Strona główna » Zdrowie i uroda » Manicure i pedicure » Ranking frezarek do pięt
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Zdrowie i uroda » Manicure i pedicure » Ranking frezarek do pięt
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking frezarek do pięt – kup dobrą i tanią frezarkę do pięt – jaka frezarka do pięt jest najlepsza w 2023 / 2024 roku?

Frezarka do stóp to urządzenie, które usuwa zrogowaciałą warstwę naskórka i skutecznie wygładza powierzchnię stóp. Regularnie stosowane urządzenie pozwala spełnić marzenia o idealnie gładkich stopach. Wiele modeli nadaje się także do wygładzania powierzchni dłoni oraz łokci. Jaka frezarka do pięt jest najlepsza? W wyborze właściwego urządzenia zdecydowanie pomoże ranking frezarek do pięt 2023. Poznaj najlepsze frezarki do pięt i dowiedz się jak z nich korzystać!

Ranking frezarek do pięt – TOP 10 najlepszych frezarek do stóp

Miejsce Nazwa frezarki do pięt Cena Najtańsza oferta
1 AEG PHE 5642 Frezarka do pięt 1 szt. 45 zł Sprawdź teraz
2 Łucznik AT 15 49 zł Sprawdź teraz
3 Panasonic Es-We22-P503 98 zł Sprawdź teraz
4 AEG Frezarka do stóp (PHE 5670) 40 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych frezarek do stóp

1. AEG PHE 5642 Frezarka do pięt 1 szt.

 AEG PHE 5642 Frezarka do pięt 1 szt.

Cena: ok. 45 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Frezarka do pięt PHE 5642 skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek oraz wygładza suchą i szorstką skórę. Urządzenie może być stosowane na stopach, dłoniach, łokciach i wszędzie tam, gdzie skóra jest narażona na przesuszenie. Najlepsza frezarka do pięt powinna być bezpieczna w użyciu i taki właśnie jest w przypadku modelu PHE 5642. Frezarka do pięt PHE 5642 posiada zabezpieczenie przed uszkodzeniem normalnej warstwy skóry w postaci specjalnie zaprojektowanej powłoki rolek. Ta tania i dobra frezarka do pięt posiada aż 4 wymienne rolki w różnych kolorach, które mogą być użytkowane przez różne osoby, co pozwala zachować wysoki poziom higieny. Szlifowana wkładka urządzenia obraca się wokół własnej osi aż 30 razy na sekundę, dzięki czemu PHE 5642 to wyjątkowo mocna frezarka do pięt. Urządzenie posiada ergonomiczny uchwyt i jest zasilane na baterie. Frezarka pozwala dostać się do trudno dostępnych miejsc, a po konsultacji z lekarzem może być również użytkowana przez diabetyków.

2. Łucznik AT 15

 Łucznik AT 15

Cena: ok. 49 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Mocna frezarka do pięt Łucznik AT 15 to rewelacyjna metoda na usuwanie stwardniałego i zrogowaciałego naskórka ze stóp. Regularnie użytkowane urządzenie zapewnia gładkie i zdrowe stopy. Ranking frezarek do pięt 2023 / 2024 wyraźnie wskazuje na dużą popularność tego urządzenia, co bierze się przede wszystkim z jego skuteczności. Dobra frezarka nie może kaleczyć skóry właściwej, dlatego też ostrza zostały zastąpione przez wymienne rolki. Każda rolka jest pokryta mikrogranulkami, które świetnie radzą sobie z usuwaniem martwego naskórka. W zestawie znajdują się dwie rolki, dzięki czemu z jednej frezarki mogą korzystać dwie osoby przy zachowaniu pełnej higieny. Rolka obraca się aż 30 razy na sekundę, co sprawia, że dbanie o skórę stóp nie zajmuje wiele czasu i łatwo można je wprowadzić do regularnej toalety. Nowoczesny design zapewnia dużą funkcjonalność. Urządzenie jest lekkie i doskonale leży w dłoni, co zapewnia dużą precyzję ruchów w czasie pielęgnacji. Frezarka do stóp Łucznik AT 15 jest zasilana na akumulator.

3. Panasonic Es-We22-P503

 Panasonic Es-We22-P503

Cena: ok. 98 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Frezarka do pięt Panasonic Es-We22-P503 to sprawdzona i skuteczna metoda na usuwanie zrogowaciałego naskórka. Regularne stosowanie frezarki daje gwarancję gładkiej i zadbanej skóry na powierzchni stóp. Najlepsza frezarka do pięt powinna być wygodna w użyciu i model Panasonic Es-We22-P503 zdecydowanie spełnia ten wymóg. Lekkie urządzenie posiada ergonomiczny kształt i doskonale leży w dłoni, a rolka została zaprojektowana w taki sposób, aby z łatwością dopasowywała się do naturalnych konturów pięty. Mocna frezarka do pięt jest zasilana sieciowo, dzięki czemu nie trzeba martwić się o wymianę baterii. Szczelna budowa sprawia, że frezarkę można wygodnie czyścić pod bieżącą wodą. Mikro-ceramiczna powłoka jest bezpieczna dla skóry i doskonale sprawdza się przy usuwaniu martwego naskórka, chroniąc jednocześnie skórę właściwą. Ranking frezarek do pięt wyróżnił model Panasonic Es-We22-P503 jako jeden z najlepszych elektrycznych pilników do pięt.

4. AEG Frezarka do stóp (PHE 5670)

 AEG Frezarka do stóp (PHE 5670)

Cena: ok. 40 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Frezarka AEG PHE 5670 to dobra frezarka do pięt, która szybko i skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek. Urządzenie zostało wyposażone w zestaw specjalnych rolek, które skutecznie usuwają martwy naskórek, jednocześnie nie naruszając zasadniczej warstwy skóry. Wymienne rolki w różnych kolorach pozwalają na higieniczne użytkowanie frezarki przez kilka osób. Ranking frezarek do stóp 2023 / 2024 zdecydowanie wskazuje na dużą popularność tego modelu. Mocna frezarka AEG PHE 5670 obraza się aż 45 razy na minutę, co sprawia, że stanowi ona doskonałą odpowiedź na pytanie o to, jaka frezarka do pięt jest najlepsza. Urządzenie z łatwością sięga do trudno dostępnych miejsc i może być stosowane do wygładzania nie tylko powierzchni stóp, ale również dłoni i łokci. Frezarka AEG PHE 5670 może być także stosowana przez diabetyków po odbyciu konsultacji z lekarzem ogólnym. Obrotowa głowica jest niezwykle funkcjonalna i dodatkowo ułatwia użytkowanie urządzenia. Frezarka zasilana jest przez dwie baterie 1,5 V.

Poradnik zakupowy frezarki do pięt

Jak działa frezarka do pięt?

Frezarka do pięt ma na celu usunięcie martwego i zrogowaciałego naskórka. Cel ten może zostać osiągnięty dzięki powierzchni ściernej wałka, który jest wprawiany w jednostajny ruch obrotowy przez elektryczny silnik umieszczony w obudowie urządzenia. Frezarki do pięt odznaczają się zazwyczaj kompaktowymi wymiarami i wygodnie mieszczą się w dłoni, co ułatwia ich użytkowanie. Rolki projektuje się w taki sposób, aby usuwały one martwy naskórek, ale nie uszkadzały żywej warstwy skóry właściwej. Dzięki temu dobra frezarka do pięt jest całkowicie bezpieczna do regularnego użytkowania. Ranking frezarek do pięt ułatwi wybór właściwego urządzenia. Skuteczność danej frezarki zależy w dużej mierze od materiału, który został wykorzystany do stworzenia obrotowej roli. Bardzo dobrze sprawdzają się powłoki ceramiczne, a także powłoki pokryte dodatkowymi granulkami ściernymi. Ważna jest także moc frezarki do pięt, od której zależy liczna obrotów na sekundkę. Rolka powinna obracać się w prędkością co najmniej 30 obrotów na sekundę, jednak w mocniejszych frezarkach wartość ta sięga nawet 45 obrotów.

Jak używać frezarki do pięt?

Najlepsza frezarka do pięt powinna być przede wszystkim wygodna w użyciu. Ma na to wpływ między innymi ergonomia obudowy urządzenia, a także jego funkcjonalność. Większość frezarek zasilana jest na baterie, jednak zdarzają się również modele zasilane sieciowo. Należy zaopatrzyć się więc w komplet właściwych baterii lub znaleźć kontakt, aby podłączyć frezarkę do prądu. Przed przystąpieniem do pielęgnacji najlepiej wziąć długą kąpiel lub wymoczyć stopy w misie z wodą. Ten krok jest bardzo ważny, ponieważ pozwoli oczyścić i zmiękczyć zrogowaciały naskórek tak, że jego usunięcie przy pomocy frezarki będzie o wiele łatwiejsze. Nogi po kąpieli należy osuszyć ręcznikiem i można przystąpić do pielęgnacji z użyciem frezarki. Frezarki do stóp są bezpieczne i można je stosować bez obaw, jednak należy przeczytać instrukcję dołączoną do urządzenia i stosować się do zawartych tam zaleceń. Frezarki nie wolno na przykład trzymać zbyt długo w jednym miejscu, ani przyciskać zbyt mocno do powierzchni stopy. Przestrzeganie tych zasad pozwoli ochronić powierzchnię skóry właściwej przed uszkodzeniem. Po zakończeniu pielęgnacji należy dokładnie oczyścić urządzenie. Wiele frezarek posiada szczelną obudowę, dzięki czemu można je płukać pod bieżącą wodą.

Jakie obroty powinna mieć frezarka do pięt?

Chciałbyś kupić elektryczny pilnik do pięt, ale nie wiesz, jakie powinien mieć obroty? Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli frezarek z różnymi poziomami obrotów. Najlepsze opinie zbierają frezarki do pięt, które wykonują do 25 tysięcy obrotów na minutę. Należy uważać przy wyborze wyższego zakresu obrotów, ponieważ mogą one powodować przeciążenia silnika. Elektryczna frezarka do pięt, jeśli będzie za mocna, to może nadmiernie usuwać naskórek i przyczyniać się do odczuwania dyskomfortu podczas jej używania. Dlatego wybierając frezarkę do stóp, zwróć uwagę na to, aby nie było ona zbyt mocna.

Elektryczny pilnik do pięt – do pracy na mokro czy na sucho?

Urządzenie do pięt możne być przeznaczone do pracy na mokro lub na sucho. Które będzie lepsze? Na pewno wygodniejsza, bardziej skuteczna będzie frezarka do stóp na sucho. Zazwyczaj wyposażona jest ona w pochłaniacz pyłu, co wpływa na higienę pracy. Z kolei frezarka do pięt dedykowana do pracy na mokro posiada specjalny zraszacz, który przyczynia się do powstawania mieszaniny z pyłu i wody. Może to utrudniać widoczność i prowadzić do niedokładnej oceny wykonanej pracy. Co więcej, zabieg na mokro sprzyjać może przesuszaniu się skóry. Najlepsza frezarka to taka, która będzie odpowiadała użytkownikowi. Jeśli uważasz, że poradzisz sobie z urządzeniem do pracy na mokro, to zdecydowanie powinieneś wybrać taki typ tego sprzętu. Dobra frezarka pozwoli Ci właściwie zadbać o skórę Twoich stóp.

Kto powinien kupić frezarkę do pięt?

Frezarka do stóp to urządzenie, które przyda się praktycznie każdemu. Stopy codziennie poddawane są długotrwałemu naciskowi, przez co pokrywa je warstwa złuszczającego się naskórka, która nie wygląda estetycznie. Gładkie i zdrowe stopy można z łatwością uzyskać dzięki regularnemu stosowaniu frezarki do pięt. Ranking frezarek do pięt 2023 / 2024 wyraźnie wskazuje na to, że te urządzenia cieszą się coraz większą popularnością. Z frezarek mogą korzystać również diabetycy, jednak najpierw należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ każdy przypadek tej choroby może być inny. Najlepsza frezarka do pięt może być stosowana również do wygładzania łokci, dłoni, a także innych przesuszających się miejsc na ciele. Ta wszechstronność zastosowania sprawia, że frezarki do pięt okażą się przydatne dla jeszcze większej liczby ludzi. Z frezarek do stóp korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku. Regularna pielęgnacja może z powodzeniem zastąpić wizyty u podologa, czyli specjalisty od zdrowia stóp.

Po czym poznać dobrą frezarkę do pięt?

Jaka frezarka do pięt jest najlepsza? Wybór tego rodzaju urządzenia do higieny osobistej jest w dużej mierze uzależniony od indywidualnych potrzeb i preferencji, jednak należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych aspektów. Dobra frezarka do stóp powinna przede wszystkim posiadać obrotową rolkę wykonaną z odpowiedniego materiału. Bardzo dobrze sprawdzają się rolki z powłoką mikro-ceramiczną, a także rolki z dodatkowymi mikrogranulkami, które usuwają martwy naskórek z jeszcze większą skutecznością. Na szczególną uwagę zasługują również wymienne rolki, które często dołączone są do zestawów z frezarkami. Dzięki wymiennym rolkom w różnych kolorach, jednak frezarka może być wykorzystywana przez wiele osób. Na szczególną uwagę zasługuje także moc frezarki. Mocne frezarki skuteczniej usuwają zrogowaciały naskórek i sprawiają, że pielęgnacja zajmuje mniej czasu. Moc urządzenia można poznać po ilości obrotów rolki na sekundę. W większości urządzeń wartość ta wynosi około 30, natomiast bardzo mocne frezarki obracają się nawet 45 razy na sekundę i więcej.

Autor rankingu:
Joanna Fabera
Autor rankingu:
Joanna Fabera Kategoria: Manicure i pedicure joasia.fa@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *