Strona główna » Dom i ogród » Dom » Ranking magicznych gąbek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Dom » Ranking magicznych gąbek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking magicznych gąbek

Magiczna gąbka to prawdziwie rewolucyjny produkt. Dzięki tej gąbce sprzątanie nawet bardzo uporczywych zabrudzeń nie będzie już problematyczne. Specjalna struktura produktu pozwala, bowiem usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia jedynie przy użyciu wody. Chcesz wiedzieć, jaką magiczną gąbkę kupić? Które produkty dają najlepsze rezultaty w sprzątaniu? Sprawdź nasz ranking magicznych gąbek, porównaj produkty i wybierz najlepszą propozycję!

Magiczna gąbka ranking

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Scotch Brite Magic Pad Magiczna Gąbka Do Usuwania Uporczywych Plam 2Szt. 38 zł Sprawdź teraz
2 Magiczna Gąbka Z Tv Do Czyszczenia Plam Usuwa Brud 3 zł Sprawdź teraz
3 MAGICZNA GĄBKA MELAMINOWA 5 SZT. 9 zł Sprawdź teraz
4 Marec Gąbka Magiczna Do Czyszczenia Plam Usuwa Brud (Marec1071) 1 zł Sprawdź teraz
5 Gem Magiczna Gąbka 4 Szt. 9 zł Sprawdź teraz
6 Magiczne gąbki Deluxe Magic Schwamm 2szt 3 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych magicznych gąbek

1. Scotch Brite Magic Pad Magiczna Gąbka Do Usuwania Uporczywych Plam 2Szt.

Scotch Brite Magic Pad Magiczna Gąbka Do Usuwania Uporczywych Plam 2Szt.

Cena: od. 38 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Scotch Brite Magic Pad to najlepsza magiczna gąbka, która przeznaczona jest do usuwania uporczywych plam. W zestawie znajdziesz 2 gąbki, które idealnie czyszczą nawet trudne do usunięcia zabrudzenia. Dzięki nim natychmiast pozbędziesz się śladów flamastrów i długopisów ze ścian. Ta idealna magiczna gąbka pomoże Ci także szybko usunąć ślady butów na podłodze z paneli i terakoty. Dzięki niej pozbędziesz się także zabrudzeń dookoła włączników światła, uporczywych plam na ceramice łazienkowej, fugach czy kafelkach. Wybierając ten produkt możesz rozprawić się niemal z każdą uporczywą plamą w Twoim domu czy mieszkaniu.

 

Ta polecana magiczna gąbka ma specjalną strukturę, która umożliwia usuwanie zabrudzeń jedynie przy użyciu wody. Dlatego też podczas sprzątania gąbką nie musisz używać żadnych detergentów. Wystarczy tylko, że zmoczysz kawałek gąbki, wyciśniesz, a następnie przystąpisz do czyszczenia zabrudzonych miejsc. Ten produkt jest idealny dla osób zmagających się z alergią i wrażliwych na silne detergenty myjące.

 

2. Magiczna Gąbka Z Tv Do Czyszczenia Plam Usuwa Brud

Magiczna Gąbka Z Tv Do Czyszczenia Plam Usuwa Brud

Cena: od. 3 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Zastanawiasz się, jaką magiczną gąbkę wybrać? Magiczna Gąbka Z Tv to kolejna niezawodna magiczna gąbka. Ranking nie byłby kompletny bez tej pozycji. Jest ona bardzo chętnie wybierana przez kupujących nie tylko w uwagi na doskonałe rezultaty sprzątania, ale także z uwagi na bardzo atrakcyjną cenę. Ta tania magiczna gąbka pomoże Ci pozbyć się wszelkich zabrudzeń w Twoim domu bez użycia chemii i silnych detergentów. Przeznaczona jest do czyszczenia powierzchni, które są odporne na działanie wilgoci i ścieranie.

 

Czym dokładnie jest magiczna gąbka? Jak działa? Otóż jest to innowacyjna gąbka, która posiada specjalną strukturę umożliwiającą jej usuwanie uporczywych plam. Gąbkę wystarczy tylko lekko zwilżyć, by była gotowa do użycia. Przy jej pomocy możesz pozbyć się wielu uporczywych plam, które powstały na skutek długopisów, markerów, kredek. Ponadto gąbka świetnie radzi sobie ze śladami butów na tapicerce samochodowej, ale też pomaga pozbyć się zacieków i zabrudzeń na parkietach. Wymiary gąbki to ok. 10 x 6 x 2 cm.

 

3. MAGICZNA GĄBKA MELAMINOWA 5 SZT.

MAGICZNA GĄBKA MELAMINOWA 5 SZT.

Cena: od. 9 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Magiczna gąbeczka melaminowa to kolejna ważna pozycja na liście. Struktura gąbki przypomina skoncentrowany, drobny proszek, który ma lekko chropowatą powierzchnię. Dzięki temu może, więc skutecznie usuwać wszelkie zabrudzenia ze ścian czy parkietów. Działa, bowiem po prostu podobnie do gumki do ścierania czy też papieru ściernego, przy czym nie niszczy czyszczonych powierzchni.

 

Sposób użycia gąbeczki jest bardzo prosty. Wystarczy tylko, że zmoczysz ją wodą i delikatnie ściśniesz, tak by pozbyć się z niej nadmiaru wody. A następnie możesz już przystąpić do czyszczenia zabrudzonej powierzchni. Po zakończeniu sprzątania gąbkę wystarczy przepłukać, tak by była gotowa do ponownego użytku. W tym przypadku nie musisz stosować żadnych detergentów, wystarczy tylko sama woda. W zestawie znajdziesz aż zestaw 5 gąbek melaminowych, które doskonale wchłaniają brud. Są one oszczędne, wydajne oraz skuteczne.

 

4. Marec Gąbka Magiczna Do Czyszczenia Plam Usuwa Brud (Marec1071)

Marec Gąbka Magiczna Do Czyszczenia Plam Usuwa Brud (Marec1071)

Cena: od. 1 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Magiczna gąbka do czyszczenia Marec1071 to doskonała propozycja dla osób, które szukają skutecznego i taniego narzędzia do sprzątania. Gąbka jest wielofunkcyjna, dzięki niej, bowiem usuniesz zabrudzenia różnego rodzaju z różnorodnych powierzchni. A przy tym jej cena jest także bardzo atrakcyjna. Ta tania magiczna gąbka przeznaczona jest do wielokrotnego użytku, po zakończonym sprzątaniu nie musisz jej wyrzucać. Wystarczy tylko, że przepłuczesz ją wodą.

 

Ta idealna magiczna gąbka pomoże Ci usunąć zabrudzenia zarówno w domu, jak i w aucie. Z jej pomocą pozbędziesz się zanieczyszczeń z tapicerki, plastiku, podestu. Gąbka pozwoli Ci także zadbać o czystość Twoich ścian. Jest wprost idealna do czyszczenia zabrudzeń na jasnej tapicerce czy skórze. Usuwa zabrudzenia z powierzchni odpornych na działanie wody i ścieranie. Dlatego też świetnie nadaje się do czyszczenia fug między płytkami, tłuste plamy ze ścian, kleju po naklejkach. Oczywiście jest to nie tylko gąbka do mycia ścian czy tapicerki, bowiem z jej pomocą posprzątasz też brudny zlew kuchenny. Oprócz tego gąbką można czyścić także kabiny prysznicowe, wanny czy lustra.

 

5. Gem Magiczna Gąbka 4 Szt.

Gem Magiczna Gąbka 4 Szt.

Cena: od. 9 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Magiczna Gąbka marki Gemto produkt przeznaczony do czyszczenia różnego rodzaju plam. Co istotne, gąbka usuwa nawet plamy odporne na czyszczenie zwykłymi środkami czystości. Swoje skuteczne działanie zawdzięcza wyjątkowej strukturze. Choć wygląda jak zwykła gąbka, to jednak wykonana jest z materiału, zwanego pianką melaminową. Struktura pianki melaminowej jest bardzo delikatna, jednak jednocześnie skutecznie ściera zabrudzenia, przy czym nie rysuje i nie niszczy czyszczonych powierzchni.

 

Ta bardzo dobra magiczna gąbka jest bardzo prosta w użytkowaniu. Wystarczy tylko zmoczyć ją niewielką ilością wody, przy czym nie ma konieczności dodawania środków czyszczących. Następnie ścieramy gąbką zabrudzoną powierzchnię. Gąbka jest przeznaczona do wielokrotnego użytkowania. Można nią sprzątać zabrudzenia nie tylko w domu, ale także w samochodzie. W zastawie znajdują się aż 4 praktyczne gąbki.

 

6. Magiczne gąbki Deluxe Magic Schwamm 2szt

Magiczne gąbki Deluxe Magic Schwamm 2szt

Cena: od. 3 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Magiczne gąbki Deluxe Magic Schwamm pomogą Ci zadbać o czystość w Twoim domu. Wykonane zostały z ekologicznej i bezpiecznej piany o lekkiej gęstości. Dzięki czemu mogą skutecznie usuwać zabrudzenia bez konieczności używania silnych detergentów. To idealna magiczna gąbka do ścian, tapicerek, podłóg, podestów, ale także innych powierzchni. Przecierane ściany gąbką jest dziecinnie proste. Wystarczy tylko delikatnie zmoczyć je wodą a następnie przetrzeć zabrudzoną powierzchnię.

 

Dzięki tej idealnej magicznej gąbce wyczyścisz także zabrudzenia na wannie, umywalce, płytkach ceramicznych, meblach. Gąbka pomoże Ci nawet wyczyścić powierzchnie luster, szyb oraz lodówek. Nie jest jednak zalecana do polerowanych, szczotkowanych, błyszczących lub satynowych powierzchni.

 

Poradnik zakupowy magicznych gąbek

Magiczna gąbka jest prawdziwym hitem wśród narzędzi do sprzątania. Choć pozornie wygląda jak zwykła gąbka czy kuchenny zmywak, to jednak posiada zupełnie inne właściwości. A wszystko za sprawą specjalnej struktury, która pozwala jej czyścić trudne do usunięcia plamy. Co ciekawe czyszczenie odbywa się w tym przypadku tylko przy użyciu wody. Nie musisz, więc zaopatrywać się w dodatkowe środki czystości.

Jak to możliwe? Otóż magiczna gąbka wykonana jest z pianki melaminowej. Jest to jedno z najpopularniejszych spienionych tworzyw, które wykorzystuje się głównie w budownictwie. Ma ona chropowatą powierzchnię i strukturę przypominającą drobny proszek. Dzięki temu możliwe jest dobre absorbowanie brudu i wilgoci. Z tego powodu także nie jest konieczne stosowanie dodatkowych detergentów do czyszczenia.

Co można czyścić magiczną gąbką?

Magiczna gąbka nadaje się do czyszczenia naprawdę wielu powierzchni. Z jej pomocą szybko i skutecznie usuniesz zabrudzenia w mieszkaniu i samochodzie. Magiczna gąbka:

 • usuwa ślady kredek, długopisów, pisaków czy mazaków ze ścian,
 • wyczyści tłuste plamy na ścianach czy drzwi,
 • skutecznie czyści fugi,
 • nadaje się do usuwania kleju po naklejkach,
 • usunie zabrudzenia na plastiku,
 • pomoże pozbyć się zanieczyszczeń na wannach i kabinach prysznicowych,
 • wyczyści zlew kuchenny,
 • usuwanie śladów po lakierze do paznokci,
 • wyczyści podest po śladach z obuwia,
 • pomoże wyczyścić tapicerkę w aucie.

Czego nie czyścić magiczną gąbką?

 • Ciała – nawet najlepsza magiczna gąbka nie powinna być używana do czyszczenia ciała, może, bowiem podrażniać delikatną skórę. Z tego powodu należy ją trzymać także z dala od zasięgu dzieci.
 • Ekoskóry – niestety struktura gąbki może zmatowić lub zniszczyć delikatną powierzchnię ekoskóry.
 • Lakierowanych powierzchni – magiczna gąbka wykonana jest z materiału, który ma właściwości ścierające. Dlatego też, gdy użyjemy jej do lakierowanych powierzchni, możemy je porysować.
 • Naczyń – krusząca się melamina może być szkodliwa.
 • Skórzanych torebek i butów, ubrań.
 • Drewna – jeśli drewno jest niezabezpieczone.

Magiczna gąbka – opinie użytkowników

Magiczna gąbka to produkt, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kupujących. Od wielu lat produkty te pomagają w porządkach domowych. Wśród kupujących najczęściej można spotkać się z pozytywnymi opiniami na temat tego produktu. Oczywiście wiele zależy także od tego, czy magiczna gąbka jest użytkowana w odpowiedni sposób. Bowiem czyszczenie nią niedozwolonych powierzchni może uszkodzić ich strukturę.

Najczęściej produkt ten doceniany jest za to, że radzi sobie niemal każdym brudem bez użycia chemii. Ma także bardzo szeroki zakres zastosowań – od domowych ścian poprzez meble tapicerowane, po sprzęty kuchenne, łazienkowe aż do samochodów. Duża zaletą produktu jest także jego atrakcyjna cena – magiczna gąbka kosztuje mniej niż średniej jakości detergent, a często okazuje się dużo bardziej skuteczna w usuwaniu zabrudzeń i plam.

Autor rankingu:
admin
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Dom ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *