwały i doskonale nadaje się jako prezent dla osób, które cenią sobie takie urządzenia. Chcąc nabyć to urządzenie, będziemy musieli wydać ponad 600 zł, ale możemy być pewnie jego jakości.

 

5. Sencor 4GB czarny (SFP 4408)

Sencor 4GB czarny (SFP 4408)

Cena: od. 119 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Odtwarzacz inne niż wszystkie, odbiegający swoim wyglądem od reszty. Jego wewnętrzna pamięć to 4 GB, które spełnią nasze oczekiwania w zakresie zapewnienia muzyką tego odtwarzacza MP3. Ciekawostką jest to, że przy tak niewielkiej cenie, ponieważ odtwarzacz można już kupić za około 130 zł, dają nam możliwość podłączenia karty microSD, aż do 128 GB. Doskonały odtwarzacz do audiobooków. Jeśli zastanawiamy się jaki odtwarzacz mp3 do audiobooków wybrać to ten zdecydowanie powinien znaleźć się na pierwszym miejscu w naszym rankingu.

 

Urządzenie posiada również możliwość nagrywania dźwięków, czyli może służyć nam jako dyktafon, a także daje możliwość odtwarzania radia FM. Specjalna, tylna klamra, pozwala nam przypiąć urządzenie do ubrania.

Odtwarzacz MP3 świetny jest dla sportowców, którzy nie lubią luźnych urządzeń i z powodzeniem mogą ten odtwarzacz przymocować do swoich ubrań, ale także sprawdzi się podczas podróży.

 

6. Quer z czytnikiem kart zielony (KOM0557)

Quer z czytnikiem kart zielony (KOM0557)

Cena: od. 15 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Zdecydowanie jeden z tańszych modeli odtwarzaczy MP3, który możemy zaproponować naszemu dziecku, lub sami wykorzystać do słuchania muzyki. Lekki i przenośny, z możliwością zaczytania kart micro SD do 32 GB.

 

Urządzenie można zakupić dosłownie za grosze i doskonale sprawdzi się w ramach skromnego prezentu dla naszych bliskich. Jeśli zastanawiamy się jakie odtwarzacz mp3 do audiobooków wybrać, to model Quer doskonale nadaje się do tego przedsięwzięcia. Urządzenie zdecydowanie spełnia swoją funkcję i nadaje się jako stałe lub tymczasowe rozwiązanie dla plików MP3.

 

Poradnik zakupowy odtwarzaczy MP3

Jak kupić odtwarzacz MP3?

W obecnych czasach posiadamy telefony komórkowe, które docelowo wypierają trochę urządzenia muzyczne. Ale wiemy doskonale, że telefon jest sporych rozmiarów i nie zapewnia nam swoistej intymności, podczas słuchania muzyki. Tutaj w grę wchodzi zatem odtwarzacz MP3, który doskonale sprawdzi się podczas biegania, sportu, spacerów, a nawet po prostu podczas snu. Warto zwrócić uwagę na wiele aspektów, które będą konkurowały z wyborem innych modeli. Jak zatem dokonać zakupu? Przede wszystkim zwracając uwagę na wagę i wielkość urządzenia. Jest to przecież jeden z najważniejszych elementów, ponieważ taki odtwarzacz ma nam właściwie nie przeszkadzać.

Kolejnym elementem jest też możliwość ładowania takiego urządzenia i jego czas wytrzymałości na wbudowanej baterii. Dobrze będzie, jeśli odtwarzacz będzie wytrzymywał nawet 20 godzin na jednym ładowaniu.

Odtwarzacz powinien mieć też niewielki wyświetlacz, dzięki któremu będziemy mogli zobaczyć, jaki utwór jest aktualnie wyświetlany. Warto też zwrócić uwagę na polski interfejs, dzięki któremu będziemy mogli sprawnie posługiwać się takim odtwarzaczem MP3. Wszystko też zależy, kiedy będziemy takie urządzenie wykorzystywali. Jeśli tylko podczas uprawiania sportu to oczywiście warto się skupić na tym, aby było to urządzenie jak najmniejsze. W przypadku, kiedy często podróżujemy i jest to komunikacja publiczna to warto zadbać o odtwarzacz z większym wyświetlaczem.

Kolejnym, ważnym elementem dla takiego urządzenia jest jego pojemność. Powinniśmy zwrócić uwagę na to, ile utworów będziemy mogli wgrać do takiego urządzenia i co najważniejsze, czy jest też możliwość dodania karty pamięci. Niektóre modele mają taką możliwość.

Czy warto dziś kupować odtwarzacz MP3?

Ranking ten przedstawia kilka ciekawych modeli odtwarzaczy MP3, ale pewnie zastanawiamy się, czy warto dziś takie urządzenie kupić? Oczywiście, wszystko zależy od naszej potrzeby, ale prowadząc aktywne życie i nie chcąc mieć ciągle przy uchu telefonu, warto właśnie skorzystać z takiego urządzenia, jakim jest odtwarzacza MP3. Czasami telefon wręcz przeszkadza, szczególnie, gdy chcemy posłuchać radia, czy muzyki w trakcie biegania, czy też spaceru. Taki sprzęt może być też świetnym narzędziem na prezent, dla dorastających dzieci i młodzieży. Zapewne każdy z nas znajdzie zupełnie inne argumenty na to,czy warto taki sprzęt posiadać, bez względu na to, jakie one będą, warto kupić MP3, jeśli nawet pojawi się chociaż jeden argument za jego nabyciem

Gdzie kupić MP3?

Zastanawiając się nad zakupem odtwarzacza MP3, warto wcześniej przyjrzeć się takim rankingom, aby zweryfikować co dostępne jest na rynku. Odtwarzacz MP3 kupimy w takich sklepach jak Media Markt, RTV Euro AGD i wielu innych. Możemy też dokonać zakupu za pomocą sklepów stacjonarnych. Dziś nie jest to żaden problem, aby zakupić takie urządzenie za pomocą internetu. Znajdziemy wiele ciekawych sklepów, które pozwolą nam na zakup najlepszej jakości odtwarzacza. Z czasem może się stać on nawet naszym codziennym narzędziem do podróży, ale także praktyk codziennego życia, jak chociażby spacer.

Autor rankingu:
admin
Autor rankingu:
Jakub Szymura Kategoria: Audio kuba.sz@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *