Strona główna » Zdrowie i uroda » Manicure i pedicure » Ranking lamp do hybryd
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Zdrowie i uroda » Manicure i pedicure » Ranking lamp do hybryd
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking lamp do hybryd – najlepsze lampy do hybryd 2023 / 2024 roku

Manicure hybrydowy jest efektowny i trwały – pomalowane lakierami hybrydowymi paznokcie mogą prezentować się pięknie nawet przez 2-3 tygodnie! Do wykonania tego manicure konieczne jest nie tylko zastosowanie specjalnych kosmetyków, ale również lampy utwardzającej je światłem LED/UV. Jaka lampa do hybryd będzie najlepsza? Specjalnie dla naszych czytelniczek przygotowaliśmy ranking lamp do hybryd 2023, który prezentuje najlepsze lampy do hybryd dostępne teraz w sklepach. Oto dobre i tanie lampy do manicure hybrydowego!

Ranking lamp do hybryd – TOP 10 najlepszych lamp do hybryd

Miejsce Nazwa lampy do hybryd Cena Najtańsza oferta
1 Cosmetics Zone Biała lampa LED SUNNAIL 54W 105 zł Sprawdź teraz
2 Sunone Sun5 Lampa Uv Led Manicure 48W Biała 79 zł Sprawdź teraz
3 Lampa Esperanza EMERALD EBN008 (kolor biały) 38 zł Sprawdź teraz
4 Semilac Lampa LED 24/48W 145 zł Sprawdź teraz
5 Lampa Do Paznokci Uv Dual Led 48W Żele Hybrydy Moc 54 zł Sprawdź teraz
6 Neonail Lampa LED 18W/36W LCD Display 99 zł Sprawdź teraz
7 Semilac Lampa UV LED 24W 44 zł Sprawdź teraz
8 Nowość Lampa 48W Sun Q1 2w1 Led/uv 30 Diod Hit!! 34 zł Sprawdź teraz
9 Lelani Lampa UV/LED Sunone PRO1 48W Srebrna 79 zł Sprawdź teraz
10 Lampa do paznokci Dual LED 54W Excellent PRO do żele uv / led i lakiery hybrydowe 79 zł Sprawdź teraz

Najlepsze lampy do hybryd – recenzje

1. Cosmetics Zone Biała lampa LED SUNNAIL 54W

 Cosmetics Zone Biała lampa LED SUNNAIL 54W

Cena: ok. 105 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Lampa LED SUNNAIL od Cosmetics Zone to profesjonalna lampa dedykowana do użytku z wszystkimi lakierami hybrydowymi i żelami. Została wyposażona w 36 sztuk wysokiej jakości diod Dual LED, które dzięki równomiernemu rozmieszczeniu utwardzają każdy paznokieć. Lampa ma moc 54W, dlatego działa szybko i skutecznie.

Wbudowany timer pozwala na wybranie czasu utwardzania – 10, 30, 60 sekund oraz 99 sekund w trybie Low Heat Mode, który dedykowany jest do żeli wymagających dłuższego naświetlania. System Smart w czasie naświetlania przez 99 sekund stopniowo podwyższa moc dla uzyskania idealnego efektu utwardzenia manicure żelowego. Lampę wyposażono także w praktyczny wyświetlacz LED pokazujący upływ czasu.

Dodatkowym atutem lampy LED SUNNAIL od Cosmetics Zone jest wbudowany sensor ruchu. Oznacza to, że lampa uruchamia się automatycznie po włożeniu do niej dłoni i nie trzeba wtedy naciskać na przycisk. Lampa jest łatwa w demontażu, ponieważ posiada dolny panel z magnesem – nadaje się wtedy do wykonania zabiegu pedicure hybrydowego lub żelowego. Ma też rączkę uławiającą przenoszenie.

2. Sunone Sun5 Lampa Uv Led Manicure 48W Biała

 Sunone Sun5 Lampa Uv Led Manicure 48W Biała

Cena: ok. 79 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Lampa SUNONE – SUN5 48W to nowej generacji lampa, która skutecznie utwardza manicure hybrydowy oraz żele dzięki zastosowaniu technologii Dual LED. Została wyposażona w 24 sztuki diod LED emitujących światło w podwójnym zakresie fal 365 nm i 405 nm. Specjalny kształt pozwala na naświetlenie każdego paznokcia. Moc 48W pozwala na łatwą i szybką pracę. Według wielu użytkowniczek to najlepsza lampa do hybryd w dobrej cenie.

W tym modelu zastosowano praktyczny timer – zegar odmierzający czas na 10, 30, 60 oraz 99 sekund, natomiast po włączeniu sensora nawet do 120 sekund. W trybie 99 sekund moc lampy stopniowo rośnie, co polecane jest przy utwardzaniu żeli budujących oraz innych preparatów wymagających długiego naświetlania. Znajdujący się na niej duży wyświetlacz elektroniczny informuje o czasie naświetlania.

Lampa SUNONE – SUN5 została wyposażona również w sensor ruchu włączający ją automatycznie, gdy w środku umieści się w dłonie. Lampa jest łatwa w rozebraniu – jej dolny panel wyposażony jest w magnes, dlatego sprawdzi się wtedy przy pedicure.

3. Lampa Esperanza EMERALD EBN008 (kolor biały)

 Lampa Esperanza EMERALD EBN008 (kolor biały)

Cena: ok. 38 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Esperanza EMERALD EBN008 to profesjonalna lampa przeznaczona do manicure hybrydowego oraz do żeli i innych produktów światłoutwardzalnych. Prezentowany model został wyposażony w 12 diod LED, czyli mniej niż inne modele dostępne na rynku. Diody emitują światło w podwójnym zakresie fal 365 nm i 405 nm. Lampa ta ma moc 40W, czyli możne skutecznie poradzić sobie z każdym manicure. To tania lampa do hybryd, którą można kupić w niskiej cenie w wielu sklepach.

Lampa do hybryd Esperanza EMERALD EBN008 to model wyposażony w funkcję timera, która pozwala na wybór czasu naświetlania paznokci, aby uzyskać odpowiedni rezultat. Do wyboru jest kilka standardowych trybów czasu pracy. Także zastosowano w nim praktyczny wyświetlacz informujący o czasie utwardzania, dzięki czemu praca z nim jest jeszcze łatwiejsza.

Prezentowany model został wyposażony również w sensor ruchu uruchamiający pracę lampy w momencie, w którym wykryje on, że w jej środku znajdują się dłonie. Lampa Esperanza EMERALD EBN008 może być także wykorzystana do wykonania pedicure.

4. Semilac Lampa LED 24/48W

 Semilac Lampa LED 24/48W

Cena: ok. 145 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Marka Semilac znana jest ze swoich produktów przeznaczonych do manicure hybrydowego. W jej asortymencie dostępna jest także profesjonalna lampa UV LED 24/48W do wykonania tego typu manicure, która została zaprojektowana z myślą o stylistkach paznokci.

Lampa posiada 30 energooszczędnych diod LED pracujących w trybie Dual Power, który pozwala na zwiększenie mocy światła z 24W na 48W. Łączy światło LED i UV (365 nm + 405 nm), a dzięki temu doskonale radzi sobie z różnymi produktami – lakierami hybrydowymi, żelowymi. Według niektórych użytkowniczek Semilac robi najlepsze lampy do hybryd, jednak nie są to produkty tanie. Za lampy tej marki należy zapłacić więcej niż za inne modele.

Prezentowana lampa została wyposażona w funkcję timera pozwalającego na wybór czasu naświetlania – 5 sekund, 30 sekund, 60 sekund, co ułatwia pracę z manicure. Ergonomiczny kształt powoduje, że skutecznie naświetla wszystkie produkty nałożone na każdy paznokieć. Lampa Semilac UV LED 24/48W jest wyposażona w wentylator zapewniający przyjemne chłodzenie. Ma odczepiany spód ułatwiający wykonanie zabiegów pedicure i pomagający w utrzymaniu jej w czystości.

5. Lampa Do Paznokci Uv Dual Led 48W Żele Hybrydy Moc

 Lampa Do Paznokci Uv Dual Led 48W Żele Hybrydy Moc

Cena: ok. 54 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ta tania lampa do hybryd wyróżnia się zastosowaniem wysokiej klasy podzespołów. Wyposażona została w 24 sztuki diod LED o mocy 48W, które pracują w trybie Dual, czyli sprawdzają się zarówno na paznokcie hybrydowe, jak i żelowe. Równomierne rozmieszczenie diod pomaga w uzyskaniu idealnego efektu utwardzenia każdego paznokcia za jednym razem.

Ten model został wyposażony w funkcjonalny timer, za pomocą którego można wybrać czas naświetlania – 10 sekund, 30 sekund, 60 sekund oraz 99 sekund. W trybie 99 sekund lampa stopniowo podwyższa moc dla lepszego utwardzenia produktów. Znajdujący się na lampie wyświetlacz odlicza czas naświetlania, dlatego można w każdym momencie zobaczyć, ile sekund zostało jeszcze do końca programu.

Prezentowana lampa do hybryd jest wyposażona w praktyczny sensor ruchu – włącza się automatycznie po włożeniu dłoni. Ma też szybko zdejmowaną podstawę, co pozwala na wykonanie pedicure. Kabel jest odpinany, dlatego jej przechowywanie i przenoszenie także jest łatwiejsze.

6. Neonail Lampa LED 18W/36W LCD Display

 Neonail Lampa LED 18W/36W LCD Display

Cena: ok. 99 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Neonail to jedna z najbardziej popularnych marek produkujących lakiery i akcesoria do paznokci. Wiele użytkowniczek zwraca uwagę, że to naprawdę dobre lampy do hybryd, które sprawdzą się także do profesjonalnego użytku. Lampa wyposażona jest w 21 równomiernie rozmieszczonych diod, które emitują falę o podwójnej długości 365 + 405 nm. Dzięki temu pozwala na wykonanie manicure każdego typu. Prezentowany model posiada podwójną moc 18W/36W.

Lampa Neonail wyposażona jest w timer z 3 trybami pracy – 30 sekund, 60 sekund oraz 99 sekund wraz z trybem Low Heat Mode, który powoduje zwiększenie mocy lampy po 30 sekundach, a potem po 60 sekundach, co zapewnia większy komfort i skuteczność pracy z żelami. Widoczny na lampie wyświetlacz odmierza czas do zakończenia naświetlania w wybranym trybie.

Ta lampa w naszym rankingu ma także praktyczny sensor ruchu – włącza ona diody automatycznie, gdy włoży się pod nie dłoń. Lampa ta nie ma też doczepianego spodu, dlatego można łatwo wykonać z nią pedicure hybrydowy, żelowy.

7. Semilac Lampa UV LED 24W

 Semilac Lampa UV LED 24W

Cena: ok. 44 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Lampa Semilac UV LED 24W to dobra lampa do hybryd dedykowana do profesjonalnego użytku, która wyróżnia się niezawodnym działaniem oraz efektownym wyglądem. Prezentowany model został wyposażony w 15 diod LED UV o długości fali 365-405 nm, dlatego sprawdza się do utwardzania każdego produktu – lakierów hybrydowych i żeli. Posiada moc 24W, która jest wystarczająca do wykonania stylizacji różnych typów.

Prezentowany tutaj model uznanej marki Semilac posiada timer z możliwością programowania go na 30 sekund lub na 60 sekund. Doskonale działa już po 30 sekundach, natomiast przy 60 sekundach świetnie radzi sobie nawet z mocno napigmentowanymi kolorami i żelami. Może świecić też w trybie ciągłym do 99 sekund, a następnie automatycznie się wyłącza. Lampa jest prosta w obsłudze, posiada kompaktowe wymiary, a dzięki temu, że nie ma podstawy, można stosować ją wygodnie zarówno do manicure, jak i do pedicure.

Ten model wymienia niemalże każdy ranking lamp do hybryd – jest bardzo popularna wśród wielbicielek manicure hybrydowego i żeli.

8. Nowość Lampa 48W Sun Q1 2w1 Led/uv 30 Diod Hit!!

 Nowość Lampa 48W Sun Q1 2w1 Led/uv 30 Diod Hit!!

Cena: ok. 34 zł
Znajdź najtańszą ofertę

To profesjonalna lampa do hybryd przeznaczona do salonów, ale również sprawdzi się do użytku domowego. Wyróżnia się liczbą diod Dual LED/UV – posiada aż 30 równomiernie rozmieszczonych diod pracujących w podwójnym zakresie fal 365 nm i 405 nm. Taka technologia powoduje, że lampa skutecznie radzi sobie z wszystkimi lakierami i żelami światłoutwardzalnymi.

Lampa CLAVIER 48W Sun Q1 2w1 LED/UV uzupełniona jest o timer pozwalający na wybór czasu naświetlania aż do 120 sekund w trybie Progressive Heating, który stopniowo podwyższa moc dla uzyskania najlepszych efektów. Umieszczony na lampie wyświetlacz odlicza czas do zakończenia pacy. Prezentowany model jest także wyposażony w czujnik – sensor ruchu, który automatycznie włącza lampę wtedy, gdy umieści się w niej dłoń.

Jej zalety powodują, że częsta odpowiedź na pytanie, jaka lampa do hybryd jest najlepsza, to właśnie ten model. Użytkownicy wskazują, że to dobra i tania lampa do hybryd, dlatego również nie mogło zabraknąć jej w naszym rankingu.

9. Lelani Lampa UV/LED Sunone PRO1 48W Srebrna

 Lelani Lampa UV/LED Sunone PRO1 48W Srebrna

Cena: ok. 79 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Lampa Lelani dedykowana jest dla początkujących i doświadczonych użytkowników. Posiada diody UV/LED z zakresem fal 365 nm oraz 405 nm. Emitowane światło jest białe i nie męczy oczu. Te parametry powodują, że to dobra lampa do hybryd, która poradzi sobie także z innymi typami produktów światłoutwardzalnymi, w tym z żelami. Prezentowany model generuje moc 48W, co zapewnia szybką i skuteczną pracę.

Lampa ma wbudowany timer – zegar odliczający czas naświetlania. Do wyboru są trzy tryby pracy – 10 sekund, 30 sekund, 60 sekund. Umieszczony na lampie wyświetlacz precyzyjnie odlicza czas do końca trybu.

Aby korzystanie z prezentowanego modelu było jeszcze łatwiejsze, producent wyposażył go w sensor ruchu. Czujnik ten automatycznie włącza urządzenie wtedy, gdy umieści się w nim dłoń, natomiast wyłącza diody wtedy, gdy zostanie ona wyjęta. Dodatkowym atutem lampy Lelani jest jej efektowne wzornictwo, które wyróżnia ją na tle innych lamp do hybryd, dlatego często wymieniana jest jako najlepsza lampa do hybryd o stylowym wyglądzie.

10. Lampa do paznokci Dual LED 54W Excellent PRO do żele uv / led i lakiery hybrydowe

 Lampa do paznokci Dual LED 54W Excellent PRO do żele uv / led i lakiery hybrydowe

Cena: ok. 79 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Lampa do paznokci Excellent PRO to profesjonalny model, który dedykowany jest dla wymagających użytkowniczek – to dobra lampa do hybryd wyróżniająca się zastosowaniem najnowszych technologii. Posiada diody LED/UV pracujące w trybie Dual, które ułożone są w taki sposób, aby naświetlać każdy paznokieć. Ta lampa ma aż 36 sztuk energooszczędnych diod LED i emituje białe, niemęczące wzroku światło.

Excellent PRO jest wyposażona w timer umożliwiający dobór czasu naświetlania. Czasy, jakie oferuje, to 10 sekund, 30 sekund, 60 sekund oraz 99 sekund. Poprzez tryb Low Heat Mode – stopniowe nagrzewanie się lampy umożliwia skuteczne naświetlanie nie tylko hybryd, ale również żeli. Ma też funkcję zapamiętywania czasu utwardzania. Informacje o aktualnym czasie naświetlania prezentuje wyświetlacz umieszczony na lampie.

Model jest też wyposażony w czujnik – sensor ruchu włączający ją automatycznie po wykryciu dłoni wewnątrz lampy. Z lampy można także odłączać dolną część, co pozwala na wykonanie pedicure.

Poradnik zakupowy lampy do hybryd

Jak kupić dobrą lampę do hybryd? Jakie są rodzaje lamp do hybryd?

Lampa do hybryd to niezbędny sprzęt dla każdej amatorki manicure hybrydowego i żelowego. Jakie lampy do hybryd warto wziąć pod uwagę przy podejmowaniu swojej decyzji o zakupie? Czym powinna wyróżniać się najlepsza lampa do hybryd?

Lampy do hybryd dzieli się na trzy kategorie, czyli na lampy UV, LED oraz lampy typu Dual LED/UV.

Modele UV utwardzają zarówno hybrydy, jak i żele. Modele LED najlepiej radzą sobie z hybrydami. Dzisiaj najczęściej spotyka się lampy pracujące w trybie Dual LED/UV, które utwardzają jednocześnie manicure hybrydowy i żelowy.

Ważne parametry przy zakupie dobrej lampy LED:

  • Tryb pracy – najlepszy to Dual LED/UV, który utwardzi każdy manicure.
  • Liczba diod LED – więcej diod to skuteczniejsze doświetlenie całej dłoni.
  • Moc – większa moc, która powiązana jest też z liczbą diod LED, zapewnia szybszą i efektywną pracę.
  • Tryb Low Heat Mode – stopniowo nagrzewa lampę, stosowany jest do żeli i innych produktów wymagających długiego utwardzania.
  • Timer – zegar pozwalający na wybór trybu pracy, czyli czasu naświetlania.
  • Wyświetlacz – informuje o czasie naświetlania.
  • Sensor ruchu – czujnik, który uruchamia lampę po włożeniu do niej dłoni.
  • Demontowana podstawa – dotyczy lamp z podstawą, ułatwia wykonanie pedicure, czyszczenie lampy.

Lampa do hybryd UV – jak działa?

Nowoczesne lakiery hybrydowe stosowane do paznokci wymagają specjalnego utwardzenia ich pod światłem lamp UV lub LED. Nabierają wówczas nie tylko trwałości i odporności na uszkodzenia, ale i wyjątkowej intensywności pigmentacji. Dzięki temu manicure staje się niezwykle atrakcyjny i jednocześnie wytrzymały.

Lampa do paznokci hybrydowych ma umieszczone wewnątrz diody będące źródłem światła oraz specjalne przystosowane materiały, które rozprowadzają równomiernie wytwarzane promienie UVA i UVB. Przyspieszają one schnięcie, utwardzają i utrwalają lakier. Wiele lamp jest też wyposażonych w specjalny timer wybierający tryb pracy i czas naświetlania paznokci. Może to być zarówno krótkie 5 sekund, jak i półtorej minuty potrzebne do właściwego zaschnięcia i utwardzenia lakieru. Lampa do paznokci hybrydowych jest także wyposażona w wentylator zapewniający przyjemne chłodzenie podczas pracy urządzenia.

Lampa do hybryd LED/UV – co je wyróżnia?

Jeśli zastanawiasz się, jaką lampę do hybryd wybrać aby cieszyć się atrakcyjnym i trwałym manicure, sprawdź nasz ranking. Prezentowane na tej liście produkty to sprawdzone i popularne urządzenia, które z satysfakcją stosują polskie klientki. Są wśród nich zarówno osoby zajmujące się profesjonalnie stylizacją paznokci, jak i te, które w zaciszu własnego domu wykonuję efektowny manicure dla siebie i swoich bliskich.

Lampa led do paznokci to produkt polecany głównie do lakierów hybrydowych. Jednak modele łączące funkcję LED/UV radzą sobie również z żelami akrylowymi. Lampy typu Dual LED/UV są najczęściej wyposażone w kilkadziesiąt równomiernie rozmieszczonych diod emitujących zmienne światło. Sensor ruchu automatycznie uruchamia urządzenie po włożeniu dłoni. Urządzenia  dedykowane dla wymagających użytkowniczek emitują jasne, niemęczące oczu światło, a ponadto najczęściej posiadają funkcje zapamiętywania czasu utwardzania oraz elektroniczny wyświetlacz informujący o aktualnym czasie naświetlania.

Jak wybrać dobrą lampę do paznokci?

O tym, jaka lampa do hybryd będzie odpowiednia dla Twojego użytku decyduje przede wszystkim to, czy będziesz z niej korzystać często i nie tylko dla siebie, jak i rodzaj preferowanego zdobienia paznokci. Jeśli stosujesz dla siebie czy swoich przyjaciółek wyłącznie lakiery hybrydowe, wystarczy, że zaopatrzysz się w wygodną i szybko działającą lampę LED, jaka spełni Twoje oczekiwania. Jeśli natomiast Twoje zabiegi i usługi obejmują również manicure z użyciem żeli akrylowych, to warto wybrać model typu Dual, który umożliwi przeprowadzanie obu tych sposobów upiększania paznokci.

Prezentowane w naszym rankingu nowoczesne lampy mają także możliwość zastosowania ich do pedicure, dlatego sprawdź, jaka lampa do paznokci zapewni Ci wszystkie funkcje, których potrzebujesz. Specjalna budowa lamp to nie tylko efektowny i modny design, ale i pomoc w przenoszeniu lub stosowaniu urządzenia w różnych sytuacjach. Dlatego niektóre z nich mają wygodne uchwyty do transportu, jak i odpinany spód ułatwiający nałożenie lampy na stopę podczas zabiegów pedicure.

Jakie lampy do hybryd warto wybrać? Najlepsi producenci

Wśród popularnych producentów lamp do manicure hybrydowego znajdują się Neonail, Semilac, Sunone, Cosmetics Zone, Lelani. Jednak najlepsze lampy do hybryd dostępne są nie tylko w ofercie uznanych marek. Dobra i tania lampa do hybryd to najlepszy wybór dla osób szukających ekonomicznej opcji.

Zobacz nasz ranking lamp do hybryd i wybierz dla siebie taki model, który spełni wszystkie Twoje wymagania!

Autor rankingu:
Joanna Fabera
Autor rankingu:
Joanna Fabera Kategoria: Manicure i pedicure joasia.fa@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *