Strona główna » Dom i ogród » Dla dziecka » Ranking podgrzewaczy do butelek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Dla dziecka » Ranking podgrzewaczy do butelek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking podgrzewaczy do butelek – najlepsze podgrzewacze do butelek 2023 roku

Mleko w butelce podawane niemowlętom powinno mieć optymalną temperaturę. Jak można ją uzyskać? Najprościej zrobić to z praktycznym gadżetem – podgrzewaczem do butelek. Dzisiaj podgrzewacze elektryczne są bardzo popularne i chętnie kupowane. Jaki podgrzewacz do butelek kupić? To często zadawane pytanie przez świeżo upieczonych rodziców. Właśnie dlatego stworzyliśmy zestawienie, w którym można łatwo porównać dostępne na rynku modele. Zobacz nasz ranking podgrzewaczy do butelek 2023, aby wybrać dla siebie ten najlepszy!

Ranking podgrzewaczy do butelek – TOP 10 najlepszych podgrzewaczy do butelek

Miejsce Nazwa podgrzewacza do butelek Cena Najtańsza oferta
1 CANPOL BABIES ELEKTRYCZNY PODGRZEWACZ DO BUTELEK (77/050) 49 zł Sprawdź teraz
2 LOVI PODGRZEWACZ DO BUTELEK 4W1 SZARY (77/051_GREY) 165 zł Sprawdź teraz
3 Baby Mix Podgrzewacz Do Butelek I Słoiczków (Lsb215A) 46 zł Sprawdź teraz
4 Chicco Podgrzewacz do butelek (7388) 75 zł Sprawdź teraz
5 Sisi Baby Care Podgrzewacz do butelek SBC-201 49 zł Sprawdź teraz
6 Tommee Tippee Podgrzewacz do butelek Czarna Seria 105 zł Sprawdź teraz
7 Chicco Cyfrowy Podgrzewacz Do Butelek + Butelka 150 Ml 73900 142 zł Sprawdź teraz
8 Oromed Podgrzewacz Do Butelek Oro- Baby Heater 95 zł Sprawdź teraz
9 Esperanza Podgrzewacz Do Butelek Pumpkin EKB002 39 zł Sprawdź teraz
10 CANPOL PODGRZEWACZ DO BUTELEK 77/050 + BUTELKA SZEROKOOTWOROWA ANTYKOLKOWA EASYSTART LET’S CELEBRATE RÓŻOWA 240ML 116 zł Sprawdź teraz

Najlepsze podgrzewacze do butelek – recenzje

1. CANPOL BABIES ELEKTRYCZNY PODGRZEWACZ DO BUTELEK (77/050)

 CANPOL BABIES ELEKTRYCZNY PODGRZEWACZ DO BUTELEK (77/050)

Cena: ok. 49 zł
Znajdź najtańszą ofertę

To tanie i dobre podgrzewacze do butelek często polecane przez rodziców. Jeżeli nie wiesz, jaki podgrzewacz do mleka i innych pokarmów wybrać, to jeden z modeli zasługujących na uwagę.

Podgrzewacz elektryczny Canpol Babies 77/050 to prosty, ale funkcjonalny model, który sprawdzi się nie tylko do ogrzewania mleka i innych napojów w butelkach, ale również gęstszych pokarmów, na przykład do słoiczków. Do zestawu dodano także pojemnik z przykrywką do podgrzewania gęstszych pokarmów.

Czas podgrzewania wynosi od 6 do 20 minut w zależności od wyjściowej temperatury pokarmu oraz od pojemności butelki. O podgrzaniu go do ustawionej temperatury informuje sygnał optyczny – dioda. Urządzenie ma też funkcję utrzymywania stałej temperatury.

Najważniejsze cechy:

 • płynna regulacja temperatury pokrętłem,
 • funkcja podtrzymywania temperatury,
 • sygnał optyczny – dioda informująca o podgrzaniu pokarmu,
 • pasuje do różnych typów butelek i pokarmów w słoiczkach,
 • dodatkowy pojemnik z pokrywką do gęstszych pokarmów.

2. LOVI PODGRZEWACZ DO BUTELEK 4W1 SZARY (77/051_GREY)

 LOVI PODGRZEWACZ DO BUTELEK 4W1 SZARY (77/051_GREY)

Cena: ok. 165 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Oferowany przez firmę Lovi podgrzewacz do butelek to urządzenie 4w1. Ze względu na jego szeroką funkcjonalność i wiele pozytywnych opinii prezentuje go obecnie każdy ranking podgrzewaczy do butelek 2023 roku.

Podgrzewacz do butelek Lovi to urządzenie z czterema wariantami pracy: podgrzewanie pokarmu, utrzymywanie temperatury pokarmu do 10 godzin, wyparzanie butelek i akcesoriów oraz rozmrażanie pokarmu.

To wydajny, szybko pracujący sprzęt – podgrzewa mleko i inne pokarmy nawet w 2 minuty. Nadaje się również do słoiczków. Za prostą obsługę odpowiada wyświetlacz dotykowy – można wybrać na nim trzy tryby pracy, czyli butelka, obiadek oraz HOT do szybkiego podgrzewania i wyparzania, a także ustawić pożądaną temperaturę. O zakończeniu pracy informują sygnał optyczny i sygnał akustyczny.

Najważniejsze cechy:

 • cztery tryby pracy – podgrzewanie, rozmrażanie, wyparzanie, podtrzymywanie temperatury,
 • prosta obsługa przez wyświetlacz dotykowy LED,
 • bardzo szybkie podgrzewanie,
 • sygnał optyczny i akustyczny,
 • można stosować go do wielu typów butelek i słoiczków,
 • opcja automatycznego wyłączenia, gdy zabraknie wody.

3. Baby Mix Podgrzewacz Do Butelek I Słoiczków (Lsb215A)

 Baby Mix Podgrzewacz Do Butelek I Słoiczków (Lsb215A)

Cena: ok. 46 zł
Znajdź najtańszą ofertę

BABY MIX PODGRZEWACZ DO BUTELEK I SŁOICZKÓW (LSB215A)
To tanie urządzenie, jakie sprawdzi się podczas podgrzewania pokarmu dla maluszka. Baby Mix to dobry podgrzewacz do butelek w przystępnej cenie, który oferuje także dodatkową funkcję wyciskarki do cytrusów.

Baby Mix to podgrzewacz do pokarmu, który jest działa szybko i jest bardzo łatwy w obsłudze. Można stosować go z większością butelek oraz słoiczków o średnicy do 70 mm. Posiada bezstopniową regulację temperatury pokrętłem aż do 100 stopni Celsjusza dla wyparzania, wyposażony jest w funkcję utrzymywania temperatury oraz w automatyczny wyłącznik dla pełnego bezpieczeństwa. O pracy informuje dioda umieszczona na obudowie urządzenia.

Do podgrzewacza Baby Mix dodano szereg akcesoriów – kubek z pokrywką na gęstsze pokarmy oraz końcówkę do wyciskarki do cytrusów, by łatwo przyszykować świeży i smaczny sok.

Najważniejsze cechy:

 • regulacja temperatury pokrętłem,
 • podtrzymywanie ustalonej temperatury,
 • wyparzanie w 100 stopniach,
 • wyłącznik bezpieczeństwa,
 • dioda informująca o pracy,
 • funkcja wyciskarki do cytrusów,
 • w zestawie kubek z przykrywką.

4. Chicco Podgrzewacz do butelek (7388)

 Chicco Podgrzewacz do butelek (7388)

Cena: ok. 75 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Gdy nie wiesz, jaki podgrzewacz do butelek kupić, sprawdź model Chicco Home, który jest kompaktowym, łatwym w obsłudze urządzeniem ułatwiającym podgrzewanie mleka i innych napojów oraz gęstszych pokarmów w słoiczkach. To dobry model mający wiele pozytywnych opinii od użytkowników.

Elektryczny podgrzewacz do butelek Home od Chicco to urządzenie oferujące stopniowe podgrzewanie w dwóch programach – dla pokarmów w butelkach oraz w słoiczkach. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią opcję, a urządzenie podgrzeje posiłek do bezpiecznej dla dziecka temperatury. Także podtrzymuje ono temperaturę do 1 godziny – następnie wyłącza się samoczynnie.

Podgrzewacz Chicco jest kompatybilny z butelkami od Chicco i innych marek oraz ze słoiczkami dla dzieci. W zestawie znajduje się też specjalne trzymadełko, które zapobiega poparzeniom.

Najważniejsze cechy:

 • prosta obsługa – dwa programy dla butelek i słoiczków,
 • funkcja podtrzymania temperatury pokarmu do 1 godziny,
 • automatyczne wyłączenie,
 • pasuje do większości butelek i słoiczków na rynku,
 • w komplecie trzymadełko.

5. Sisi Baby Care Podgrzewacz do butelek SBC-201

 Sisi Baby Care Podgrzewacz do butelek SBC-201

Cena: ok. 49 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Według opinii wystawionych przez użytkowników to dobry podgrzewacz do butelek i do innych typów pokarmów dla najmłodszych. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, łatwy i wygodny w obsłudze, by codzienne karmienie maluszka było jeszcze łatwiejsze.

Prezentowany podgrzewacz jest wyposażony w funkcję płynnej regulacji temperatury – dla butelek, dla słoiczków, a także do wyparzania w 100 stopniach Celsjusza. Wystarczy tylko wybrać program, a urządzenie podgrzeje znajdujące się w nim butelki lub słoiczki, a także może utrzymać temperaturę. O pracy informuje umieszczona na obudowie dioda.

Do zestawu dołączono również praktyczny pojemnik z przykrywką i uchwytem, który przeznaczony jest do podgrzewania pokarmów o gęstszej konsystencji.

Najważniejsze cechy:

 • prosta, intuicyjna obsługa,
 • funkcja wyparzania – 100 stopni,
 • funkcja podtrzymywania temperatury,
 • dioda wskazująca na pracę,
 • dopasowane do większości butelek, słoiczków,
 • w komplecie znajduje się pojemnik na gęste pokarmy.

6. Tommee Tippee Podgrzewacz do butelek Czarna Seria

 Tommee Tippee Podgrzewacz do butelek Czarna Seria

Cena: ok. 105 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ten designersko wyglądający podgrzewacz do butelek z serii Closer To Nature na pewno zadowoli rodziców, którzy nie wiedzą, jaki podgrzewacz do butelek kupić dla maluszka, ale jednocześnie lubią stylowo wyglądające akcesoria.

Oferowany przez popularną markę Tomee Tippee podgrzewacz to dobre urządzenie, które jest bardzo szybkie i proste w obsłudze. Z przodu umieszczone jest pokrętło z trzema ustawieniami temperatury. Najwyższe ustawienie to 85 stopni Celsjusza.

Czas podgrzewania zależny jest od temperatury wyjściowej pokarmu i jego ilości. Dla mleka w butelce 150 ml w temperaturze pokojowej to tylko 4 minuty. Można stosować go również do słoiczków z pokarmem. O pracy urządzenia informuje dioda.

Najważniejsze cechy:

 • designerski wygląd – czarny kolor,
 • łatwa obsługa pokrętłem,
 • szybkie podgrzewanie,
 • podgrzewa do temperatury 85 stopni Celsjusza,
 • utrzymywanie ustawionej temperatury,
 • dioda na obudowie informująca o pracy,
 • pasuje do większości butelek na rynku oraz do słoiczków.

7. Chicco Cyfrowy Podgrzewacz Do Butelek + Butelka 150 Ml 73900

 Chicco Cyfrowy Podgrzewacz Do Butelek + Butelka 150 Ml 73900

Cena: ok. 142 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Oferowany przez firmę Chicco cyfrowy podgrzewacz do butelek w zestawie z dopasowaną do niego butelką to dobra odpowiedź na pytanie: jaki podgrzewacz do butelek wybrać. To urządzenie wyróżniające się prostą obsługą i szybkim działaniem – pokarm jest gotowy zaledwie w ciągu kilku minut. Do wyboru jest aż 12 różnych programów.

Elektryczny podgrzewacz Chicco to urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu. Znajdujący się na obudowie dotykowy wyświetlacz pozwala na łatwy wybór odpowiednich parametrów – należy określić temperaturę początkową pokarmu i wielkość butelki lub słoiczka, a urządzenie automatycznie dobierze temperaturę. Można też zaprogramować jego uruchomienie na inną godzinę. Podgrzewacz jest bardzo szybki, bezpieczny – ma automatyczny wyłącznik.

Prezentowany model współpracuje z butelkami Chicco oraz innymi butelkami i słoiczkami. W zestawie znajduje się butelka z ukośnym smoczkiem i podwójnym systemem antykolkowym.

Najważniejsze cechy:

 • ma 12 różnych programów pracy,
 • działa bardzo szybko,
 • współpracuje z butelkami Chicco i innymi butelkami i słoiczkami,
 • w zestawie butelka Chicco.

8. Oromed Podgrzewacz Do Butelek Oro- Baby Heater

 Oromed Podgrzewacz Do Butelek Oro- Baby Heater

Cena: ok. 95 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nasz ranking podgrzewaczy do butelek 2023 przestawia model Oromed Oro-Baby Heater. To dobry podgrzewacz do butelek i słoiczków, który wyposażony jest w praktyczny wyświetlacz LCD z podświetleniem oraz z opcją doboru różnych trybów pracy – także sterylizacji butelek.

Podgrzewacz Oromed Oro-Baby Heater jest przeznaczony do łatwego i szybkiego podgrzewania mleka i innych napojów oraz słoiczków. To model umożliwiający prosty wybór funkcji i temperatury podgrzewania, w czym pomaga umieszczony na nim wyświetlacz. Ma także funkcję podtrzymywania temperatury. Za bezpieczeństwo odpowiada automatyczny wyłącznik.

Współpracuje z wieloma rodzajami butelek dostępnych obecnie na rynku oraz można używać go ze słoiczkami. W zestawie znajduje się także przykrywka, która pozwala na łatwą sterylizację butelek, smoczków i pozostałych akcesoriów.

Najważniejsze cechy:

 • wyświetlacz LCD z podświetleniem,
 • gotowe programy: podgrzewanie mleka, podgrzewanie jedzenia, gotowanie jajek, sterylizacja,
 • utrzymuje stałą temperaturę,
 • współpracuje z wieloma butelkami i słoiczkami.

9. Esperanza Podgrzewacz Do Butelek Pumpkin EKB002

 Esperanza Podgrzewacz Do Butelek Pumpkin EKB002

Cena: ok. 39 zł
Znajdź najtańszą ofertę

To tanie podgrzewacze, które dobrze spełniają swoją rolę. Podgrzewacz do butelek i gęstszego jedzenia od firmy Esperanza to model bardzo pomocny podczas przyrządzania posiłków dla dziecka. Oferuje on również opcję wyciskania cytrusów.

Gdy nie wiesz, jaki podgrzewacz do butelek wybrać w niskiej cenie, warto zwrócić uwagę na ten model. To podstawowy, prosty w obsłudze sprzęt, który pomoże każdemu rodzicowi w szykowaniu posiłków dla swojej pociechy.

Podgrzewacz do butelek Esperanza to urządzenie oferujące dwa ustawienia temperatury – dla butelek i dla słoiczków. O pracy informuje dioda umieszczona na obudowie. Dla większego bezpieczeństwa pracy wyposażono go w specjalną funkcję chroniącą przed przegrzaniem. W zestawie znalazł się także dodatek do wyciskania świeżego soku z cytrusów.

Najważniejsze cechy:

 • dwa poziomy ustawienia temperatury pokrętłem,
 • informacja o pracy z użyciem diody,
 • regulowana długość kabla,
 • funkcja wyciskania cytrusów,
 • w zestawie pojemnik na pokarmy gęste.

10. CANPOL PODGRZEWACZ DO BUTELEK 77/050 + BUTELKA SZEROKOOTWOROWA ANTYKOLKOWA EASYSTART LET’S CELEBRATE RÓŻOWA 240ML

 CANPOL PODGRZEWACZ DO BUTELEK 77/050 + BUTELKA SZEROKOOTWOROWA ANTYKOLKOWA EASYSTART LET'S CELEBRATE RÓŻOWA 240ML

Cena: ok. 116 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Podgrzewacz do butelek od firmy Canpol to dobre i tanie urządzenie, które szybko podgrzewa napoje i pokarmy do właściwej temperatury. Nadaje się świetnie jako podgrzewacz do mleka oraz do słoiczków. W zestawie z podgrzewaczem znalazła się szerokootworowa butelka antykolkowa Canpol.

Gdy chcesz dowiedzieć się, jaki podgrzewacz do mleka będzie najlepszy, warto zwrócić uwagę na ten model. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, z płynną regulacją temperatury i jej podtrzymywaniem. Znajdujące się na obudowie diody pokazują stan pracy urządzenia.

Współpracuje z butelkami od firmy Canpol oraz innych producentów. Nadaje się także do podgrzewania słoiczków. W zestawie z urządzeniem znajduje się również pojemnik do gęstych pokarmów z pokrywką.

Najważniejsze cechy:

 • łatwe sterowanie pokrętłem,
 • szeroka gama ustawień do wyboru,
 • sygnał optyczny – kolorowe diody na obudowie,
 • pasuje do praktycznie każdej butelki i słoiczka,
 • w zestawie pojemnik na gęste pokarmy oraz butelka Canpol.

Poradnik zakupowy podgrzewacza do butelek

Czym powinien charakteryzować się dobry podgrzewacz do butelek?

Nie wiesz, jaki podgrzewacz do butelek wybrać? W sklepach na kupujących czeka mnóstwo modeli. Sprawdź, jak wybrać dobry podgrzewacz do butelek, który przyda się do szybkiego podgrzewania posiłków dla maluszka.

Najważniejsze cechy podgrzewacza do mleka i gęstszych pokarmów:

 • kompatybilność – pasujące butelki, słoiczki,
 • liczba programów – wybrane modele pozwalają na samodzielne programowanie,
 • podtrzymywanie temperatury – posiłek zawsze będzie przygotowany do karmienia,
 • czas pracy – urządzenia wyposażone w wydajną grzałkę powodują, że pokarm będzie szybko gotowy do podania,
 • sygnalizacja pracy – optyczna jako dioda, akustyczna,
 • akcesoria w zestawie – pojemniki do pokarmów gęstych, trzymadełka.

Dodatkowe funkcje najlepszych podgrzewaczy do butelek

Wybrane rodzaje podgrzewaczy do butelek i do słoiczków mogą zaproponować użytkownikom dodatkowe funkcje.

Najczęściej spotykaną i do tego bardzo praktyczną funkcją jest sterylizacja, czyli wyparzanie w temperaturze 100 stopni Celsjusza. Dzięki tej procedurze butelki i dodatki są zawsze bezpieczne dla maluszka. Wybrane modele posiadają opcję programowania pracy – także jej automatycznego uruchamiania. Dużym plusem jest też automatyczny wyłącznik, który dba o bezpieczeństwo pracy.

Wybrane podgrzewacze działają jak wyciskarka do cytrusów dzięki dodatkowym akcesoriom – można wtedy łatwo przygotować z nimi pyszny, świeżo wyciskany sok.

Gdy nie wiesz, jaki podgrzewacz do butelek kupić, sprawdź znajdujący się na naszej stronie internetowej ranking podgrzewaczy do butelek 2023!

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Dla dziecka ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *