Strona główna » Hobby » Turystyka » Ranking kubków termicznych » Ranking kubków termicznych dla dzieci
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Turystyka » Ranking kubków termicznych » Ranking kubków termicznych dla dzieci
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking kubków termincznych dla dzieci – najlepsze kubki terminczne dla dzieci

Kubek termiczny dla dzieci to bardzo dobre rozwiązanie zarówno na ciepłe, jak i chłodne dni. Sprawdzi się także w szkole i na spacerze. Kubek termiczny dla dzieci pozwala na bezpieczne przechowywanie napoju. Dzięki funkcji termoizolacyjnej napój, który się w nim znajduje nie traci swojej temperatury. Kubki dla dzieci mają kilka dodatkowych funkcji np. niekapek, który chroni przed rozlewaniem płynu. Kubek termiczny dla dzieci ma także ergonomiczny kształt i jest zdecydowanie trwalszy, niż ten przeznaczony dla dorosłych. Sprawdź – jaki kubek termiczny dla dzieci kupić!

Ranking kubków termincznych dla dzieci – top 3 kubki termiczne dla dzieci

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Chicco Kubek Niekapek Termiczny Z Twardym Ustnikiem Niebieski 266Ml 27 zł Sprawdź teraz
2 Thermos Funtainer Termos Dla Dzieci Ze Słomką 0,47L Violet 101 zł Sprawdź teraz
3 Dr Brown’S Kubek Termiczny Ze Słomką 300Ml 12M+ Niebieski 33 zł Sprawdź teraz

Recenzje kubków termincznych dla dzieci

1. Chicco Kubek Niekapek Termiczny Z Twardym Ustnikiem Niebieski 266Ml

Chicco Kubek Niekapek Termiczny Z Twardym Ustnikiem Niebieski 266Ml

Cena: od. 27 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Kubek termiczny dla dzieci marki Chicco to poręczny model z twardym ustnikiem. Spokojnie pomieści 266 ml napoju. Kubek ma ergonomiczny kształt, co sprawia, że z łatwością skorzystają z niego również mniejsze dzieci. Wyposażony został w funkcję niekapka, która pozwala na korzystanie z naczynia bez ryzyka rozlania picia. Termoizolacja, o którą został wzbogacony pozwala na podtrzymywanie temperatury napoju. Świetnie sprawdzi się zarówno przy zimnych, jak i ciepłych płynach. Do kubka termicznego dla dzieci Chicco dołączona została szczelna osłona, która nie zawiera Bisfenolu A. Produkt przeznaczony jest dla dzieci już od 14 miesiąca życia. Warto pamiętać, aby napój, który znajduje się w kubku nie był zbyt gorący, aby nie poparzyć dziecka.

2. Thermos Funtainer Termos Dla Dzieci Ze Słomką 0,47L Violet

Thermos Funtainer Termos Dla Dzieci Ze Słomką 0,47L Violet

Cena: od. 101 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Polecany kubek termiczny dla dzieci – Thermos FunTAINER pomieści aż 470 ml napoju. Firma Thermos zastosowała specjalistyczny system, która pozwala na utrzymanie temperatury aż do 10 godzin w przypadku ciepłych napojów oraz do 12 godzin przy zimnych. Producent, który zaprojektował ten idealny kubek termiczny dla dzieci jest protoplastą technologii próżniowej w produktach komercyjnych. Już w 1904 r. użył jej po raz pierwszy. Kubek termiczny dla dzieci dobrze trzyma się dłoni, a stal nierdzewna, z której został wyprodukowany jest bezpieczna dla zdrowia. Ponadto ma powłokę, która zapobiega powstawaniu bakterii. Cała konstrukcja jest wyjątkowo odporna na rdzę i uszkodzenia. Produkt ma wszystkie niezbędne atesty, które pozwalają na dopuszczenie go do kontaktu z żywnością. Kubek termiczny dla dzieci Thermos, ma specjalną końcówkę, która pozwala na bezpieczne użytkowanie, bez ryzyka rozlania oraz poparzenia się napojem. Aby otworzyć kubek, wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się pod nakrętką. Słomkę, która pozwoli na wypicie napoju znajdującego się na dnie butelki, chroni wyprofilowany ustnik. Nawet małe dziecko poradzi sobie z obsługa kubka. Często bardzo trudne jest utrzymanie kubka termicznego dla dzieci, w należytej czystości. Przy tym modelu nie ma tego kłopotu, można go bowiem rozłożyć na osobne elementy i dokładnie umyć. Do wieczka przymocowany jest uchwyt, który pozwala na przenoszenie kubka. Dla poprawienia stabilności producent zamontował na podstawie antypoślizgową nakładkę.

3. Dr Brown’S Kubek Termiczny Ze Słomką 300Ml 12M+ Niebieski

Dr Brown'S Kubek Termiczny Ze Słomką 300Ml 12M+ Niebieski

Cena: od. 33 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Według opinii kubek termiczny dla dzieci marki Dr Brown’s jest jednym z najlepszych na rynku. Model ten wyposażony został w zgięta silikonową słomkę o owalnym przekroju. Nakrętkę otwiera się za pomocą przycisku, który znajduje się pod przykrywką. Forma otwierania jest bardzo wygodna. Po zamknięciu kubek pozostaje szczelny i można go wygodnie przenosić z miejsca na miejsce, bez ryzyka rozlania. Tani kubek termiczny dla dzieci nie jest taki ergonomiczny, jak model marki Dr Brown’s. Pojemność tego kubka to 300 ml, zatem idealnie sprawdzi się dla dużych i małych dzieci. Produkt charakteryzuje się wyjątkową termoizolacją. Do tego wykonany został z wysokiej jakości tworzywa. A samo czyszczenie nie powinno sprawić trudności, zwłaszcza, że model ten rozłożyć można na drobne części. Wszystkie materiały użyte do produkcji kubka termicznego dla dzieci są atestowane i dopuszczone do użytku. Warto pamiętać, że z racji tego, że kubek ma wewnątrz plastikową strukturę, przetrzymywanie w nim bardzo gorących napojów nie jest wskazane.

Poradnik zakupowy kubka termicznego dla dzieci

Czym kierować się przy wyborze kubka termicznego dla dzieci?

Kubek termiczny dla dzieci powinien być wykonany z najwyższej jakości tworzywa. Będzie on miał bowiem bezpośredni kontakt z naszym dzieckiem. Napoje gorące, które w nim umieszczamy w połączeniu ze słabej jakości materiałem, mogą doprowadzić do wydzielania się szkodliwych substancji, które dostać się mogą do delikatnego układu pokarmowego dziecka. Na rynku znaleźć można wiele tego typu produktów. Sprawdzą się one zarówno na spacerze, jak i w szkole. Dzięki nim będziemy mogli utrzymać stałą temperaturę napoju, bez względu na porę roku oraz czy płyn jest ciepły, czy zimny. Przeważnie produkty te mają ergonomiczny, poręczny kształt, a do tego wygodny ustnik. Dajmy dziecku dokonać samodzielnego wyboru wzoru kubka termicznego. Wzór, który spodoba się maluchowi spowoduje, że będzie on chciał chętniej z niego pić. Co za tym idzie, w łatwy sposób przyzwyczaimy naszego przedszkolaka do picia czystej wody. Ważna jest także kwestia odwodnienia. Dzieci często nie czują pragnienia, dlatego aby się nie odwodniły warto dawać im kubek termiczny z ulubionym napojem. Dlaczego dzieci się szybko odwadniają? Ponieważ ich masa jest jeszcze zbyt niska. Z czasem oczywiście się to zmieni. Kubek termiczny dla dzieci warto zakupić jeszcze przed sezonem. Zanim dokonasz wyboru, sprawdź co o danym egzemplarzu sądzą inni użytkownicy.

Dlaczego dziecko potrzebuje dobrego kubka termicznego?

Dzięki temu, że kubek termiczny dla dzieci utrzymuje temperaturę napoju, świetnie nada się na wycieczkę oraz do szkoły, także w okresie jesiennym i zimowym. W tym czasie wszelkie napoje bardzo szybko tracą ciepło. Również z tego względu, że dzieci bardzo łatwo rozproszyć. Zamykają wówczas o bożym świecie i odstawiają niedopity napój, który bardzo szybko stygnie. Zatem kubek termiczny dla dzieci pozwala na długie utrzymanie temperatury napoju oraz cieszenie się nim także podczas długich, jesiennych dni. Produkty dla dzieci dostosowane do ich potrzeb, są ergonomiczne i pojemne. Do tego zazwyczaj mają uchwyt, który pozwala na wygodne przenoszenie butelki. W połączeniu z prostą w obsłudze nakrętką oraz ustnikiem, tworzą obraz idealnego kubka termicznego dla dzieci. Dodatkowa funkcja w postaci niekapka, pozwala na uchronienie dziecka przed ryzykiem rozlania, a co gorsze oblania się np. gorącą herbatą. Modele kubków, które są na rynku, zachwycają pod względem wyglądu oraz funkcjonalności. Dopasowane są do dzieci w wieku od 2 do 10 lat.

Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Turystyka mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *