Strona główna » AGD » AGD do zabudowy » Ranking lodówek do zabudowy
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » AGD do zabudowy » Ranking lodówek do zabudowy
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking lodówek do zabudowy – najlepsze lodówki do zabudowy 2022 roku

Nasz ranking lodówek do zabudowy powstał z myślą o osobach, które racjonalnie inwestują swoją gotówkę. Z pewnością znalezienie modelu funkcjonalnego, a zarazem wydajnego stanie się łatwiejsze. Nie trzeba wydawać majątku, aby zakupić wysokiej klasy sprzęt. W pierwszej kolejności należy poprawnie określić pożądaną wielkość urządzenia. W przypadku dużej liczby domowników rozsądniej jest wybrać model o wysokiej pojemności. Nie bez znaczenia jest również wielkość pomieszczenia. W małych wnętrzach dobrze sprawdzają się lodówki posiadające regulowane drzwi.

Ranking lodówek do zabudowy – TOP 10 najlepszych lodówek do zabudowy

Miejsce Nazwa lodówki do zabudowy Cena Najtańsza oferta
1 LODÓWKA DO ZABUDOWY WHIRLPOOL ART6612A++ 1 395 zł Sprawdź teraz
2 LODÓWKA DO ZABUDOWY AMICA BK3165.4AA 1 325 zł Sprawdź teraz
3 LODÓWKA DO ZABUDOWY BEKO BCN130000 2 190 zł Sprawdź teraz
4 LODÓWKA DO ZABUDOWY BOSCH KIV86KF30 2 100 zł Sprawdź teraz
5 LODÓWKA DO ZABUDOWY ELECTROLUX ENN2832AOW 1 600 zł Sprawdź teraz
6 LODÓWKA DO ZABUDOWY BOSCH KIL42VF30 1 850 zł Sprawdź teraz
7 LODÓWKA DO ZABUDOWY AMICA BK3185.4NFVCAA 1 645 zł Sprawdź teraz
8 LODÓWKA DO ZABUDOWY WHIRLPOOL ART6711A++SF 1 785 zł Sprawdź teraz
9 LODÓWKA DO ZABUDOWY AMICA BK3185.4DFCAA 1 900 zł Sprawdź teraz
10 LODÓWKA DO ZABUDOWY WHIRLPOOL ART6610A++ 1 650 zł Sprawdź teraz

Najlepsze lodówki do zabudowy – recenzje

1. LODÓWKA DO ZABUDOWY WHIRLPOOL ART6612A++

ranking lodówek pod zabudowę

Najlepsze lodówki do zabudowy, to modele energooszczędne, które nie zużywają zbyt dużej ilości energii. Proponowany model o klasie energetycznej A++ nie jest drogi w zakupie, czy też utrzymaniu. Jego działanie opiera się na najnowocześniejszych technologiach. To właśnie dzięki temu możliwe było podniesienie poziomu wydajności. Niewątpliwą zaletą jest cicha praca, która sprawia, że sprzęt nie jest uciążliwy dla otoczenia. Pojemność całkowita to 275 l. Sporym atutem jest duża zamrażarka (80 l), która ułatwia przechowywanie produktów spożywczych. Dzięki technologii Less Frost możliwe jest błyskawiczne rozmrożenie sprzętu. Lód formuje się wyłącznie na ściankach. Należy zaznaczyć, że drzwi otwierają się w osi urządzenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić je we wnęce. To świetne rozwiązanie, jeśli kuchnia nie jest ustawna i przestronna. Pojemnik na warzywa i owoce posiada pojemność 32 l. Posiada on przesuwny separator, który ułatwia organizację przestrzeni.

Cena: ok. 1 395 zł
Znajdź najtańszą ofertę

2. LODÓWKA DO ZABUDOWY AMICA BK3165.4AA

lodówki pod zabudowę ranking

Nie wiesz, jaką lodówkę do zabudowy kupić? Prezentowany model z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jest on dobry i tani, co usatysfakcjonuje tych, którzy posiadają ograniczoną ilość środków finansowych. Plusem jest możliwość automatycznego odszraniania urządzenia. Ułatwia to utrzymanie jego pełnej sprawności. Model ten posiada uniwersalne drzwi (L/P), co jest szczególnie ważne w małych kuchniach. Kolejnym atutem jest bardzo cicha praca. Opisywana lodówka posiada półki z hartowanego szkła, które są wyjątkowo solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Przez długie lata pozostaną w nienaruszonym stanie. Klasa energetyczna A++ pozwala obniżyć rachunki za energię. W chłodziarce znajduje się aż pięć balkoników, co ułatwia przechowywanie butelek. Pojemność chłodziarki to 182 l, a zamrażarki 60 l. Optymalna temperatura wewnątrz lodówki pozwala wydłużyć świeżość przechowywanych potraw, a także produktów spożywczych.

Cena: ok. 1 325 zł
Znajdź najtańszą ofertę

3. LODÓWKA DO ZABUDOWY BEKO BCN130000

najlepsze lodówki do zabudowy

Interesuje Cię bezawaryjna, a zarazem tania lodówka do zabudowy? Nasz ranking z pewnością będzie pomocny. Opisywany model zapewnia wysoką wydajność pracy. Technologia Neo Frost zmniejsza ryzyko osadzania się szronu na żywności, czy też wnętrzu lodówki. Dzięki temu przechowywane potrawy dłużej pozostaną świeże. Kolejnym atutem jest cicha praca sprężarki. Sprawia to, że urządzenie nie jest uciążliwe dla otoczenia, a więc doskonale sprawdzi się w aneksie kuchennym. Wysoka klasa energetyczna (A++) przekłada się na ekonomiczną eksploatację. Nie trzeba obawiać się wysokiego zużycia energii oraz podwyższonych rachunków za prąd. Model ten został wyposażony w oświetlenie ledowe, co również jest korzystne. Po pierwsze wyróżnia się ono podwyższoną żywotnością, a po drugie nie generuje zbędnego ciepła. Sporym udogodnieniem jest alarm, który sygnalizuje o otwartych drzwiach. Warto również wspomnieć o specjalnej komorze do przechowywania nabiału. Pojemność chłodziarki to 172 l, a zamrażarki 60 l.

Cena: ok. 2 190 zł
Znajdź najtańszą ofertę

4. LODÓWKA DO ZABUDOWY BOSCH KIV86KF30

najlepsza lodówka do zabudowy

Zastanawiasz się, jaką lodówkę do zabudowy kupić w 2022 roku? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź nasz ranking lodówek. Przedstawiane urządzenie dostępne jest w wyjątkowo korzystnej cenie. Technologia Low Frost zmniejsza intensywność tworzenia się lodu, dzięki czemu możemy zapomnieć o konieczności częstego rozmrażania. Jest to urządzenie klasy energetycznej A++, co przekłada się na oszczędne zużycie energii. To wspaniała opcja dla tych, którzy pragną obniżyć koszty eksploatacyjne. Użytkownicy cenią sobie również funkcję obniżenia temperatury przy wkładaniu nowych produktów do zamrażalki. Lodówka posiada oświetlenie LED, które nie podnosi temperatury. Istnieje możliwość elektronicznego sterowania, co znacząco podnosi komfort obsługi. Warto również wspomnieć o szufladzie Big Box, dzięki której przechowywanie produktów spożywczych, czy też pojemników z jedzeniem stanie się prostsze. Pojemność całkowita to 191 l, a zamrażalki 76 l. To doskonały model dla tych, którzy poszukują czegoś uniwersalnego.

Cena: ok. 2 100 zł
Znajdź najtańszą ofertę

5. LODÓWKA DO ZABUDOWY ELECTROLUX ENN2832AOW

lodówka do zabudowy no frost ranking

W naszym rankingu lodówek do zabudowy można znaleźć wyłącznie modele, które cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników. Opisywany model nie jest drogi w zakupie, co stanowi niewątpliwą zaletę. Pochodzi on od znanego i cenionego producenta, a więc nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo zakupu. Pojemność całkowita to 196 l, a zamrażarki 72 l. Model ten posiada pięć półek w chłodziarce oraz pięć balkoników. Efektywna organizacja przestrzeni nie stanowi najmniejszego problemu. Klasa energetyczna A++ sprawia, że jest to sprzęt ekonomiczny w użytkowaniu. Prezentowana lodówka do zabudowy posiada funkcję automatycznego rozmrażania, co jest korzystne z punktu widzenia użytkownika. Dostępne jest wyłącznie sterowanie mechaniczne. Jest to urządzenie o niezbyt dużych gabarytach, dzięki czemu sprawdzi się nawet w niewielkich miejscach. Użytkownicy chwalą sobie również dostępność dwóch szuflad z niezależną kontrolą wilgotności.

Cena: ok. 1 600 zł
Znajdź najtańszą ofertę

6. LODÓWKA DO ZABUDOWY BOSCH KIL42VF30

ranking lodówek do zabudowy

Nie wiesz, jaka lodówka do zabudowy będzie tania w zakupie, a jednocześnie bezproblemowa podczas codziennego użytkowania? Sprawdź prezentowany model, który został stworzony przez cenionego producenta. Jest to urządzenie z praktycznym oświetleniem ledowym, które uchodzi za trwalsze, niż standardowe. Utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz chłodziarki lub zamrażarki nie stanowi najmniejszego problemu. Wydajna sprężarka nie generuje męczących hałasów, a więc jest to sprzęt, który sprawdzi się w małych wnętrzach, czy też aneksach kuchennych. Niskie zużycie energii (klasa energetyczna A++) redukuje poziom rachunków za prąd. Technologia Fresh Sense wspomaga utrzymanie długotrwałej świeżości produktów spożywczych. Pojemność całkowita to 195 l, a zamrażarki 15 l. Będzie to dobra opcja dla tych, którzy nie zamrażają zbyt dużej ilości jedzenia. Niewielkie wymiary urządzenia ułatwiają wkomponowanie go nawet do mało ustawnego wnętrza – dla wielu osób jest to sporą zaletą.

Cena: ok. 1 850 zł
Znajdź najtańszą ofertę

7. LODÓWKA DO ZABUDOWY AMICA BK3185.4NFVCAA

lodówki do zabudowy ranking

Potrzebujesz taniej, a zarazem sprawdzonej lodówki do zabudowy? Opisywane urządzenie zostało wyposażone w wiele praktycznych funkcji, dzięki którym codzienne eksploatacja jest o wiele przyjemniejsza. System No Frost zmniejsza ryzyko osadzania się szronu. Częstotliwość rozmrażania lodówki jest znacznie niższa, co bezpośrednio wpływa na komfort eksploatacji. Na wysoki poziom wygody użytkowania urządzenia wpływa również możliwość sterowania elektronicznego. Model ten został wyposażony w dwa pojemniki na warzywa oraz owoce. Oprócz tego dostępny jest pojemnik na jajka oraz butelki. Ułatwia to zagospodarowanie wolnej przestrzeni. Mamy pewność, że szybko i niekłopotliwie rozmieścimy produkty spożywcze. Lodówka posiada uniwersalne drzwi (L/P). Chłodziarka jest odszraniania w sposób automatyczny, co stanowi sporą zaletę. Pojemność całkowita urządzenia to 246 l, a zamrażarki 56 l. Po utracie zasilania prawidłowa temperatura utrzymywana jest przez 11 godzin.

Cena: ok. 1 645 zł
Znajdź najtańszą ofertę

8. LODÓWKA DO ZABUDOWY WHIRLPOOL ART6711A++SF

jaką lodówkę do zabudowy kupić

W naszym rankingu najlepszych lodówek do zabudowy nie mogło zabraknąć tego modelu. Jest to urządzenie, które zapewnia niskie zużycie energii. Pojemność chłodziarki to 185 l, a zamrażarki 80 l. Taki model pomieści sporą ilość produktów spożywczych. Plusem jest dostępność technologii Fresh Control, dzięki którym jedzenie będzie mogło być spożywane znacznie dłużej. Pojemnik na warzywa i owoce posiada pojemność aż 32 l, dzięki czemu nie będziemy mieć problemów z usytuowaniem tych produktów. Prezentowane urządzenie genialnie sprawdzi się w małych oraz nieustawnych kuchniach. Wynika to z faktu, że drzwi otwierają się w osi urządzenia. Kolejnym plusem jest technologia Less Frost. To właśnie dzięki niej szron osadza się jedynie na ściankach urządzenia. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z funkcji automatycznego rozmrażania. Opisywany model jest energooszczędny (klasa energetyczna A++), co przynosi wymierne korzyści już po kilku miesiącach.

Cena: ok. 1 785 zł
Znajdź najtańszą ofertę

9. LODÓWKA DO ZABUDOWY AMICA BK3185.4DFCAA

najlepsze lodówki do zabudowy

Nie wiesz, jaka lodówka do zabudowy będzie cicha, a zarazem funkcjonalna? Koniecznie sprawdź ten model. Jest to urządzenie wykonane z certyfikowanych tworzyw. Półki ze szkła hartowanego gwarantują podwyższoną wytrzymałość i odporność na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Nie musimy martwić się o ich przedwczesne uszkodzenie. Na warzywa oraz owoce została przygotowana pojemna szuflada. Technologia No Frost działająca w zamrażarce chroni żywność przed szronem. Szybciej więc przygotujemy produkty spożywcze do użytku. Lodówkę możemy utrzymać w czystości bez większych trudności. Automatyczne rozmrażanie znacząco podnosi wygodę eksploatacji. Jest to również sprawdzony sposób na to, aby zminimalizować ilość obowiązków, a tym samym zaoszczędzić sporą ilość czasu. Prezentowane urządzenie posiada uniwersalne drzwi (L/P), a więc wkomponowanie go w dane wnętrze nie będzie żadnym wyzwaniem. Pojemność chłodziarki to 150 l, a zamrażarki 56 l. W przypadku utraty zasilania optymalna temperatura będzie utrzymywana jeszcze przez 11 godzin.

Cena: ok. 1 900 zł
Znajdź najtańszą ofertę

10. LODÓWKA DO ZABUDOWY WHIRLPOOL ART6610A++

ranking lodówek do zabudowy

Jeśli nie wiesz, jaką lodówkę to zabudowy wybrać, to weź pod uwagę prezentowany model. Wyróżnia się on efektywnym, a zarazem niezawodnym działaniem. Pojemność chłodziarki to 195 l, a zamrażalki 80 l, dzięki czemu możemy pomieścić całkiem sporo żywności. Model ten opiera swoje działanie na nowoczesnych technologiach. To właśnie dzięki temu jest wydajny, a zarazem bezawaryjny. Xlent Fit, czyli otwieranie drzwi w osi sprawia, że sprzęt można bez obaw ustawić w wnęce. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę do niewielkich wnętrz, gdzie liczy się nawet najmniejszy skrawek wolnej przestrzeni. Technologia Less Frost umożliwia błyskawiczne rozmrażanie, dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie sporej ilości czasu. W zamrażarce znajdują się trzy szuflady, a więc zagospodarowanie przestrzeni nie jest trudne. W chłodziarce znajdziemy cztery półki. Na uwagę zasługuje również oświetlenie ledowe, które nie wpływa negatywnie na temperaturę wewnątrz lodówki.

Cena: ok. 1 650 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: AGD arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.