Strona główna » Hobby » Fotografia » Ranking baterii » Ranking baterii 9v
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Fotografia » Ranking baterii » Ranking baterii 9v
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking baterii 9v – jaką baterię 9v wybrać?

Wiele sprzętów elektronicznych potrzebuje na co dzień dobrego zasilania. Tylko wtedy będą potrafiły należycie spełniać swoje funkcje. Dlatego warto zakupić dobre baterie, które ,,ożywią’’ każdy sprzęt. Moc 9 woltów sprawdzi się w drobnych urządzeniach stacjonarnych lub przenośnych. Będą nimi np kalkulatory czy radioodbiorniki. Przekonajmy się sami, jakie baterie 9v kupić. Najlepsze modele znajdą swoje miejsce na pozycjach naszego rankingu. Po zapoznaniu się z nim na pewno wybierzemy dla siebie dobre i tanie baterie 9 v.

Ranking baterii 9v – top 34 baterie 9v

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Duracell Baterie 9V 6LF22/MN1604 1 szt. 7 zł Sprawdź teraz
2 Energizer LA522 Ultimate Lithium LA522/9V 29 zł Sprawdź teraz
3 GP Battery Litowa 9V U9VL (CRV9-U1) 26 zł Sprawdź teraz
4 Bateria ENERGIZER Industrial, E, 6LR61,9V, 12szt. 54 zł Sprawdź teraz

Recenzje baterii 9v

1. Duracell Baterie 9V 6LF22/MN1604 1 szt.

Duracell Baterie 9V 6LF22/MN1604 1 szt.

Cena: od. 7 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Komplet z baterią Duracell 9V to świetny produkt renomowanej firmy. Zapewni długą pracę wszystkich naszych drobnych urządzeń elektrycznych. Jeden blister zawiera baterię alkaliczną, do której opracowana została technologia Duralock. Sprawia ona, że urządzenie będzie odporne na utratę energii nawet po długim czasie użytkowania. Czas trzymania niespożytkowanej mocy to aż 10 lat! Jedynym warunkiem jest utrzymywanie ich w dobrej temperaturze. Baterie alkaliczne są o wiele lepsze niż te cynkowo- węglowe. Posiadają bowiem dłuższą przydatność i większą gęstość energii. Zamknięcie wykonane z najlepszych materiałów, z dodatkiem nylonu zapewnia trwałość formy i brak wycieków. Baterie 9V Duracell Nadają się do wielu urządzeń elektronicznych codziennego użytku. Dlatego, jeśli zależy nam na perfekcyjnie działającym sprzęcie i rzadkiej wymianie zasilania, wybierzmy baterie alkaliczne 9V Duracell. Na pewno nas nie zawiodą i sprawdzą się w każdym urządzeniu.

2. Energizer LA522 Ultimate Lithium LA522/9V

Energizer LA522 Ultimate Lithium LA522/9V

Cena: od. 29 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Bateria litowa 9V Energizer Ultimate LA522 jest wspaniałym zasilaniem do każdego drobnego sprzętu domowego. Świetnie nada się do np. wykrywaczy dymu. Takie urządzenie przy baterii zapasowej będzie miało możliwość działać całą dekadę! Nie będziemy więc musieli martwić się o regularną wymianę. Przypominać musimy sobie o tym raz na 10 lat, a to naprawdę duży odstęp czasu. Produkt w formie litowej potrafi działać aż 65% dłużej niż jej alkaliczny odpowiednik. Przewyższa wszystkie inne formy zarówno w gęstości energii, jak i czasie użytkowania. Jest lepszy we wszystkim od swoich cynkowo-węglowych lub alkalicznych odpowiedników. W wielu urządzeniach starczy na parokrotnie dłuższą ilość godzin. Ten produkt od firmy Energizer zapewni nam najwyższą jakość i skuteczność, nieważne jaki sprzęt będzie wymagał jego pomocy. Chcecie kupić najlepsze baterie dziewięciowoltowe w naprawdę przystępnej cenie? Nie musicie dalej poszukiwać, ponieważ już znaleźliście!

3. GP Battery Litowa 9V U9VL (CRV9-U1)

GP Battery Litowa 9V U9VL (CRV9-U1)

Cena: od. 26 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Jeśli chcemy być w posiadaniu świetnego produktu najlepszej jakości to dobrze trafiliśmy. Baterie litowe GP U9VL 9V spełnią wszystkie nasze wymagania i oczekiwania. Świetnie zasilą drobne urządzenia przenośne i stacjonarne, gdy zależy nam by działały one bez zarzutów. Baterie są perfekcyjne do czujników dymu. Potrafią się w nich przysłużyć nawet przez 10 lat! Przez całą dekadę nie będziemy musieli martwić się o kupno i wymianę baterii. Produkt jest zabezpieczony tak, by nie dochodziło do uszkodzeń oraz wycieków. Baterie 9V litowe to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy uzyskać świetne parametry produktu. Alkaliczne i cynkowo-węglowe odpowiedniki nawet się ich nie imają. Zapewniają nam nawet parokrotnie dłuższy czas użytkowania oraz większą wydajność energetyczną. Bateria 9V GP U9VL jest zdecydowanie mocniejsza i lepsza od innych modeli. Zakupimy ją w bardzo przystępnej cenie i zostanie z nami na długo. Każdy kto chce uzyskać najlepszą jakość swoich urządzeń, powinien zaopatrzyć się w baterie GP U9VL 9V.

4. Bateria ENERGIZER Industrial, E, 6LR61,9V, 12szt.

Bateria ENERGIZER Industrial, E, 6LR61,9V, 12szt.

Cena: od. 54 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Komplet baterii alkalicznych 9V Energizer R9 to świetny zestaw do każdego gospodarstwa domowego. Jeśli nie lubimy przepłacać, a posiadamy wiele różnorodnych urządzeń zasilanych bezprzewodowo, to trafiliśmy w dziesiątkę. W opakowaniu znajdziemy aż 12 sztuk baterii, które możemy wykorzystać na wielorakie sposoby. Cynkowo-węglowe odpowiedniki w niczym im nie dorównują. Baterie alkaliczne 9V przysporzą się na o wiele dłuższy czas pracy i zapewnią większą gęstość energetyczną. Dzięki temu będziemy rzadziej je kupować i wymieniać. Baterie 9V Energizer posiadają nylonowe zamknięcie, które pozwoli zachować idealny stan, nie dopuszczając do uszkodzeń i wycieków. Produkt jest naprawdę niezwykle wartościowy. Przydać się i posłużyć może w każdym gospodarstwie domowym. Jeśli więc chcemy baterie dziewięciowoltowe o najlepszej jakości, wybierzmy komplet Energizer. Będziemy mieli wtedy pod ręką zestaw baterii do różnych sprzętów, na różne okazje.

Poradnik zakupowy baterii 9v

Czym jest bateria dziewięciowoltowa?

Na rynku znajdziemy różne baterie do zasilania sprzętów bezprzewodowych. Wiele z nich do odpowiedniego działania potrzebuje właśnie tych dziewięciowoltowych. Taka bateria zbudowana jest zwykle z sześciu ogniw typu AAAA. Są one połączone szeregowo i umieszczone w metalowej obudowie. Kształtem bateria 9V często przypomina prostopadłościan. Baterie dziewięciowoltowe znajdą zastosowanie wśród wielu sprzętów. Często do takich jak czujniki dymu, mikrofony bezprzewodowe, radioodbiorniki czy kalkulatory. Moc 9 woltów jest idealna jeśli chcemy uzyskać świetny efekt w każdym sprzęcie przenośnym lub stacjonarnym. Dlatego znajdziemy tak różne odmiany tej baterii produkowanej przez wiele renomowanych firm.

Jakie są rodzaje baterii i czym one się różnią?

Znajdziemy więcej rodzajów baterii niż nam się zdaje. Każda z nich będzie miała inne specyfikacje. Nasz ranking przedstawia produkty alkaliczne i litowe, czyli jedne z najlepszych. Jednak warto poznać wszystkie rodzaje, jeśli chcemy być zorientowani w temacie. Dlatego poniżej spisaliśmy wszystkie występujące na rynku baterie. Pomoże Wam to zapoznać się z ofertą i wybrać produkt idealny dla siebie. Rozróżniamy baterie:

 • cynkowo-węglowe
 • Jest to najstarszy rodzaj baterii na rynku. Węgiel ulokowany został w katodzie, natomiast cynk- w anodzie. Ten rodzaj baterii świetnie sprawdzi się do urządzeń o małym zapotrzebowaniu na prąd. Należą do nich np. piloty, zabawki, latarki czy szczoteczki elektryczne.

 • cynkowo-powietrzne
 • Te baterie również posiadają anodę cynkową. W katodzie występować będzie tlen. Czas wykorzystywania baterii cynkowo-powietrznych wynosił będzie trzy lub cztery miesiące. Jednak przechowywane w opakowaniu mogą przeleżeć nawet cztery lata. Przez ten czas nie stracą na jakości. Gdzie przydadzą się najbardziej? W urządzeniach telemetrycznych oraz np. aparatach słuchowych.

 • cynkowo-srebrowe
 • Taka bateria posiadać będzie anodę cynkową. Katoda natomiast będzie z tlenku srebra. Czym wyróżniają się baterie srebrowe? Nadają się świetnie tam, gdzie potrzebna będzie stałość napięcia. Nawet podczas wyjścia baterii srebrowej nie spadnie ono do zera, co dzieje się w innych przypadkach. Taka bateria odpowiednia do użytkowania będzie przez okres dwóch lat. Nadaje się najlepiej do zegarków, kamer czy termometrów.

 • cynkowo-rtęciowe
 • Poziom tych baterii jest dość stabilny, jednak przy wyjęciu napięcie szybko spada. Anodę cynkową połączono tutaj z katodą rtęciową. To baterie wykorzystywane do kalkulatorów, zegarków czy też kamer. Coraz rzadziej dochodzą do sprzedaży.

 • alkaliczne
 • To jedne z najlepszych baterii. Ich anoda zawiera tlenek cynku, natomiast katoda dwutlenek manganu. Elektrolit wewnątrz jest wodnym roztworem wodorotlenku potasu. To baterie dobre, jeśli potrzebujemy pobory mocy wyższe, niż te minimalne. Nadadzą się do wielu sprzętów przenośnych i stacjonarnych. Wykorzystamy je w telefonach, aparatach fotograficznych lub np. odtwarzaczach.

 • litowo-manganowe
 • Są świetnym wyborem do wielu sprzętów. Posiadają anodę litową oraz katodę z dwutlenku manganu. Elektrolit wewnątrz niej jest organiczny. Bateria uwalnia moc podczas procesu utleniania litu. Jest najbardziej wytrzymała ze wszystkich. Ma niski poziom samorozładowania, dzięki czemu może być zdatna do użytku przez 10 lat! Bateria litowa jest niezwykle odporna na skrajne temperatury. Świetnie nadaje się do komputerów, aparatów fotograficznych, kamer i wielu innych sprzętów.

Jak widzimy, rodzajów baterii wcale nie jest tak mało. Jednak najlepsze z najlepszych znajdują się w naszym rankingu. Posiadają świetne opinie oraz przystępne ceny. Baterie te wykonane zostały z największą dokładnością przez renomowane marki na rynku.

Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Fotografia mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *