Strona główna » Hobby » Sport » Ranking rolek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Sport » Ranking rolek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking rolek – jakie rolki wybrać w 2023 roku?

Udostępniony na wielu stronach, traktujących o skatingu, ranking 10 najlepszych rolek w 2023 roku, przedstawia najlepsze i najbezpieczniejsze modele, służące do jazdy wyczynowej i rekreacyjnej. Zdaniem ekspertów od sprzętu sportowego, dobre rolki to sprzęt markowy, wytrzymały i funkcjonalny. Warto inwestować jedynie w taki produkt, który ma atestowane kółka o odpowiedniej średnicy, nie mniejszej niż 80 mm.  Najlepsze rolki można wykorzystać do dynamicznej i bezpiecznej jazdy.

Ranking rolek – TOP 10 najlepszych rolek

Miejsce Nazwa rolek Cena Najtańsza oferta
1 Nils Czarny Niebieski Nj1828 99 zł Sprawdź teraz
2 Nils Extreme Na11002 Czarno Niebieski 129 zł Sprawdź teraz
3 Spokey Saltare Czarny 274 zł Sprawdź teraz
4 Smj Mzs101G Zielony 199 zł Sprawdź teraz
5 Spokey Torque Czarny 169 zł Sprawdź teraz
6 Sport Laubr Łyżworolki Action Soft 189 zł Sprawdź teraz
7 Spokey Khan Bl/Wh Czarny 262 zł Sprawdź teraz
8 Spokey Speed Pro Czarny Szary 228 zł Sprawdź teraz
9 Blackwheels Flex Czarny Czerwony 149 zł Sprawdź teraz
10 Coolslide Pittsburgh 99350 Black White Autumn Glory 269 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych rolek

1. Nils Czarny Niebieski Nj1828

 Nils Czarny Niebieski Nj1828

Cena: ok. 99 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wytrzymałe, dobre rolki, znanej na całym świecie firmy Nils, to produkt przeznaczony dla najmłodszych użytkowników. Wyróżnia się on atrakcyjnym wzornictwem, najwyższą jakością wykonania oraz zastosowaniem wysokogatunkowych materiałów. To najlepsze rolki, które posiadają półmiękki but, zapewniający maksymalny komfort jazdy. Odpowiednio dobrane zapięcie w postaci sznurowania, klamry i paska na rzep, gwarantują maksymalne bezpieczeństwo przy wykonywaniu różnego rodzaju manewrów. To najlepsze rolki, przeznaczone do jazdy rekreacyjnej. Mogą one służyć dziecku do szkolenia techniki jazdy, jak również nauki bezpiecznego skręcania czy wykonywania manewrów na bardzo trudnej i wymagającej nawierzchni, również tej śliskiej czy podmokłej. Rolki firmy Nils są wysokiej jakości sprzętem sportowym, który od wielu lat zdobywa nagrody w konkursach konsumenckich.

2. Nils Extreme Na11002 Czarno Niebieski

 Nils Extreme Na11002 Czarno Niebieski

Cena: ok. 129 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wysokiej jakości, dobre rolki to produkt z prostym systemem regulacji. Dzięki niemu można łatwo dopasować rozmiar rolek do wielkości stopy użytkownika. To produkt wyposażony w specjalnie zaprojektowane, aluminiowe płozy, łożyska klasy ABEC7 i odporne na uszkodzenia mechaniczne kółka. Odpowiednio zaprojektowane rolki firmy Nils Extreme, zapobiegają wysokim oporom toczenia i gwarantują szybszą jazdę. To wyroby z hamulcem, który ułatwia bezpieczne poruszanie się na nierównym terenie i w trakcie zjazdu z pagórków. Rolki firmy Nils są polecane dla osób w każdym wieku. To sprzęt sportowy dostosowany do wysokich wymagań osób, które planują amatorsko lub wyczynowo uprawiać skating. Produkt ten jest nie tylko bardzo estetycznie wykonany, ale również łatwy do czyszczenia i konserwacji.

3. Spokey Saltare Czarny

 Spokey Saltare Czarny

Cena: ok. 274 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Osoby, które zaczynają swoją przygodę ze skatingiem, rozważają, jakie rolki kupić. Jednym z polecanych produktów z tej kategorii są wysokiej jakości, funkcjonalnie zaprojektowane łyżworolki marki Spokey. To produkt, który nadaje się do treningów, jak również do jazdy rekreacyjnej w terenach zabudowanych, parkach miejskich i specjalnie przystosowanych do tego celu skwerach. To najlepsze rolki, które są odpowiednie, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To funkcjonalny i estetycznie wykonany sprzęt sportowy, który posiada polirutenowe kółka, skutecznie amortyzujące drgania i wstrząsy. Dzięki temu można bez obaw jeździć nawet po bardzo trudnych, nierównych nawierzchniach. Te wysokiej jakości, dobre rolki mają hamulec z tyłu płozy, który przyda się, szczególnie gdy osoba nie ma jeszcze zbyt dużego doświadczenia w samodzielnym poruszaniu się lub też w czasie bardzo szybkiej jazdy. To sprzęt sportowy z półtwardym butem zewnętrznym oraz mocowaniem w postaci klamry dwusekcyjnej, rzepów i sznurówek.

4. Smj Mzs101G Zielony

 Smj Mzs101G Zielony

Cena: ok. 199 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W ofercie sprzedażowej firmy SMJ pojawiły się dobre rolki, które nadają się do jazdy wyczynowej i spełnią oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. To sprzęt sportowy, który posłuży Ci przez wiele lat intensywnej eksploatacji. Produkt ten wyróżnia się anatomiczną budową i ruchomym kołnierzem buta, który idealnie dopasowuje się do stopy w czasie jazdy. To najlepsze rolki dla osób posiadających bardzo wrażliwy i podatny na otarcia i skaleczenia naskórek. Ten funkcjonalny sprzęt sportowy ma wzmocnione czuby oraz otwory wentylacyjne w przedniej i tylnej części buta. To produkt z trójstopniowym systemem zapięć w postaci klamry, sznurówek i rzepa, chroniących przed kontuzjami kostek czy ścięgna Achillesa. To dobre rolki z płozami, wykonanymi z wysokogatunkowego aluminium oraz kółkami kauczukowymi o średnicy 80 mm i twardości 82A.

5. Spokey Torque Czarny

 Spokey Torque Czarny

Cena: ok. 169 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Przeznaczone do jazdy wyczynowej dobre rolki firmy Spokey, to sprzęt sportowy dla osób amatorsko lub wyczynowo trenujących skating. To produkt, który został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwiać szybką jazdę po różnego typu nawierzchni. To najlepsze rolki dla użytkowników w każdym wieku. Świetnie nadają się, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Ten dobry sprzęt sportowy został zaprojektowany w nowoczesnej technologii, wzorowanej na łyżwach do hokeja. To produkty z regulacją rozmiaru, wykonane z najwyższej jakości materiałów. W rolkach marki Spokey można optymalnie dopasować but do szerokości stopy. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które mają problem ze zbyt luźnymi łyżworolkami. Ten markowy i praktyczny w użytkowaniu sprzęt sportowy posiada kółka, wykonane z wytrzymałego PU o twardości 82A, łożyska ABEC-7 Carbon.

6. Sport Laubr Łyżworolki Action Soft

 Sport Laubr Łyżworolki Action Soft

Cena: ok. 189 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Stworzony przez osoby wyczynowo uprawiające skating, ranking rolek 2023, przedstawia szczegółowy opis najlepszych i cieszących się największą popularnością modeli, jakie pojawiły się w sprzedaży. Wśród nich na uwagę zasługują najlepsze rolki firmy Sport Laubr wersja Action Soft. To sprzęt sportowy, który nadaje się, zarówno do jazdy wyczynowej, jak i rekreacyjnej. To wysokiej jakości, estetycznie wykonane łyżworolki, które posiadają karbonowe łożyska, aluminiową płozę oraz duże kółka o średnicy 80 mm. To produkt, który ma otwory wentylacyjne, znajdujące się w przedniej części buta, ułatwiające swobodną wymianę powietrza i zapobiegające nadmiernemu przegrzaniu skóry w czasie wielogodzinnej jazdy. Potrójny system mocowania w postaci rzepu klamry i sznurowania gwarantuje pewne i szybkie założenie buta i zapobiega jego zsuwaniu się w czasie jazdy. To sprzęt sportowy z kółkami z kauczuku, które są nie tylko wytrzymałe, ale również zapewniają płynną jazdę oraz swobodne skręcanie w dowolnie wybranym kierunku.

7. Spokey Khan Bl/Wh Czarny

 Spokey Khan Bl/Wh Czarny

Cena: ok. 262 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Przeznaczone dla osób rekreacyjnie uprawiających skating, dobre rolki firmy Spokey, to produkt, który spełni oczekiwania użytkowników w każdym wieku. To bardzo nowoczesne, komfortowe i najlepsze rolki, które sprawdzą się, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Ich konstrukcja i parametry techniczne zostały opracowane w taki sposób, aby zapewniać maksymalną przyjemność z jazdy i bezpieczeństwo poruszania się, bez względu na rodzaj nawierzchni. To dobre rolki przeznaczone do jazdy rekreacyjnej. Ich konstrukcja jest wzorowana na profesjonalnych łyżwach, wykorzystywanych przez najlepszych zawodników w hokeja, grających na co dzień w lidze NLG. W tym modelu łyżworolek płoza została wykonana z wysokogatunkowego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne aluminium, co daje gwarancję trwałości oraz wpływa na niską wagę tego produktu. Model ten jest przeznaczony dla osób, które mają doświadczenie w jeździe na łyżworolkach lub też zaczynają swoją przygodę ze skatingiem. W stworzonym przez internautów zestawieniu, jakim jest ranking rolek, produkt firmy Spokey zajął bardzo wysokie miejsce. To bezpieczny i praktyczny w użytkowaniu sprzęt sportowy.

8. Spokey Speed Pro Czarny Szary

 Spokey Speed Pro Czarny Szary

Cena: ok. 228 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Stworzone przez markę Spokey najlepsze rolki, przydadzą się każdej osobie, która pragnie zacząć uprawiać skating. To sprzęt sportowy z funkcjonalną regulacją rozmiaru, która pozwala na optymalne dopasowanie buta do stopy. Rolki Spokey Speed Pro są propozycją dla osób poszukujących sprzętu sportowego, gwarantującego maksymalne bezpieczeństwo i komfort jazdy. To optymalne rozwiązanie dla wszystkich miłośników skatingu, którzy pragną posiadać nowoczesne i certyfikowane rolki, wyposażone w aluminiową płozę. To estetycznie wykonany sprzęt sportowy, który posiada kółka o twardości 82 A. Materiałem, który posłużył do ich wykonania, jest wytrzymałe PU. Z kolei łożyska typu Carbon zapewniają wysoką precyzję manewrowania i odpowiednią szybkość jazdy, niezależnie od rodzaju podłoża. Te dobre rolki mają potrójny system zapinania, który zapewnia idealne dopasowanie do stopy.

9. Blackwheels Flex Czarny Czerwony

 Blackwheels Flex Czarny Czerwony

Cena: ok. 149 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Na wielu forach tematycznych pojawia się pytanie, jakie rolki wybrać, aby były one bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Sprzętem sportowym, który jest polecany przez profesjonalnych zawodników, uprawiających skating, są rolki firmy Blackwells. To doskonałe wyroby z regulowanym rozmiarem. Te dobre rolki posiadają świetne parametry jezdne. Sprzęt ten zapewnia efektywną transmisję energii z płozy na kółka, co przekłada się na wydajną, bezpieczną i sprawiającą przyjemność jazdę. To produkt z odpornymi na uszkodzenia mechaniczne kółkami, osadzonymi na aluminiowej płozie, wyposażonej w wysokiej jakości łożyska ABEC-7 Carbon Steel. To dobre rolki, które wyróżniają się nowoczesną konstrukcją, zastosowaniem atestowanych i certyfikowanych materiałów oraz z perfekcyjnie wykonanymi detalami. Ten markowy sprzęt sportowy sprawdzi się u wszystkich osób, które zastanawiają się, jakie rolki wybrać do jazdy rekreacyjnej, szczególnie w mieście.

10. Coolslide Pittsburgh 99350 Black White Autumn Glory

 Coolslide Pittsburgh 99350 Black White Autumn Glory

Cena: ok. 269 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Opublikowany na forach, traktujących o skatingu ranking rolek 2023, zawiera rzetelny opis produktu firmy Coolslide. To dobre rolki, które są stworzone dla bardzo wymagających klientów. Wyróżniają się one lekką, aluminiową płozą, kółkami kauczukowymi oraz łożyskiem typu ABEC-7. To sprzęt sportowy z regulacją rozmiaru, który gwarantuje bezpieczną, komfortową i dynamiczną jazdę, bez względu na rodzaj nawierzchni. To produkt, który może być używany przez osoby, posiadające rozmiar stopy od 37 do 40. Ten sprzęt sportowy ma siateczkowe wstawki wentylacyjne i średnicę kółek 110 mm. Na uwagę zasługuje miękka, welurowa wkładka, która zapobiega otarciom naskórka oraz powstawaniu bolesnych pęcherzy, szczególnie przy dynamicznej i wielogodzinnej jeździe. Funkcjonalne zabezpieczenie w postaci sznurowań, mocnego rzepa i klamry, wyklucza przypadkowe zsunięcie się buta w czasie wykonywania wielu skomplikowanych manewrów czy dynamicznego zawracania i skręcania. Użyta do produkcji tych rolek guma termoplastyczna, sprawia, że jest to sprzęt sportowy, odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Poradnik zakupowy rolek

Jak wybrać najlepsze rolki?

Według osób, które stworzyły ranking rolek 2023, najlepsze produkty, zaliczane do tej kategorii, to sprzęt wyposażony w miękką, welurową wkładkę, chroniącą stopy przed otarciem i skaleczeniem. Dobre rolki mają potrójny system zabezpieczeń, który chroni stopy, ścięgna i stawy skokowe przed ryzykiem bardzo poważnej kontuzji. Warto dodać, że system zabezpieczeń poprawia także komfort i bezpieczeństwo jazdy, szczególnie tej dynamicznej i z dużą prędkością. Mocne wiązania i rzepy, zapobiegają przypadkowemu zsuwaniu się buta ze stopy i całkowicie eliminują ryzyko bardzo poważnego wypadku, który może zakończyć się nawet bardzo rozległymi obrażeniami ciała.

Najlepsze rolki- polecani producenci

Na rynku pojawiło się wielu producentów, oferujących dobre rolki. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje, znana użytkownikom sprzętu sportowego, brytyjska firma Nils. To ceniony producent, który od wielu lat projektuje i tworzy nowoczesne, wytrzymałe i bardzo lekkie łyżworolki, przeznaczone, zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak i wyczynowej. W sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej pojawiły się także rolki znanej firmy Spokey. To producent, który przez wiele lat funkcjonowania na rynku, znacznie udoskonalił swoje wyroby i sprawił, że wszystkie oferowane przez niego łyżworolki są estetycznie wykonane, posiadają aluminiowe płozy oraz kółka o odpowiedniej średnicy, nie mniejszej niż 80 mm. Z kolei ceniona marka Blackwheels wyróżnia się wykorzystaniem do produkcji, polecanych przez siebie rolek stworzonych w innowacyjnej technologii, ułatwiającej wykonywanie manewrów i akrobatycznych ewolucji.

Estetycznie wyprodukowane, trwałe i bezpieczne w użyciu rolki, to sprzęt sportowy najwyższej klasy. Zapewnia on wyjątkowy komfort i dynamikę jazdy po każdej nawierzchni.

Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Sport mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *