Strona główna » Hobby » Fotografia » Ranking ładowarek do baterii
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Fotografia » Ranking ładowarek do baterii
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking ładowarek do baterii

Zastanawiasz się nad zakupem ładowarek do akumulatorków? Ranking, który stworzyliśmy pozwoli Ci wybrać najlepsze możliwe urządzenia do ładowania. Dzięki niemu dowiesz się, które produkty są wysoko oceniane przez kupujących i dlaczego tak jest. Porównanie najlepszych produktów w tej kategorii pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu na samodzielnej analizie produktów.

 

Sprawdź nasz ranking ładowarek do baterii i dowiedz się, co teraz warto nabyć!

Ranking najlepszych ładowarek do baterii w 2023 / 2024 roku

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Extralink Akumulator Battery Accumulator Agm 12V 9Ah (Ex16569) 69 zł Sprawdź teraz
2 4-kanałowa ładowarka PATONA All-In-One do baterii CR123A, 14500, 16340, 18650, 22650, 26650, AA / AAA 115 zł Sprawdź teraz
3 GREEN CELL ŁADOWARKA AA AAA + 4X AKUMULATORKI BATERIE AA+AAA 74 zł Sprawdź teraz
4 LIITOKALA LII-500S ŁADOWARKA AKUMULATORÓW LI-IONAA LII500S 159 zł Sprawdź teraz
5 VARTA LCD Smart Charger+ do akumulatorów AA 139 zł Sprawdź teraz
6 ładowarka do akumulatorów cylindrycznych Li-ion / Ni-MH / Ni-CD 18650 Xtar VC4S 26 zł Sprawdź teraz
7 VARTA LCD Plug Charger+ do akumulatorów AA,AAA,9V 109 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych ładowarek do baterii

1. Extralink Akumulator Battery Accumulator Agm 12V 9Ah (Ex16569)

Extralink Akumulator Battery Accumulator Agm 12V 9Ah (Ex16569)

Cena: od. 69 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Extralink Akumulator Battery Accumulator Agm 12V 9Ah to według wielu kupujących najlepsza ładowarka do baterii dostępna na rynku. Co wpływa na tak pozytywne opinie o produkcie? Otóż jest to produkt wysokiej jakości, który jest całkowicie bezobsługowy. Nie musisz martwić się o takie czynności jak dolewanie elektrolitu, czy też specjalistyczna konserwacja. Kolejne bardzo istotne zalety to przede wszystkim szeroki zakres temperatur i niezawodna praca w każdej pozycji.

 

Polecana ładowarka do baterii posiada także wzmożoną odporność na wibracje. Klienci doceniają produkt również za bardzo dużą wszechstronność. Ładowarka znajduje zastosowanie przy zasilaczach UPS, systemach alarmowych oraz urządzeniach przenośnych.

 

Dużą zaletą produktu jest także jego niewielka waga i małe gabaryty. Dzięki czemu jest on łatwy w przechowywaniu czy transporcie.

 

2. 4-kanałowa ładowarka PATONA All-In-One do baterii CR123A, 14500, 16340, 18650, 22650, 26650, AA / AAA

4-kanałowa ładowarka PATONA All-In-One do baterii CR123A, 14500, 16340, 18650, 22650, 26650, AA / AAA

Cena: od. 115 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Zastanawiasz się, jaką ładowarkę do baterii wybrać? 4-kanałowa ładowarka PATONA All-In-One to ładowarka o bardzo szerokim zastosowaniu, która cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród kupujących. Konsumenci doceniają ją przede wszystkim za dużą wszechstronność, przeznaczona jest do baterii CR123A, 14500, 16340, 18650, 22650, 26650, AA / AAA. Oprócz tego ma także bardzo korzystną cenę w stosunku do swojej jakości.

 

Tania ładowarka AAA umożliwia jednoczesne ładowanie do 4 akumulatorów. Została też wyposażona we wbudowany mikroprocesor, który ma za zadanie ochronę akumulatorów przed przegrzaniem lub przeładowaniem. Polecana ładowarka do baterii posiada także bardzo komfortowy wskaźniki poziomu naładowania, który to informuje o aktualnym postępie ładowania. W tym przypadku baterie nie są dostarczane w zestawie.

 

3. GREEN CELL ŁADOWARKA AA AAA + 4X AKUMULATORKI BATERIE AA+AAA

GREEN CELL ŁADOWARKA AA AAA + 4X AKUMULATORKI BATERIE AA+AAA

Cena: od. 74 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Ranking ładowarek do akumulatorków nie mógłby być pełen, gdyby nie ładowarka GC VitalCharger (USB-C / Micro USB) do akumulatorków AA/AAA. Urządzenie to zapewnia nieprzerwany dostęp do energii wszędzie tam, gdzie jest to konieczne. Profesjonalne ładowarki AA/AAA pozwolą Ci pozbyć się raz na zawsze jednorazowych baterii alkalicznych. Dzięki temu urządzeniu odciążysz środowisko naturalne i przyczynisz się do jego ochrony przed generowaniem niepotrzebnych śmieci.

 

Ładowarka do baterii paluszków jest bardzo prosta w obsłudze. Została wyposażona w specjalne diody LED, które informują, na jakim etapie ładowania jest każdy z akumulatorków. Dzięki nim możesz cały czas śledzić postępy w ładowaniu. Polecana ładowarka do baterii ma innowacyjną konstrukcję, dzięki której baterie nie wypadają w czasie ładowania. Ich wkładanie i wyjmowanie jest dziecinnie proste i zajmuje naprawdę niewiele czasu.

 

Na uwagę zasługuje także jakość wykonania. Ta bardzo dobra ładowarka do baterii wyposażona jest w dość wytrzymałą obudowę z tworzywa ABS. Ponadto posiada specjalne antypoślizgowe elementy, które sprawiają, że korzystanie z niej jest jeszcze bardziej przyjemne.

 

4. LIITOKALA LII-500S ŁADOWARKA AKUMULATORÓW LI-IONAA LII500S

LIITOKALA LII-500S ŁADOWARKA AKUMULATORÓW LI-IONAA LII500S

Cena: od. 159 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Zastanawiasz się, jaką ładowarkę do baterii kupić? Ładowarka akumulatorów LiitoKala Lii-500S to wysokiej klasy urządzenie, które charakteryzuje się porządnym wykonaniem oraz dobrymi parametrami pracy. Ta inteligentna ładowarka wyróżnia się dużą uniwersalnością. Dzięki niej możesz z łatwością załadować lub rozładować prawie wszystkie akumulatory litowo-jonowe, Ni-MH, NiCd.

 

Polecana ładowarka do baterii dla maksymalnej wygody użytkowania została wyposażona w specjalny wyświetlacz. Dzięki niemu możesz szybko i sprawnie sprawdzić parametry procesu ładowania, a w razie konieczności możesz też w prosty sposób dopasować je do własnych potrzeb. Duża zaletą produktu są także 4 kanały ładowania, 2 kanały rozładowania. Warto podkreślić także to, że urządzenie posiada innowacyjną funkcję, dzięki której identyfikuje zepsute baterie.

 

5. VARTA LCD Smart Charger+ do akumulatorów AA

VARTA LCD Smart Charger+ do akumulatorów AA

Cena: od. 139 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

VARTA LCD Smart Charger+ do akumulatorów AA to uniwersalna ładowarka do akumulatorków, dzięki której szybko i sprawnie obniżysz koszty eksploatacji i przedłużyć żywotność różnorodnych urządzeń zasilanych na baterie. Urządzenie jest bardzo wszechstronne. Urządzenie wyposażone zostało w diody LED, które to natychmiast dostarczają szczegółowych informacji na temat procesu ładowania.

 

Ta idealna ładowarka do baterii wyposażona została także w szereg praktycznych funkcji, które sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne. Ładowarka posiada funkcje ochrony zasilania przed przeładowaniem. Ponadto zastosowano także ochronę przed odwrotną polaryzacją. Polecana ładowarka do baterii przeznaczona jest do domowego użytku.

 

6. ładowarka do akumulatorów cylindrycznych Li-ion / Ni-MH / Ni-CD 18650 Xtar VC4S

ładowarka do akumulatorów cylindrycznych Li-ion / Ni-MH / Ni-CD 18650 Xtar VC4S

Cena: od. 26 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Szukasz dobrej ładowarki do baterii? Ten produkt to bardzo dobra propozycja w tej kategorii cenowej. Ładowarka do akumulatorów cylindrycznych Li-ion / Ni-MH / Ni-CD 18650 Xtar VC4S wyposażona jest w podświetlany wyświetlacz, który poinformuje Cię o bieżącym stanie ładowanie. Co istotne polecana ładowarka do baterii zasilana jest dowolną ładowarką USB z gniazdem USB lub z portu USB komputera.

 

Duża zaletą produktu jest niewątpliwie jego atrakcyjna cena. Ta tania ładowarka do baterii posiada także funkcję reaktywacji ogniw głęboko rozładowanych i ogniw o napięciu 0V. Wszystko to sprawia, że trudno znaleźć bardziej konkurencyjny produkt w tej kategorii cenowej.

 

7. VARTA LCD Plug Charger+ do akumulatorów AA,AAA,9V

VARTA LCD Plug Charger+ do akumulatorów AA,AAA,9V

Cena: od. 109 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

VARTA LCD Plug Charger+ do akumulatorów AA, AAA, 9V to propozycja dla osób, które preferują dobrej jakości profesjonalne ładowarki do akumulatorków. Czego spodziewać się po urządzeniu? Przede wszystkim jest to bardzo wygodne urządzenie, które pracuje wydajnie i szybko. Dzięki niemu błyskawicznie naładujesz baterie, co więcej zrobisz to bez żadnego wysiłku, ponieważ obsługa ładowarki jest zupełnie intuicyjna.

 

Ta idealna ładowarka do baterii posiada ergonomiczny kształt, który przekłada się na wygodę w użytkowaniu. Ma także klasyczny, przyjemny design, który przypadnie do gustu większości kupujących. Ładowarka wyposażona została także w wyświetlacz LCD podświetlany diodami LED., Dlatego też bez większych problemów odczytasz szybko poziom naładowania akumulatorów i użycie kabla USB.

 

Producent w tym przypadku pomyślał o wszelkich detalach, dlatego też wyposażył urządzenie w liczne funkcje bezpieczeństwa – kontrolę napięcia, wyłącznik czasowy, zabezpieczenie przed zwarciem, detekcja baterii alkalicznych.

 

Poradnik zakupowy ładowarek do baterii

Bateria czy akumulator?

Akumulatory i baterie różnią się od siebie tym, że jedne z nich mogą być po wyczerpaniu naładowane i ponownie użyte. Baterie pierwotne są bateriami jednorazowymi, czyli nie mogą być ładowane elektrycznie, a baterie wtórne mogą być wielokrotnie ładowane (np. baterie AAA do ładowania). Wiele osób zastanawia się, jaki produkt wybrać do urządzeń w swoim gospodarstwie domowym – baterie czy akumulatory.

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Oczywiście z pozoru wydaje się, że akumulatory wypadają dużo lepiej, niż baterie. Tak rzeczywiście, jest, jednak tylko wtedy, gdy ma to rzeczywiście sens. Czasem niektóre urządzenia domowe, jak np. piloty pobierają znikomą ilość energii, albo są tak rzadko używane, że wkładanie do nich akumulatorków po prostu nie ma większego sensu.

Jak wybrać najlepszą ładowarkę do akumulatorów?

Na rynku dostępnych jest naprawdę wiele rodzajów ładowarek do baterii AA, AAA, czy też litowo-jonowych. Wybór jest bardzo duży, jednak nie wszystkie sprzęty odznaczają się podobnymi parametrami pracy i taką samą funkcjonalnością. Zastanawiasz się nad zakupem dobrej ładowarki do baterii? Koniecznie zwróć uwagę na te szczegóły:

  • Rodzaj baterii/akumulatora – ładowarka powinna być dopasowana do baterii. Na rynku istnieje wiele ich typów, dlatego też zanim wybierzemy ładowarkę, koniecznie należy zweryfikować konkretny typ akumulatorów, który będzie w niej ładowany.
  • Liczba kanałów – to kolejny istotny aspekt, na który warto zwrócić uwagę wybierając najlepszą ładowarkę do baterii. Zwłaszcza, gdy w domu jest dużo elektroniki, warto wybierać ładowarki z większą ilością kanałów.
  • Cena produktu – to kolejny ważny aspekt. Ładowarki nie są zbyt drogim sprzętem, większość z nich działa sprawnie i bezawaryjnie. Także coraz częściej tanie ładowarki do baterii potrafią zaskoczyć swoją jakością.
  • Opinie – ładowarka do baterii to dość popularny produkt, dlatego przed zakupem konkretnego modelu warto jest wesprzeć się opiniami innych użytkowników. Takie opinie można znaleźć w sieci na tematycznych forach, czy portalach zakupowych. W razie potrzeby, gdy zakupu dokonujemy w sklepie stacjonarnym, można także poprosić o pomoc ekspedienta.
  • Wyświetlacz – wybierając ładowarkę warto zwrócić także uwagę na to, czy wyposażona jest w czytelny wyświetlacz i diody LED, które pozwolą śledzić postępy ładowania.
  • Czas ładowania – warto jest zweryfikować także to, jak długo ładuje dane urządzenie. Im krótszy czas ładowania, tym tak naprawdę lepiej.
Autor rankingu:
admin
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Fotografia mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *