Strona główna » Firmy » Ranking dermatologów w Warszawie
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Firmy » Ranking dermatologów w Warszawie
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Dobry dermatolog Warszawa – Najlepsi dermatolodzy w 2022

Dermatolog to lekarz zajmujący się chorobami skóry. Specjalista ten leczy nie tylko trądzik, ale także wszelkie inne problemy skórne oraz problemy związane ze skórą głowy i włosami. Powinien posiadać on nie tylko odpowiednią wiedzę, ale i doświadczenie, które pozwoli mu szybko zdiagnozować problem.

 

Zastanawiasz się nad wizytą u tego lekarza? Sprawdź listę najlepiej ocenianych dermatologów w Warszawie. Nasz ranking pozwoli Ci wybrać specjalistę, który cieszy się największą popularnością i zaufaniem wśród pacjentów.

Ranking dermatologów w Warszawie – najlepsi dermatolodzy 2022

 

Miejsce Dermatolog Najlepsza oferta
1 Dr Katarzyna Pisarz Sprawdź teraz
2 Dr Marek Laskowski Sprawdź teraz
3 Dr Kamila Uczniak Sprawdź teraz
4 Dr Weronika Molga Sprawdź teraz
5 Dr Dorota Kwiatkowska Sprawdź teraz
6 Dr Małgorzata Marcinkiewicz Sprawdź teraz
7 Dr Jowita Dejewska Sprawdź teraz
8 Dr Agnieszka Pszonak Sprawdź teraz
9 Dr Patrycja Wiślińska Sprawdź teraz
10 Dr Julia Wasylewicz Sprawdź teraz

Recenzje najlepszych dermatologów w Warszawie

1. Dr Katarzyna Pisarz

znany lekarz

Zobacz ofertę

 

Dr Katarzyna Pisarz to bardzo dobrze oceniany dermatolog, wenerolog. Specjalistka zajmuje się także dermatologią dziecięcą. Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu różnorodnych zmian skórnych, ale także włosów i paznokci. Wielu pacjentów uważa, że jest to najlepszy dermatolog w Warszawie o dużej cierpliwości i otwartości na pacjentów.
Dr Katarzyna Pisarz jest doświadczona także w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatochirurgii oraz dermatologii estetycznej.

2. Dr Marek Laskowski

znany lekarz

Zobacz ofertę

 

Szukasz dobrego dermatologa w Warszawie? Dr Marek Laskowski to specjalista z wieloletnim doświadczeniem, który specjalizuje się zarówno w dermatologii, jak i wenerologii i medycynie estetycznej. Od wielu lat pomaga swoim pacjentom z nieestetycznymi, a często groźnymi problemami skóry, które obniżają komfort ich codziennego życia.
Co szczególnie istotne polecany dermatolog z Warszawy bezustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w rozmaitych szkoleniach branżowych. Klinika dermatologa wyposażona jest w odpowiednie sprzęty, które umożliwią wykonywanie specjalistycznych badań i zabiegów.

3. Dr Kamila Uczniak

znany lekarz

Zobacz ofertę

 

Dr Kamila Uczniak to dermatolog, specjalista medycyny estetycznej, wenerolog. Ta specjalistka wykonuje nie tylko badania dermatoskopowe, ale również przeprowadza zabiegi z zakresu dermatochirurgii. Dlatego też przez wiele osób jest to szczególnie polecany dermatolog.
Warszawa jest obecnie miejscem pracy Dr Kamili Uczniak. To w tym mieście świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie. Co więcej także stale poszerza wiedzę i kwalifikacje zawodowe, poprzez udział w szkoleniach oraz naukowych konferencjach. Pacjenci doceniają zaangażowanie i empatię specjalisty, oraz to, że do każdego przypadku podchodzi w indywidualny sposób

4. Dr Weronika Molga

znany lekarz

Zobacz ofertę

 

Dr Weronika Molga to specjalista, który posiada bardzo dobre opinie pacjentów. Ten znany dermatolog zajmuje się zarówno problemami z zakresu dermatologii, jak i wenerologii. Doskonale radzi sobie nie tylko ze schorzeniami skóry, ale także zajmuje się dbaniem o włosy i paznokcie. Co więcej wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii oraz dermatochirurgii. Wszystko to sprawia, że wielu pacjentów uważa, że jest to najlepszy dermatolog w Warszawie.

5. Dr Dorota Kwiatkowska

znany lekarz

Zobacz ofertę

 

Dr n. med. Dorota Kwiatkowska to kolejna specjalistka, która jest często wybierana przez pacjentów. Jest to dermatolog o wieloletnim doświadczeniu, wysokich kwalifikacjach, stale poszerzający swoją wiedzę i umiejętności. Pacjenci bardzo wysoko oceniają jakość świadczonych usług przez tego specjalistę, deklarując często, że to najlepszy dermatolog.
Warszawa to miejsce pracy dr n. med. Doroty Kwiatkowskiej. Gabinet wyróżnia się przyjemną, nowoczesną estetyką, a specjalistyczny sprzęt bardzo dobrą jakością. Wszystko to sprawia, że jest to jeden z najczęściej polecanych specjalistów w leczeniu chorób skóry oraz dermatologii estetycznej.

6. Dr Małgorzata Marcinkiewicz

znany lekarz

Zobacz ofertę

 

Szukasz dobrego specjalisty od problemów skórnych? Dr n. med. Małgorzata Marcinkiewicz to bardzo dobry dermatolog (Warszawa), którego jakość usług docenia szerokie grono pacjentów. Przede wszystkim pacjenci doceniają bardzo duże doświadczenie i pełen profesjonalizm, ale także kwalifikacje i wykształcenie.
Dr n. med. Małgorzata Marcinkiewicz zajmuje się leczeniem schorzeń dermatologicznych, chorób wenerologicznych, ale także wykonywaniem zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

 

7. Dr Jowita Dejewska

znany lekarz

Zobacz ofertę

 

Dermatolog lek. Jowita Dejewska to bardzo kompetentny specjalista, który zajmuje się leczeniem pacjentów od 4 r.ż. Oprócz tego jest to także wykwalifikowany specjalista medycyny estetycznej. Ten polecany dermatolog (Warszawa) jest często wybierany przez pacjentów, którzy doceniają jego otwartość, empatię i zaangażowanie.

8. Dr Agnieszka Pszonak

znany lekarz

Zobacz ofertę

 

Dr n. med. Agnieszka Pszonak to kolejny znany i polecany dermatolog w Warszawie. Jej specjalizacją jest nie tylko leczenie trądziku, ale także innych problemów skórnych, m.in. takich jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, brodawki czy znamiona. Ponadto polecany dermatolog zajmuje się leczeniem chorób włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową.
Co istotne, dr n. med. Agnieszka Pszonak to nie tylko specjalista dla dorosłych, ale też dobry dermatolog dziecięcy. Warszawa to obecne miejsce pracy tego specjalisty. Jednak z kwalifikacji tego dermatologa korzystają nie tylko mieszkańcy stolicy, ale także innych miejsc w Polsce.

9. Dr Patrycja Wiślińska

znany lekarz

Zobacz ofertę

 

Lek. Patrycja Wiślińska to dermatolog, a jednocześnie specjalista medycyny estetycznej, która wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a także zabiegi laseroterapii i dermatochirurgii. Ten polecany dermatolog ma bardzo dobre opinie wśród pacjentów, którzy doceniają lekarza nie tylko za kwalifikacje zawodowe i doświadczenie, ale także dużą empatię, swobodną komunikację i dużą otwartość na pacjentów.

 

10. Dr Julia Wasylewicz

znany lekarz

Zobacz ofertę

 

Dr Julia Wasylewicz to kolejny znakomity dermatolog, którego pracę doceniło już bardzo wielu pacjentów. Część z nich uważa, że jest to najlepszy dermatolog w Warszawie, który specjalizuje się w zakresie dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej. Pacjenci zgłaszają się do tego lekarza z problemami takimi jak Choroby skóry blizny, nadpotliwość, trądzik różnego pochodzenia, ale także choroby włosów i paznokci. Dr Julia Wasylewicz zajmuje się także diagnostyką nowotworów skóry oraz stanów przednowotworowych.
Oprócz wysokich kwalifikacji i dużego doświadczenia tego specjalistę cechuje empatia i pozytywne nastawienie do pacjentów. Dzięki czemu wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze.

 

Poradnik wyboru dermatologa w Warszawie

Z jakimi problemami do dermatologa?

Dermatolog to specjalista, który zajmuje się leczeniem chorób skóry. Choć wielu osobom dermatolog kojarzy się głównie z trądzikiem, to jednak zakres jego działalności jest znacznie szerszy. Co więcej lekarz ten pomaga nie tylko w problemach natury estetycznej, ale także w przypadku poważnych stanów chorobowych, które mogą zagrażać naszemu zdrowiu. Dobry dermatolog to specjalista, który zajmuje się:

  • Leczeniem chorób skóry – są to wszelkiego rodzaju niepokojące zmiany na skórze, takie jak przebarwienia, rumień, znamiona, niepokojące brodawki oraz trądzik.
  • Atopowe zapalenie skóry – AZS to choroba przewlekła, powodowana przez nieprawidłową reakcję organizmu w odpowiedzi na kontakt z alergenem. Jej źródło leży w genach pacjenta. Niestety AZS dotyka coraz więcej osób, a stany zaostrzenia choroby mogą być naprawdę dokuczliwe dla pacjentów. Dlatego też tak ważne jest, by chorobę ten leczył jak najlepszy dermatolog, który znajdzie najlepszą metodę terapeutyczną.
  • Grzybica skóry i paznokci – to kolejna dokuczliwa przypadłość, w której pomaga dermatolog. Z uwagi na to, że ten problem jest bardzo wstydliwy dla wielu pacjentów, ważne jest by wybrany specjalista był empatyczny i wyrozumiały dla pacjenta.
  • Łysienie i łupież – to kolejne problemy, z którymi należy zgłosić się do dermatologa.
  • Nadmierna potliwość, nowotwory skóry, odparzenia, odleżyny czy rozstępy.

Dziedziny dermatologii

Główny podział dermatologii obejmuje:

  • dermatologię kliniczną – choroby skóry,
  • dermatologię doświadczalną – obejmuje badanie skóry.

Dyscypliny wywodzące się z dermatologii lub z nią powiązane to z kolei: dermatochirurgia, czyli chirurgia skóry, wenerologia (choroby przenoszone drogą płciową), kosmetologia, medycyna estetyczna czy też dermatologia dziecięca.

Najczęściej najlepsi dermatolodzy mają także specjalizację z wenerologii, dzięki czemu mogą leczyć i rozpoznawać schorzenia takie, jak kiła, chlamydioza, rzeżączka, opryszczka, czy bakteryjne zapalenie pochwy.

Jak znaleźć dobrego dermatologa w Warszawie?

Jak znaleźć najlepszego dermatologa 2022 w Warszawie? Pomocny może być powyższy ranking, który zawiera zestawienie najlepiej ocenianych pacjentów. W przypadku, gdy chcemy poszukać specjalisty na własną rękę, konieczne jest zweryfikowanie kilku istotnych kwestii.

Przede wszystkim priorytetem są odpowiednie kwalifikacje. Dlatego też, w zależności od problemu, należy je uprzednio sprawdzić. Oczywiście dużą rolę odgrywa nie tylko wykształcenie i certyfikaty, ale także praktyka lekarska. Nie jest tajemnicą, że dłuższy staż pozwala lekarzom stykać się z większą ilością różnorodnych schorzeń. Dlatego też ich doświadczenie w rozpoznawaniu i leczeniu często ma związek z ich doświadczeniem.

Warto jest także wybierać specjalistów sprawdzonych, którzy mają dobre opinie wśród pacjentów. Jeśli nie mamy możliwości znaleźć dermatologa samodzielnie, dobrym pomysłem może być skorzystanie z usług doświadczonych klinik, takich jak Luxmed czy Enel-med. Najczęściej dermatolodzy, którzy tam pracują mają duże doświadczenie.

Istotna kwestią jest także stosunek do pacjenta oraz empatia. Niestety, często choroby dermatologiczne bywają dla pacjentów bardzo wstydliwe. Dlatego też stosunek lekarza do problemu może być w tym przypadku bardzo znaczący. Zwłaszcza, jeśli korzystamy z usług lekarza dermatologa wenerologa. Tu szczególnie potrzebny jest kontakt z osobą, która w delikatny sposób poprowadzi wywiad i rozmowę z pacjentem. Dlatego też w takich przypadkach, najlepiej jest zweryfikować, jakie opinie o danym specjaliście mieli inni pacjenci.

Dermatolog NFZ – co warto wiedzieć?

Z usług dermatologa można skorzystać także na NFZ. Jednak nie jest to takie proste, jak w przypadku wizyty prywatnej. Jeśli chcemy umówić wizytę u dermatologa NFZ w Warszawie konieczne jest, bowiem skierowanie, które musi wydać lekarz podstawowej opieki zdrowotnej z przychodni rodzinnej lub inny lekarz specjalista. Dopiero z takim skierowaniem możemy przystąpić do umawiania wizyty.

W tym przypadku należy liczyć się, że umówienie wizyty z dnia na dzień może być bardzo trudne. Okres oczekiwania jest zależny od wielu czynników, niemniej jednak czasem w miastach takich jak Warszawa, na dermatologa trzeba czekać nawet ok. 1-3 miesięcy. Oczywiście nie trudno wyobrazić sobie, że dla osób, które zmagają się z problemami niecierpiącymi zwłoki, taki okres oczekiwania może być bardzo kłopotliwy. Dlatego też umawiając taką wizytę, najlepiej jest próbować w kilku miejscach jednocześnie, bowiem zdarzają się pojedyncze przypadki, że wizytę można umówić w ciągu kilku dni.

Oczywiście wybierając się do dermatologa NFZ nie możemy liczyć także na taką swobodę wyboru, jak w przypadku wizyty prywatnej. Często okres oczekiwania do najlepszych dermatologów w Warszawie jest na tyle długi, że pacjenci nie są w stanie tyle czekać. Zwłaszcza w przypadku dermatologów dziecięcych czas może się mocno wydłużać.

Autor rankingu:
admin
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Możliwość komentowania została wyłączona.