Strona główna » Hobby » Sport » Ranking orbitreków
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Sport » Ranking orbitreków
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking orbitreków – jaki orbitrek wybrać w 2023 / 2024 roku?

Osoby, którym zależy na stworzeniu domowej siłowni, poszukują zestawienia, jakim jest ranking 10 najlepszych orbitreków w 2023 / 2024 roku. Zawiera on opisy najlepszych modeli urządzeń, przeznaczonych do treningu, prowadzanego w warunkach domowych. Najlepsze orbitreki są wyposażone we wbudowane w ich konstrukcję komputery z funkcją odliczania czasu, pokonanego dystansu, ilości spalonych kalorii czy pomiaru pulsu w czasie i po zakończeniu wykonywania ćwiczeń. Polecane orbitreki posiadają także bardzo bezpieczną i stabilną konstrukcję.

Ranking orbitreków – TOP 10 najlepszych orbitreków

Miejsce Nazwa orbitreków Cena Najtańsza oferta
1 Fitness Orbitrek Magnetyczny Koło 9Kg Model Coden 700 849 zł Sprawdź teraz
2 Fitness Orbitrek Magnetyczny Koło 9Kg Model Coden 950 Czarno Czerwony 969 zł Sprawdź teraz
3 Elitum Orbitrek Magnetyczny Mx500 Srebrny 1198 zł Sprawdź teraz
4 Zipro Orbitrek Shox Rs (4661) 1599 zł Sprawdź teraz
5 Hop-Sport Orbitrek Hs-003C Focus Czerwony 768 zł Sprawdź teraz
6 Zipro Neon 849 zł Sprawdź teraz
7 Zipro One 499 zł Sprawdź teraz
8 Zipro Hulk Rs 1499 zł Sprawdź teraz
9 Zipro Burn 1199 zł Sprawdź teraz
10 Zipro Shox 799 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych orbitreków

1. Fitness Orbitrek Magnetyczny Koło 9Kg Model Coden 700

 Fitness Orbitrek Magnetyczny Koło 9Kg Model Coden 700

Cena: ok. 849 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Firma Koło stworzyła najlepszy orbitrek, przeznaczony do ćwiczeń ogólnorozwojowych i poprawiania kondycji fizycznej. To sprzęt, który aktywuje mięśnie brzucha, pośladków i nóg oraz pozwala na spalanie zbędnych kalorii. Produkt ten umożliwia wykonywanie ćwiczeń w domu. Ten dobry orbitrek gwarantuje cichą i płynną pracę, podnosząc tym komfort jego użytkowania.

 

Model Coden 700 został wyposażony w płynny regulator oporu, a także czytelny wyświetlacz LCD, który mierzy czas, prędkość, puls, przebyty dystans oraz ilość spalonych kalorii. Użycie 9 kg koła zamachowego zwiększa efektywność ćwiczeń, a także wpływa na stabilność całej konstrukcji tego przyrządu. To nowoczesny orbitrek, w którym wszystkie uchwyty zostały pokryte wysokogatunkową pianką poliuretanową, odporną na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkową zaletą tego sprzętu do ćwiczeń są antypoślizgowe stopnie, zapewniające pełne bezpieczeństwo użytkowania.

 

2. Fitness Orbitrek Magnetyczny Koło 9Kg Model Coden 950 Czarno Czerwony

 Fitness Orbitrek Magnetyczny Koło 9Kg Model Coden 950 Czarno Czerwony

Cena: ok. 969 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Zdaniem internautów dobry orbitrek powinien posiadać stopniową regulacją oporu, znajdującą się w zasięgu ręki, licznik z wyświetlaczem LCD oraz komfortowe pedały antypoślizgowe. To zadanie idealnie spełni sprzęt firmy Koło. To najlepszy orbitrek dla osób, które potrzebują wydajnego i efektywnego treningu, mogącego odbywać się w domu. Urządzenie to zostało wyposażone w system, który działa, zarówno w trybie ruchu w przód, jak i we wstecznym. Praca wsteczna na tym modelu orbitreka zwiększa wydolność tlenową o prawie 10% w porównaniu do normalnego poruszania się.

 

Łagodny ruch wsteczny poprawia koordynację ruchową oraz zapewnia większe spalanie tkanki tłuszczowej, jednocześnie chroniąc kolana i ścięgna przed zbyt dużym obciążeniem. Jeśli zastanawiasz się, jaki wybrać orbitrek do domu, to urządzenie firmy Koło jest godne polecenia. To sprzęt do ćwiczeń, który posiada z przodu obrotowe kółka, ułatwiające jego przemieszczanie w dowolnie wybrane miejsce.

 

3. Elitum Orbitrek Magnetyczny Mx500 Srebrny

 Elitum Orbitrek Magnetyczny Mx500 Srebrny

Cena: ok. 1198 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Na rynku pojawiły się polecane orbitreki, które doskonale spełnią swoje zadanie w domu lub w mieszkaniu. Sprzęt marki Elitum to dobry orbitrek magnetyczny, który cieszy się ogromną popularnością wśród osób preferujących domowe treningi. To proste w obsłudze i funkcjonalne urządzenie, pozwalające wykonać pełny trening aerobowy całego ciała. Zastosowanie tego przyrządu do ćwiczeń gwarantuje równomierne spalanie tkanki tłuszczowej oraz harmonijne rzeźbienie sylwetki.

 

Ten nowoczesny orbitrek posiada 12 kg koło zamachowe, dzięki czemu maszyna pracuje wydajniej i bardziej komfortowo, a rozstaw stóp osoby ćwiczącej jest znacznie mniejszy w porównaniu do innych modeli tego typu urządzeń. Zamontowanie koła o masie 12 kg zapewnia płynną i odciążającą postawę pracę, nawet przy bardzo intensywnym treningu na maksymalnym oporze. Na uwagę zasługuje fakt, iż ten dobry orbitrek umożliwia również modyfikację obciążenia i dopasowanie go do aktualnej kondycji fizycznej czy stanu zdrowia.

 

4. Zipro Orbitrek Shox Rs (4661)

 Zipro Orbitrek Shox Rs (4661)

Cena: ok. 1599 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Zaproponowany przez użytkowników przyrządów do ćwiczeń ranking orbitreków, zawiera charakterystykę poszczególnych modeli, które doskonale sprawdzą się w domowej siłowni. Dobry Orbitrek marki Zipro to model, który zwiększa komfort ćwiczeń. Ta udoskonalona wersja popularnego orbitreka posiada nowoczesny design. Cała wykonana jest z wysokogatunkowych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Urządzenie posiada wielofunkcyjny komputer, który mierzy podstawowe parametry życiowe, a także przebyty dystans czy ilość spalanych kalorii.

 

Ten dobry orbitrek posiada także uchwyt na bidon, który umożliwia zamontowanie butelki z napojem. Sprzęt wyposażono w magnetyczny system oporu i manualną regulację jego stopnia. To najlepszy orbitrek do wykonywania ćwiczeń dla osób ważących do 120 kg. Urządzenie posiada także specjalnie zaprojektowaną podstawkę na sprzęty mobilne, co ułatwia zamontowanie smartfona lub tabletu.

 

5. Hop-Sport Orbitrek Hs-003C Focus Czerwony

 Hop-Sport Orbitrek Hs-003C Focus Czerwony

Cena: ok. 768 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Bardzo wiele osób rezygnuje z chodzenia do siłowni i wybiera doskonałe rozwiązanie, jakim jest możliwość wykonywania ćwiczeń w domu. Sprzętem odpowiednim do wyposażenia domowej siłowni jest z pewnością dobry orbitrek. Warto zainwestować w urządzenie stworzone przez firmę Hop-Sport. To bezpieczny i skuteczny sprzęt, który umożliwia spalanie tkanki tłuszczowej z miejsc, w których bardzo trudno się jej pozbyć. To najlepszy orbitrek, który łączy w sobie działanie bieżni, steppera, rowerka stacjonarnego, a także niektórych sprzętów używanych w treningu siłowym.

 

Urządzenie zapewnia szybki, efektywny i zróżnicowany trening, a także wpływa na poprawę wydolności organizmu i kondycji fizycznej. Wykorzystane w tym sprzęcie opór magnetyczny oraz wyciszenie koła zamachowego sprawiają, że orbitrek pracuje bardzo cicho, dlatego też można na nim ćwiczyć nawet w bardzo późnych godzinach nocnych lub wczesnych godzinach rannych. Manualna regulacja oporu zapewnia szybkie i łatwe dopasowanie trudności treningu do indywidualnego stanu zdrowia i preferencji użytkownika orbitreka.

 

6. Zipro Neon

 Zipro Neon

Cena: ok. 849 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Stworzenie domowej siłowni wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu. Jeśli zastanawiasz się, jaki orbitrek wybrać do swojego mieszkania lub domu, to warto byś zapoznał się z parametrami technicznymi sprzętu marki Zipro. To nowoczesny orbitrek magnetyczny, który umożliwia trening fitness w dowolnie wybranej chwili. Urządzenie Zipro Neon angażuje do ćwiczeń wszystkie grupy mięśni, a jednocześnie pobudza do pracy układ krwionośny.

 

Ten najlepszy orbitrek do domu zapewnia efektywne spalanie kalorii oraz rzeźbienie sylwetki. Oprócz tego jest to urządzenie, które poprawia ogólną sprawność fizyczną i wydolność całego organizmu. Niezawodna praca i bezawaryjność tego sprzętu sprawiają, że można przeprowadzać na nim regularny trening z odpowiednio dobranym oporem. Łatwa regulacja i 8 poziomów obciążenia pozwalają na personalizację każdej sesji treningowej.

 

7. Zipro One

 Zipro One

Cena: ok. 499 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Jeśli nie wiesz, jaki orbitrek kupić, aby wykonywać efektywny trening, to warto byś zapoznał się ze specyfikacją roweru magnetycznego marki Zipro. To urządzenie wielofunkcyjne, które jest nową odsłoną bestsellerowego rowerka stacjonarnego tej firmy. To urządzenie przeznaczone do treningu prowadzonego w warunkach domowych. Ten najlepszy orbitrek gwarantuje szybkie i skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej, a także modelowanie sylwetki.

 

Rower korzysta z magnetycznego systemu oporu, w którym mechanizm działa płynnie, szybko, bezawaryjnie i bez widocznych zrywów. Ten dobry orbitrek został wykonany z doskonałej jakości materiałów, co zapewnia jego estetyczny wygląd oraz łatwe czyszczenie. Sprzęt wyposażono w nowoczesny komputer z dużym, czytelnym ekranem. Ułatwieniem dla osób posługujących się w czasie treningu urządzeniami mobilnymi jest szeroka i zamontowana w odpowiednim miejscu półka, która nie przeszkadza w wykonywaniu ćwiczeń, a jednocześnie zapewnia stały podgląd ekranu smartfona czy tabletu.

 

8. Zipro Hulk Rs

 Zipro Hulk Rs

Cena: ok. 1499 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Stworzony przez firmę Zipro dobry orbitrek, to niezbędny element w wyposażeniu domowej siłowni. Sprzęt ten wyróżnia się eleganckim wyglądem, w którym bryła w kolorze biało-czarnym została ozdobiona efektownie wyglądającymi, pomarańczowymi dodatkami. Urządzenie to angażuje do pracy wszystkie grupy mięśni, pomagając zadbać o kondycję i smukłą sylwetkę.

 

To najlepszy orbitrek dla osób, które poszukują urządzeń o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji, gwarantującej wydajne treningi, a także dostosowanie oporu do możliwości fizycznych osoby ćwiczącej. Pełną kontrolę nad przebiegiem sesji treningowych umożliwia czytelny, duży wyświetlacz komputera, który wskazuje pokonany dystans, spalone kalorie, a także intensywność treningu. Czuły miernik pulsu umożliwia kontrolowanie parametrów życiowych w czasie treningu, dzięki czemu nie dochodzi do zbyt dużego przeciążenia organizmu, szczególnie u osób rozpoczynających regularne ćwiczenia.

 

9. Zipro Burn

 Zipro Burn

Cena: ok. 1199 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

Doskonałe urządzenie do ćwiczeń marki Zipro Burn to najlepszy orbitrek w swojej kategorii cenowej. Posiada on magnetyczny system hamowania oraz 8 kg koło zamachowe. Urządzenie to wyposażono w wyświetlacz LCD, podający takie wartości jak czas treningu, pokonany dystans, kalorie, prędkość, puls, a także tygodniowe zestawienia z wszystkich sesji treningowych. Ten dobry orbitrek zapewnia możliwość obliczania zużytych kalorii, pokonanego dystansu i czasu, które rozpoczyna się w ustalonej przez użytkownika wartości godzinowej.

 

Sprzęt wyposażono w opcję oznaczenia wysokości pulsu docelowego, co jest zabezpieczeniem dla osób rozpoczynających treningi i obawiających się o nadmierne obciążenie organizmu. Wbudowany w orbitrek komputer ma funkcję automatycznego wyłączenia po 4 minutach uśpienia. To urządzenie wyposażone w podstawkę na sprzęty mobilne, a także dotykowe czujniki pulsu na kierownicy. Sprzęt ma antypoślizgową powierzchnię podstaw pod stopy oraz szerokie i bardzo wygodne, mocne ruchome rękojeści.

 

10. Zipro Shox

 Zipro Shox

Cena: ok. 799 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

W opinii wielu osób użytkujących domowe sprzęty do treningu, dobry Orbitrek marki Zipro Shox jest urządzeniem wysokiej klasy. Sprzęt ten mobilizuje do pracy wszystkie grupy mięśni, a także aktywizuje pracę serca i układu krążenia. Kompaktowe wymiary tego orbitreka sprawiają, że można go postawić w domowej sypialni, jak również używać w salonie. To najlepszy orbitrek z pełną regulacją treningu i wbudowanym wielofunkcyjnym komputerem z funkcją odliczania zadanego celu.

 

Bardzo wygodna regulacja z ośmioma stopniami oporu magnetycznego, pozwala na dobór intensywności treningu do indywidualnych preferencji właściciela orbitreka. To urządzenie bezpieczne w użyciu i wyróżniające się bardzo solidną konstrukcją z zastosowaniem najlepszych jakościowo materiałów, odpornych na uszkodzenia, a także promieniowanie słoneczne. Ten dobry orbitrek posiada szerokie stabilizatory oraz antypoślizgowe podstawy pod stopy i wygodne rękojeści.

 

Poradnik zakupowy orbitreku

Jak wybrać dobry orbitrek?

Zdaniem wielu użytkowników domowych sprzętów do ćwiczeń najlepszy orbitrek powinien posiadać ciężkie koło zamachowe, co zapewnia komfortową pracę maszyny i odpowiedni rozstaw stóp dla osoby przeprowadzającej sesje treningowe. Odpowiednia konstrukcja tego przyrządu do ćwiczeń zapewnia naturalny ruch ciała i zapobiega zbyt intensywnemu przerzucaniu całego ciężaru z nogi na nogę. Dobry orbitrek powinien być wyposażony w sensory dotykowe, umieszczone na kierownicy, służące do pomiaru pulsu. Dzięki temu z łatwością można utrzymać tętno na odpowiednim poziomie, nie dopuszczając do zbyt dużego obciążenia organizmu. Nowoczesne orbitreki z wbudowanym monitorem LCD, wskazują także spalone kalorie, prędkość, przebyty dystans oraz ogólny czas treningu.

Dla kogo orbitrek? Jakie efekty dają ćwiczenia na orbitreku?

Urządzenie, którym jest dobry orbitrek, nadaje się do wykonywania ćwiczeń w warunkach domowych. Sprzęt ten umożliwia aktywizowanie wszystkich grup mięśni, poprawia wydolność krążenia, wpływa pozytywnie na pracę serca, a także pomaga zwiększać ogólną wydolność organizmu. Najlepszy orbitrek pobudza do intensywnej pracy mięśnie brzucha, nóg, pośladków oraz ramion. Pozwala to na osiągnięcie doskonałych rezultatów treningowych w postaci spalania tkanki tłuszczowej oraz rzeźbienia sylwetki, bez potrzeby wykorzystywania do tego celu przyrządów i sprzętów, przeznaczonych do obciążającego stawy treningu siłowego. W stworzonym przez internautów zestawieniu, jakim jest ranking orbitreków, wysokie miejsca zajmują te urządzenia, które pozwalają na przeprowadzeniu kompleksowego treningu aerobowego.

Dobry orbitrek przydaje się jako ważny element domowej siłowni. Urządzenie to pozwala na modelowanie sylwetki i wzmacnianie mięśni brzucha, nóg, pośladków i ramion.

Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Sport mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *