Strona główna » RTV » Audio » Ranking odtwarzaczy MP4
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » RTV » Audio » Ranking odtwarzaczy MP4
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking najlepszych odtwarzaczy MP4

Choć wydawać się może że odtwarzacze MP4 odchodzą do lamusa, ponieważ są zastępowane przez telefony komórkowe, to jednak nadal cieszą się one dość dużą popularnością. W związku z tym postanowiliśmy zweryfikować, które odtwarzacze plików MP4, za pomocą odtwarzaczy MP4, sprawdzają się jeszcze w obecnych czasach i spełniają oczekiwania użytkowników.

 

Zwracając uwagę na odtwarzacze mp4, najważniejsze kwestią jest przede wszystkim kolorowy wyświetlacz LCD. Dostępne są również odtwarzacze MP4 z radiem.

Ranking najlepszych odtwarzaczy MP4 w 2023 / 2024 roku

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 IBOX Fox 4GB 85 zł Sprawdź teraz
2 Sony NW-A105B czarny 999 zł Sprawdź teraz
3 SONY NW-E394L 8GB czarny 364 zł Sprawdź teraz
4 Lenco Xemio 760BT 8GB czarny 715 zł Sprawdź teraz
5 Hyundai MPC501GB8FMB czarny 196 zł Sprawdź teraz
6 Fiio Btr3K 349 zł Sprawdź teraz
7 Setty GSM014537 czarny 379 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych odtwarzaczy MP4 w 2023 / 2024 roku

1. IBOX Fox 4GB

IBOX Fox 4GB

Cena: od. 85 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Świetny model który uplasowaliśmy na pierwszym miejscu naszego rankingu. Przede wszystkim jest to urządzenie niewielkich rozmiarów, który ma wbudowany bardzo wydajny i świetnie odbierający wyświetlacz LCD. Ładowanie jest akumulatorowe a czas pracy baterii może sięgać nawet 10 godzin.

 

Urządzenie posiada wbudowany port USB 2.0, a także micro USB. Oprócz odtwarzania plików MP3, pozwala tam już odtwarzać zdjęcia i pliki MP4. Jest to produkt lekki i poręczny z wbudowanym radiem FM. Dodatkową funkcją tego odtwarzacza jest możliwość wykorzystania go jako dyktafonu. Bardzo często sięga się po odtwarzacze MP4 z radiem. Swoimi gabarytami doskonale się do tego nadaje. W komplecie znajdziemy również słuchawki, kabel do ładowania i oczywiście instrukcję obsługi.

 

Odtwarzacz doskonale nadaje się na prezent dla osób w wieku młodzieżowym, ale także jest świetnym urządzeniem, które można wykorzystać do słuchania muzyki podczas uprawiania sportu, czy też innych czynności, w których muzyka odgrywa szczególną rolę. Producent daje 24 miesiące gwarancji dlatego możemy być pewni odpowiedniej jakości tego produktu.

 

Jeśli zastanawiamy się nad wyborem odtwarzacza MP4, warto wybrać Ibox Fox, który na pewno spełni nasze oczekiwania. Produkt możemy zakupić w sklepach RTV i AGD, jak również za pomocą portali internetowych typu morele, Elektro, Avans.

 

2. Sony NW-A105B czarny

Sony NW-A105B czarny

Cena: od. 999 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Kolejny odtwarzacz mp4, tym razem zdecydowanie z wyższej półki, zarówno cenowej, jak i jakościowej. Odtwarzacz przenośny, pozwalający nam odtwarzać pliki z dźwiękiem naprawdę bardzo wysokiej rozdzielczości, a wszystko to dlatego, już posiada wbudowany wzmacniacz cyfrowy S-Master HX. Jego zaletą jest to że pozwala łączyć się za pomocą WiFi. Jest to zatem odtwarzacz MP4 z WiFi. Jest to stylowy i nowoczesny odtwarzacz mp4, który daje naprawdę szerokie możliwości.

 

Jakość kolorów jaka jest wyświetlana za pomocą tego urządzenia to barwy naprawdę pasujące do całego spektrum odcieni i kolorów. Ich jakość jest naprawdę rewelacyjna i zadowoli każdego pasjonata kolorystycznych detali. Gra dźwiękiem sprawia że słuchanie muzyki na tym urządzeniu jest naprawdę przyjemne, gdyż możemy wychwycić nawet najmniejsze dźwięki, wydobywane z wielu instrumentów prezentowanym utworze. Dźwięk jest naprawdę wysokiej rozdzielczości, dlatego słuchając muzyki na tym odtwarzaczu, będziemy mogli poczuć się jak w prawdziwym studiu.

 

Urządzenie łączy się również za pomocą NFC one touch i Bluetooth. Ta technologia pozwala nam połączyć się praktycznie z każdym urządzeniem, o której będziemy chcieli wykorzystać. Odtwarzacz wyposażony jest w port USB typu C, a urządzenie obsługuje karty pamięci micro SD. Jego zaletą jest również to, że na jednym ładowaniu potrafię wytrzymać nawet 26 godzin pracy. Jeśli zatem często podróżujemy pociągiem, lub innym, publicznym środkiem transportu to urządzenie będzie doskonałym towarzyszem na ten czas.

 

 

3. SONY NW-E394L 8GB czarny

SONY NW-E394L 8GB czarny

Cena: od. 364 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Doskonałe urządzenie odtwarzające muzykę, które zmieści się praktycznie w każdej kieszeni. Jest to sprzęt na każdą kieszeń, również tą finansową. Odtwarzacz stworzony W nowoczesnym stylu, który zapewni nam aż 8 GB miejsca, pozwalającego na przechowywanie utworów w formacie mp3. Możemy się tutaj spodziewać naprawdę dobrej jakości muzyki, którą będziemy mogli odtwarzać za pomocą dołączonych słuchawek. Jakość odtwarzanych plików wideo jest również nienagannej wyrazistości.

 

Czas ładowania to dwie godziny, Ale dzięki temu możemy spodziewać się, że urządzenie będzie pracowało nawet 35 godzin, co zazwyczaj nie jest bez znaczenia. Doskonały odtwarzacz MP4 dla dzieci. Dla ulepszenia dźwięków budowano tutaj equalizer z trybem clear Bass, co zdecydowanie polepsza odbierany w ten sposób dźwięk.

 

Producent daje 24 miesiące gwarancji, ale to trzeba liczyć się z odpowiednią kwotą zakupu takiego odtwarzacza, gdyż możemy zaliczyć go do średniej półki cenowej. Spełnia on jednak z twojej funkcję, dlatego warto wybrać ten odtwarzacz, jeśli chcemy obdarować naszych bliskich lub też potrzebujemy odtwarzacza dla własnych potrzeb.

 

Zakupu możemy dokonać za pośrednictwem sklepu stacjonarnych i tutaj możemy udać się do RTV euro AGD, Media Markt, lub po prostu zakupić produkt za pośrednictwem internetu, na portalach z produktami elektronicznymi.

 

4. Lenco Xemio 760BT 8GB czarny

Lenco Xemio 760BT 8GB czarny

Cena: od. 715 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Tym razem proponujemy zdecydowanie lepszej jakości, przenośny odtwarzacz mp3. Posiadam wbudowany Bluetooth, a pamięć, której możemy pomieścić pliki muzyczne to, aż 8 GB. Produkt obsługuje takie formaty audio MP3, WMA, WAV. Odtwarzacz obsługuje również większość formatów zdjęciowych i może też pełnić funkcję ebooka gdyż jest kompatybilny z plikami txt.

 

Doskonały na prezent, tym bardziej, że są to odtwarzacze mp4 dla dzieci, ale także do nauki języków obcych i czytania ebooków. Świetnie nadaje się podczas podróży gdyż długość trwałości baterii to 3,5 godziny, ale nie wymaga długiego ładowania.

 

Posiada wbudowany czytnik kart pamięci micro SD, niestety z pojemnością tylko do 16 GB. W trybie ładowania posiada połączenie micro USB. Cenowo jest bardzo wysoko, choć nie posiada takich funkcji jak radio, oraz pilot do ustawień.

 

Jeśli szukamy urządzenia dobrej marki to możemy pochylić się nad tym właśnie odtwarzaczem MP4, aczkolwiek znajdziemy zdecydowanie lepsze modele za tą cenę. W zestawie oczywiście znajdziemy kabel ładujący z ładowarką i standardowe słuchawki, które pozwalają przekazywać muzykę dobrej jakości.

 

5. Hyundai MPC501GB8FMB czarny

Hyundai MPC501GB8FMB czarny

Cena: od. 196 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Nazwa urządzenia może nam kojarzyć się samochodem i trzeba przyznać, że jakość wykonania tego urządzenia, jest najlepszym elementem porównania z samochodem. Choć to zwykły odtwarzacz mp4, to oferuje nam bardzo dużo możliwości. Przede wszystkim ma wbudowany ekran LCD o przekątnej 1.8, dzięki czemu odtwarzacz możemy wykorzystać nie tylko do słuchania muzyki, ale również oglądania wideo, lub przeglądania zdjęć. Odtwarzacz spełnia wszystkie standardy jakie powinien zapewnić swojemu użytkownikowi. Ma dość dużą pamięć wewnętrzną, która powinna wystarczyć na zgranie interesującej nas muzyki lub materiałów filmowych, a jest to 8 GB. W razie potrzeby poszerzenia pamięci, możemy dokupić kartę micro SD.

 

Odtwarzacz spełnia oczekiwania dostępnych formatów odtwarzania, jaki powinien mieć typowy odtwarzacz mp4. Są to formaty MP3, WMA i WAV. Zdjęcia możliwe są do odtwarzania w formacie JPG. Jak zdecydowana większość odtwarzaczy MP4 z radiem, również i ten model posiada wbudowany tuner fm z możliwością nagrywania. Dostępne w zestawie słuchawki pozwalają na przeżywanie doskonałych dźwięków o wysokiej jakości dzięki wbudowanemu equalizerowi muzycznemu.

 

Produkt jest w bardzo korzystnej ofercie cenowej, dlatego zdecydowanie możemy go polecić, gdyż naprawdę jest warty swojej ceny. Możemy go nabyć w takich sklepach jak Media expert, RTV euro AGD i sklepach internetowych.

 

6. Fiio Btr3K

Fiio Btr3K

Cena: od. 349 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Odtwarzacz mp4 o bardzo dobrej jakości i klasy. Jego cena to ponad 300 zł, ale wart jest w swojej ceny. To doskonałe urządzenie zbalansowanym wzmacniaczem Bluetooth hi-fi. Jest to odtwarzacz mp4 z WiFi. Jego zaletą jest wbudowany wysoko wydajny przetwornik cyfrowo-analogowy i pierwszy na świecie moduł wzmacniacza z certyfiksem thx. Wygląda bardzo ładnie, a swoim wyglądem zapewnia elementy nowoczesności.

 

Trudno tutaj opisywać jego zalety pod względem technologicznym, ponieważ posiada naprawdę wiele nowych elementów wzmacniających i dźwięk, połączenie bluetooth, a także wskaźnik świetlny. Urządzenie daje możliwość ładowania za pomocą USB typu c i w tym samym czasie Możemy również słuchać muzyki.

 

Pełne ładowanie baterii zajmuje około półtorej godziny a czas odtwarzania to nawet 11 godzin. Jest to świetne urządzenie nadające się na prezent, zresztą jak praktycznie każdy odtwarzacz mp4, ale sprawdzi się mam naprawdę w każdej sytuacji naszego życia. Odtwarza filmy zdjęcia i muzykę, spełniaj zatem oczekiwania każdego, kto ceni sobie dostęp do takich plików pod ręką.

 

7. Setty GSM014537 czarny

Setty GSM014537 czarny

Cena: od. 379 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Standardowy odtwarzacz mp4 w kolorze czarnym, który zmieści się praktycznie w każdej kieszeni, ze względu na swoje niewielkie rozmiary. Posiada wbudowany pilot manualny, dzięki któremu możemy odtwarzać wybrane przez nas dźwięki. Jest to urządzenie poręczne z niewielkim wyświetlaczem LCD i służyć przede wszystkim może do odtwarzania muzyki w formacie mp3.

 

Sprawdza się doskonale jako malutki odtwarzacz muzyki wykorzystywany podczas biegania, czy też uprawiania innego sportu. Odtwarzacz zawiera specjalnie dostosowany klips, któremu możemy przymocować go do paska i cieszyć się ulubioną muzyką podczas codziennych czynności. W zestawie znajdują się douszne słuchawki i kabel USB do ładowania.

 

Poradnik zakupowy odtwarzaczy MP4

Czy warto dziś kupować odtwarzacz MP4?

W dobie naszych czasów Mamy do dyspozycji telefon komórkowy, który zastępuje nam wiele narzędzi. W telefonie możemy słuchać radia, wysyłać wiadomości, przeglądać muzykę i słuchać filmów, wraz z ich oglądaniem. Powstaje zatem pytanie czy warto dzisiaj kupować odtwarzacz mp4? Odpowiedź wydaje się właściwie jasna a mianowicie warto, ponieważ telefon powinien gdzieś służyć do zupełnie innych rzeczy, a wyjeżdżając do dalekie podróże, Możemy w ten sposób zadbać o długość żywota baterii. Odtwarzacz mp4 jest również doskonałym narzędziem dla dzieci i młodzieży, którym nie chcemy jeszcze kupować telefonu komórkowego, ale dajemy im możliwość w ten sposób korzystania z muzyki podczas podróży do szkoły.

Możemy być przekonani również do tego, może odtwarzacz mp4 ma zdecydowanie większą podatność na ukrycie w kieszeniach, niż typowy telefon. Nie stanowi on również zagrożenia dla dziecka podczas emitowania fal elektromagnetycznych, który przecież są wysyłane podczas korzystania z telefonu, bez względu na to czy z niego dzwonimy, czy też nie. Jeśli zatem chcemy dać dziecku możliwość słuchania muzyki, przeglądania niewielkich filmików to odtwarzacz mp4 jest tutaj doskonałym narzędziem.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie MP4?

Zastanawiając się nad zakupem dobrego odtwarzacza MP4, który będzie posiadał i WIFi, radio i możliwość nagrywania plików, warto zerknąć na dostępne dziś modele. Znajdziemy je w sklepach stacjonarnych, gdzie możemy iść i je sobie obejrzeć, podpytać sprzedawcę. RTV Euro AGD jest w tym zakresie najlepszym wyborem.

Warto, aby określony model posiadał polską wersję językową, którą możemy wybrać w menu urządzenia. Ważnym elementem jest nie tylko możliwość słuchania muzyki, ale również przeglądania materiałów filmowych, nagrań i zdjęć.

Warto też zwrócić uwagę na wiele innych elementów. Wiele osób kieruje się jakością produktu, a także jego sposobniością na wadliwość i trwałość. Są to bardzo ważne aspekty, które pozwalają nam gdzieś zdecydować się na zakup takiego urządzenia. Jednym z poważniejszych argumentów, który przemawia za wyborem określonego modelu jest jego pojemność. Skupmy się za tym na modelach które mogą dziś zostać wybrane na prezent, lub też na inną okazję.

Wybierając odtwarzacz mp4, zwróćmy uwagę na trwałość baterii i czas jej działania. Nie jest to przecież bez znaczenia, jak będziesz podczas podróży będziemy chcieli, aby odtwarzacz funkcjonował nam jak najdłużej.

Gdzie kupimy odtwarzacz MP4?

Wyrwać by się mogło, że niesz trudno będzie nabyć odtwarzacz mp4 w tradycyjnym sklepie stacjonarnym, chociażby RTV euro AGD, MediaMarkt. Sytuacja przedstawia się jednak zupełnie inaczej, gdyż odtwarzacz mp4 są jeszcze w modzie i trafiają dziś do rąk wielu młodych osób. Co tam możemy je nabyć w sklepach stacjonarnych ale także tradycyjnie dziś w sklepach internetowych. Warto wcześniej zapoznać się z opinią na temat ich funkcjonalności działania, ale także zwrócić uwagę na wiele innych aspektów, które pozwolą nam bezproblemowo korzystać z tego urządzenia.

Autor rankingu:
admin
Autor rankingu:
Jakub Szymura Kategoria: Audio kuba.sz@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *