Strona główna » Hobby » FIlmy » Ranking filmów 3D
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » FIlmy » Ranking filmów 3D
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking: Najlepsze filmy 3d – jakie filmy 3D wybrać w 2023 / 2024 roku?

Oglądając ulubioną produkcję filmową, oczekujesz ponadprzeciętnych doznań dźwiękowych i wizualnych? A może telewizyjne odtwarzanie w formacie HD przestało Ci wystarczać? W odpowiedzi właśnie na te potrzeby powstał ranking prezentujący najlepsze filmy w 3D. Umożliwi on porównanie poszczególnych treści, ułatwi wybór odpowiedniej kategorii, a także pomoże zgłębić konkretną tematykę. Dobry film 3D będzie zapewniał niepowtarzalne przeżycia podczas seansu. Rzeczywistość i realizm zdarzeń zachwycą każdego widza.

Ranking filmów 3D – TOP 10 najlepszych filmów 3D

Miejsce Nazwa filmu 3D Cena Najtańsza oferta
1 Venom [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray] 96 zł Sprawdź teraz
2 Wonder Woman [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray] 53 zł Sprawdź teraz
3 Wielki Gatsby 3D (The Great Gatsby 3D) (Blu-ray) 22 zł Sprawdź teraz
4 World War Z 3D (Blu-ray) 53 zł Sprawdź teraz
5 Aquaman [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray] 83 zł Sprawdź teraz
6 Exodus: Bogowie i Królowie 3D (Exodus: Gods and Kings 3D) (Blu-ray) 160 zł Sprawdź teraz
7 Arabia 3D (Blu-ray) 53 zł Sprawdź teraz
8 Geostorm 3D DVD 69 zł Sprawdź teraz
9 Tomb Raider 3D [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray] 74 zł Sprawdź teraz
10 Liga Sprawiedliwości [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray] 53 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych filmów 3D

1. Venom [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray]

 Venom [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray]

Cena: ok. 96 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Najlepsze filmy w 3D są wciągające i pasjonujące, podobnie jak Venom. Główny bohater, czyli Eddie Brock to dziennikarz śledczy, zajmujący się trudnymi oraz kontrowersyjnymi tematami. Nierzadko sprowadzają one na niego niebezpieczeństwo. Właśnie tak dzieje się po dotarciu do mrocznego laboratorium, w którym w Eddiego wnika tytułowy Venom. To mrożące krew w żyłach monstrum jest wytworem szaleńczego eksperymentatora Carltona Drake’a. Multimilioner ma pragnienie uzyskania władzy nad ludźmi, za pośrednictwem swoich, sekretnych działań. Brock stara się zapanować nad nieokiełznanymi mocami oraz nowymi obszarami własnej fizjonomii. Z drugiej strony, niektóre z możliwości wywołują w nim silne podniecenie i chęć wykorzystania. Musi zatem stoczyć nie tylko walkę z potworem, ale też po części samym sobą. Czy wyjdzie z niej zwycięsko? Odpowiedź na to pytanie może wpłynąć na istnienie wielu, niewinnych ludzi. Jest to naprawdę dobry film 3D, gwarantujący niemal dwugodzinną rozrywkę dla oglądających.

2. Wonder Woman [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray]

 Wonder Woman [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray]

Cena: ok. 53 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wonder Woman reprezentuje dobre filmy 3D, które przenoszą widza w świat egzotycznej przyrody,  a także rywalizacji dobra ze złem. Diana, księżniczka Amazonek wychowana i dorastająca na rajskiej wyspie poznaje pewien sekret. Pewnego dnia dochodzi w tym rejonie do wypadku, a pilot rozbitego aeroplanu przekazuje jej informacje na temat zbliżającego się, ogólnoświatowego konfliktu. Pełna rozterek i niepokoju Diana zaczyna czuć w sobie moc sprawczą, która nakazuje jej natychmiastową reakcję. W rezultacie opuszcza Themyscirę i zamieszkuje ze zwykłymi ludźmi, którzy parają się także nieznanymi jej aktywnościami. Z uwagi na boskie moce, zdecydowanie góruje nad nimi i zyskuje właśnie przydomek Wonder Woman. Kolejne wyzwania powodują, że może odkrywać w sobie następne talenty. Efektem bywa również zmniejszenie eskalacji pewnych konfliktów. Choć na drodze pojawiają się nowe zagrożenia, z którymi Diana musi się mierzyć. Właśnie takie są najlepsze filmy 3D, ponieważ nie da się przewidzieć zakończenia.

3. Wielki Gatsby 3D (The Great Gatsby 3D) (Blu-ray)

 Wielki Gatsby 3D (The Great Gatsby 3D) (Blu-ray)

Cena: ok. 22 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Tanie filmy 3D również mogą być ciekawe oraz angażujące widza, co udowadnia Wielki Gatsby. Historia opowiada o nieszczęśliwej miłości w czasie nowojorskiej prohibicji. Nagle wzniecone uczucie milionera Jaya oraz jego ukochanej Daisy zostaje zduszone z powodu różnic klasowych. Nie oznacza to jednak, że ma się ku końcowi, gdyż po latach byli kochankowie odnajdują się na nowo. Niestety, Daisy ma już męża, z którym nie jest do końca szczęśliwa. Stale powraca w myślach do płomiennej przeszłości, nie mogąc zaakceptować całej sytuacji. Z czasem Gatsby trafia na jej ślad, a pomocną dłoń wyciąga do niego również pisarz Nick Carraway. To on aranżuje spotkanie po latach, które przebiega w zupełnie innym klimacie. Widzów zainteresują przede wszystkim: piękne kostiumy, wystawne bale, a także specyfika lat 20-tych XX wieku. Taki wgląd w przeszłość pozwoli lepiej zrozumieć: priorytety, marzenia oraz dążenia bohaterów. Dobre i tanie tytuły dają podobną przyjemność z oglądania jak najlepsze filmy w 3D.

4. World War Z 3D (Blu-ray)

 World War Z 3D (Blu-ray)

Cena: ok. 53 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Analizując, jaki film 3D jest godny polecenia, warto obejrzeć World War Z. Kooperacja amerykańskich i maltańskich producentów dała wciągający horror w klimacie science-fiction. Z dnia na dzień świat ogarnia tajemniczy wirus, zmieniający spokojnych ludzi w niebezpiecznych osobników. Główny bohater, czyli Gerry Lane jest byłym śledczym ONZ, który w przeszłości zajmował się kwestiami bezpieczeństwa. Pierwsze, niepokojące oznaki eskalującego konfliktu zauważa, stojąc z rodziną w ulicznym korku. W tle słychać odgłosy: helikopterów, policyjnych radiowozów, a także innych służb. Niebezpieczna infekcja przenosi się poprzez ugryzienie, niesamowicie szybko rozprzestrzeniając się w społeczeństwie. Zaczyna mieć  wpływ na rządy państw i osoby decyzyjne w skali globalnej. Lane jest zatem zmuszony do powrotu i stawienia czoła nowemu wyzwaniu. Czyhają na niego nieprzewidziane okoliczności, w których przyjaciel może stać się wrogiem. Jest to dowód na to, iż w kolekcji warto mieć także tanie filmy 3D.

5. Aquaman [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray]

 Aquaman [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray]

Cena: ok. 83 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Aquaman to naprawdę dobry film 3D, który jest propozycją dla wszystkich miłośników niepowtarzalnych krajobrazów podmorskich głębin. Główny bohater to Król Orm, będący władcą jednej z siedmiu krain Atlantydy. Jego celem jest zjednoczenie wszystkich obszarów oraz przeciwstawienie się ludziom żyjących na powierzchni. Obwinia on ich bowiem o regularne zatruwanie tych obszarów. Równocześnie musi jednak dbać o ogólny pokój i dobrostan świata. Taki rozdźwięk wartości oraz oczekiwań prowadzi do niechybnego starcia pomiędzy rywalizującymi stronami. Czy może z niego wyniknąć coś konstruktywnego i pozytywnego? Na drodze króla Orma staje też jego brat, sprzeciwiający się pewnym działaniom władcy. Ten zaś, razem z księżniczką Merą wyrusza na poszukiwanie trójzębu, mogącego zapobiec zbliżającej się wojnie. Był on własnością pierwszego króla Atlantydy. Może to być sugestia, jaki film 3D warto kupić, ponieważ historia jest oparta na rozbudowanej legendzie. Będzie to ciekawa oferta dla niejednego widza.

6. Exodus: Bogowie i Królowie 3D (Exodus: Gods and Kings 3D) (Blu-ray)

 Exodus: Bogowie i Królowie 3D (Exodus: Gods and Kings 3D) (Blu-ray)

Cena: ok. 160 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wielu widzów za najlepszy film 3D uznaje właśnie Exodus: Bogowie i Królowie. Taka opinia wynika przede wszystkim z wciągającej oraz doskonale odwzorowanej misji Mojżesza, który wyzwolił naród Izraela z niewoli egipskiej. Równocześnie zaprowadził go do Ziemi Obiecanej, napotykając po drodze na szereg przeszkód. Jest to opowieść o człowieku świadomym swojego powołania, a także ciążącej na nim odpowiedzialności za losy wielu istnień. Scenariusz obejmuje, chociażby: konflikt Mojżesza i Ramzesa, skończony wypędzeniem tego pierwszego, wędrówkę przez pustynię, plagi egipskie, rozstąpienie się Morza Czerwonego, miłość do Sefory, a także powołanie przez Boga. Urzekające efekty specjalne, a zwłaszcza uwolnienie i wyzwolenie 400 tysięcy niewolników są pokazane w niezwykle przejmujący sposób. Warto więc postawić na takie, dobre filmy 3D, które mają również niewątpliwy walor edukacyjny. Jest to propozycja zarówno dla dorosłych, jak i nieco młodszych widzów, interesujących się historią chrześcijaństwa.

7. Arabia 3D (Blu-ray)

 Arabia 3D (Blu-ray)

Cena: ok. 53 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Rozważając, jaki film 3D jest godny rekomendacji, warto zobaczyć tytuł Arabia. Jest to dokumentalna i popularnonaukowa opowieść o kulturze oraz stylu życia mieszkańców rejonu Morza Czerwonego. Podczas takiego seansu widz może poznać: legendę o zaginionym mieście Madain Saleh, starożytne krypty, nieodkryte dotąd szklaki handlowe czy antyczne wraki na dnie akwenu. Arabia to również masowa pielgrzymka Hadżdż, pokazująca znaczenie i wagę tego obrzędu religijnego. Całościowa odmienność kulturowa skłania do poznania mieszkańców kraju, którzy żyją według ściśle określonych zasad oraz reguł. Wzmocnieniem narracji jest też przekaz słynnej Helen Mirren – zdobywczyni aż czterech Oskarów. Motywem przewodnim produkcji jest rozbudzenie zaciekawienia odbiorcy, a także zainteresowanie go innym stylem życia. Niektórzy uważają go wręcz za najlepszy film 3D. Jest bowiem bezpośrednim odwzorowaniem faktów i rzeczywistości funkcjonowania w pewnej kulturze oraz społeczności. Warto mieć go w swojej kolekcji.

8. Geostorm 3D DVD

 Geostorm 3D DVD

Cena: ok. 69 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Rozpatrując, jakie filmy 3D cieszą się uznaniem widzów, należy wskazać na Geostorm. To opowieść katastroficzna prezentująca znaczenie sieci satelitów, powstałych do powstrzymywania ewentualnych katastrof ekologicznych. Nasilające się, ekstremalne zjawiska pogodowe skłoniły do porozumienia rządy wielu państw świata, które zdecydowały się na akcję pod kryptonimem Dutch Boy Program. Początkowo wszystko wskazywało na pełną kontrolę i działanie zgodne z przewidywaniami. Jednak po prawie dwóch latach zaczynają następować pewne komplikacje, które wywołują silną burzę globalną. Z misją ratowania świata zostaje wysłanych dwóch braci, podejmujących się skutecznego powstrzymania nadchodzącego żywiołu. Spektakularne efekty specjalne wzmacniają dodatkowo przekaz filmu Geostorm. Widz może nawet mieć wrażenie bezpośredniego uczestnictwa w akcji, z uwagi na ponadprzeciętne doznania wizualne. Jest to więc faktycznie dobry film 3D, którego seans może całkowicie pochłonąć odbiorcę na niemal dwie godziny.

9. Tomb Raider 3D [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray]

 Tomb Raider 3D [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray]

Cena: ok. 74 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W kategorii najlepsze filmy 3D z pewnością powinien znaleźć się Tomb Raider. Jest to opowieść o przygodach nieustraszonej agentki Lary Croft, która stała się znana także z serii gier komputerowych. Jest ona córką zaginionego podróżnika, a pierwszą misją staje się oczywiście odnalezienie ojca. Choć nie ma żadnych gwarancji, że żyje, rusza na poszukiwania lorda Richarda. Pierwszym przystankiem staje się wyspa u wybrzeży Japonii. To właśnie tam znajduje się owiany tajemnicą grobowiec, mający dać Larze dalsze wskazówki. Niestety dziewczyna musi też zmierzyć się z własnymi lękami oraz słabościami, które są rywalami podobnie trudnymi, jak realni przeciwnicy. Z czasem agentka nabiera coraz większej pewności siebie i przekonania o posiadanych umiejętnościach. W rezultacie przybliża się do poznania prawdy, a także uświadomienia sobie pewnej misji. Będzie to sugestia, jakie filmy 3D są godne zakupu. Tym bardziej że przygody głównej bohaterki będą naprawdę wciągające. Warto więc mieć tę pozycję.

10. Liga Sprawiedliwości [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray]

 Liga Sprawiedliwości [Blu-Ray 3D]+[Blu-Ray]

Cena: ok. 53 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Liga Sprawiedliwości to zdaniem niektórych kinomanów najlepszy film 3D. Widzowie poznają dzięki niemu koalicję superbohaterów, którzy przeciwstawiają się złu oraz nieprawości. Składa się ona z: Batmana, Wonder Woman, Flasha, Cyborga i Aquamana. Takie porozumienie jest wynikiem dotychczasowych doświadczeń miasta Metropolis, które przeszło wiele ekstremalnych zdarzeń. Niestety jest również na nie narażona cała planeta, więc liczy się naprawdę szybkie i stanowcze współdziałanie sił dobra. Tym bardziej że w niejasnych okolicznościach zaczynają znikać najbardziej znani naukowcy, zajmujący się różnymi dziedzinami wiedzy. Świat nie może pozwolić sobie na taką stratę, zatem drużyna rusza do zaawansowanych poszukiwań sprawców. Równoczesnym zagrożeniem jest Steppenwolf i jego armia, pragnący zniszczyć dotychczasowy ład. Warto mieć w kolekcji ten, naprawdę dobry film 3D. Bez wątpienia zaciekawi on młodszych widzów, z których część może być fanami postaci tworzących właśnie Ligę Sprawiedliwości.

Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: FIlmy mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *