Strona główna » Zdrowie i uroda » Manicure i pedicure » Ranking frezarek do paznokci
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Zdrowie i uroda » Manicure i pedicure » Ranking frezarek do paznokci
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking frezarek do paznokci – najlepsze frezarki do paznokci w 2023 / 2024 roku

Szukasz niezawodnego sprzętu, dzięki któremu łatwo i szybko wykonasz pedicure oraz manicure? Aby ułatwić poszukiwania odpowiedniego urządzenia powstał ranking frezarek do paznokci. Dzięki niemu można porównać najlepsze modele, sprawdzić ich ceny oraz parametry i wybrać taki, który spełni wszystkie oczekiwania. Dobra frezarka do paznokci powinna być niezawodna i posiadać odpowiednie parametry, aby dbanie o paznokcie było skuteczne. Wybór odpowiedniego modelu jest więc niezwykle ważny.

Ranking frezarek do paznokci – TOP 10 najlepszych frezarek do paznokci

Miejsce Nazwa frezarki do paznokci Cena Najtańsza oferta
1 iso trade Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure 166 Frezów Biała 8991 175 zł Sprawdź teraz
2 Neonail Frezarka TP502 – biała 249 zł Sprawdź teraz
3 Frezarka JD700 do manicure pedicure 35W fioletowa 161 zł Sprawdź teraz
4 Semilac Frezarka 65W 389 zł Sprawdź teraz
5 Frezarka Do Paznokci Profesjonalna 40W + 36 Frezów Czarna 155 zł Sprawdź teraz
6 SunOne Frezarka DM-998 Profesjonalna frezarka kosmetyczna 40W Biała 119 zł Sprawdź teraz
7 semilac Semilac frezarka do paznokci 24W 369 zł Sprawdź teraz
8 iso trade Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Hybrydy Żel Biała 8989 153 zł Sprawdź teraz
9 Frezarka do paznokci Power BIAŁA 145 zł Sprawdź teraz
10 Neonail Frezarka do paznokci 65W 490 zł Sprawdź teraz

Najlepsze frezarki do paznokci – recenzje

1. iso trade Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure 166 Frezów Biała 8991

 iso trade Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure 166 Frezów Biała 8991

Cena: ok. 175 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Ta  frezarka posiada wiele cech, które są najważniejsze dla użytkowników, stąd też tak wysoka pozycja w ranking. Niewątpliwym atutem tego sprzętu jest także jego cena – jak za tę jakość, kwota jest naprawdę przystępna. Tak wysoka ocena wynika także z niezaprzeczalnych atutów, jakie posiada frezarka, czyli między innymi: pedał nożny, większa waga urządzenia w porównaniu do innych urządzeń, co zapewnia wyższą jakość podzespołów użytych do produkcji, a co za tym idzie – frezarka zapewni bezawaryjną pracę. Inne elementy to: podstawka silikonowa na głowicę – jest to bardzo wygodne rozwiązanie, antypoślizgowe nakładki, które sprawiają, że frezarka pozostaje na miejscu w trakcie pracy.

 

Dodatkowo do zestawu dołączone są cztery zestawy frezów. Rączka jest odpowiednio wyprofilowana, dzięki czemu dobrze leży w dłoni. Frezarka posiada dwa tryby pracy – można nią sterować zarówno za pomocą pedała, jak i ręcznie. Wygodne pokrętło daje możliwość regulacji obrotów – 9 poziomów w 3 różnych kolorach. Ta najlepsza frezarka do paznokci posiada 36 frezów diamentowych, 12 kamiennych oraz 12 filcowych. Sprzęt posiada moc: 65W; zasilanie: 220-240V; 50-60Hz; maksymalna prędkość obrotów: 35.000/min.

 

2. Neonail Frezarka TP502 – biała

 Neonail Frezarka TP502 - biała

Cena: ok. 249 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Kolejną pozycję w rankingu zajęła frezarka znanej marki Neonail, która zajmuje się produkowaniem lakierów hybrydowych oraz innych gadżetów oraz akcesoriów niezbędnych do wykonywania manicure i pedicure. Rozważając,  jakie frezarki są godne zakupu, na ten model zdecydowanie warto zwrócić na uwagę. Idealnie sprawdzi się nawet do użytku w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Frezarka posiada bardzo dobre opinie. Klienci cenią ją głównie za stosunek jakości do ceny.

 

Wśród najistotniejszych walorów użytkowych tego sprzętu wymienić należy przede wszystkim: maksymalną prędkość obrotu to 35000 rpm., zmianę kierunku obrotów w prawo lub w lewo, minimalistyczny i elegancki design. Moc frezarki wynosi 40W, waga urządzenia to 780 g. W komplecie dołączony jest także komplet sześciu frezów oraz sześciu nakładek. W zestawie znajduje się np. kamień stożkowy, frez metalowy kulkowy, kamień tarczowy oraz walcowy, frez metalowy walcowy, nakładki papierowe, mandrel.

 

3. Frezarka JD700 do manicure pedicure 35W fioletowa

 Frezarka JD700 do manicure pedicure 35W fioletowa

Cena: ok. 161 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Frezarka JD700 nie bez powodu ujęta jest w naszym rankingu. Dobre opinie klientów, wysoka jakość produktu i bardzo przystępna cena sprawiają, że frezarka ta jest bardzo atrakcyjna dla osób poszukujących odpowiedniego sprzętu. Wszystkie dobre frezarki do paznokci powinny odznaczać się podobnymi cechami, do których zalicza się: ładny wygląd, frezy dołączone do kompletu, obroty w prawo oraz w lewo, dodatkowy pedał nożny, moc 30W, max. obrotowy: 30000 rpm, łatwa wymiana frezów, wygodna rączka.

 

Jest to urządzenie, które sprawdzi się zarówno w salonie kosmetycznym, jak i do użytku domowego. Wybierając tego typu frezarkę, można skrócić czas pracy i sprawić, że manicure lub pedicure będzie prezentować się o wiele lepiej i bardziej estetycznie. To urządzenie, którym można opiłować żel, akryl oraz lakier hybrydowy znajdujący się na paznokciach, skrócić je oraz bardzo dokładnie pozbyć się skórek, które sprawiają, że dłonie lub stopy nie prezentują się dobrze. To bardzo dobra frezarka w przystępnej cenie.

 

4. Semilac Frezarka 65W

 Semilac Frezarka 65W

Cena: ok. 389 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Bardzo dobre urządzenie, które sprawdzi się świetnie w profesjonalnych salonach kosmetycznych lub dla bardziej wymagających amatorów do użytku domowego. Jest to jednak sprzęt, który odznacza się nieco wyższą ceną. Jednak za tę kwotę otrzymuje się bardzo wysokiej jakości frezarkę, która dodatkowo prezentuje się niezwykle gustownie i elegancko. Urządzenie posiada także moc – 65W – sprawdzi się do wykonywania nawet bardziej wymagających i skomplikowanych prac. Dzięki temu skraca się także zauważalnie czas pracy.

 

Jest to urządzenie także znanej kosmetycznej marki, która produkuje wysokiej jakości produkty do paznokci, w tym między innymi lakiery, akcesoria i urządzenia. Renoma firmy ma więc tu znaczenie. Główne zalety urządzenia to: cicha praca, brak drgań, regulacja prędkości obrotów oraz kierunku. Frezarka marki Semilac posiada prędkość obrotową – 35000 obrotów oraz największą moc 65 W. Jest to bardzo dobra frezarka do paznokci dla osób, które chcą wydać trochę więcej pieniędzy na tego typu sprzęt. W rankingu jest to najdroższy model.

 

5. Frezarka Do Paznokci Profesjonalna 40W + 36 Frezów Czarna

 Frezarka Do Paznokci Profesjonalna 40W + 36 Frezów Czarna

Cena: ok. 155 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

W połowie rankingu miejsce zajmuje dobra frezarka do paznokci, której główną zaletą jest atrakcyjna cena za stosunkowo wysoką jakość. Tania frezarka do paznokci wcale nie musi oznaczać złej czy wybrakowanej. Frezarka jest w kolorze czarnym, wyróżnia się estetycznym wyglądem. Ma wygodną podstawkę na rączkę, kierunek obrotu zarówno w prawo, jak i w lewo. Do kompletu dołączone są dwa zestawy frezów, dzięki którym można spiłować akryl, żel lub lakier hybrydowy oraz usunąć skórki.

 

Frezy, które znajdują się w komplecie, są diamentowe, które dobrze sprawdzają się podczas pracy. W sumie w zestawie znajduje się 36 frezów, co daje możliwość wybrania odpowiedniego do rodzaju wykonywanej pracy. Frezarka posiada moc 40W – jest to wystarczająca moc, aby płynnie pracować bez zakłóceń. Urządzenie to spełnia wszystkie najważniejsze atuty, które powinna spełniać dobra frezarka. Użytkownicy chwalą ten model, jest więc godny polecenia, zwłaszcza do użytku domowego.

 

6. SunOne Frezarka DM-998 Profesjonalna frezarka kosmetyczna 40W Biała

 SunOne Frezarka DM-998 Profesjonalna frezarka kosmetyczna 40W Biała

Cena: ok. 119 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

SunOne to marka, która tworzy bardzo dobrej jakości frezarki oraz lampy do wykonywania menicure oraz pedicure, dlatego też w rankingu tym znalazła się frezarka tej marki,  a dokładnie – model DM-998. Jest to także najtańsze urządzenie w tym zestawieniu, ale nie oznacza, że złe. Wręcz przeciwnie. Za tę kwotę to bardzo dobra frezarka, wysokiej jakości, która spełnia swoją funkcję. Posiada bardzo dobre opinie. Decydując się na ten model frezarki, należy pamiętać, aby dokupić komplet frezów, ponieważ nie są dołączone do urządzenia.

 

Frezarka charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania, nowoczesnym wyglądem oraz ergonomiczną budową. Urządzenie posiada moc 40W oraz pedał. Uchwyt dobrze leży w dłoni , a miejsce przeznaczone do jego odłożenia jest odpowiednio wyprofilowane. Frezarka pracuje cicho i bardzo skutecznie. Ta tania, ale dobra frezarka zasługuje na uwagę osób, które nie chcą przeznaczać zbyt dużej sumy na tego typu rządzenie. To wszystko sprawia, że wykonane paznokcie prezentują się bardzo estetycznie i pięknie.

 

7. semilac Semilac frezarka do paznokci 24W

 semilac Semilac frezarka do paznokci 24W

Cena: ok. 369 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

SunOne to marka, która tworzy bardzo dobrej jakości frezarki oraz lampy do wykonywania menicure oraz pedicure, dlatego też w rankingu tym znalazła się frezarka tej marki,  a dokładnie – model DM-998. Jest to także najtańsze urządzenie w tym zestawieniu, ale nie oznacza, że złe. Wręcz przeciwnie. Za tę kwotę to bardzo dobra frezarka, wysokiej jakości, która spełnia swoją funkcję. Posiada bardzo dobre opinie. Decydując się na ten model frezarki, należy pamiętać, aby dokupić komplet frezów, ponieważ nie są dołączone do urządzenia.

 

Frezarka charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania, nowoczesnym wyglądem oraz ergonomiczną budową. Urządzenie posiada moc 40W oraz pedał. Uchwyt dobrze leży w dłoni , a miejsce przeznaczone do jego odłożenia jest odpowiednio wyprofilowane. Frezarka pracuje cicho i bardzo skutecznie. Ta tania, ale dobra frezarka zasługuje na uwagę osób, które nie chcą przeznaczać zbyt dużej sumy na tego typu rządzenie. To wszystko sprawia, że wykonane paznokcie prezentują się bardzo estetycznie i pięknie.

 

8. iso trade Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Hybrydy Żel Biała 8989

 iso trade Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Hybrydy Żel Biała 8989

Cena: ok. 153 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Bardzo dobre opinie posiada frezarka iso trade 8989 i dla wielu użytkowników to właśnie ona jest sprzętem godnym uwagi oraz polecenia. Te opinie skupiają się przede wszystkim na bardzo dobrym stosunku jakości do ceny.  Jest to urządzenie wysokiej jakości, które pozwala na niezakłóconą pracę przez wiele lat – dobra frezarka do paznokci jest więc niezawodna. Producent za bardzo przystępną cenę oferuje klientom wysokiej jakości zestaw do wykonywania menicure oraz pedicure. W komplecie znajduje się pedał nożny, podstawka silikonowa do odłożenia głowicy, antypoślizgowe nakładki, które uniemożliwiają przesuwanie się urządzenia w trakcie pracy.

 

Do urządzenia dołączone są także cztery zestawy frezów. Urządzenie umożliwia szybkie zdjęcia lakieru hybrydowego, usunięcie skórek oraz wypolerowanie płytki paznokcia, dzięki czemu prezentuje się ona ładnie i zdrowo. W zestawie znajduje się 36 frezów diamentowych, 12 kamiennych oraz filcowych, a także 106 kapturków. Frezarka posiada moc moc: 65W; zasilanie: 220-240V; 50-60Hz; maksymalna prędkość obrotów: 35.000/min.

 

9. Frezarka do paznokci Power BIAŁA

 Frezarka do paznokci Power BIAŁA

Cena: ok. 145 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

W prezentowanym rankingu najlepszych frezarek do paznokci znalazł się także opisywany model. To ładna, poręczna frezarka w bardzo dobrej cenie, jednocześnie posiadająca wszystkie funkcje oraz parametry, które sprawiają, że jest to urządzenie godne uwagi oraz polecenia. Frezarka dodatkowo dostępna jest w aż czterech modnych metalicznych kolorach, co z całą pewnością jest dużym atutem dla wielu kobiet. Potencjalni nabywcy zwracają uwagę przede wszystkim na łatwą obsługę frezarki, jej bezawaryjność oraz głowicę o dużej mocy aż 5,71 mNm, którą można uzyskać już przy najmniejszych obrotach.

 

Ta dobra i tania frezarka do paznokci posiada także bardzo lekką głowicę – waży zaledwie 160 gramów. Jest to także urządzenie ciche i pozbawione drgań, dlatego jego użytkowanie jest bardzo komfortowe. Jest to idealne rozwiązanie do każdego salonu kosmetycznego. Dobrze sprawdzi się również do użytku domowego. Producent daje na urządzenie 12 miesięcy gwarancji. Do frezarki dołączony jest także zestaw frezów, dzięki czemu urządzenie jest w pełni gotowe do wykonywania pracy.

 

10. Neonail Frezarka do paznokci 65W

 Neonail Frezarka do paznokci 65W

Cena: ok. 490 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Kolejna frezarka marki Neonail, która znalazła się w rankingu. Jest to zdecydowanie urządzenie godne polecenia. Stosunek ceny do jakości jest jednak jak najbardziej uzasadniony. Dzięki niej stylizacja paznokci będzie czystą przyjemnością. To sprzęt, który idealnie sprawdzi się zarówno dla osób początkujących, jak i dla profesjonalnych stylistek. Frezarka posiada moc 65 W, ładny, delikatny design. Dodatkowo jest kompaktowa – nie zajmuje więc dużo miejsca.

 

Frezarka jest bardzo wygodna i łatwa w obsłudze, posiada pedał nożny, a maksymalna prędkość obrotu wynosi 35000rpm. Jest to więc urządzenie bardzo silne, o wysokich parametrach. Do urządzenia dołączony jest także zestaw – 3x frez, 1x nakładka ścierna, 1x nośnik mandrel. Ta dobra frezarka z całą pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jest bezawaryjna. Cicho pracuje, nie zacina się. To sprzęt, który posłuży przez wiele długich lat. Praca z nią pozwala znacznie szybciej opracować skórki oraz płytkę paznokcia. Pozytywne opinie są w pełni uzasadnione.

 

Poradnik zakupowy frezarki do paznokci

Co to jest frezarka do paznokci?

Frezarka do paznokci jest urządzeniem, który usprawni pracę każdej stylistki paznokci, jak również pomoże w domowej pielęgnacji dłoni i stóp i wykonywaniu manicure czy pedicure. Dobre opinie na temat tego rodzaju przyrządów sprawiają, że coraz częściej klientki kupują frezarki do prywatnego użytku. Urządzenie jest wyposażone w różnego rodzaju końcówki, nazywane frezami, które pomagają dotrzeć w trudno dostępne miejsca a poza tym są skuteczne przy grubych paznokciach, zwłaszcza tych u stóp.

Każda z pań zajmująca się domową stylizacją paznokci chętnie skorzysta z dobrej frezarki podczas pozbywania się starego manicure i różnych ozdób na paznokciach nóg i rąk. Ponadto frezarka do paznokci Semilac pozwala na odpowiednie skrócenie paznokci, usunięcie odcisków, skórek czy nagniotków. Odpowiednia moc urządzenia pozwala także na przygotowanie paznokci do nałożenia ozdób, robienia wgłębień, piłowania, nadawania kształtów i polerowania.

Do czego służy frezarka do paznokci? Kiedy kupić frezarkę do paznokci?

Frezarka do paznokci to jeden z głównych elementów wyposażenia każdego salonu kosmetycznego. Wiele osób używa także frezarek do paznokci samodzielnie, podczas wykonywania manicure lub pedicure. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które wykorzystuje się do robienia paznokci podczas manicure lub pedicure. To sprzęt niezwykle pomocny. Dzięki niemu szybko i dokładnie można usunąć skórki, odciski, a także skrócić paznokcie. Dbanie o dłonie oraz stopy przy pomocy frezarki to gwarancja skuteczności i pięknych paznokci. Frezarkę najlepiej jest zakupić, kiedy wykonywaniem manicure zajmujemy się profesjonalnie. Osoby, które mają problematyczną płytkę lub bardzo zarastające skórki, także mogą zakupić sobie frezarkę i korzystać z niej w domu. Najlepsze frezarki do paznokci usprawnią pracę i poradzą sobie z każdym problemem. Jest to urządzenie łatwe w obsłudze, dlatego jej użytkowanie nie stanowi problemu, należy jednak przed rozpoczęciem działania zapoznać się z pracą tego urządzenia oraz poznać odpowiednie techniki pracy, aby nie uszkodzić płytki paznokcia. Na rynku znaleźć można bardzo bogatą ofertę frezarek do paznokci z różnej półki cenowej. Tanie i dobre frezarki do paznokci to naprawdę wysokiej jakości urządzenia, nie ma potrzeby więc wydawania fortuny na tego typu sprzęt.

Jak wybrać dobrą frezarkę do paznokci? Krótki poradnik

Chcąc wybrać dobrą oraz niezawodną frezarkę do paznokci, uwagę należy zwrócić przede wszystkim na jej parametry. Decydując się na konkretne urządzenie, pod uwagę należy wziąć także renomę marki. Wiele firm oferuje wysokiej jakości urządzenie, niezawodne i funkcjonalne w przystępnej cenie. Do cenionych producentów frezarek zaliczyć można między innymi: Neonail, Semilac, Clavier, SunOne. Szeroki asortyment daje możliwość wyboru odpowiedniego sprzętu zarówno profesjonalistom, jak i amatorom.

Opinie na temat frezarek są różnorodne, jednak w dobrych rękach jest to urządzenie nie tylko pomocne, ale i bardzo komfortowe w użyciu. Jeśli rozpoczynasz pracę z frezarką jako amator i będzie Ci potrzebna sporadycznie w domu, to z pewnością wystarczy urządzenie o mniejszej mocy około 35W. Gdy jednak potrzebujesz narzędzi w profesjonalnym salonie, warto wziąć frezarkę mocniejszą i taką, która jest włączana na pedał nożny. Przyda się także podświetlenie led, które ułatwi wykonanie perfekcyjnego zabiegu.

Szybką wymianę nakładek umożliwia specjalna głowica typu twist-off. Istotna jest również możliwość zmiany obrotów urządzenia. Co do cech fizycznych, warto sprawdzić głośność pracy urządzenia, zwłaszcza jeśli ma służyć do codziennej pracy w gabinecie kosmetycznym. Ergonomiczny kształt frezarki oraz jej waga i gabaryty to kolejne właściwości, które pozwolą na dopasowanie odpowiedniego sprzętu dla siebie. Nasz ranking przedstawia różne modele urządzeń do pielęgnacji paznokci. Znajdziesz wśród nich także te, które z niezwykłą sprawnością i szybkością pozwolą usunąć  nawet grube warstwy żelu, akrylu czy hybrydy.

Jak działa frezarka do paznokci?

Dobra frezarka do paznokci to przyrząd, który sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalistki, jak i w użytku domowym. Wielofunkcyjna i wyposażona w liczne wymienne nakładki, czyli tak zwane frezy dociera w trudno dostępne miejsca i pomaga nawet wtedy, gdy paznokcie są bardzo grube i twarde. Nakładki zazwyczaj są wykonane z wytrzymałych stopów stali  z obsypem z kruszywa diamentowo-szafirowego. Dla osób początkujących polecane są jednak frezy piaskowe o bardziej delikatnym działaniu. Podczas pracy urządzenia wybrany frez obraca się z dużą prędkością ścierając płytkę paznokci.

Najlepsza frezarka do paznokci pomoże odpowiednio skrócić paznokcie i wymodelować ich płytki na wymarzony kształt, a także usunie twarde odciski, nagniotki oraz skórki. Jest również pomocna dla stylistek paznokci, które przygotowują manicure. Dzięki frezarkom można wykonać wgłębienia potrzebne do mocowania ozdób na paznokciach, a takę polerować, piłować, wygładzać i usuwać resztki poprzedniego manicure. To wygodne i praktyczne urządzenie sprawdzi się także jako frezarka do pedicure, który często wymaga specjalistycznych i skutecznych w działaniu akcesoriów.

Ile kosztuje frezarka do paznokci?

Najlepsza frezarka do paznokci działa nie tylko skutecznie, ale i niemal intuicyjnie pomaga pielęgnować paznokcie.  Do profesjonalnego użytku poleca się urządzenia o mocy około 65W i takie modele znajdziesz już w cenie niewiele powyżej 100 złotych, jednak mają one ograniczone funkcje użytkowe. Dla pań wykorzystujących więc frezarki do pedicure i manicure w codziennej pracy, warto polecić droższe modele powyżej 300 złotych, ale z bogatym zestawem nakładek, systemami elektronicznej kontroli i kilkoma poziomami prędkości. Dodatkowo ważną cechą przy częstym używaniu sprzętu jest zabezpieczenie przed przegrzaniem silnika i jego wytrzymałość.

A jaka frezarka wystarczy do użytku domowego? Proste w użyciu i wielofunkcyjne urządzenie znajdziesz już w cenie poniżej 100 złotych. Ma mniejszą moc niż sprzęt profesjonalny, ale poradzi sobie zarówno z paznokciami naturalnymi, jak i akrylowymi, hybrydowymi czy żelowymi. Zatem precyzyjny i efektowny manicure i pedicure jest w zasięgu Twojej dłoni! Zapraszamy na nasz ranking frezarek do paznokci, a którym znajdziesz sprawdzone i polecane przez klientów urządzenia do użytku amatorskiego jak i profesjonalnego.

Jak działa frezarka do paznokci semilac?

Wielofunkcyjna frezarka do paznokci Semilac jest wyposażona w liczne wymienne nakładki, czyli frezy. Różne rozmiary urządzeń i ich możliwości pracy sprawdzą się zarówno dla początkujących stylistek domowych, jak w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Frezarki działają na zasadzie dużej prędkości obrotów, dzięki czemu skutecznie ścierają nawet grube płytki paznokci, poradzą sobie ze zdejmowaniem manicure hybrydowego czy akrylożeli. Pomogą też w opracowaniu skórek, a płynna regulacja obrotów pozwala na pracę z różnego rodzaju powierzchnią.

Kompaktowa konstrukcja frezarek do paznokci Semilac ułatwia utrzymanie porządku podczas pracy. Specjalne otwory na rączkę i frezy przyspieszają składanie urządzenia. obrotów, dzięki czemu nie zacina się i nie powoduje dyskomfortu. Wygodne pokrętła lub dołączony do zestawu pedał umożliwia wybranie odpowiedniej prędkości obrotów. Ergonomiczne rączki dobrze dopasowują się do dłoni i zapewniają komfortową stylizację paznokci. Frezarki pracują efektywnie nie generując bardzo głośnych dźwięków ani mocnych drgań. Prosty system wymiany końcówek przyspieszy  codzienną pracę każdej stylistki paznokci.

Dlaczego warto kupić frezarkę do paznokci semilac?

Semilac to polska marka dostarczająca swoje produkty do kilkudziesięciu krajów na wszystkich kontynentach naszego globu. Profesjonalne frezarki do paznokci Semilac pomogą w przygotowaniu nowego manicure, jak i zdjęciu starych ozdób czy lakierów i żeli. Wydajne i stosunkowo ciche urządzenia zapewniają komfortową pracę, a ich niska waga sprawdzi się podczas pracy mobilnych stylistek paznokci.

W ofercie marki znajdziesz frezarki o różnej mocy, dzięki czemu można dopasować model do swoich potrzeb. Wytrzymałe frezy ceramiczne czy kamienne, a także specjalne kapturki do pedicuru otrzymasz w zestawach wraz z zakupionym urządzeniem. Polska marka zapewnia także długoterminową gwarancję na swoje produkty, a każda z klientek ma możliwość zakupu wymiennych frezów oraz stały dostęp do szerokiej oferty lakierów w krajowych sklepach stacjonarnych i internetowych.

Autor rankingu:
Joanna Fabera
Autor rankingu:
Joanna Fabera Kategoria: Manicure i pedicure joasia.fa@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *