Strona główna » Hobby » Fotografia » Ranking polaroidów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Fotografia » Ranking polaroidów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking polaroidów – najlepsze polaroidy w 2023 / 2024 roku

Osoby zafascynowane fotografiką powinny zapoznać się z zestawieniem, jakim jest ranking 10 najlepszych polaroidów w 2023 / 2024 roku. Przedstawione tam dane i specyfikacje techniczne, pomogą im wybrać najlepszy aparat, służący do wykonywania zdjęć błyskawicznych/ natychmiastowych. Według specjalistów z branży fotograficznej najlepszy polaroid ma wbudowane wiele funkcji i jest w stanie zastąpić wysokiej klasy smartfon. Odpowiedniej jakości sprzęt wykonuje piękne zdjęcia przy użyciu lampy błyskowej czy samowyzwalacza.

Ranking polaroidów – TOP 10 najlepszych polaroidów

Miejsce Nazwa polaroidu Cena Najtańsza oferta
1 Polaroid Now czerwony 575 zł Sprawdź teraz
2 Polaroid SNAP Touch Niebieski (SB3613) 799 zł Sprawdź teraz
3 Polaroid Now czarny 579 zł Sprawdź teraz
4 Polaroid OneStep 2 czarny 457 zł Sprawdź teraz
5 POLAROID iX828 Czarny 329 zł Sprawdź teraz
6 Polaroid OneStep 2 VF Coral 429 zł Sprawdź teraz
7 Polaroid 600 Camera 80’s 549 zł Sprawdź teraz
8 Polaroid Originals 600 MTV Edition (112860) 589 zł Sprawdź teraz
9 Polaroid POP Zielony 999 zł Sprawdź teraz
10 Polaroid Mint niebieski 549 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych polaroidów

1. Polaroid Now czerwony

 Polaroid Now czerwony

Cena: ok. 575 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Aparat fotograficzny Now z automatyczną kompensacją ekspozycji i wbudowaną lampą błyskową, to najlepszy polaroid dla osób, które poszukują wysokiej jakości urządzeń do robienia zdjęć w atrakcyjnej cenie. To sprzęt, który wyróżnia się odpowiednio zaprojektowaną obudową, ułatwiającą transportowanie tego urządzenia i posługiwanie się nim na co dzień. Według zestawienia, jakim jest ranking polaroidów, model Now to aparat fotograficzny, wyposażony w nowoczesne funkcje. Ma on specjalnie zaprojektowany układ soczewek obiektywu z autofokusem, dłuższą pracę akumulatora, a także precyzyjne ustawienie lampy błyskowej. Ułatwia to uchwycenie fotografowanego obrazu. W przeciwieństwie do poprzednich modeli aparatów z tej serii, polaroid Now ma obiektyw z automatycznym przełączaniem pomiędzy formatem krajobrazowym a portretowym. To sprzęt objęty kilkuletnią gwarancją producenta.

2. Polaroid SNAP Touch Niebieski (SB3613)

 Polaroid SNAP Touch Niebieski (SB3613)

Cena: ok. 799 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Snap Touch to najlepsze polaroidy dla osób pragnących posiadać cyfrowe aparaty do zdjęć natychmiastowych. Urządzenia te umożliwiają obrabianie i drukowanie zdjęć, pobranych bezpośrednio z tego sprzętu i przesyłanie ich do wszystkich modeli smartfonów, jakie są dostępne na rynku. To sprzęt z możliwością zapisu zdjęć na karcie microSD i funkcją nagrywania filmów Full HD w rozdzielczości 1080p. Te dobre polaroidy wyposażono w duży, wbudowany, dotykowy ekran i menu z dużą ilością aplikacji. Sprzęt ten może być obsługiwany za pomocą telefonu. To produkty ze stabilizacją obrazu i lusterkiem do zdjęć typu selfie. Te tanie polaroidy mają wbudowany samowyzwalacz, mocną lampę błyskową oraz funkcję zdjęć łączonych. Nowoczesny tryb zdjęć HDR ułatwia wykonywanie ich w bardzo słabym świetle i w trakcie dynamicznego poruszania się obiektów. To urządzenia z wbudowanymi filtrami, ramkami i ikonkami do obróbki zdjęć na wszystkich urządzeniach multimedialnych.

3. Polaroid Now czarny

 Polaroid Now czarny

Cena: ok. 579 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Osoba, która zastanawia się, jakie polaroidy są stworzone do wykonywania perfekcyjnych zdjęć i przeglądania ich w aparacie fotograficznym, powinny zainwestować w urządzenie Now. To aparat fotograficzny z automatyczną kompensację ekspozycji i wbudowaną lampą błyskową. Wyposażono go w wizjer i zakres otwarcia migawki 1/ 60 sekund. To tani polaroid, który ma wbudowany układ soczewek obiektywu, połączony z autofokusem. Urządzenie to wyróżnia się znacznie dłuższą pracą akumulatora, co ułatwia wykonywanie dużej ilości zdjęć. Specjalna obudowa tego aparatu fotograficznego umożliwia uchwycenie odpowiedniego kadru, a także wykonywanie ujęć w pomieszczeniach o słabym oświetleniu. Dobry polaroid Now wyposażono w obiektyw z automatycznym przełączaniem na format panoramiczny, portretowy i krajobrazowy. To urządzenie z bardzo precyzyjną lampą błyskową, która doskonale sprawdza się również w nocy. Aparat polaroid Now jest w stanie pracować przez długi czas, bez potrzeby ponownego ładowania tego urządzenia. Wydajny akumulator gwarantuje zużycie aż 15 opakowań filmu.

4. Polaroid OneStep 2 czarny

 Polaroid OneStep 2 czarny

Cena: ok. 457 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Na rynku pojawiły się dobre polaroidy One Step 2. To urządzenia, które wyróżnia klasyczna obudowa i doskonałe parametry techniczne. Sprzęt ten gwarantuje drukowanie zdjęć w doskonałej jakości. Te tanie polaroidy mają wysokiej jakości obiektywy, a ich bateria starcza aż na 60 dni. Nowoczesna funkcja Flash ułatwia wykonywanie zdjęć w każdych warunkach atmosferycznych. Dla użytkowników tych urządzeń przygotowano nowoczesne funkcje. Jedną z nich jest automatyczny, wydajny i łatwy w obsłudze samowyzwalacz, który pozwala na wykonywanie dowolnej ilości zdjęć, bez potrzeby manualnej obsługi tego urządzenia. Najlepszy polaroid One Step 2 przyda się osobom, które poszukują sprzętu o łatwej i intuicyjnej obsłudze. Wbudowana w to urządzenie lampa błyskowa i doskonały obiektyw, ułatwiają wykonywanie zdjęć krajobrazowych, panoramicznych, a także fotografowanie budynków, dzikiej przyrody. Odpowiednio zaprojektowany przycisk, ułatwia fotografowanie dynamicznie poruszających się obiektów.

5. POLAROID iX828 Czarny

 POLAROID iX828 Czarny

Cena: ok. 329 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli zastanawiasz się, jakie polaroidy są idealne do zabrania w wakacyjną podróż, to cyfrowy aparat fotograficzny polaroid ix828 jest urządzeniem, które spełni Twoje oczekiwania. To sprzęt wysokiej jakości, który wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 20 MP i zapewnia szybkie nagrywanie filmów HD 1080p. Produkt wyposażono w ośmiokrotny zoom optyczny i ekran LCD o przekątnej 2,4 cala. Ten tani polaroid ma jasny obiektyw i wbudowaną stabilizację obrazu. Opracowany przez specjalistów ranking polaroidów bardzo wysoko ocenia ten model aparatu fotograficznego. Urządzenie to jest zasilane przy pomocy wymiennego akumulatora i posiada slot na karty SD i SDHC. W zestawie, który trafia do klienta, znajduje się pasek na rękę i długi kabel USB. Aparat ten jest doskonałą alternatywą dla telefonów komórkowych. Wyposażono go w kamerę. Sprzęt ten ma wbudowany samowyzwalacz i mocną lampę błyskową LED. Umożliwia on wykonywanie zdjęć seryjnych i pojedynczych.

6. Polaroid OneStep 2 VF Coral

 Polaroid OneStep 2 VF Coral

Cena: ok. 429 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dostępne w ofercie wielu producentów dobre polaroidy, to urządzenia cieszące się ogromnym zainteresowaniem wielu klientów. Tani polaroid One Step 2 VF Coral to urządzenie służące do zdjęć błyskawicznych i natychmiastowych. To druga generacja sprzętów z funkcjonalnie zaprojektowanym wizjerem. Najlepszy polaroid One Step 2 VF Coral w swojej kategorii cenowej gwarantuje wykonywanie wysokiej jakości zdjęć w klasycznym formacie. To najnowszy aparat analogowy, który pojawił się w sprzedaży. Firma Polaroid zaprojektowała go w taki sposób, aby jego obudowa była odporna na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UVA i UVB, a także opady atmosferyczne. Umieszczone wewnątrz urządzenia podzespoły wykorzystują najnowsze technologie, pozwalające na uzyskanie wysokiej jakości zdjęć na trwałym papierze, odpornym na blaknięcie i matowienie kolorów. To tani polaroid z wielopowłokowym obiektywem o doskonałym zakresie ostrzenia.

7. Polaroid 600 Camera 80’s

 Polaroid 600 Camera 80's

Cena: ok. 549 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesne i tanie polaroidy to aparaty fotograficzne, które można zabrać ze sobą na wycieczkę lub wyjazd integracyjny. Urządzenia te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wykonywały zdjęcia wysokiej jakości, a jednocześnie wyróżniały się łatwą i intuicyjną obsługą. Taki też jest najlepszy polaroid 600 Camera 80’s. To urządzenie idealne dla amatorów i osób, które stawiają pierwsze kroki w branży fotograficznej. To sprzęt ze specyficznie wyglądającą obudową, która nawiązuje do polaroidów popularnych w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Ten nowoczesny aparat ma wbudowaną lampę błyskową i automatykę naświetlenia ze swobodną możliwością kompensacji jej ekspozycji. To dobry polaroid, który umożliwia zrobienie doskonałej jakości zdjęcia, bez względu na panujące warunki atmosferyczne czy też porę nocną. Sprzęt ten został wyposażony w funkcję ochrony zdjęć przed zbyt ostrym światłem, a także ich blaknięciem, spowodowanym działaniem promieni UVA i UVB.

8. Polaroid Originals 600 MTV Edition (112860)

 Polaroid Originals 600 MTV Edition (112860)

Cena: ok. 589 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dostępne w sprzedaży dobre polaroidy 600 MTV Edition to kultowe aparaty fotograficzne, przeznaczone do wykonywania zdjęć błyskawicznych i natychmiastowych. Sprzęt ten jest wersją kolekcjonerską i pochodzi z limitowanej serii, zaprojektowanej przez wybitnych designerów, współpracujących ze stacją MTV. To modny i efektownie wyglądający aparat fotograficzny, który wykonuje zdjęcia w klasycznym formacie. Sprzęt ten jest bezawaryjny i wyróżnia się bogatą kolorystyką. Ten model aparatu analogowego nawiązuje do kultowej serii, stworzonej przez firmę Polaroid. Sprzęt ma specjalnie dobrane podzespoły, które ułatwiają wykonanie wysokiej jakości zdjęć na trwałym papierze. Urządzenie to wyposażono w wizjer optyczny, gwarantujący szybki podgląd kadru w czasie wykonywania zdjęć. To markowe urządzenie dla każdego amatora fotografiki. To najlepszy polaroid dla osób, które poszukują nowoczesnego i taniego aparatu fotograficznego do zdjęć natychmiastowych.

9. Polaroid POP Zielony

 Polaroid POP Zielony

Cena: ok. 999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesne i tanie polaroidy to zaawansowane aparaty cyfrowe z możliwością zapisu zdjęć na karcie microSD. Do tej kategorii produktów należy polaroid Pop Zielony. To urządzenie z funkcją natychmiastowego wydruku wykonywanych zdjęć w standardowym formacie. Ten tani polaroid ma kamerę, umożliwiającą nagrywanie filmów w wersji full HD z odpowiednią rozdzielczością. Wbudowany w urządzenie moduł Wi-Fi ułatwia przesyłanie, zapisanych w jego pamięci, zdjęć do dowolnie wybranego sprzętu mobilnego, którym jest laptop, tablet lub smartfon. To aparat, który gwarantuje szybki transfer zdjęć również do portali społecznościowych typu Facebook lub Instagram. Zaproponowany przez internautów ranking polaroidów zawiera dokładny opis urządzenia serii Pop. To sprzęt z menu w języku polskim i wieloma przydatnymi aplikacjami. Wbudowana w to urządzenie stabilizacja obrazu, ułatwia wykonywanie perfekcyjnych zdjęć.

10. Polaroid Mint niebieski

 Polaroid Mint niebieski

Cena: ok. 549 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Efektownie wyglądający i posiadający trwałą obudowę najlepszy polaroid w swojej kategorii cenowej to urządzenie zorazserii Mint w pięknym kolorze błękitu. Sprzęt ten ma 7 programów tematycznych i ułatwia wykonywanie zdjęć standardowych w kolorze i zdjęć w wersji czarno-białej. Oprócz tego ten tani polaroid ułatwia stworzenie ujęć typu sepia i z kolorową ramką. To sprzęt przygotowany do wykonywania dużej ilości selfie. Posiada on funkcjonalny samowyzwalacz, który umożliwia tworzenie zdjęć z 10 sekundowym opóźnieniem. Jeśli zastanawiasz się, jaki polaroid ma funkcję fotobudki, to model z serii Mint idealnie spełni to zadanie. Aparat ten przełącza się w stan czuwania po 5 minutach bezczynności. Sprzęt ten ma tryb gotowości, który umożliwia wykonywanie zdjęć obiektom dynamicznie poruszającym się. To dobry polaroid gwarantujący doskonałe wykadrowanie każdego zdjęcia i ozdobienie go przy pomocy naklejki, dostępnej w aplikacji tego urządzenia.

Poradnik zakupowy polaroidu

Co to jest polaroid?

Odpowiednio dobrany, dobry polaroid, to aparat fotograficzny, służący do wykonywania zdjęć błyskawicznych i natychmiastowych. Sprzęt ten jest wyposażony w kilka zaawansowanych funkcji. Gwarantują one szybkie i precyzyjne wykadrowanie każdego zdjęcia, a także ozdobienie go przy pomocy naklejek, dostępnych w aplikacji tego typu urządzeń. Tanie polaroidy, które pojawiły się w sprzedaży, mają wbudowany moduł WiFi, który ułatwia przesyłanie, zapisanych w pamięci tych urządzeń zdjęć i nagranych filmów, do smartfona, tableta lub laptopa. Oprócz tego dobre polaroidy mają wbudowaną funkcję ochrony zdjęć przed ich zbyt ostrym naświetlenie.

Kiedy warto kupić dobry polaroid?

Inwestycja w najlepszy polaroid jest gwarancją wykonywania perfekcyjnych zdjęć krajobrazowych, panoramicznych, a także selfie czy ujęć budynków. Oryginalny, bezawaryjny polaroid ma obiektyw z automatycznym przełączaniem, a także bardzo precyzyjną lampę błyskową, która doświetla każde pomieszczenie i umożliwia wykonywanie zdjęć pojedynczych oraz seryjnych, również w porze nocnej. Najlepszy polaroid musi posiadać wydajny akumulator i mocną oraz wytrzymałą baterię. Dzięki temu możliwe jest użycie kilkunastu opakowań filmu, bez potrzeby uzupełniania mocy tego urządzenia. Nowoczesny i wysokiej jakości polaroid musi mieć trwałą i odporną na uszkodzenia mechaniczne obudowę, która umożliwia zabranie go na wycieczkę, wyjazd plenerowy czy spotkanie integracyjne w gronie kolegów i koleżanek z pracy lub szkoły. Polaroid to aparat fotograficzny, który umożliwia wykonywanie zdjęć natychmiastowych lub błyskawicznych. Jest to sprzęt, który jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych smartfonów czy innych urządzeń, rejestrujących obraz.

Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Fotografia mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *