Strona główna » Hobby » Sport » Ranking pulsometrów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Sport » Ranking pulsometrów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking pulsometrów – najlepsze pulsometry w 2023 roku

Pulsometr to urządzenie, które z pewnością przyda się każdemu sportowcowi dążącemu do tego, aby wprowadzić swoje treningi na nowy poziom. Dobry pulsometr pozwala monitorować pracę serca w trakcie aktywności fizycznej i dzięki temu na bieżąco kontrolować jego parametry, co ma duże znaczenie dla efektywności treningu, ale również dla zdrowia. Jeżeli także myślisz o tym, aby kupić pulsometr, nasz ranking pulsometrów 2023 zawiera wyłącznie najlepsze urządzenia, które możesz dostać w polskich sklepach. Zobacz, jaki pulsometr wybrać!

Ranking pulsometrów – TOP 10 najlepszych pulsometrów

Miejsce Nazwa pulsometru Cena Najtańsza oferta
1 Polar M430 Czarny 598 zł Sprawdź teraz
2 GARMIN VivoActive 3 Srebrny 010-01769-02 799 zł Sprawdź teraz
3 Suunto 7 Black (SS050378000) 1799 zł Sprawdź teraz
4 GARMIN VivoActive 3 Ciemnoszary 010-01769-12 899 zł Sprawdź teraz
5 Garmin Vivoactive 3 Różowo Złoty Z Białym Paskiem (0100176907) 949 zł Sprawdź teraz
6 Garmin Forerunner 735XT Czarno Szary (010-01614-06) 878 zł Sprawdź teraz
7 Garmin Forerunner 35 Czarny (010-01689-10) 449 zł Sprawdź teraz
8 Garmin Vivoactive 3 Srebrny Z Białym Silikonowym Paskiem (010-01769-22) 814 zł Sprawdź teraz
9 Garmin Forerunner 945 Czarny 010 02063 01 2589 zł Sprawdź teraz
10 Suunto 9 G1 Black (SS050142000) 1399 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych pulsometrów

1. Polar M430 Czarny

 Polar M430 Czarny

Cena: ok. 598 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zegarek sportowy Polar M430 to nowoczesny model wyposażony w funkcję GPS oraz pomiar tętna na nadgarstku, dlatego sprawdzi się podczas uprawiania różnych sportów – biegania, jazdy na rowerze. Może być także używany jako monitor aktywności snu oraz krokomierz.

W tym modelu zastosowano specjalny pulsometr optyczny, który nie wymaga stosowania paska umieszczanego na klatce piersiowej, ponieważ dane odczytywane są z nadgarstka.

Wbudowany sensor GPS pozwala także na kontrolowanie wielu pozostałych parametrów, w tym między innymi pokonanego dystansu, tempa, wysokości, przebytych tras na podstawie map oraz serwisu Polar Flow.

Ten model oferuje także szeroką gamę funkcji typu Smart Coaching, które mobilizują i pozwalają na dążenie do jeszcze lepszych efektów treningowych.

Wybrane funkcje: pomiar tętna, pomiar ciśnienia, pomiar temperatury, lokalizator GPS, kompas, licznik przebytego dystansu, krokomierz, monitor snu, licznik spalanych kalorii, czujnik mocy, powiadomienia o połączeniach i SMS, funkcje zegarka.

2. GARMIN VivoActive 3 Srebrny 010-01769-02

 GARMIN VivoActive 3 Srebrny 010-01769-02

Cena: ok. 799 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Garmin Vivoactive 3 to nowoczesny zegarek sportowy z pulsometrem. Często można spotkać się ze zdaniem, że Garmin oferuje najlepsze pulsometry. Ten model prezentuje niemalże każdy ranking, ponieważ oferuje on szeroką gamę zaawansowanych funkcji, a przy tym posiada elegancki wygląd, który odbiega od standardowych zegarków sportowych. Tutaj w kolorze srebrnym.

Zegarek Garmin Vivoactive 3 posiada wyświetlacz z możliwością wyboru tarczy oraz widżetów i aplikacji ze sklepu Connect IQ. Specjalna tarcza Garmin Chroma Display jest widoczna nawet w pełnym słońcu.

Ten model jest wyposażony w czujnik GPS do dokładnych pomiarów, a także nadgarstkowy pulsometr i czujnik monitorujący poziom sprawności na podstawie pułapu tlenowego. Dużym atutem jest możliwość płatności Garmin Pay. Ten model może zatem sprawdzić się jako nowoczesny gadżet dla każdej osoby prowadzącej aktywny tryb życia.

Wybrane funkcje: funkcja płatnicza Garmin Pay, pomiar tętna, pomiar temperatury, miernik wysokości, lokalizator GPS, krokomierz, licznik spalonych kalorii, powiadomienia o przychodzących połączeniach i SMS, funkcje zegarka.

3. Suunto 7 Black (SS050378000)

 Suunto 7 Black (SS050378000)

Cena: ok. 1799 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Suunto 7 to zegarek sportowy, który dedykowany jest dla osób poszukujących smartwatcha oferującego dostęp do szerokiej gamy dodatkowych funkcji przydatnych zarówno w trakcie uprawiania sportów, jak również na co dzień. Współpracuje ze smartfonami z systemami system iOS oraz Android.

Ten zegarek sportowy z elektroniczną tarczą pozwala na korzystanie z aplikacji wspierających ponad 70 dyscyplin sportowych. Posiada także sensor GPS dla lokalizacji oraz nadgarstkowy czujnik tętna – pulsometr, który nie wymaga zakładania paska.

Suunto 7 oferuje szeroką gamę funkcji, które powodują, że jest wszechstronnym modelem sprawdzonym podczas wielu aktywności. Posiada darmowe mapy offline, dzięki czemu ułatwia planowanie tras w każdym miejscu. Wspiera smartfona – pozwala na kontrolę połączeń, wiadomości i powiadomień. Również pozwala na sterowanie muzyką. Różnorodne możliwości personalizacji ekranu i różne aplikacje ze sklepu Google Play powodują, że jego zastosowanie jest tak szerokie.

Wybrane funkcje: lokalizator GPS, mapy offline, pulsometr, miernik wysokości, krokomierz, powiadomienia o połączeniach i SMS, funkcje zegarka.

4. GARMIN VivoActive 3 Ciemnoszary 010-01769-12

 GARMIN VivoActive 3 Ciemnoszary 010-01769-12

Cena: ok. 899 zł
Znajdź najtańszą ofertę

To zaawansowany model od marki Garmin, który oferuje pełną gamę funkcji wspierających aktywność. Wprawdzie nie jest to tani pulsometr, lecz ze względu na bogactwo możliwości, jakie daje, posiada wielu fanów na całym świecie. Przez niektórych uznawany jest za najlepszy pulsometr dostępny w sprzedaży. Tutaj w kolorze ciemnoszarym.

Ten sportowy zegarek wyposażony jest w tarczę umożliwiającą pełną personalizację, dzięki czemu można dopasować go specjalnie do swoich potrzeb. Specjalne wykończenie tarczy gwarantuje pełną widoczność nawet w mocnym słońcu.

Garmin Vivoactive 3 oferuje możliwość korzystania z zawansowanych aplikacji i widżetów ze sklepu Connect IQ, które dedykowane są do kilkudziesięciu sportów. Pozwala na łatwy pomiar pulsu z nadgarstka i ma lokalizator GPS. Także wyposażono go w praktyczną funkcję Garmin Pay, która pozwala na prowadzenie transakcji płatniczych samym zegarkiem.

Wybrane funkcje: funkcja płatnicza Garmin Pay, pulsometr, termometr, miernik wysokości, lokalizator GPS, krokomierz, licznik kalorii, powiadomienia o połączeniach i SMS, funkcje zegarka.

5. Garmin Vivoactive 3 Różowo Złoty Z Białym Paskiem (0100176907)

 Garmin Vivoactive 3 Różowo Złoty Z Białym Paskiem (0100176907)

Cena: ok. 949 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Garmin Vivoactive 3 to jeden z najbardziej zaawansowanych modeli zegarków sportowych z pulsometrem na rynku. Przedstawia go praktycznie każdy ranking pulsometrów 2023 i zawsze zdobywa on wysokie pozycje. To wszechstronny zegarek sportowy, który ze względu na swój elegancki wygląd dobrze sprawdza się także na co dzień. Tutaj oferujemy model różowo-złoty z białym paskiem, który chętnie wybierany jest przez kobiety.

Jeżeli nie wiesz, jaki pulsometr wybrać, ten model może spełnić wszystkie Twoje wymagania, chociaż nie zalicza się do tanich. Garmin Vivoactive 3 to zegarek z personalizowaną tarczą oraz pełną gamą bezpłatnych aplikacji ze sklepu Connect IQ. Posiada pulsometr do nadgarstkowego pomiaru tętna oraz lokalizator GPS. Dodatkowo, pozwala na prowadzenie łatwych transakcji z użyciem funkcji Garmin Pay.

Wybrane funkcje: funkcja płatnicza Garmin Pay, pomiar tętna, termometr, pomiar wysokości, lokalizator GPS, krokomierz, monitoring kalorii, powiadomienia o połączeniach i SMS, funkcje zegarka.

6. Garmin Forerunner 735XT Czarno Szary (010-01614-06)

 Garmin Forerunner 735XT Czarno Szary (010-01614-06)

Cena: ok. 878 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Multisportowy zegarek Garmin Forerunner 735XT wyposażony w funkcję pulsometru to propozycja przeznaczona dla amatorów różnych aktywności fizycznych. Ten model z dużym ekranem oraz pełną gamą funkcji na pewno nie zawiedzie żadnego amatora profesjonalnych zegarków sportowych. Gdy nie wiesz, jaki pulsometr będzie dla Ciebie najlepszy, warto wziąć go pod uwagę. Tutaj oferowany jest w kolorze czarno-szarym.

Garmin Forerunner 735XT to model prezentujący szeroką gamę funkcji, w tym między innymi posiada pulsometr umieszczony na nadgarstku do gromadzenia danych o tętnie, także we współpracy z aplikacją Strava Live Suffer Score. Pozwala też określać pułap tlenowy i próg mleczanowy. Lokalizator GPS umożliwia zapisywanie informacji o trasach, także przy użyciu oprogramowania Garmin Connect. Pełna personalizacja tarcz zegarka daje niemalże nieograniczone możliwości w jego dopasowaniu do swoich potrzeb.

Wybrane funkcje: pomiar tętna na nadgarstku, lokalizator GPS, powiadomienia z telefonu o połączeniach i SMS, funkcje zegarka.

7. Garmin Forerunner 35 Czarny (010-01689-10)

 Garmin Forerunner 35 Czarny (010-01689-10)

Cena: ok. 449 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ten tani pulsometr to propozycja przeznaczona dla osób poszukujących prostego i czytelnego modelu, który sprawdzi się podczas wielu aktywności, w tym między innymi w trakcie biegania czy jazdy na rowerze. Został wyposażony w duży, czytelny wyświetlacz, a także pełną paletę funkcji, aby dopasować go specjalnie do swoich potrzeb.

Garmin Forerunner 35 to dobry pulsometr posiadający opcję pomiaru tętna na nadgarstku z funkcją Garmin Elevate, dzięki czemu jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy tylko założyć go na rękę, aby od razu rozpoczął prowadzenie pomiarów, dlatego nie trzeba zakładać wtedy dodatkowych pasków na tors.

Sprawdza się podczas treningów, ale również pomiędzy nimi, na przykład jako krokomierz czy też urządzenie dokonujące pomiaru spalonych kalorii. Spełnia także rolę smartwatcha dzięki połączeniu go ze smartfonem – można odczytać na nim przychodzące powiadomienia.

Wybrane funkcje: pulsometr na nadgarstku, lokalizator GPS, powiadomienia z telefonu o połączeniach i SMS, funkcje zegarka.

8. Garmin Vivoactive 3 Srebrny Z Białym Silikonowym Paskiem (010-01769-22)

 Garmin Vivoactive 3 Srebrny Z Białym Silikonowym Paskiem (010-01769-22)

Cena: ok. 814 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Garmin Vivoactive 3 często uznawane są za najlepsze pulsometry dla najbardziej wymagających użytkowników. Posiadają postać prostych zegarków sportowych, ale oferują szeroką gamę funkcji, które można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb w trakcie uprawiania sportów i nie tylko. Tutaj oferujemy model srebrny z białym paskiem silikonowym, który jest popularny szczególnie wśród kobiet.

Chociaż nie są to tanie pulsometry, to jednak model Garmin Vivoactive 3 według wielu użytkowników jest wart swojej ceny. To zegarek z personalizowaną tarczą oferujący dostęp do wielu bezpłatnych aplikacji ze sklepu Connect IQ. Wyposażony jest w praktyczny pulsometr do nadgarstkowego pomiaru tętna, a także posiada lokalizator GPS. Z tym wszechstronnym modelem można także korzystać z wygodnej funkcji płatności zbliżeniowych Garmin Pay.

Wybrane funkcje: funkcja płatnicza Garmin Pay, pulsometr, termometr, pomiar wysokości, lokalizator GPS, krokomierz, pomiar spalonych kalorii, powiadomienia o przychodzących połączeniach i SMS, funkcje zegarka.

9. Garmin Forerunner 945 Czarny 010 02063 01

 Garmin Forerunner 945 Czarny 010 02063 01

Cena: ok. 2589 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Garmin Forerunner 945 Czarny 010 02063 01 to zaawansowany zegarek sportowy dedykowany przede wszystkim dla amatorów biegania oraz triathlonu z opcją odtwarzania muzyki. To stylowy model z elektroniczną tarczą, która pozwala na indywidualne dopasowanie go do swoich potrzeb.

To wszechstronny model oferujący pełną gamę funkcji sportowych, także na bazie pulsometru nadgarstkowego, który nie wymaga zakładania paska na tors.

Pozwala na prowadzenie pomiarów pułapu tlenowego i stanu wytrenowania, aklimatyzacji wysokościowej, kontroluje temperaturę otoczenia. Posiada lokalizator GPS i współpracuje także z mapami, pomagając w wyborze najlepszej trasy. W tym modelu zastosowano również funkcję Garmin Pay przeznaczoną do obsługi płatności zbliżeniowych.

Wybrane funkcje: funkcja płatnicza Garmin Pay, pulsometr, termometr, miernik wysokości, lokalizator GPS, kompas, krokomierz, licznik kalorii, monitoring snu, funkcja wirtualnego przeciwnika, powiadomienia o przychodzących połączeniach i SMS, funkcje zegarka.

10. Suunto 9 G1 Black (SS050142000)

 Suunto 9 G1 Black (SS050142000)

Cena: ok. 1399 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Suunto 9 G1 Black to nowoczesny zegarek sportowy, który często określany jest jako najlepszy pulsometr ze względu na jego zaawansowane funkcje oraz wyjątkowe możliwości. Gdy nie wiesz, jaki pulsometr kupić, w takim przypadku ten model będzie mógł sprawdzić się w trakcie różnych aktywności fizycznych. Dzięki nim można na bieżąco monitorować swoje wyniki sportowe i dążyć do pobijania kolejnych rekordów!

To zegarek sportowy wykonany z najwyższej jakości materiałów, który wyposażony jest w ekran o dużej rozdzielczości z opcją pracy nawet do 14 dni za pomocą inteligentnego zarządzania energią. Oferuje mnóstwo trybów sportowych – posiada ponad 80 wbudowanych opcji.

Zegarek z funkcją pulsometru Suunto 9 G1 oferuje pełną paletę funkcji, w tym między innymi lokalizację GPS, nawigację, pulsometr optyczny do pomiarów na nadgarstku, dlatego nie jest konieczne zakładanie paska na tors.

Wybrane funkcje: pulsometr, termometr, wysokościomierz, kompas, lokalizator GPS, krokomierz, licznik kalorii, monitoring snu, wschód i zachód słońca, powiadomienia o połączeniach i SMS, funkcje zegarka.

Poradnik zakupowy pulsoksymetru

Jak działa pulsometr? Kiedy warto kupić pulsometr?

Nie wiesz, czy pulsometr to dobre urządzenie dla Ciebie? Nie wiesz, jaki pulsometr kupić? Nasz ranking pulsometrów 2023 to miejsce, w którym natychmiast zapoznasz się z najlepszymi modelami dostępnymi teraz na rynku!

Pulsometr to specjalne urządzenie, które pozwala na dokonanie pomiarów tętna podczas aktywności fizycznej, a także codziennych czynności. Najczęściej współpracuje z zegarkiem sportowym, który posiada opcję pomiarów na nadgarstku, ale może także mieć pasek przeznaczony do pomiarów na torsie – są on wtedy bardziej precyzyjne, chociaż taki pomiar jest mało komfortowy.

Zegarek z pulsometrem to sprzęt, który pozwala na uzyskanie informacji o pulsie na bieżąco, co ma duże znaczenie dla wielu trenujących, ponieważ na tej podstawie mogą oni monitorować swoje efekty treningowe oraz planować kolejne treningi, aby były jeszcze bardziej efektywne.

Jaki pulsometr wybrać? Czy można kupić dobry i tani pulsometr?

Przede wszystkim najlepsze pulsometry to te, które są wygodne w stosowaniu, a także oferują szeroką gamę opcji sportowych, aby kontrola aktywności fizycznej była jeszcze łatwiejsza.

Ważne są także dodatkowe funkcje, ponieważ pulsometr może również działać jako smartwatch, lokalizator GPS, monitor snu, krokomierz, licznik kalorii, dlatego warto sprawdzić wszystkie jego możliwości.

Za dobry pulsometr nie trzeba płacić fortuny. Nasz ranking pulsometrów to pełna gama modeli dostępnych w wielu cenach, dlatego możesz znaleźć wśród nich taki, który zmieści się w Twoim budżecie. Wybierz najlepszy pulsometr dla siebie i trenuj jeszcze efektywniej!

Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Sport mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *