Strona główna » Hobby » Gry » Ranking gier PS4
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Gry » Ranking gier PS4
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking gier PS4 – najlepsze gry na PS4 2023 / 2024 roku

Opracowany z udziałem specjalistów ranking 10 najlepszych gier PS4 w 2023 / 2024 roku, bardzo dokładnie przedstawia propozycje dla fanów PlayStation i PC gamingowego. To kultowe serie odpowiednio zaprojektowanych gier, które przypadną do gustu każdemu miłośnikowi tego typu rozrywki. Dobre gry PS4 są dostępne w wersji językowej angielski i polskiej i mogą mieć włączony kontroler ruchu. To zaprojektowane z epickim rozmachem opowieści z bardzo realistycznie odwzorowanymi postaciami, krajobrazami i niesamowitymi  efektami specjalnymi.

Ranking gier PS4 – TOP 10 najlepszych gier PS4

Miejsce Nazwa gry PS4 Cena Najtańsza oferta
1 Last of Us Remastered – PlayStation Hits Edition (Gra PS4) 59 zł Sprawdź teraz
2 Star Wars Jedi Upadły Zakon (Gra Ps4) 137 zł Sprawdź teraz
3 Watch Dogs 2 (Gra PS4) 40 zł Sprawdź teraz
4 Resident Evil VII 7: Biohazard (Gra PS4) 69 zł Sprawdź teraz
5 Ghost of Tsushima (Gra PS4) 248 zł Sprawdź teraz
6 Call Of Duty: Wwii (Gra PS4) 69 zł Sprawdź teraz
7 The Last of Us Part II (Gra PS4) 245 zł Sprawdź teraz
8 Fallout 4: Game Of The Year (Goty) (Gra PS4) 79 zł Sprawdź teraz
9 Śródziemie: Cień Wojny – Srebrna Edycja (Gra PS4) 301 zł Sprawdź teraz
10 Rocket Arena Edycja Mityczna (Gra PS4) 39 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych gier PS4

1. Last of Us Remastered – PlayStation Hits Edition (Gra PS4)

 Last of Us Remastered - PlayStation Hits Edition (Gra PS4)

Cena: ok. 59 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Tania gra PS4 Last of Us Remastered, która od kilku sezonów pojawia się w sprzedaży, to edycja PlayStation Hits z wersją językową polską i angielską. Ta nowoczesna gra umożliwia przeistoczenie się w poszukiwaczy skarbów, tajnych agentów, wojowników Ninja czy piratów. To produkt, dzięki któremu można stoczyć pojedynek z potężnymi maszynami, superżołnierzami, jak również wyzwolić się spod władzy tyrreńskiego imperium. Ta dobra gra PS4 to zestawienie wszystkich najlepszych hitów z ostatnich sezonów. Ta kompilacja gier PlayStation Hits Edition pozwala przenieść się w magiczny, wirtualny świat, w którym można trafić na ponurą ulicę Dunwall przy pomocy nadnaturalnych mocy, a także opuścić Kryptę 111 i przetrwać w nuklearnym, amerykańskim pustkowiu po apokaliptycznej rzezi ludności. W specjalnej edycji ta dobra gra PS4 zawiera także takie kultowe propozycje jak Good of War 3, czy Uncharted 4. To kolekcja, którą powinien mieć każdy fan gier komputerowych.

2. Star Wars Jedi Upadły Zakon (Gra Ps4)

 Star Wars Jedi Upadły Zakon (Gra Ps4)

Cena: ok. 137 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli zastanawiasz się jaka gra PS4 zagwarantuje Ci niesamowite emocje, to powinieneś wybrać Star Wars Jedi Upadły Zakon. To edycja standardowa z polską wersją językową. Ta najlepsza gra PS4 oferuje dynamiczne zwroty akcji, jak również możliwość uczestniczenia w niej z perspektywy trzeciej osoby, osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen. To propozycja dla fanów posługiwania się mieczem świetlnym, służącym walce z przeciwnikami i obronie swojego honoru. Do walki można użyć rycerzy oraz ich spektakularnych mocy. Ta tania gra PS4 pozwala uczestnikom ukończyć szkolenie, zanim siły inkwizycji odkryją plany odbudowania upadłego zakonu. Każdy uczestnik tej gry może również eksplorować galaktykę, prastare puszcze, a także miejsca smagane wiatrem i złowieszcze dżungle. Ta najlepsza gra PS4 to kultowa propozycja dla wszystkich fanów trylogii Star Wars. Gra umożliwia przeistoczenie się w dowolnie wybranego bohatera, który musi zmierzyć się z przeciwnościami losu.

3. Watch Dogs 2 (Gra PS4)

 Watch Dogs 2 (Gra PS4)

Cena: ok. 40 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Najlepsze gry PS4 z serii Watch Dogs 2 to bardzo dynamiczna propozycja, przeznaczona dla dorosłych, od 18 roku życia. Produkt w wersji standardowej z angielską i polską wersją językową, pozwala na odbycie podróży do 2016 roku, w którym zaawansowany system infrastruktury miasta został uruchomiony w kilku amerykańskich Stanach, aby uczynić je bezpieczniejszymi i bardziej wydajnymi. Zadaniem uczestnika gry jest wcielenie się w hakera, który ma wszcząć rewolucję technologiczną w miejscu strategicznym, czyli w zatoce San Francisco. Uczestnik gry musi dostać się do osłabionej grupy harcerskiej, aby ujawnić plany skorumpowanej korporacji i obalić spisek zorganizowany na masową skalę. Ta najlepsza gra PS4 zapewnia niesamowitą rozrywkę dla każdej osoby. Dynamiczne zwroty akcji gwarantują wspaniałą zabawę. To wyjątkowa propozycja na wolny wieczór czy weekend. To tania gra PS4, która może być interesującą alternatywą dla popularnych strzelanek i innych propozycji, w których pojawia się motyw wojskowości i nowoczesnych miast.

4. Resident Evil VII 7: Biohazard (Gra PS4)

 Resident Evil VII 7: Biohazard (Gra PS4)

Cena: ok. 69 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kultowa i zrobiona z ogromnym rozmachem najlepsza gra PS4 Resident Evil 7, to doskonała propozycja dla każdej osoby, która pragnie walczyć z zagrażającym światu Zombie. To gra, która wykorzystuje kontroler ruchu, a także jest dostępna w wersji językowej polskiej i angielskiej. Resident Evil 7 to tania gra PS4, która wyznacza zupełnie nowy kurs dla całej serii tych gier. Powraca ona do korzeni i prezentuje prawdziwe przyczyny, jakie spowodowały pojawienie się na ziemi wirusa, zmieniającego ludzi w mordercze postaci. Akcja gry przenosi użytkowników do złowieszczej posiadłości, znajdującej się na amerykańskiej plantacji. Uczestnik musi wcielić się w bohatera, który uczestniczy w dramatycznych wydarzeniach z Resident Evil 6. Gracze doświadczają grozy z perspektywy pierwszej osoby. To dobra gra PS4, która oferuje użytkownikom niesamowite wrażenia wizualne i efekty dźwiękowe oraz doskonałe odwzorowanie wszystkich postaci.

5. Ghost of Tsushima (Gra PS4)

 Ghost of Tsushima (Gra PS4)

Cena: ok. 248 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Polecane przez wielu klientów najlepsze gry PS4 Ghost of Tsushima, to propozycje dla miłośników japońskiej Anime i filmów, traktujących o tamtejszych wojownikach. To produkty z wersją językową polską i angielską, które nie wykorzystują kontrolera ruchu. Te dobre gry PS4 przynoszą uczestnika w czasy panowania Imperium mongolskiego, które zaczyna unicestwiać całe narody w ramach kampanii podboju Wschodu. Osoba, która wciela się w jedną z postaci, musi zostać obrońcą wyspy Tsushima, która jest jedynym miejscem niezdobytym do tej pory przez mongolskich najeźdźców. Wyspa jest powierzchnią pomiędzy Japonią kontynentalną a pozostałymi państwami, walczącymi z Imperium mongolskim. Uczestnik gry może doświadczyć niesamowitych wrażeń wizualnych, ponieważ gra jest kompatybilna ze wszystkimi, nowoczesnymi komputerami gamingowymi, jak również konsolami. Te zaprojektowane z wielkim rozmachem dobre gry PS4, z pewnością pozytywnie zaskoczą wszystkich fanów tego typu rozrywki.

6. Call Of Duty: Wwii (Gra PS4)

 Call Of Duty: Wwii (Gra PS4)

Cena: ok. 69 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesna i dobra gra PS4 Call of Duty, to kultowa propozycja dla wszystkich fanów rozrywki w stylu militarnym. To gra przeznaczona wyłącznie dla użytkowników dorosłych, którzy ukończyli 18 rok życia. Gra jest dostępna jedynie w wersji angielskiej. Ta najlepsza gra PS4 opowiada uniwersalną historię o wizji świata ogarniętego wojną. Gracz może wziąć udział w opowieści o Rolandzie Danielsie, który jest żołnierzem amerykańskiej Pierwszej Dywizji Piechoty. Zadaniem Danielsa jest pokonanie przeciwnika i dołączenie do Zjednoczonych Sił Alianckich z Wielkiej Brytanii i francuskiego Ruchu Oporu. Po drodze Daniels pokonuje wiele przeszkód w tym zasadzki, zdrady kolegów z oddziału wojskowego, jak również trudności z zaadoptowaniem się do warunków klimatycznych, jakie panują w kraju ogarniętym wojną. Ta dobra gra PS4, traktująca o wydarzeniach z II Wojny Światowej jest swobodną opowieścią, która zawiera w sobie elementy historyczne, jak i postaci fikcyjne.

7. The Last of Us Part II (Gra PS4)

 The Last of Us Part II (Gra PS4)

Cena: ok. 245 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Niesamowite dobre gry PS4 to propozycje dla każdego miłośnika tego typu rozrywki. Wiele osób zastanawia się, jakie gry PS4 wybrać, aby były one kompatybilne z nowoczesnymi konsolami i komputerami typu PC. Warto jest zainwestować w typową strzelankę, która nie wykorzystuje kontrolera ruchu. Mowa tutaj o The Last of Us Part II. To propozycja dla miłośników mocnych wrażeń, którzy pragną emocjonalnie i fizycznie zaangażować się w losy bohatera tej gry. Akcja rozgrywa się w trakcie odbywania niebezpiecznej podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone. Bohaterowie osiedlają się w Jackson w stanie Wyoming, gdzie ich spokojne życie przerywają nietypowe wydarzenia, powodujące zagrożenie dla całej społeczności. Okazuje się, że wirus w dalszym ciągu atakuje ocalałych, którzy pod jego wpływem przeistaczają się w krwiożercze i mordercze postaci, zabijające wszystko, co napotkają na swojej drodze. Te tanie gry PS4 są polecane dla miłośników mocnych wrażeń.

8. Fallout 4: Game Of The Year (Goty) (Gra PS4)

 Fallout 4: Game Of The Year (Goty) (Gra PS4)

Cena: ok. 79 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Efektowna i pełna wyjątkowego rozmachu tania gra PS4 Fallout, to w pełni zaktualizowana gra wraz z kompletem 6 dodatków. Ta najlepsza gra PS4 to jedna z najwybitniejszych i zrealizowanych z pełnym profesjonalizmem produkcji, która zaskakuje swoimi efektami specjalnymi. Uczestnik jest osobą, która ocalała z Krypty 111 i stawia pierwsze kroki po pozostałej po wojnie nuklearnej pustyni. W każdej sekundzie osoba ta musi walczyć o przetrwanie i przyszłość, a także zorganizować sobie odpowiednie warunki do życia, ponieważ pustkowie jest całkowicie wymarłe, ale nie pozbawione niebezpieczeństw. W trakcie pokonywania kolejnych trudności i wyzwań użytkownik, który wciela się w jednego z bohaterów gry, musi zacząć rozwiązywać różnego typu zadania, aby zmierzyć się z trudnościami, jakie pozostały po tragicznym w skutkach wybuchu nuklearnym. Te najlepsze gry PS4 zawierają liczne ulepszenia, które sprawiają, że gra ta fascynuje wszystkich użytkowników.

9. Śródziemie: Cień Wojny – Srebrna Edycja (Gra PS4)

 Śródziemie: Cień Wojny - Srebrna Edycja (Gra PS4)

Cena: ok. 301 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W opracowanym przez internautów zestawieniu, jakim jest ranking gier PS4, propozycja Śródziemie: Cień wojny, to kultowa pozycja dla wszystkich miłośników gier internetowych. Produkt jest dostępny w wersji językowej angielskiej i nie wykorzystuje kontrolera ruchu. To gra strategiczna, która kontynuuje wydarzenia z poprzednich serii – np. Cień Mordoru. Akcja, tak jak w poprzedniej części, nawiązuje do kultowej serii Władcy Pierścienia. Użytkownik mierzy się z najpotężniejszymi przeciwnikami w tym z samym Sauronem i jego Upiorami Pierścienia. Ta najlepsza gra PS4 nawiązuje do powieści Tolkiena, jednakże posiada również wątki, które nigdy nie zostały przedstawione na kartach tych powieści. Dynamiczny system sprawia, że można podziwiać otoczenie i postaci, kształtowane przez działanie i decyzje gracza. Dzięki temu jego wirtualny świat jest spersonalizowany i dostosowany do jego oczekiwań.

10. Rocket Arena Edycja Mityczna (Gra PS4)

 Rocket Arena Edycja Mityczna (Gra PS4)

Cena: ok. 39 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli zastanawiasz się, jaka gra PS4 jest typową, fabularną strzelanką, która nie wykorzystuje kontrolera ruchu, to warto, byś zainwestował w produkt Rocket Arena Edycja Mityczna. To wyjątkowa gra na konsolę i PC, która była początkowo dostępna wyłącznie w przedsprzedaży. Ta najlepsza gra PS4 umożliwia założenie mitycznego stroju i stanie się strażnikiem Feniksa. Oprócz tego użytkownik gry może wcielić się również w lodową księżniczkę Cyberżeglarza, odwiedzać kamienną świątynię pulsara czy być pracownikiem, obsługującym stację paliwa rakietowego. Ta dobra gra PS4 wykorzystuje unikalne personalizacje w tym stroje postaci, jak również smugi, czy mega wystrzały w grze. Użytkownik korzysta z zasad, które są aktywowane poprzez posiadanie odpowiedniej ilości paliwa rakietowego. To typowa strzelanka, która z pewnością idealnie spełni oczekiwania osób, poszukujących rozrywki na średnim poziomie. To dobra gra PS4, w której można pokonywać przeciwników przy pomocy wirtualnej broni.

Poradnik zakupowy gry PS4

Jakie są rodzaje gier PS4?

PlayStation 4 to bez wątpienia najpopularniejsza konsola do gier na świecie. Posiada bardzo duże grono wielbicieli. Co więcej, charakteryzuje się wydajnością oraz atrakcyjną stylistyką. PS 4 posiada bardzo szeroki wybór gier. Najpopularniejsze rodzaje to:

 • gry zręcznościowe – wymagają sprawności manualnej, ich głównym zadaniem jest dotarcie do wyznaczonego celu bądź pokonanie przeciwnika,
 • gry akcji – tutaj liczy się waleczność, refleks, celność oraz zręczność – najlepsze gry na ps4 w tej kategorii to na przykład seria Call of Duty lub Tomb Raider,
 • gry strategiczne – zwycięstwo zależne jest od podjętej strategii i taktyki, przyda się tutaj umiejętność dowodzenia nad podległymi zasobami,
 • gry przygodowe – opierają się na trzech kluczowych elementach: eksploracji, rozwiązywaniu zagadek oraz zaakcentowanej fabule,
 • gry towarzyskie – są to rozgrywki wieloosobowe, występują w formie minigier zręcznościowych – SingStar i seria Rock Band to top gry ps4 w tym gatunku,
 • gry logiczne – ich zadaniem jest rozwiązywanie przeróżnych zagadek,
 • gry sportowe – symulują określoną dyscyplinę sportową, ważny jest tutaj refleks, szybkość oraz zręczność,
 • gry wyścigowe – polegają na ściganiu się z innymi rywalami.

Do polecanych kategorii gier na PlayStation 4 zalicza się także symulacje, bijatyki i RPG.

Jakie gry PS4 są najlepsze dla dwóch osób?

PlayStation 4 oferuje bardzo dużo ciekawych gier. Nawet w przypadku rozrywki dla dwóch osób. Ranking gier ps4 ukazuje jak szeroki jest ich wybór. Dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią grę. Wśród najlepszych propozycji wyróżnić można:

 • Singstar Celebration – najpopularniejsza gra muzyczna, w której mikrofony zostały zastąpione smartfonami. Niesamowite emocje, zabawa, rywalizacja i największe hity.
 • Mortal Kombat 11 – rozrywka na najwyższym poziomie w formie bijatyki.
 • Wiedza to Potęga – zabawa dla 2 lub więcej graczy, polegająca na odpowiadaniu na pytania z przeróżnych kategorii.
 • Ukryty Plan – opowiada historię seryjnego mordercy, do zadań graczy należy rozwikłanie zagadki dotyczącej jego niewinności.
 • Resident Evil Revelations 2 – polega na odkryciu zagadki tajemniczej wyspy, na której jest więzienie z krwiożerczymi potworami.

To tylko niektóre propozycje. Do ciekawych pozycji można jeszcze zaliczyć Fifę 20, Tekken 7, Gran Turismo Sport, WipeOut Omega Collection. Jak widać znalezienie gry dla dwóch osób nie jest trudne. Ranking gier na ps4 z pewnością pomoże w odpowiednim wyborze. Koniecznie się z nim zapoznaj.

Najlepsze gry PS4 – inne polecane tytuły

W ostatnim czasie pojawiły się najlepsze gry PS4, które powinny zainteresować wielu miłośników tego typu rozrywki. Spośród dostępnych na rynku propozycji, warto przyjrzeć się złotej kolekcji hitów Last of Us Remastered. To zbiór kultowych gier, które wciągną każdego zapalonego miłośnika przeistaczania się w żołnierza, wojownika Ninja czy też w mroczną postać, wędrującą pustymi ulicami niebezpiecznego miasta. Coraz więcej fanów gier komputerowych decyduje się także na kontynuowanie swojej przygody z kultowymi propozycjami typu Star Wars. To swobodne nawiązanie do trylogii filmowej, która traktowała o podbojach kosmosu. Miłośnicy gier komputerowych mogą zwrócić uwagę na podbój Galaktyki i eksploatację pradawnych dżungli. Osoby, które poszukują typowych strzelanek, powinny wybrać najlepsze gry PS4 z serii Watch Dogs 2. Są to gry, przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ zawierają one dużo drastycznych scen i  odwzorowanych bardzo realistycznie pojedynków. To doskonale opracowane graficznie propozycje, które przenoszą użytkowników w świat spisku, hakerów i walki o przetrwanie. Te dobre gry PS4 mogą być bez problemu odtwarzane na dowolnie wybranym modelu komputera PC, jak również konsoli, podłączonej do telewizora. Tanie gry PS4 wyróżniają się perfekcyjną grafiką, jak również realistycznymi efektami specjalnymi. Osoby, które są zafascynowane filmem Resident Evil mogą spróbować sił w przygotowanej dla nich grze komputerowej. To tania gra PS4, która dostarcza wielu emocji.

Dobre gry PS4 to rozrywka na wiele godzin. Realistycznie zaprojektowana grafika i wspaniała historia, to jedne z wielu zalet, jakie posiadają te wyjątkowej multimedia.

Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Gry mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *