Strona główna » Dom i ogród » Dla dziecka » Ranking aspiratorów do nosa
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Dla dziecka » Ranking aspiratorów do nosa
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking aspiratorów do nosa – jaki aspirator do nosa kupić w 2023 / 2024 roku?

Dobry aspirator do nosa jest świetną alternatywą dla gruszek, które służą do odciągania wydzieliny z nosa małego dziecka. Jest to z pewnością niezawodny produkt, dzięki któremu znacznie ułatwisz sobie wszelkie trudności wynikające z braku umiejętności wydmuchiwania nosa przez swoje dziecko. Wybór tych dobrych produktów jest bardzo duży, dlatego zachęcamy cię do zapoznania się z naszym rankingiem z bieżącego roku. Z pewnością znajdziesz tam tani i najlepszy aspirator do nosa dla swojego malucha.

Ranking aspiratorów do nosa – TOP 10 najlepszych aspiratorów do nosa

Miejsce Nazwa aspiratora do nosa Cena Najtańsza oferta
1 Novama Pingo Elektryczny Aspirator Do Nosa Z Melodyjkami 9072667 84 zł Sprawdź teraz
2 BabyOno Elektroniczny Aspirator Do Nosa 407 99 zł Sprawdź teraz
3 Haxe Aspirator Do Nosa NS1 78 zł Sprawdź teraz
4 Braun Aspirator do nosa 0 m+ BNA 100 151 zł Sprawdź teraz
5 Cleanoz Easy Aspirator Do Nosa Zestaw 75 zł Sprawdź teraz
6 Katarek Standard Aspirator Kataru 31 zł Sprawdź teraz
7 Beaba Elektryczny Aspirator Do Nosa Mineral 192 zł Sprawdź teraz
8 Nosiboo Pro Aspirator Elektryczny Do Nosa Niebieski 459 zł Sprawdź teraz
9 Visiomed Elektroniczny Oczyszczacz-Aspirator Do Nosa Babydoo Mxone Z 3 Końcówkami 79 zł Sprawdź teraz
10 Gilbert Marimer aspirator do nosa dla dzieci 21 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych aspiratorów do nosa

1. Novama Pingo Elektryczny Aspirator Do Nosa Z Melodyjkami 9072667

 Novama Pingo Elektryczny Aspirator Do Nosa Z Melodyjkami 9072667

Cena: ok. 84 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wybierając najlepszy aspirator do nosa, koniecznie zajrzyj do naszego rankingu z bieżącego roku. Znajdziesz w nim wiele przydatnych informacji. Dowiesz się, że NOVAMA PINGO ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA Z MELODYJKAMI 9072667 to dobry aspirator do nosa. Do zalet tego urządzenia zalicza się przede wszystkim jego prostotę. Polecany jest dla dzieci do 12 roku życia. Jest poręczny, więc możesz go zabrać ze sobą w każdą podróż. Ponadto, charakteryzuje się tym, że jest lekki i cichy. Możesz go zatem używać nawet podczas snu twojego dziecka. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj także to, że ten tani aspirator wyposażony został w wymienne końcówki, dzięki którym dopasujesz jego pracę do rodzaju kataru oraz do wieku dziecka. Novama Pingo posiada również dwa tryby pracy: ciągła lub przerywana. Ma to istotne znaczenie, ponieważ możesz odpowiednio dopasować charakter pracy aspiratora do potrzeb twojego dziecka. Teraz już wiesz jaki aspirator do nosa jest najlepszy. Wybierz to niezawodne urządzenie.

2. BabyOno Elektroniczny Aspirator Do Nosa 407

 BabyOno Elektroniczny Aspirator Do Nosa 407

Cena: ok. 99 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Najlepszy aspirator do nosa Babyono 407 posiada wiele zalet. Jedną z nich jest to, że posiada dużą i bezpieczną moc ssania. Możesz być spokojny o to, że cała wydzielina z nosa twojego dziecka zostanie bezproblemowo usunięta. Ten tani i dobry produkt charakteryzuje się tym, że posiada dwa tryby pracy: ręczny i auto. Jest bardzo łatwy w obsłudze i czyszczeniu oraz posiada miękkie silikonowe końcówki w dwóch rozmiarach. Natomiast jego ergonomiczny kształt sprawi, że chętnie będziesz zabierać go ze sobą w każdą podróż. Ponadto, dzięki temu, że pracuje bardzo cicho, możesz z niego korzystać nawet podczas snu maluszka. Dużym atutem jest również możliwość włączenia uspokajającej melodyjki, która zdecydowanie ułatwi zadanie rodzicom. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie opinie posiada ten dobry aspirator do nosa, to koniecznie zajrzyj w ranking aspiratorów do nosa 2023. Z pewnością znajdziesz tam informacje, które pozwolą ci dokonać słusznego wyboru. Zaufaj elektronicznemu aspiratorowi Babyone 407.

3. Haxe Aspirator Do Nosa NS1

 Haxe Aspirator Do Nosa NS1

Cena: ok. 78 zł
Znajdź najtańszą ofertę

HAXE ASPIRATOR DO NOSA NS1 to najlepszy aspirator do nosa dla dzieci. Ten dobry produkt posiada wiele zalet, takich jak na przykład dwanaście uspokajających i odwracających uwagę melodyjek, dwa rozmiary końcówek, cicha i wydajna praca, jak również prostą konstrukcję. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób pozbędziesz się całej wydzieliny z nosa u twojego dziecka. Aspirator Haxe NS1 polecany jest przez duże grono zadowolonych rodziców. Zachwalany jest za swoją świetną i skuteczną pracę. Dzięki czemu nie muszą się martwić o swobodne oddychanie swojego dziecka ani o żadne powikłania. Ranking aspiratorów do nosa dostarczy ci wielu innych informacji oraz opinii na temat tego dobrego i taniego urządznia. Przy podejmowaniu decyzji, jaki aspirator do nosa wybrać – warto wcześniej sprawdzić, jakie posiada on oceny w rankingu. Zajrzyj tam i przekonaj się, że urządzenie Haxe NS1 jest zdecydowanie najlepszym produktem w tej kategorii. Z pewnością będziesz zadowolony ze swojego przemyślanego zakupu.

4. Braun Aspirator do nosa 0 m+ BNA 100

 Braun Aspirator do nosa 0 m+ BNA 100

Cena: ok. 151 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Aspirator BRAUN ASPIRATOR DO NOSA 0 M+ BNA 100 to dobre i zarazem tanie urządzenie do bezpiecznego usuwania wydzieliny z nosa. Dzięki któremu dziecko może spokojnie oraz bezproblemowo oddychać. Ten najlepszy aspirator do nosa jest lekki i kompaktowy oraz nie podrażnia śluzówki. Wychwalany jest za swoją prostotę oraz za to, że posiada dwie silikonowe końcówki. Jedna jest szersza – do gęstego kataru lub większych dziurek, zaś druga węższa – do rzadkiej wydzieliny lub dla małych nosków. Dodatkowo ten dobry aspirator do nosa posiada dwie moce ssania. Możesz więc dowolnie dopasować zasysanie w zależności od gęstości wydzieliny. Dużym atutem jest również to, że bardzo łatwo się go czyści – nawet w zmywarce! Warto tutaj jeszcze wspomnieć o tym, że Braun BNA 100 jest cichym urządzeniem, a w jego zestawie oprócz dwóch końcówek, znajdziesz również woreczek na urządzenie oraz baterie. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki aspirator do nosa jest najbezpieczniejszy, to powinieneś zaufać marce Braun.

5. Cleanoz Easy Aspirator Do Nosa Zestaw

 Cleanoz Easy Aspirator Do Nosa Zestaw

Cena: ok. 75 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking aspiratorów do nosa zawiera same najważniejsze informacje o tych produktach. Jeśli szukasz najlepszego aspiratora, to powinieneś wybrać zestaw CLEANOZ EASY ASPIRATOR DO NOSA, który szybko i skutecznie oczyści zatkany nosek twojego dziecka.

Na uwagę zasługuje tutaj fakt, że Cleanoz opracowany został przez pediatrów oraz specjalistów ENT (Ear, Nose & Throat Specialist – specjalistów od chorób nosa, uszu i gardła). Do podstawowych zalet tego dobrego i taniego aspiratora można zaliczyć: łatwość w obsłudze, ergonomiczny kształt, szybkość działania, łagodne odsysanie. Warto tutaj również wspomnieć, że w zestawie oprócz baterii otrzymasz aż dziesięć jednorazowych higienicznych wkładów. Kolejne sztuki możesz swobodnie dokupować. Wszystkie wkłady Cleanoz były testowane przez Amerykańskie Stowarzyszenie Nauki. Ponadto ten najlepszy aspirator do nosa spełnia wymogi między innymi the Food and Drug Administration oraz posiada certyfikat CE. Teraz już wiesz jaki aspirator do nosa warto wybrać.

6. Katarek Standard Aspirator Kataru

 Katarek Standard Aspirator Kataru

Cena: ok. 31 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking aspiratorów do nosa 2023 jest źródłem wielu przydatnych informacji. Dzięki niemu możesz się dowiedzieć jakie komentarze i oceny posiadają poszczególne urządzenia oraz są najczęściej polecane. KATAREK STANDARD ASPIRATOR KATARU sprawi, że szybko i skutecznie pozbędziesz się wydzieliny z nosa twojego dziecka. Najlepszy aspirator do nosa podłączany jest do domowego odkurzacza o mocy 800 – 1800 W. Jest to bardzo bezpieczny sposób na odciągnięcie wydzieliny. Ponadto ten tani aspirator posiada rozkręcaną komorę, która w znaczącym stopniu ułatwia jego czyszczenie. Dodatkowo dzięki ergonomicznemu kształtowi będziesz mógł zabrać go ze sobą w każdą podróż, a jego długi wężyk zagwarantuje ci swobodę ruchów przy odsysaniu wydzieliny z nosa. Ważną sprawą jest również to, że aspirator Katarek Standard polecany jest nie tylko dla małych dzieci, ale świetnie sprawdza się także u osób niepełnosprawnych lub takich, nad którymi należy sprawować opiekę. Wybierz ten niezawodny i dobry aspirator do nosa.

7. Beaba Elektryczny Aspirator Do Nosa Mineral

 Beaba Elektryczny Aspirator Do Nosa Mineral

Cena: ok. 192 zł
Znajdź najtańszą ofertę

BEABA ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA MINERAL to najlepszy aspirator do nosa dostępny na rynku w 2023 / 2024 roku. To urządzenie w łagodny i szybki sposób ułatwi pielęgnację dziecka w czasie choroby. Ponadto charakteryzuje się tym, że wszystkie jego nakładki są miękkie i elastyczne, co jest odpowiednie dla skóry wrażliwej i przede wszystkim nie podrażnia śluzówki. Ten dobry aspirator do nosa wyposażony został w zdejmowalną głowicę, którą można czyścić delikatną szmatką. Dodatkowo jego zestaw zawiera: transparentne etui z wygodnym zapięciem, trzy wymienne silikonowe nakładki (wąską, szerszą oraz specjalną), nakładkę zabezpieczającą oraz 2 baterie AA. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tego niezawodnego i najlepszego urządzenia, to zapoznaj się z naszym rankingiem z bieżącego roku. Znajdziesz tam wiele dodatkowych danych o tym produkcie. Dowiesz się między innymi, że jest to dobry, francuski aspirator do nosa. Kup polecane urządzenie i odpowiednio zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka.

8. Nosiboo Pro Aspirator Elektryczny Do Nosa Niebieski

 Nosiboo Pro Aspirator Elektryczny Do Nosa Niebieski

Cena: ok. 459 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Aspirator NOSIBOO PRO ASPIRATOR ELEKTRYCZNY DO NOSA NIEBIESKI to najlepszy aspirator do nosa w rankingu w bieżącym roku. Charakteryzuje się tym, że jest sprzętem medycznym o najwyższej jakości oraz posiada opatentowaną głowicę Colibri, która całkowicie zatrzymuje w sobie wydzielinę z nosa, nie przekazując jej do wnętrza urządzenia. Dodatkowo ten element jest łatwy do rozłożenia oraz umycia. Ten dobry aspirator jest bardzo łatwy w obsłudze. Wykonany został z materiałów, które są wolne od szkodliwych substancji. Warto tutaj jeszcze wspomnieć o sile ssania, która jest regulowana. Dzięki czemu można odpowiednio dopasować ją do stanu dziecka. Ponadto ten najlepszy aspirator do nosa został nagrodzony nagrodą wzornictwa przemysłowego Red Dot Design. Wszystko to sprawia, że elektryczny aspirator Nosiboo Pro jest jednym z najczęściej polecanych urządzeń w tej kategorii. Świadczy o tym jego obecność w rankingu. Teraz już wiesz jaki aspirator do nosa będzie najlepszym wyborem dla twojego dziecka.

9. Visiomed Elektroniczny Oczyszczacz-Aspirator Do Nosa Babydoo Mxone Z 3 Końcówkami

 Visiomed Elektroniczny Oczyszczacz-Aspirator Do Nosa Babydoo Mxone Z 3 Końcówkami

Cena: ok. 79 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobry aspirator do nosa – VISIOMED ELEKTRONICZNY OCZYSZCZACZ-ASPIRATOR DO NOSA BABY DOO MX ONE Z 3 KOŃCÓWKAMI cieszy się coraz większą popularnością. Charakteryzuje się tym, że jest bardzo łatwy oraz wygodny w użyciu. Ponadto posiada trzy antyalergiczne końcówki oraz automatyczne ssanie. W szybki i delikatny sposób odciągnie zalegającą wydzielinę. Pamiętaj, że małe dzieci nie potrafią samodzielnie wydmuchiwać nosa i oddychają głównie przez nos. Dlatego tak ważne jest używanie najlepszego aspiratora. Visiomed Baby Doo Mx One dodatkowo zapobiega rozszerzaniu się infekcji dróg oddechowych i chroni przed wszelkimi powikłaniami.

Jeśli zastanawiasz się jaki aspirator do nosa wybrać, to koniecznie zajrzyj w ranking aspiratorów do nosa 2023. Znajdziesz tam wiele pomocnych informacji i komentarzy, dzięki którym stwierdzisz, że Visiomed Baby Doo Mx One jest najlepszym urządzeniem, które szybko i skutecznie usunie wydzielinę z nosa twojego dziecka. Na pewno będziesz zadowolony ze swojego zakupu.

10. Gilbert Marimer aspirator do nosa dla dzieci

 Gilbert Marimer aspirator do nosa dla dzieci

Cena: ok. 21 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Urządzenie GILBERT MARIMER ASPIRATOR DO NOSA DLA DZIECI to tani i dobry produkt, który pozwoli ci właściwie zadbać o pielęgnację twojego dziecka podczas przeziębienia. Charakteryzuje się tym, że skutecznie i delikatnie oczyści jamę nosową twojego dziecka. Ten dobry aspirator do nosa został tak zaprojektowany, aby nie sprawiał bólu czy nawet dyskomfortu. Gilbert Marimer Bab posiada zaokrągloną końcówkę, co pozwala na prawidłowe jej umiejscowienie. Dodatkowo wykonana jest z tworzywa nietłukącego się i nadającego do całkowitej sterylizacji. Dzięki czemu można jej używać wielokrotnie, nie martwiąc się o wydawanie dodatkowych pieniędzy na kolejne jednorazowe końcówki. Warto także wspomnieć, że nie powoduje żadnych podrażnień czy też zranienia błony śluzowej. Ten najlepszy aspirator do nosa jest również bardzo łatwy w czyszczeniu, ze względu na prostą budowę. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat urządzenia Gilbert Marimer, to zajrzyj w ranking aspiratorów do nosa z bieżącego roku.

Poradnik zakupowy aspiratora do nosa

Wybór odpowiedniego aspiratora do nosa potrafi być trudny i spędza świeżo upieczonym rodzicom sen z powiek. Aspirator do nosa to doskonałe rozwiązanie dla niemowląt i większych dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie wydmuchiwać nos, by usunąć z niego zalegającą wydzielinę. Warto wybrać najlepszy aspirator, który skutecznie wesprze przy oczyszczaniu nosa zarówno malucha, jak i rodzica. Na rynku dostępne są różne rodzaje aspiratorów – od ręcznych, na wdech, przez podłączane do odkurzacza, po elektryczne na baterie i podłączane do prądu. Ranking dobrych aspiratorów do nosa na pewno pomoże Ci wybrać model dopasowany do potrzeb Twojego dziecka.

Jak wybrać najlepszy aspirator do nosa?

Decydując się na wybór aspiratora do nosa, oprócz sposobu działania, należy wziąć pod uwagę:

  • łatwość w utrzymaniu higieny po użyciu – przy chorym maluchu z aspiratora korzystamy nawet kilkanaście razy w ciągu dnia/nocy,
  • bezpieczne końcówki dla dzieci od pierwszych tygodni życia, odpowiednie do gęstej i rzadkiej wydzieliny,
  • konieczność posiadania/dokupowania dodatkowych akcesoriów, jak filtry czy końcówki,
  • cena aspiratora oscyluje w granicy: ok. 150 zł za aspiratory elektryczne i do 20-30 zł za ustne, ręczne i przeznaczone do odkurzacza,
  • moc ssania i możliwość jej regulacji –dopasowana do wieku dziecka (przy noworodku delikatniej usuwamy wydzielinę niż przy większym dziecku),
  • hałas podczas używania – z reguły aspiratory do nosa im bardziej są ciche tym częściej wybierane są przez rodziców.

Jak działa dobry aspirator do nosa?

Najlepszy aspirator do nosa jest dużym ułatwieniem dla dzieci, które jeszcze nie potrafią wydmuchiwać nosa tak jak dorośli. Podczas kataru, konieczne jest odciąganie zbierającej się wydzieliny, aby nie doprowadzić do infekcji dolnych dróg oddechowych czy nawet do zapalenia zatok. Do tego właśnie służą dobre aspiratory do nosa. Nie tylko ułatwiają codzienne funkcjonowanie, ale również zapobiegają rozwojowi chorób. Ze względu na sposób ich działania można je podzielić na aspiratory elektryczne – najpopularniejsze, poręczne, łatwe w obsłudze i czyszczeniu; aspiratory na wdech – rodzic i dziecko połączeni są za pomocą silikonowego wężyka z filtrem, rodzic robiąc wdech, wyciąga całą wydzielinę do specjalnego pojemniczka; aspirator do nosa na odkurzacz – jedną z końcówek urządzenia podłącza się do odkurzacza.

Kiedy warto kupić aspirator do nosa?

Zastanawiasz jaki aspirator do nosa kupić i kiedy warto to zrobić? Odpowiedź jest prosta. Jeśli twoje dziecko nie potrafi samodzielnie wydmuchać nosa, to powinieneś rozejrzeć się za dobrym aspiratorem. Warto tutaj wspomnieć, że nos dziecka znacznie różni się w swojej budowie od nosa dorosłego. Kanały nosowe są jeszcze u nich bardzo wąskie i nawet niewielki obrzęk błony śluzowej może powodować niedrożność nosa. Dlatego warto kupić najlepszy aspirator do nosa. Pamiętaj, że nieleczony katar u małego dziecka może doprowadzić do groźnych powikłań! Takich jak na przykład zapalenie ucha środkowego, zapalenie zatok.

Dobre aspiratory do nosa – polecani producenci

Dobry aspirator do nosa powinien spełniać wszystkie powyższe wymagania, a także mieć ergonomiczny kształt (Cleanoz Easy), posiadać zaokrągloną końcówkę (Gilbert Marimer), bez zawartości szkodliwych substancji w składzie. Przy wyborze najlepszego aspiratora do nosa warto zwrócić uwagę, czy posiada dodatkowe funkcje, np. melodyjki, które można włączyć dziecku w celu odwrócenia uwagi. Liderem wśród aspiratorów tego typu jest Novama Pingo, BabyOno oraz Haxe.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Dla dziecka ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *