Strona główna » Zdrowie i uroda » Leki, suplementy i witaminy » Ranking kreatyn
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Zdrowie i uroda » Leki, suplementy i witaminy » Ranking kreatyn
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Najlepsza kreatyna – ranking 2023

Kreatyna to nic innego jak organiczny związek chemiczny, naturalnie występujący w organizmie. Wytwarza się w procesie przemiany materii i jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Teraz bez problemu można dostać suplementy, które ją zawierają, które mają wspomagać organizm osób uprawiających sporty i chcących zbudować masę mięśniową. Pytanie tylko, który suplement wybrać? Poniżej kilka najwyżej ocenianych propozycji w kapsułkach.

Ranking kreatyn

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Olimp Creatine Xplode Powder 500G 149 zł Sprawdź teraz
2 Olimp Creatine 1250 120 kaps. 79 zł Sprawdź teraz
3 Activlab Creatine Powder Super 500 G 78 zł Sprawdź teraz
4 Activlab Crea Shoot 2.0 Pomarańcza 500G 61 zł Sprawdź teraz
5 Universal Nutrition Storm 821g 224 zł Sprawdź teraz
6 Ecomax Tcm Tri Creatine 500 G 61 zł Sprawdź teraz
7 Megabol Creatine Alkaline 120 Caps 69 zł Sprawdź teraz
8 Olimp Tcm 1100 400 kaps. 134 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych kreatyn

1. Olimp Creatine Xplode Powder 500G

Olimp Creatine Xplode Powder 500G

Cena: od. 149 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Olimp Creatine Xplode Powder to produkt, który zawiera zestaw aż 6 najpopularniejszych i zarazem najskuteczniejszych form kreatyny. Każdy składnik suplementu został wyważony z należytą starannością. Dzięki temu produkt błyskawicznie pokrywa zapotrzebowanie organizmu na ten niezwykle cenny związek. W składzie suplementu znaleźć też można takie składniki jak jabłczan, ester etylowy, alfa-ketoglutaren, pirogronian, cytrynian oraz chelat kreatynowy magnezu.

 

Składnikiem wspomagającym skuteczne działanie produktu jest również tauryna, która efektywnie wpływa na zwiększenie objętości treningu. Olimp Creatine Xplode Powder jest wysokiej jakości suplementem polecanym osobom uprawiającym sport, niezależnie od poziomu zaawansowania ich możliwości i osiągnięć.

 

2. Olimp Creatine 1250 120 kaps.

Olimp Creatine 1250 120 kaps.

Cena: od. 79 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Olimp Creatine 1250 to wysokomikronizowana postać kreatyny, która jest dobrze przyswajana oraz wchłaniana do tkanek. Stosowanie tego produktu powoduje szybką resyntezę ATP, wzrost siły i beztłuszczowej masy ciała. Produkt wykazuje się również działaniem antykatabolicznym. Wystarczy stosować 4 kapsułki dziennie po treningu, aby uzyskać natychmiastowy efekt. Liczne badania potwierdziły pozytywne działanie suplementu na organizm. Ma on wpływ na rozbudowę muskulatury, poprawę osiągów i poziomu energii. Zmiany te są zauważalne szczególnie w czasie intensywnych treningów.

 

3. Activlab Creatine Powder Super 500 G

Activlab Creatine Powder Super 500 G

Cena: od. 78 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Activlab Creatine Powder Super zwiększa beztłuszczową masę ciała. Jednocześnie doprowadza do wzrostu siły i wytrzymałości mięśniowej. Produkt ten poprawia kondycję organizmu. Stosując suplement regularnie, można poprawić swoje możliwości wysiłkowe, a więc siłę, szybkość i wydolność. Kreatyna w tej postaci wpływa na lepszą adaptację treningową, co przekłada się na wyższy poziom sprawności.

 

Activlab Creatine Powder Super to doskonały wybór dla osób, które są aktywne, uprawiają sporty i szukają suplementu, który poprawi ich możliwości siłowe, wspomoże budowę suchej masy mięśniowej, przy jednoczesnej poprawie wytrzymałości siłowej i regeneracji. W fazie nasycenia zaleca się stosowanie do 20 g dziennie przez 5 dni w dawkach podzielonych po 5 g przed śniadaniem i przed i po treningu oraz przed snem. Dla podtrzymania zaś należy zażywać 2 x 4-5 g w dni treningowe przed i po treningu, a w dni nietreningowe rano na czczo i przed snem.

 

4. Activlab Crea Shoot 2.0 Pomarańcza 500G

Activlab Crea Shoot 2.0 Pomarańcza 500G

Cena: od. 61 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Crea Shoot to produkt przeznaczony do zastosowania przed treningiem siłowym i wytrzymałościowym. Łączy w sobie kilka form kreatyny – beta-alaniny, argininy, glutaminy oraz witaminy z grupy B i elektrolity. Spożywanie tego produktu prowadzi do zwiększenia wydolności fizycznej w czasie krótkotrwałych, a także powtarzających się ćwiczeń. Produkt zawiera składniki, które opóźniają uczucie zmęczenia. Activlab Crea Shoot jest przeznaczony dla sportowców wyczynowych, osób, które chcą zwiększyć swoją masę mięśniową oraz ćwiczących na siłowni. Należy stosować go przed treningiem.

 

5. Universal Nutrition Storm 821g

Universal Nutrition Storm 821g

Cena: od. 224 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Universal Nutrition Storm to mieszanka aż sześciu rodzajów kreatyny. Wśród nich jest: glukonian kreatyny, orotan kreatyny, alfa-ketoglutaran kreatyny, monowodzian kreatyny, jabłczan dwu-kreatyny, chylat magnezowy kreatyny. Dodatkowe składniki zawarte w produkcie mają bardzo korzystny wpływ na działanie organizmu. Zwiększają wydolność, chronią przed wolnymi rodnikami, regulują poziom insuliny. Zalecana dzienna dawka wynosi 1-2 porcje. W dzień treningowy należy zażyć jedną porcję rano, a drugą po treningu. W dni nie treningowe, tylko jedną porcję rano, zaraz po przebudzeniu.

 

6. Ecomax Tcm Tri Creatine 500 G

Ecomax Tcm Tri Creatine 500 G

Cena: od. 61 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Ecomax Tcm Tri Creatine to wysokiej jakości suplement diety przeznaczony dla osób, które potrzebują dostarczyć do organizmu stosowną dawkę kreatyny. Ten zawiera jabłczan kreatyny powstały z połączenia jednej cząsteczki kreatyny z dwoma cząsteczkami kwasu jabłkowego. To wyjątkowy suplement, który zwiększa efektywność treningową, pomaga wzmocnić wydolność organizmu, a także zwiększa siłę mięśni. Produkt skutecznie wspomaga rzeźbienie sylwetki. Ponadto suplement działa anabolicznie i antykatabolicznie.

 

Ecomax Tcm Tri Creatine to propozycja dla osób, które chcą zwiększyć siłę. Poleca się go biegaczom, osobom uprawiającym sztuki walki i sportowcom. Stosowanie produktu jest bardzo proste. Jedną porcję, czyli 5 g należy spożyć dziennie rano na czczo przed treningiem albo od razu po nim.

 

7. Megabol Creatine Alkaline 120 Caps

Megabol Creatine Alkaline 120 Caps

Cena: od. 69 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Megabol Creatine Alkaline to suplement diety w kapsułkach, której zadaniem jest zwiększenie siły oraz przyspieszenie budowy masy mięśniowej. Porównując ten produkt do zwykłej kreatyny, nie powoduje on gromadzenia się wody w komórkach podskórnych. Jego zaletą jest również brak faz nasycenia. Kapsułki są polecane sportowcom, którym zależy na zwiększeniu efektywności swoich ćwiczeń. Zalecana dawka to 2 kapsułki rano na czczo oraz 2 kapsułki przed treningiem. W dni nietreningowe należy stosować 2 kapsułki na czczo.

 

8. Olimp Tcm 1100 400 kaps.

Olimp Tcm 1100 400 kaps.

Cena: od. 134 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Olimp Tcm 1100 to produkt, który zawiera 1100 mg jabłczanu kreatyny w 1 kapsułce. Zwiększa objętość komórki mięśniowej, a także przyrost siły i masy beztłuszczowej. Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, co ma wpływ na proces wchłaniania kreatyny. Suplement zwiększa wydolność fizyczną w czasie krótkotrwałych i powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności. Dawka suplementu jest taka sama w dni treningowe i nietreningowe. Wynosi 1 porcję – 4 kapsułki.

 

Poradnik zakupowy kreatyn

5 powodów, dla których warto stosować kreatynę

Osoby, które uprawiają sporty i zależy im na zbudowaniu masy mięśniowej często początkowo mają wątpliwości, czy kreatyna będzie dobrym wyborem. Dlaczego warto stosować suplement tego rodzaju? Powodów jest wiele, ale wspomnijmy o najważniejszych.

 • Zwiększenie intensywności treningowej
  Kreatyna na rynku dostępna jest w najróżniejszych wersjach, ale każda dedykowana sportowcom ma na celu zwiększenie ogólnej intensywności treningu. To automatycznie przekłada się na osiągnięcie większych wzrostów mięśni.
 • Poprawa skurczów mięśni
  Po produkt ten chętnie sięgają osoby uprawiające dyscypliny, które polegają na ciągłym przerywaniu aktywności. Podczas tych ćwiczeń zużywają się zapasy ATP w komórkach. Wówczas dostarczana do organizmu kreatyna przyczynia się do odbudowy energii i chroni przed wyczerpaniem się jej po kilku ćwiczeniach.
 • Szybsza resynteza ATP – częste treningi
  Kreatyna w tabletkach czy też w proszku, pozwala trenować z większą częstotliwością. To z kolei prowadzi do szybszego i skutecznego rozrostu mięśni. Kreatyna przyspiesza regenerację, a co za tym idzie, sprawia, że organizm potrzebuje już mniej czasu na odpoczynek. To automatycznie zwiększa częstotliwość treningów.
 • Wzrost poziomu glikogenu
  Kreatyna przyczynia się do wzrostu poziomu retencji wody w organizmie. Przez to pompa mięśniowa jest wyższa. Widziane gołym okiem efekty wizualne, motywują do jeszcze intensywniejszych treningów.
 • Wzrost wydajności treningowej
  Kreatyna ma wpływ na zwiększenie tempa przemiany materii. To produkt dla osób, którym zależy na redukcji tkanki tłuszczowej, jak największej ilości spalonych w ciągu dnia kalorii i szybkich efektach.

Jaka kreatyna na masę będzie najlepsza?

Istnieją różne rodzaje kreatyny. Wybór ostateczny powinien być podyktowany indywidualnymi potrzebami. Podstawowe rodzaje kreatyny to: monohydrat kreatyny, cytrynian kreatyny, jabłczan kreatyny, azotan kreatyny, orotan kreatyny, ester etylowy kreatyny, chelat magnezowy kreatyny.

Trudno powiedzieć, która jest najmocniejsza keratyna. Tak naprawdę wszystkie wykazują podobne działanie. Jedyna różnica może być widoczna w przyswajalności tego produktu. To z automatu może wpłynąć na dolegliwości układu pokarmowego. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepsza keratyna może nie doprowadzić do satysfakcjonujących efektów, wzrostu masy mięśniowej. Przede wszystkim sama kreatyna to za mało. Potrzebne są tu również treningi i właściwa dieta.

Wybierając kreatynę, warto skorzystać z rankingu, takiego jak ten powyższy. Kupując polecaną kreatynę, wysoko ocenianą przez innych konsumentów, można mieć pewność, że będzie znacznie lepszym wyborem, niż ta z całkowitego przypadku. Musi to być przede wszystkim sprawdzony produkt i niekoniecznie tani.

Kreatyna na masę działa bardzo skutecznie, a przynajmniej stwarza warunki sprzyjające jej wzrostowi. Dlatego osoby, które chcą poprawić swoją sylwetkę, pozbyć się tkanki tłuszczowej i w zamian za nią rozbudować mięśnie, powinny zdecydować się na stosowanie tego właśnie suplementu w kapsułkach lub w proszku, zależnie od indywidualnych upodobań.

 

Gdzie kupić kreatynę?

Wiedzieć, jaką kupić kreatynę, to jedno, a gdzie, to druga sprawa. Należy pamiętać, że kreatyna na początek musi być dobrana z ogromną starannością. Musi przede wszystkim pochodzić ze sprawdzonego źródła. Lepiej unikać niepewnych sklepów, szczególnie tych w internecie. Nie powinno się również odkupować kreatyny od osób, które rzekomo już jej nie potrzebują. Należy rozejrzeć się wyłącznie za sprawdzonym, rzetelnym, cieszącym się pozytywnymi opiniami sklepem.

Wiele osób uważa, że najlepsza kreatyna na redukcji to ta najtańsza. Nierzadko na taką właśnie się decydują. Skupiając się mocno na cenie, potrafią kupić ją nawet od niepewnych dostawców. A to podstawowy błąd, który może prowadzić nie tylko do nieskutecznego działania produktu, ale również do zagrożenia zdrowia. To kolejny dowód na to, że trzeba koniecznie uważnie wybierać miejsce zakupu suplementów. Zresztą podobnie jak wszystkich innych suplementów, leków oraz innych tego typu produktów.

Autor rankingu:
admin
Autor rankingu:
Joanna Fabera Kategoria: Leki, suplementy i witaminy joasia.fa@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *