Strona główna » Motoryzacja » Części samochodowe » Ranking wideorejestratorów – kamer samochodowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Motoryzacja » Części samochodowe » Ranking wideorejestratorów – kamer samochodowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking wideorejestratorów – najlepsze kamery samochodowe w 2023 / 2024 roku

Nie masz pojęcia, jaka kamera samochodowa zapewni najwyższy poziom komfortu oraz niezawodności? Nasze zestawienie z pewnością będzie dla Ciebie sporym wsparciem. Ranking kamer samochodowych powstał z myślą o tych, którzy nie chcą wydawać majątku na sprzęt. Należy podkreślić, że wcale nie trzeba rezygnować z jakości. Modele o doskonałych parametrach użytkowych można w stu procentach przystosować do indywidualnych potrzeb. Dobra kamera samochodowa jest również przyjemna i niekłopotliwa w codziennej eksploatacji.

Ranking najlepszych kamer samochodowych w 2023 / 2024 roku – TOP 10 najlepszych wideorejestratorów

Miejsce Nazwa kamery samochodowej Cena Najtańsza oferta
1 ORLLO LX-AUTOPLAY 899zł Sprawdź teraz
2 Viofo A129 579 zł Sprawdź teraz
3 Tracer MobiMirror 126 zł Sprawdź teraz
4 Lamax C7 (DRIVEC7) 258 zł Sprawdź teraz
5 XBLITZ Park View 329 zł Sprawdź teraz
6 XBLITZ GO SE 324 zł Sprawdź teraz
7 Xiaomi Wideorejestrator YI Smart Dash Camera 239 zł Sprawdź teraz
8 Navitel DVR R600 (DVR401) 270 zł Sprawdź teraz
9 Media-tech MT4060 U-DRIVE 219 zł Sprawdź teraz
10 XBLITZ Trust FullHD 314 zł Sprawdź teraz
11 MIO Mivue 792 709 zł Sprawdź teraz

Ranking najlepszych kamer samochodowych w 2023 / 2024 roku

1. ORLLO LX-AUTOPLAY

kamera samochodowa ranking

ORLLO LX-AUTOPLAY to nie tylko zaawansowana kamera samochodowa rejestrująca obraz w wysokiej rozdzielczości 4K, ale także centrum multimedialne, które z pewnością zaskoczy nawet najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie wyposażone jest w funkcje Android Auto/Car Play, umożliwia bezpieczne i wygodne korzystanie z aplikacji na smartfonie z Android lub iPhone bez odrywania wzroku od drogi. Nawigacja GPS z precyzyjnymi mapami (Google Maps, Yanosik, Waze itp.) sprawi, że nigdy nie zgubisz drogi, a dzięki transmiterowi FM, możesz cieszyć się ulubioną muzyką bezprzewodowo, bezpośrednio z radia samochodowego. Urządzenie wyposażone jest również w zestaw głośnomówiący. Wideorejestrator wyposażony jest w kamerę cofania z liniami pomocniczymi. Kolejną istotną funkcją jest tryb parkingowy z czujnikiem G-sensor. ORLLO LX-AUTOPLAY to także komendy głosowe, które pozwalają na bezpieczne korzystanie z urządzenia bez odrywania rąk od kierownicy – wykorzystaj ulubionego asystenta głosowego od Google lub Siri. Wszystkie te funkcje sprawiają, że ORLLO LX-AUTOPLAY to nie tylko zaawansowane narzędzie multimedialne, ale przede wszystkim niezawodny strażnik Twojego bezpieczeństwa na drodze.

Cena: ok. 899 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

2. Viofo A129

kamera samochodowa ranking

Opisywany model to dla wielu użytkowników najlepsza kamera samochodowa dostępna w ekonomicznej cenie. Faktem jest, że urządzenie zostało wykonane z wysokiej klasy tworzyw. To właśnie dzięki temu przetrwa ono nawet najbardziej intensywne użytkowanie. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy racjonalnie inwestują swoją gotówkę. Prezentowany wideorejestrator zapewnia doskonałą jakość obrazu, dzięki czemu możliwe jest dostrzeżenie nawet najmniejszych detali. Bezpośrednio wpływa to na nasz poziom bezpieczeństwa. Trzeba mieć świadomość, że nagranie może stanowić niepodważalny dowód w sprawie. Pamiętajmy, że każdego dnia jesteśmy narażeni na wiele niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Ponadto możemy natknąć się na oszustów, którzy próbują wyłudzić pieniądze poprzez celową kolizję. Opisywana kamera samochodowa to model dwukanałowy, a więc możliwa jest rejestracja zarówno z przodu, jak i z tyłu. Plusem jest dostępność funkcji automatycznego uruchamiania.

Cena: ok. 579 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

3. Tracer MobiMirror

wideorejestrator ranking

Nasz ranking wideorejestratorów będzie sporym ułatwieniem dla osób niezdecydowanych, które nie wiedzą, jakie urządzenie spełni wszystkie ich potrzeby. Warto jest wziąć pod uwagę prezentowany model. Uchodzi on za bezawaryjny, a jednocześnie wydajny. Bez większych trudności można przystosować go do osobistych potrzeb. Montaż trwa zaledwie krótką chwilę a dodatkowo przebiega intuicyjnie. Z tym zadaniem poradzą sobie nawet ci, którzy nie posiadają doświadczenia. Trzeba zaznaczyć, że wszystkie niezbędne akcesoria znajdują się w zestawie, a więc nie trzeba obawiać się dodatkowych kosztów. Prezentowany sprzęt umożliwia zarejestrowanie wielu nieoczekiwanych zdarzeń drogowych. Dostępna jest funkcja nagrywania w pętli, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że obraz nie zostanie zapisany z powodu braku miejsca na karcie. Opisywany model został wyposażony w mikrofon. Umożliwia on rejestrowanie obrazu z perspektywy przedniej oraz tylnej szyby.

Cena: ok. 126 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

4. Lamax C7 (DRIVEC7)

kamery samochodowe ranking

Stworzony przez nas ranking wideorejestratorów w 2023 / 2024 roku to prawdziwa gratka dla tych, którzy podejmują wyłącznie świadome decyzje. Trzeba mieć świadomość, że jakość posiadanego urządzenia bezpośrednio wpływa na nasze bezpieczeństwo na drodze. Opisywany model jest nie tylko wydajny, ale przede wszystkim bezawaryjny. Niewątpliwym atutem jest wysoka rozdzielczość zapisanego obrazu. Nie trzeba obawiać się, że będzie on rozmazany, a tym samym nie będzie mógł stanowić dowodu w sprawie. Niezależnie od warunków otoczenia można rozpoznać winnego np. kolizji lub stłuczki. Tryb parkowania gwarantuje nawet 24 godziny bez ładowania. Przez cały ten czas samochód będzie pod kontrolą. Unikniemy sytuacji, gdy ktoś zarysował lub uszkodził pojazd, a następnie uciekł. Po wykryciu niepokojących zjawiska kamera uruchomi się w sposób automatyczny i rozpocznie rejestrację obrazu. Prezentowany model jest niezwykle prosty i szybki w montażu, co stanowi kolejny atut.

Cena: ok. 258 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

5. XBLITZ Park View

ranking kamer samochodowych

Interesuje Cię dobra kamera samochodowa przód tył, która nie będzie przesadnie droga? Przedstawiany model to świetna opcja dla Ciebie. Wyróżnia się on wysoką wytrzymałością, dzięki czemu posłuży niezawodnie przez długi czas. Nie jest to zakup na jeden sezon. Model ten może posłużyć nie tylko jako czarna skrzynka. Jest to również kamera cofania, czy też lusterko wsteczne. Dzięki niemu komfort użytkowania pojazdu znacząco wzrośnie. Urządzenie zostało wyposażone w detektor ruchu, który bezbłędnie wykrywa potencjalne zagrożenia. Trzeba również dodać, że obraz rejestrowany jest w wysokiej rozdzielczości. Sprawia to, że rozpoznanie twarzy lub tablicy rejestracyjnej samochodu nie będzie żadnym problemem. Model ten zapewnia również tryb nocny. Dodatkowym atutem jest fakt, że posiada on wbudowany mikrofon, co zwiększa zakres zastosowań. Do zestawu dołączony jest uchwyt montażowy. Sporym plusem jest to, że stabilne zamocowanie sprzętu trwa zaledwie krótką chwilę.

Cena: ok. 329 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

6. XBLITZ GO SE

jaka kamera samochodowa

W naszym rankingu na 2023 / 2024 rok można znaleźć wyłącznie najlepsze kamery samochodowe, które pochodzą od renomowanych producentów. Jest to sprzęt o nieprzeciętnych parametrach użytkowych. Gwarantuje on intuicyjna obsługę. Nie trzeba tracić czasu na skomplikowaną konfigurację, co stanowi niewątpliwą zaletę. Obraz w jakości Full HD sprawia, że poruszanie się autem stanie się o wiele bezpieczniejsze, a jednocześnie mniej stresujące. Mamy pewność, że nikt bezpodstawnie nie oskarży nas o spowodowanie groźnego zdarzenia drogowego. Zapisane materiały będą niepodważalnym dowodem dla policji, czy też innych instytucji. Przedstawiany model cechuje się również wyjątkową trwałością. Został on w całości wykonany z wysokiej klasy tworzyw, które przetrwają nawet najcięższe warunki otoczenia. Urządzenie nie jest podatne na zmienne temperatury, czy też promieniowanie słoneczne. Czujnik G-Sensor wykrywa gwałtowne hamowanie, czy też zderzenie, dzięki czemu materiał wideo zostanie automatycznie zabezpieczony przed skasowaniem.

Cena: ok. 324 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

7. Xiaomi Wideorejestrator YI Smart Dash Camera

najlepsza kamera samochodowa

Potrzebujesz taniej, a zarazem uniwersalnej kamery samochodowej, która została stworzona przez uznanego producenta? Jeśli tak, to ten model jest właśnie dla Ciebie. Będzie on niezastąpiony zarówno podczas jazdy po mieście, jak i pokonywania długich tras. Materiały wideo wysokiej jakości są rejestrowane w każdych warunkach, co stanowi sporą zaletę. Obraz jest wyrazisty oraz przepełniony szczegółami. Trzeba podkreślić, że przedstawiane urządzenie opiera swoje działanie na nowoczesnych technologiach. Gwarantuje ono dostęp do wielu przydatnych funkcji. Na specjalną uwagę zasługuje tryb monitorowania parkingu. Po wykryciu nieprawidłowości kamera uruchomi się i zarejestruje zdarzenie. Jest to szczególnie ważne, jeśli auto pozostawiane jest na niestrzeżonych lub ciasnych parkingach. Funkcja WDR (Wide Dynamic Range) zapewnia klarowny obraz nawet w przypadku wysokiego kontrastu.

Cena: ok. 239 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

8. Navitel DVR R600 (DVR401)

kamera samochodowa przód tył ranking

Rozważasz zakup wideorejestratora, ale nie wiesz, jaki model będzie najlepszy? Przedstawiany sprzęt to nie tylko wysoka efektywność pracy, ale również przyjemna i prosta obsługa. Kolejną zaletą jest korzystna cena, która zachęca do dokonania zakupu. Innowacyjny sensor optyczny sprawia, że jakość zarejestrowanego obrazu znajduje się na najwyższym poziomie. Ekran o sporej rozdzielczości znacząco podnosi komfort obsługi. Kolejnym atutem jest szerokokątny obiektyw, dzięki któremu rejestracja zdarzeń drogowych będzie jeszcze łatwiejsza. Nie trzeba obawiać się, że utworzony materiał będzie przedstawiał zbyt mało detali. Maksymalna wielkość karty mikro SD to 256 GB, dzięki czemu pomieścimy sporą ilość plików. Model ten został wyposażony w 6-krotny zoom, dzięki któremu przybliżenie obrazu nie będzie żadnym problemem. Możemy dostrzec to, co znajduje się w sporej odległości. Technologia G-Sensor zabezpiecza pliki np. podczas zderzenia lub wypadku.

Cena: ok. 270 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

9. Media-tech MT4060 U-DRIVE

najlepsze kamery samochodowe

Poszukujesz najlepszego rejestratora jazdy, który będzie jednocześnie niedrogi w zakupie? Prezentowany model to połączenie nieprzeciętnych parametrów użytkowych oraz niskiej awaryjności. Nie trzeba więc obawiać się, że kamera odmówi posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie. Opisywane urządzenie zostało wykonane z certyfikowanych tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy wytrzymałościowe. Zmniejsza to ryzyko przedwczesnego uszkodzenia posiadanego sprzętu. Wygodny montaż za lusterkiem wstecznym sprawia, że wideorejestrator nie zmniejszy pola widzenia, a tym samym nie wpłynie negatywnie na komfort jazdy. Trzeba zaznaczyć, że urządzenie umożliwia łączność bezprzewodową. Technologia Bluetooth sprawia, że podłączymy go ze smartfonem, czy też tabletem. Możemy swobodnie regulować najważniejsze parametry pracy. Jest to korzystne rozwiązanie z punktu widzenia użytkownika. Mamy pełną kontrolę nad sprzętem, a tym samym dostosujemy jego wydajność do osobistych preferencji.

Cena: ok. 219 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

10. XBLITZ Trust FullHD

rejestrator samochodowy ranking

Najlepsze wideorejestratory cechują się solidną konstrukcją, która nie jest podatna na wstrząsy, zmienne temperatury i inne niesprzyjające warunki otoczenia. Opisywane urządzenie gwarantuje obraz w jakości Full HD. Posiada ono ekran o optymalnych wymiarach, a więc proces obsługi jest całkowicie bezproblemowy. Bez większego wysiłku znajdziemy niezbędną funkcję, a także zmodyfikujemy parametry nagrywania. Kompaktowa obudowa niesie za sobą wiele zalet. Przede wszystkim jest ona lekka i łatwa w montażu. Nie ograniczy nam pola widzenia podczas jazdy. Jej eksploatacja nie będzie więc uciążliwa dla kierowcy. Model ten obsługuje karty mikro SD. Trzeba wspomnieć, że nie posiada on pamięci wbudowanej, co dla niektórych może być niewielkim minusem. Szerokokątny obiektyw umożliwia zarejestrowanie znacznie bardziej szczegółowego obrazu. Takie urządzenie uchwyci znacznie więcej niż sprzęt wyposażony w tradycyjny obiektyw.

Cena: ok. 314 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

11. MIO Mivue 792

dobra kamera samochodowa

Chcesz wiedzieć, jaki rejestrator jazdy cechuje się zaawansowanym działaniem oraz mocną obudową? Koniecznie przyjrzyj się bliżej opisywanemu urządzeniu. Posiada ono wiele zalet, dzięki czemu codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Wysoka żywotność sprawia, że jest to sprzęt, który posłuży długie lata. Obraz jest nie tylko ostry, ale również czytelny. Trzeba również wspomnieć o nowatorskich czujnikach optycznych, które również wpływają na jakość rejestrowanego obrazu. Kolejnym plusem jest fakt, że sprzęt uruchamia się automatycznie po uruchomieniu silnika. Nie trzeba robić tego ręcznie, co z pewnością zadowoli zapominalskich. Prezentowany rejestrator jazdy posiada moduł Wi-Fi. Oznacza to, że możemy połączyć się z siecią, aby np. przesłać wybrany materiał wideo. Szeroki kąt widzenia sprawia, że możemy zarejestrować znacznie więcej. Wielkim udogodnieniem jest również tryb parkingowy, który zwiększa poziom bezpieczeństwa auta pozostawionego w ogólnodostępnych miejscach.

Cena: ok. 709 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Autor rankingu:
Cezary Kozakiewicz
Autor rankingu:
Cezary Kozakiewicz Kategoria: Części samochodowe czarek.ko@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *