Strona główna » Zdrowie i uroda » Zdrowie » Ranking ciśnieniomierzy
Strona główna » Zdrowie i uroda » Zdrowie » Ranking ciśnieniomierzy

Ranking ciśnieniomierzy – najlepsze ciśnieniomierze 2021 roku

Kontrola stanu zdrowia to podstawa. Dobry ciśnieniomierz przyda się nie tylko osobom, które mają problemy z sercem. Takie urządzenie powinno znaleźć się w każdym domu. Tani sprzęt również może być podręczny oraz precyzyjny. Nasz ranking ciśnieniomierzy powstał w myślą o tych, którzy nie mają pojęcia, jaki model wybrać. Warto jest bazować na doświadczeniu użytkowników, gdyż w tan sposób można uniknąć błędnej decyzji. W zestawieniu znajdują się wyłącznie wysokiej klasy urządzenia, które rekomendowane są nawet przez najbardziej wymagających.

Ranking ciśnieniomierzy – TOP 10 najlepszych ciśnieniomierzy

MiejsceNazwa ciśnieniomierzaCenaNajtańsza oferta
1 Omron M3 Comfort234 złSprawdź teraz
2 MICROLIFE BP A2 Basic116 złSprawdź teraz
3 Omron M6 Comfort280 złSprawdź teraz
4 Omron M7 Intelli IT HEM7322TE333 złSprawdź teraz
5 Omron Ciśnieniomierz M2 Basic Hem-7120-E129 złSprawdź teraz
6 Tech Med TMA-3 Basic88 złSprawdź teraz
7 Microlife BP B3 Afib166 złSprawdź teraz
8 BRAUN EXACTFIT 3 CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY Z ESH I IHB BUA6150189 złSprawdź teraz
9 Tech-Med TMA-500PRO82 złSprawdź teraz
10 Omron Ciśnieniomierz M2 Hem-7121-E121 złSprawdź teraz

Najlepsze ciśnieniomierze – recenzje

1. Omron M3 Comfort

 Omron M3 Comfort

Cena: ok. 234 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się, jaki ciśnieniomierz wybrać? Jeśli jesteś zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań, to koniecznie sprawdź prezentowany sprzęt. Posiada on standardowy mankiet wsuwany na ramię. Niewątpliwym plusem jest kompaktowa, a zarazem wytrzymała obudowa. Została ona wykonana z solidnych tworzyw, które przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Dodatkowym plusem jest niska waga, która ułatwia przenoszenie sprzętu. Z pewnością docenią to ci, którzy często podróżują. Omawiany model to dwa profile użytkownika – w każdym z nich można zapisać po 60 pomiarów. Obsługa przedstawianego ciśnieniomierza jest niezwykle prosta, a więc poradzą sobie z tym nawet starsze osoby. Uwagę warto jest zwrócić na czytelny wyświetlacz o sporych wymiarach. Za dokładność pomiarową odpowiada zaawansowana technologia IntelliSense, dzięki której proces pompowania jest stabilny oraz równomierny. Nie trzeba wykonywać pomiaru kilkakrotnie, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

2. MICROLIFE BP A2 Basic

 MICROLIFE BP A2 Basic

Cena: ok. 116 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Opisywane urządzenie to dla niejednej osoby najlepszy ciśnieniomierz dostępny na rynku. Trzeba podkreślić, że posiada on walidację kliniczną. Oznacza to, że prezentowany sprzęt spełnia rygorystyczne normy oraz standardy. Może być użytkowany nawet w ośrodkach zdrowia, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości. Opisywany model został wykonany z troską o najmniejsze szczegóły. Obudowa utrzymana jest w prostym i klasycznym stylu. Jest mocna, a więc nie trzeba obawiać się o przedwczesne uszkodzenie. Mankiet wsuwany jest na ramię. System PAD odpowiada za skuteczne wykrycie nieprawidłowości pracy serca – w takiej sytuacji na ekranie zostanie wyświetlony odpowiedni komunikat. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które posiadają arytmię serca. System Gentle+ odpowiada za wyjątkowy komfort użytkowania. Ramię nie jest przesadnie uciskane, a więc nie trzeba obawiać się niedogodności. Plusem jest fakt, że mankiet wypełnia się powietrzem w sposób równomierny, co zmniejsza ryzyko wystąpienia błędów pomiarowych.

3. Omron M6 Comfort

ciśnieniomierz omron m6

Cena: ok. 280 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz, jaki ciśnieniomierz kupić? Prezentowany model automatyczny wydaje się być świetną propozycją. Posiada on mankiet wsuwany na ramię, a więc należy zadbać o dogodne warunki pomiaru. Prezentowane urządzenie zostało wykonane z komponentów, które spełniają aktualnie obowiązujące standardy. Konstrukcja jest w pełni ergonomiczna, a jednocześnie odporna na negatywne oddziaływanie warunków otoczenia. To prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą zainwestować gotówkę raz, a porządnie. Omawiany sprzęt posiada niewielkie wymiary, co dla wielu osób będzie stanowić zaletę. Ekran jest jednak w pełni czytelny, a więc odczytanie wyniku nie będzie żadnym problemem. Właśnie dlatego jest to model rekomendowany nawet seniorom, którzy posiadają problemy ze wzrokiem. W pamięci wewnętrznej można zapisać nawet 90 pomiarów. Oprócz tego istnieje możliwość obliczenia średniej z ostatnich trzech wyników.

4. Omron M7 Intelli IT HEM7322TE

 Omron M7 Intelli IT HEM7322TE

Cena: ok. 333 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się, jaki ciśnieniomierz wybrać? Prezentowane urządzenie posiada doskonałe parametry użytkowe, a jednocześnie nie kosztuje majątku. Zadowoli to tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Omawiany model działa w oparciu o innowacyjne technologie, co przekłada się na wysoką precyzję pomiarową. System IntelliSense chroni przed nieprawidłowym zamocowaniem rękawa na ramieniu. Dzięki temu można jest uniknąć błędów i konieczności powtarzania pomiaru. W przypadku niewłaściwego założenia mankietu na ekranie pojawi się stosowny komunikat. Kolejnym atutem jest praktyczny czujnik ruchu. Wykrywa on, czy dana osoba poruszała się podczas pomiaru (mogłoby to negatywnie wpłynąć na jego dokładność). Niezawodność omawianego sprzętu została potwierdzona klinicznie, dzięki czemu jest on często spotykany w ośrodkach zdrowia. Wyróżnia się dwa profile użytkownika – w każdym z nich można zapisać po 100 pomiarów.

5. Omron Ciśnieniomierz M2 Basic Hem-7120-E

 Omron Ciśnieniomierz M2 Basic Hem-7120-E

Cena: ok. 129 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W naszym rankingu można znaleźć wyłącznie najlepsze ciśnieniomierze, które są precyzyjne, a jednocześnie wygodne w codziennym użytkowaniu. Prezentowane urządzenie doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które mierzą ciśnienie krwi nawet kilka razy dziennie. Warto zaznaczyć, że sprzęt został w pełni przystosowany do intensywnej eksploatacji. Mankiet jest wsuwany na ramię, a jego prawidłowe zamocowanie nie stanowi najmniejszego wyzwania. Nie trzeba więc obawiać się o błędy pomiarowe, które mogłyby być spowodowane niewłaściwym użyciem sprzętu. Przedstawiany ciśnieniomierz wykrywa nieregularną pracę serca, co jest szczególnie ważne w przypadku arytmii. Wszelkie komunikaty wyświetlane są na ekranie. Istnieje możliwość zapisania ostatnich 14 wyników, dzięki czemu kontrola stanu zdrowia stanie się łatwiejsze. Plusem jest również niskie zużycie energii. Trzeba wiedzieć, że na jednym komplecie baterii można wykonać nawet 1500 pomiarów. Zadowoli to tych, którzy stawiają na ekonomiczną eksploatację.

6. Tech Med TMA-3 Basic

 Tech Med TMA-3 Basic

Cena: ok. 88 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Prezentowane urządzenie to dobry, a zarazem tani ciśnieniomierz, który niezawodnie posłuży przez długie lata. Sprzęt został wykonany z certyfikowanych komponentów, co przekłada się na niską awaryjność. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie sprawdzone rozwiązania. Model ten został wyposażony w mankiet wsuwany na ramię. Atutem jest wiarygodność pomiaru, a więc nie ma konieczności kilkakrotnego powtarzania badania. Niebieski wyświetlacz gwarantuje wyjątkową czytelność. W zdecydowanej większości przypadków nie ma konieczności zakładania okularów. Za wysoką dokładność pomiaru odpowiada technologia DPDA. W pamięci urządzenia można zapisać 60 pomiarów. Model ten skutecznie wykrywa objawy arytmii serca, dzięki czemu łatwiej jest kontrolować stan zdrowia. Obsługa jest w pełni intuicyjna, a zarazem niekłopotliwa – wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk. Proces przebiega w sposób zautomatyzowany, co minimalizuje zakres obowiązków użytkownika.

7. Microlife BP B3 Afib

 Microlife BP B3 Afib

Cena: ok. 166 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W naszym rankingu najlepszych ciśnieniomierzy 2021 roku nie mogło zabraknąć tego modelu. Jest to urządzenie, które polecane jest nawet przez doświadczonych specjalistów. Lekka, a jednocześnie solidna obudowa chroni przed przedwczesnym uszkodzeniem. Taki sprzęt można więc zabrać ze sobą w podróż. Automatyczny ciśnieniomierz z mankietem na ramię zapewnia wysoki komfort eksploatacji. Jest to wyśmienita opcja dla tych, którzy oczkują szybkiego, a zarazem dokładnego pomiaru. Stawiając na model renomowanego producenta można mieć pewność, że będzie on bezawaryjny. Inteligentna technologia Gentle+ gwarantuje optymalne pompowanie powietrza. Spory ekran ułatwia odczytanie wyniku. Dodatkowym plusem jest niska podatność na zarysowania, czy też pęknięcia. W pamięci urządzenia można zapisać nawet 99 wyników – docenią to osoby przewlekle chore, które muszą każdego dnia wykonywać kilka, a nawet kilkanaście pomiarów.

8. BRAUN EXACTFIT 3 CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY Z ESH I IHB BUA6150

 BRAUN EXACTFIT 3 CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY Z ESH I IHB BUA6150

Cena: ok. 189 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Prezentowany ciśnieniomierz jest funkcjonalny, a jednocześnie tani. Przypadnie on do gustu tym, którzy nie posiadają zbyt dużej ilości środków finansowych. Jest to model automatyczny, który posiada mankiet wsuwany na ramię. Plusem jest prosta, a zarazem wygodna obsługa. Powietrze pompowane jest równomiernie, dzięki czemu można jest uniknąć kłopotliwego ucisku ręki. Do dyspozycji mamy dwa profile użytkowników – w każdym z nich można zapisać 40 ostatnich wyników. Należy dodać, że w zestawie znajdują się dwa rodzaje mankietów, co umożliwia przystosowanie sprzętu do osobistych potrzeb. Opisywane urządzenie zostało wyposażone w sporych rozmiarów wyświetlacz, dzięki czemu odczytanie wyników nie będzie wyzwaniem. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób starszych lub użytkowników, którzy posiadają problemy ze wzrokiem. Dokładność omawianego urządzenia potwierdzona jest klinicznie, co usatysfakcjonuje tych, którzy oczekują pewnego zakupu.

9. Tech-Med TMA-500PRO

 Tech-Med TMA-500PRO

Cena: ok. 82 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz zakupić niedrogi, a zarazem wydajny ciśnieniomierz? Sprawdź nasz ranking 2021 roku. Prezentowane urządzenie zostało stworzone przez znanego oraz cenionego producenta. Jest to sprzęt lekki, kompaktowy, a zarazem trwały. Pomiar odbywa się w sposób automatyczny, co przekłada się na podwyższoną wygodę obsługi. Sprzęt został wyposażony w mankiet naramienny o uniwersalnych wymiarach. Bez większych trudności można przystosować go do ręki. Wykonanie pomiaru jest niezwykle proste – wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Poradzą sobie z tym zadaniem nawet seniorzy, którzy nie posiadają zbyt rozległej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii. Kolejnym atutem jest fakt, że przedstawiany sprzęt wykrywa objawy arytmii. Ostrzeżenie zostanie wyświetlone na ekranie. Dostępna jest funkcja wyciągania średniej z ostatnich trzech pomiarów. Kolejnym plusem jest czytelny wyświetlacz LCD, dzięki czemu odczytanie wyniku stanie się łatwiejsze i szybsze. Dodatkowym plusem jest to, że przy wynikach wyświetlana jest data oraz godzina.

10. Omron Ciśnieniomierz M2 Hem-7121-E

 Omron Ciśnieniomierz M2 Hem-7121-E

Cena: ok. 121 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Interesuje Cię solidny, a zarazem bezawaryjny ciśnieniomierz, który przetrwa w niezawodnym stanie długi czas? Opisywane urządzenie z pewnością spełni twoje oczekiwania. Pochodzi ono od znanego i cenionego producenta. Plusem jest również niskie zużycie energii. Jeden komplet baterii wystarczy więc na długi czas. Graficzny wyświetlacz LCD posiada spore wymiary, dzięki czemu odczytanie wyniku nie będzie problemem. Założenie mankietu na ramię jest niekłopotliwe – dodatkowym atutem jest dostępność wskaźnika prawidłowego założenia, który chroni przed nieprawidłowościami. Na specjalną uwagę zasługuje również technologia, która automatycznie wykrywa nieprawidłowe tętno. Jest to pomocne w przypadku arytmii. W pamięci urządzenia można zapisać nawet 30 wyników. Plusem jest również podwyższona energooszczędność. Trzeba wiedzieć, że komplet baterii alkalicznych umożliwia wykonanie około 1000 pomiarów.

Autor rankingu:
Joanna Fabera
Autor rankingu:
Joanna Fabera Kategoria: Zdrowie joasia.f@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *