Strona główna » Telefony i akcesoria » Akcesoria do telefonów » Ranking ładowarek samochodowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Telefony i akcesoria » Akcesoria do telefonów » Ranking ładowarek samochodowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking ładowarek samochodowych – jaką ładowarkę samochodową kupić w 2023 roku?

Ranking 10 najlepszych ładowarek samochodowych w 2023 roku bardzo szczegółowo opisuje najpopularniejsze na rynku modele tego typu urządzeń. Zdaniem wielu specjalistów, dobra ładowarka samochodowa jest wydajna w działaniu, bezpieczna w użytkowaniu i chroni baterie oraz akumulator urządzenia mobilnego przed ryzykiem jego uszkodzenia czy przepięcia. Poza tym tania ładowarka samochodowa ma specjalne wypustki, które zabezpieczają ją przed upadkiem na podłogę auta, co mogłoby skutkować nagłym przerwaniem procesu ładowania urządzeń mobilnych.

Ranking ładowarek samochodowych – TOP 10 najlepszych ładowarek samochodowych

Miejsce Nazwa ładowarki samochodowej Cena Najtańsza oferta
1 Ednet Ładowarka samochodowa Qualcomm Quick Charge 3.0 84103 38 zł Sprawdź teraz
2 Baseus Ładowarka Samochodowa 2Xusb Quick Charge 3.0 (Bra006998) 24 zł Sprawdź teraz
3 Aukey Ładowarka Samochodowa 36W 2xUSB QC 3.0 (CC-T8) 90 zł Sprawdź teraz
4 Xiaomi Ładowarka Samochodowa Mi Car Charger Pro 33 zł Sprawdź teraz
5 Extreme Media Ładowarka Samochodowa Adapter 12V/24V USB 5V 2.1A X2 (NUC-0564) 15 zł Sprawdź teraz
6 NOCO GB40 Jump Starter Błyskawiczna Ładowarka samochodowa z wejściem USB 470 zł Sprawdź teraz
7 Green Cell Ładowarka Samochodowa Quick Charge 3.0 38 zł Sprawdź teraz
8 Xiaomi RoidMi 3S 5in1 Czarny 69 zł Sprawdź teraz
9 Xiaomi 70mai Dash Cam Pro + Moduł GPS + Karta 64GB 80MB/s + Ładowarka Midrive CC02 343 zł Sprawdź teraz
10 Baseus Ładowarka Samochodowa Usb-C Kabel Iphone Pd 41 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych ładowarek samochodowych

1. Ednet Ładowarka samochodowa Qualcomm Quick Charge 3.0 84103

 Ednet Ładowarka samochodowa Qualcomm Quick Charge 3.0 84103

Cena: ok. 38 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Najlepsza ładowarka samochodowa marki Ednet, to produkt, który ułatwia uzupełnienie poziomu baterii smartfonów i tabletów. To urządzenie, które ładuje do 4 razy szybciej niż tradycyjny sprzęt tego typu. Ta dobra ładowarka samochodowa jest w stanie naładować urządzenia mobilne do 80% ich mocy w niecałe 35 minut. To sprzęt, który ma wbudowane złącza USB, wykrywające podłączone do nich urządzenia. Sprzęt firmy Ednet jest kompatybilny z większością smartfonów i tabletów, jakie są dostępne w ofercie rynkowej. Posiada on podwójny port, który pozwala na ładowanie jednocześnie dwóch urządzeń przenośnych, powerbanków, smartfonów, tabletów, głośników, aparatów fotograficznych, a nawet kamer. Sprzęt ma napięcie wejściowe od 12 do 24 V, a także zabezpieczenie przed przepięciem i zwarciem. Produkt, dzięki swojej unikatowej konstrukcji i perfekcyjnemu wykonaniu, jest odporny na negatywne działanie prądu przeciążeniowego.

2. Baseus Ładowarka Samochodowa 2Xusb Quick Charge 3.0 (Bra006998)

 Baseus Ładowarka Samochodowa 2Xusb Quick Charge 3.0 (Bra006998)

Cena: ok. 24 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesna i dobra ładowarka samochodowa firmy Baseus, to model zaprojektowany przez wybitnych inżynierów, współpracujących z najlepszymi producentami sprzętu samochodowego. Ta inteligentna ładowarka samochodowa, to urządzenie o wysokiej mocy i kompaktowych wymiarach. Ta tania ładowarka samochodowa jest jedną z najmniejszych na rynku. Umożliwia ona podłączenie do niej dwóch sprzętów jednocześnie, co zaoszczędza czas i energię, jaka potrzebna jest do uzupełnienia ich mocy. Produkt wykonano w całości z odpornego PC i ABS oraz wyposażono w czułe podzespoły. To stylowe, funkcjonalne, praktyczne i łatwe do czyszczenia urządzenie, które może być również wykorzystywane po zmroku, ponieważ posiada zamontowany system diod, ułatwiający obsługę tego sprzętu w ograniczonym oświetleniu. Najlepsza ładowarka samochodowa, marki Baseus, ma implementowane dwa porty USB.

3. Aukey Ładowarka Samochodowa 36W 2xUSB QC 3.0 (CC-T8)

 Aukey Ładowarka Samochodowa 36W 2xUSB QC 3.0 (CC-T8)

Cena: ok. 90 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Na wielu forach internetowych, właściciele pojazdów mechanicznych zadają pytanie, jakie ładowarki samochodowe są urządzeniami, posiadającymi certyfikat Qualcomm Quick Charge 3.0. Godnym polecenia sprzętem tej klasy jest urządzenie firmy Aukey. Produkt ma inteligentną, adaptacyjną kontrolę optymalnego napięcia. Gwarantuje to szybkie ładowanie urządzeń mobilnych, nawet do 80% ich mocy. Sprzęt ten jest kompatybilny ze wszystkimi, starszymi wersjami Qualcomm Quick Charge 2.0 oraz Qualcomm Quick Charge 1.0. Produkt ma dwa porty USB typu A Power Al Qualcomm Quick Charge 3.0, a także input DC 12-24 W. To urządzenie bardzo łatwe w obsłudze, które jest odporne na większość niekorzystnych czynników atmosferycznych w postaci na przykład promieniowania słonecznego, spadku temperatury lub też dużego zawilgocenia wnętrza pojazdu mechanicznego. Ta najlepsza ładowarka samochodowa, wyróżnia się kompaktowymi wymiarami. To sprzęt polecany dla bardzo wymagających klientów. Ta tania ładowarka samochodowa jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie z 24-miesięcznym okresem gwarancji.

4. Xiaomi Ładowarka Samochodowa Mi Car Charger Pro

 Xiaomi Ładowarka Samochodowa Mi Car Charger Pro

Cena: ok. 33 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Osoby, które poszukują takich urządzeń jak dobre ładowarki samochodowe, powinny zainteresować się produktem firmy Xiaomi. Opublikowany na niektórych stronach internetowych ranking ładowarek samochodowych, bardzo wysoko ocenił ten produkt. Głównie z uwagi na to, że jest to wyjątkowo dobre rozwiązanie, umożliwiające szybkie naładowanie dowolnie wybranych urządzeń mobilnych, a w szczególności smartfonów, głośników, kamer, a nawet niewielkich laptopów. Ta tania ładowarka samochodowa ma obudowę z mosiądzu, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i działanie wielu czynników zewnętrznych w tym również promieniowania słonecznego, czy wilgoci. To tania ładowarka samochodowa, która przyda się także do zasilania przenośnej konsoli do gier, a nawet aparatu cyfrowego. Dwuportowa, inteligentna dystrybucja napięcia w tym sprzęcie, gwarantuje proste, szybkie i bezpieczne ładowanie wszystkich urządzeń.

5. Extreme Media Ładowarka Samochodowa Adapter 12V/24V USB 5V 2.1A X2 (NUC-0564)

 Extreme Media Ładowarka Samochodowa Adapter 12V/24V USB 5V 2.1A X2 (NUC-0564)

Cena: ok. 15 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Tanie ładowarki samochodowe to sprzęt, który powinien znaleźć się w pojeździe mechanicznym każdego kierowcy. W ofercie marki Extreme pojawiły się najlepsze ładowarki samochodowe typu adapter. To produkty z napięciem wejściowym 12-24 V i napięciem wyjściowym 5 V. To urządzenia z dwoma portami USB, które służą do jednoczesnego naładowania urządzeń mobilnych. Sprzęt marki Extreme jest adapterem napięcia, który można przyłączyć do zapalniczki samochodowej. To dobre ładowarki samochodowe w wersji mini, które mają kompaktowe wymiary. Dzięki temu zmieszczą się w każdym pojeździe mechanicznym i nie przeszkadzają w jego prowadzeniu. To urządzenia o bardzo małych rozmiarach, jak również niewielkiej wadze, która wynosi 0,085 kg. Sprzęt ten idealnie nadaje się dla osób, poszukujących atrakcyjnych cenowo urządzeń, które są niezawodne i wykonane z trwałych komponentów.

6. NOCO GB40 Jump Starter Błyskawiczna Ładowarka samochodowa z wejściem USB

 NOCO GB40 Jump Starter Błyskawiczna Ładowarka samochodowa z wejściem USB

Cena: ok. 470 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Na rynku pojawiły się dobre ładowarki samochodowe firmy NOCO.  To sprzęt, który błyskawicznie naładuje dowolnie wybrane urządzenie mobilne. Posiada on funkcjonalne wejście USB. To doskonała ładowarka, które nadaje się dla bardzo wymagających klientów, poszukujących sprzętu najwyższej klasy. Najlepsze ładowarki samochodowe marki NOCO, to urządzenia, które idealnie sprawdzą się do uzupełnienia mocy powerbanka, jak również dużego tabletu. Produkt ten może zastępować także latarkę, szczególnie w sytuacjach awaryjnych, gdy w samochodzie zepsuje się światło lub też po zmroku, gdy potrzebne jest dodatkowe oświetlenie. Sprzęt marki NOCO jest przeznaczony do samochodów, łodzi, kamperów, ciężarówek i innych pojazdów mechanicznych. Może on uruchomić silniki benzynowe do pojemności 6 l, jak również silniki Diesla do pojemności nie większej niż 3,0 l.

7. Green Cell Ładowarka Samochodowa Quick Charge 3.0

 Green Cell Ładowarka Samochodowa Quick Charge 3.0

Cena: ok. 38 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Właściciele pojazdów mechanicznych, którzy są zainteresowani kupnem takiego urządzenia, jak najlepsza ładowarka samochodowa, powinni zwrócić uwagę na sprzęt firmy Green Cell. To nowoczesna, wydajna i energooszczędna, tania ładowarka samochodowa, która jest w stanie uzupełnić poziom mocy, nawet w czasie krótkiego postoju w korku czy na parkingu. Sprzęt ten jest zaprojektowany w najnowocześniejszej technologii, która umożliwia 5 razy szybsze ładowanie urządzeń mobilnych. Inteligentna i innowacyjna funkcja Power Delivery, to doskonała metoda ładowania, która zapobiega pojawianiu się ryzyka uszkodzenia sprzętu mobilnego. Urządzenie to jest uniwersalne, ponieważ można nim naładować wszystkie sprzęty, które wymagają uzupełnienia mocy poprzez podłączenie ich do źródła zasilania. Ta tania i dobra ładowarka samochodowa gwarantuje również 100% bezpieczeństwo w trakcie jej obsługi.

8. Xiaomi RoidMi 3S 5in1 Czarny

 Xiaomi RoidMi 3S 5in1 Czarny

Cena: ok. 69 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Decydując się na dobre ładowarki samochodowe, warto zwrócić uwagę na produkt firmy Xiaomi. To nowoczesna i tania ładowarka samochodowa, która będzie doskonałym gadżetem dla każdego kierowcy. To sprzęt, który umożliwia nie tylko bardzo szybkie ładowanie urządzeń mobilnych, ale również słuchanie muzyki poprzez specjalny transmiter, zainstalowany w gnieździe zapalniczki samochodowej, znajdującej się w danym pojeździe mechanicznym. To najlepsza ładowarka samochodowa, która pomaga uzupełnić poziom mocy smartfonu, tabletu, aparatu fotograficznego, czy głośnika. Sprzęt ten jest zaliczany do urządzeń inteligentnych. Zaprojektowany został z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Ta najlepsza ładowarka samochodowa jest bardzo bezpieczna dla wszystkich użytkowników, ponieważ chroni urządzenia mobilne przed przepięciem i ryzykiem ich awarii w trakcie procesu ładowania. To urządzenie, które zapewnia nieograniczony streaming muzyki.

9. Xiaomi 70mai Dash Cam Pro + Moduł GPS + Karta 64GB 80MB/s + Ładowarka Midrive CC02

 Xiaomi 70mai Dash Cam Pro + Moduł GPS + Karta 64GB 80MB/s + Ładowarka Midrive CC02

Cena: ok. 343 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Oryginalnie wyglądająca, dobra ładowarka samochodowa firmy Xiaomi jest urządzeniem, które nawiązuje łączność WiF-i i zapewnia doskonałą jakość nagrań. Sprzęt ten może być używany w trakcie prowadzenia pojazdu, ponieważ jego kompaktowe wymiary nie utrudniają manewrowania skrzynią biegów, czy też kierownicą. To nowoczesna i tania ładowarka samochodowa, wykonana z wysokiej jakości komponentów, gwarantujących jej odporność na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie słoneczne czy wilgoć. Ładowarka ta pozwala na bardzo szybkie uzupełnienie mocy w wybranych urządzeniach mobilnych, bez względu na ich model czy pojemność baterii. Ta dobra ładowarka samochodowa może być instalowana w pojazdach mechanicznych o różnym typie czy roku produkcji. Sprzęt ten posiada bardzo wytrzymałą i niezawodną wtyczkę, która ułatwia podłączenie wszystkich sprzętów mobilnych, bez ryzyka uszkodzenia ich gniazdka ładującego.

10. Baseus Ładowarka Samochodowa Usb-C Kabel Iphone Pd

 Baseus Ładowarka Samochodowa Usb-C Kabel Iphone Pd

Cena: ok. 41 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wysokiej jakości, tanie ładowarki samochodowe marki Baseus, to inteligentne urządzenia w wersji mini. Te najlepsze ładowarki samochodowe są doskonałym wsparciem dla osób, poszukujących atrakcyjnych cenowo i wydajnych sprzętów, służących do uzupełnienia poziomu baterii wybranych urządzeń mobilnych takich jak tablety, laptopy, aparaty fotograficzne głośniki, a nawet małe akumulatory. Urządzenie to zostało zaprojektowane z wykorzystaniem najpopularniejszych technologii szybkiego ładowania, między innymi Quick Charg, Port Devery czy MTK. To najlepsze ładowarki samochodowe, które nadają się także do uzupełniania poziomu baterii w bardzo dużych laptopach, których średnica ekranu jest większą niż 15,6 cala. Wbudowany w tę ładowarkę inteligentny chip, gwarantuje bardzo dokładne monitorowanie czasu ładowania i ograniczenie zużycia energii elektrycznej. Oprócz tego wspomniany chip dopasowuje optymalnie napięcie do konkretnego sprzętu. Dlatego też chroni je przed uszkodzeniem lub też przeładowaniem baterii. To tania ładowarka samochodowa z sześcioma poziomami zabezpieczeń.

Poradnik zakupowy ładowarki samochodowej

Kiedy warto wyposażyć się w dobrą ładowarkę samochodową?

Dobra ładowarka samochodowa przyda się każdemu kierowcy, bez względu na rodzaj posiadanego pojazdu mechanicznego. To urządzenie, które można wykorzystywać w samochodach osobowych, ciężarowych, kamperach, łodziach, jak również w niektórych pojazdach rolniczych. Najlepsza ładowarka samochodowa jest urządzeniem niezbędnym, gdy używa się sprzętów mobilnych w postaci tabletu, laptopa, aparatu fotograficznego, czy małej kamery cyfrowej lub głośników. Produkt ten ułatwia bardzo szybkie naładowanie poziomu baterii danego sprzętu mobilnego, do takiego stopnia, aby mogło ono bez problemu działać przez przynajmniej kilkadziesiąt minut. Najlepsza ładowarka samochodowa jest wyposażona w odpowiedni system zabezpieczeń, który chroni wszelkiego typu urządzenia mobilne przed ich przepięciem, czy uszkodzeniem w trakcie procesu ładowania.

Jak kupić dobrą ładowarkę samochodową – na co zwrócić uwagę?

Najlepsze ładowarki samochodowe są urządzeniami zaprojektowanymi z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Jedną z nich jest system wykrywania optymalnego poziomu napięcia, jakie należy dostosować, aby bezpiecznie ładować dane urządzenie mobilne. Jest to bardzo potrzebna funkcja, która chroni tablet, smartfon, czy laptop przed uszkodzeniem ich czułych podzespołów lub całkowitą awarią, posiadanych przez nie baterii. Dobre ładowarki samochodowe mają odpowiednie wtyczki, które pasują do każdego typu urządzenia mobilnego. Oprócz tego tanie ładowarki samochodowe są wyposażone w specjalny system wypustek antypoślizgowych.

Dobra ładowarka samochodowa przyda się każdemu kierowcy. Dzięki niej można z łatwością naładować wszystkie niezbędne urządzenia mobilne.

Autor rankingu:
Marta Cesarczyk
Autor rankingu:
Marta Cesarczyk Kategoria: Akcesoria do telefonów marta.c@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *