Strona główna » RTV » Audio » Ranking słuchawek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » RTV » Audio » Ranking słuchawek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking słuchawek – wybierz najlepsze słuchawki w 2023 / 2024 roku

Opracowany przez nas ranking 10 najlepszych słuchawek w 2023 / 2024 roku, bardzo szczegółowo opisuje wybrane modele. To sprzęt niezawodny, bezawaryjny i wykonany w sposób perfekcyjny. Dobre słuchawki powinny służyć danej osobie przez bardzo długi czas. To urządzenia bezprzewodowe, dokanałowe, które ułatwiają swobodny odsłuch utworów muzycznych, niezależnie od ich gatunku. Tanie słuchawki znanych i cenionych marek, zapewniają aż 12 do 20 godzin, bezproblemowego odtwarzania dźwięku. Nie posiadają one plączących się kabli, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób bardzo aktywnych fizycznie.

Ranking słuchawek – TOP 10 najlepszych słuchawek

Miejsce Nazwa słuchawek Cena Najtańsza oferta
1 Philips UpBeat TAUT102BK czarny 211 zł Sprawdź teraz
2 Philips TASH402BK Czarny 249 zł Sprawdź teraz
3 Xiaomi Redmi Airdots Czarny 72 zł Sprawdź teraz
4 Sony WH1000XM3 czarny 1079 zł Sprawdź teraz
5 Bose QuietComfort 35 II czarny (7895640010) 999 zł Sprawdź teraz
6 Xiaomi AirDots S Czarne 74 zł Sprawdź teraz
7 Xiaomi Mi True Wireless Biały 236 zł Sprawdź teraz
8 Apple AirPods 2 biały (MV7N2ZM/A) 599 zł Sprawdź teraz
9 Sony WH-1000XM4 Czarny 1598 zł Sprawdź teraz
10 JBL T110BT czarny 109 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych słuchawek

1. Philips UpBeat TAUT102BK czarny

 Philips UpBeat TAUT102BK czarny

Cena: ok. 211 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W wykonanym przez nas zestawieniu, jakim jest ranking słuchawek, na uwagę zasługuje opis modelu marki Philips UpBeat TAUT102BK czarny. To wyjątkowy sprzęt, który będzie Ci służył przez długi czas. Te dobre słuchawki dokanałowe są urządzeniem bezprzewodowym. Dzięki nim możesz swobodnie słuchać muzyki, bez obawy o to, że przypadkowo zahaczysz dłonią o łączące je przewody. Przenośne etui z funkcją ładowania, gwarantuje  że bezprzewodowe, tanie słuchawki marki Philips, zapewnią Ci aż do 12 godzin bezproblemowego odtwarzania dźwięku. To produkty, zapewniające doskonałe brzmienie. Wyposażono je w przetworniki o średnicy 6 mm, a także komunikację Bluetooth. Słuchawki bezprzewodowe marki Philips, mają szczelnie zamkniętą konstrukcję, która jest odporna na wilgoć, przypadkowe zalanie płynami, a także niekorzystne działanie wielu czynników zewnętrznych.

2. Philips TASH402BK Czarny

 Philips TASH402BK Czarny

Cena: ok. 249 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Swobodne słuchanie muzyki, bez zagłuszających  szumów z zewnątrz i zniekształconego dźwięku, zagwarantują jedynie najlepsze słuchawki. Taki sprzęt znajdziesz w zróżnicowanym asortymencie marki Philips. Firma zaprojektowała słuchawki nauszne bezprzewodowe model Philips TASH402BK Czarny. To produkt w wersji dla kobiet i mężczyzn, ponieważ istnieje możliwość regulacji jego obwodu, dzięki czemu doskonale można go dopasować do kształtu i wielkości głowy. Te dobre słuchawki w wersji nausznej, zapewniają aż 20 godzin swobodnego, bezproblemowego odtwarzania. Dzięki temu możesz cieszyć się odsłuchem muzyki w podróży. Produkt marki Philips ma 40 mm neodymowe przetworniki akustyczne. Gwarantują one idealne dostrojenie, czystość basów i brak drgań, pojawiających się w trakcie słuchania wybranych gatunków muzycznych. Idealnie szczelna, zamknięta konstrukcja, gwarantuje nie tylko odporność na zalanie czy uszkodzenia mechaniczne, ale również doskonałą pasywną izolację od wibracji i szumów. To najlepsze słuchawki w swojej kategorii cenowej.

3. Xiaomi Redmi Airdots Czarny

 Xiaomi Redmi Airdots Czarny

Cena: ok. 72 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesne i tanie słuchawki firmy Xiaomi, Redmi Airdots Czarny, są produktem cieszącym się ogromnym zainteresowaniem wielu osób. To wyrób bezprzewodowy. Te modne i wytrzymałe słuchawki dokanałowe, zostały zaprojektowane w rewolucyjnej technologii Mi True Wireless Earbud Basic Black. To designerski projekt wyżej wymienionej marki, stworzony we współpracy z wybitnymi inżynierami akustycznymi. Najlepsze słuchawki Xiaomi są doskonałe nie tylko pod względem jakości wykonania, ale także idealnego, niczym niezakłóconego brzmienia. To produkty bezprzewodowe, które nie posiadają plączącego się kabla, będącego dużym utrudnieniem dla osób, nałogowo słuchających muzyki, również w trakcie jazdy metrem i innymi środkami komunikacji miejskiej. Dobre słuchawki marki Xiaomi są bezproblemowe w użytkowaniu i zapewniają pełną swobodę ruchów. Można z nich korzystać również w czasie treningów sportowych, a także przy wykonywaniu codziennych, domowych czynności. W zestawie, który trafia do klienta, znajduje się kompaktowe etui. Jest ono jednocześnie stacją ładującą.

4. Sony WH1000XM3 czarny

 Sony WH1000XM3 czarny

Cena: ok. 1079 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Poszukując wytrzymałych i estetycznie wykonanych wyrobów, zaliczanych do kategorii sprzętu multimedialnego, warto zainteresować się takim sprzętem jak dobre słuchawki firmy Sony WH1000XM3 czarny. To produkty nauszne, bezprzewodowe, dostępne w kolorze czarnym i jasnoszarym. Dzięki opatentowanej funkcji osłabiania zewnętrznego hałasu, takiego jak gwar miasta, czy rozmowy osób, znajdujących się w pobliżu, możesz cieszyć się z komfortowego odsłuchu utworów muzycznych na tym wyjątkowym sprzęcie. To dobre słuchawki, w których zastosowano najbardziej nowoczesne technologie i inteligentny procesor QM1HD. Mają one dodatkowo, dobrze przylegające nauszniki, które nie spadają z nich, nawet pod wpływem bardzo intensywnych ruchów głowy. Innowacyjny procesor znacznie zwiększa efektywność funkcji, w tym eliminuje szumy i zakłócenia, powstałe w trakcie słuchania wybranych utworów muzycznych. Najlepsze słuchawki marki Sony mają także wbudowaną redukcję hałasów w czasie lotu.

5. Bose QuietComfort 35 II czarny (7895640010)

 Bose QuietComfort 35 II czarny (7895640010)

Cena: ok. 999 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesne, dobre słuchawki bezprzewodowe, nauszne, marki Bose model QuietComfort 35 II czarny (7895640010), to produkt najwyższej klasy ze wbudowaną redukcją hałasu oraz najlepszymi technologiami, użytymi w jego produkcji. Te tanie słuchawki bezprzewodowe, zapewniają swobodny odsłuch dowolnie wybranych utworów muzycznych. Umożliwiają one cieszenie się z głębokich, czystych i pozbawionych zakłóceń dźwięków. W tym modelu słuchawek bezprzewodowych wykorzystano najwyższej klasy technologie – m.in. redukcję drgań. Dzięki przyciskowi czynności, możliwe jest dostosowanie poziomu głośności za pomocą trzech ustawień. Wielofunkcyjny przycisk zapewnia także dostęp do wirtualnego asystenta, umieszczonego w oprogramowaniu smartfonu. To najlepsze słuchawki bezprzewodowe z akumulatorem, który po pełnym naładowaniu, wystarcza na 20 godzin nieprzerwanego słuchania utworów muzycznych.

6. Xiaomi AirDots S Czarne

 Xiaomi AirDots S Czarne

Cena: ok. 74 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Coraz więcej osób w różnym wieku, decyduje się na tanie słuchawki marki Xiaomi AirDots S Czarne. To wysokiej jakości sprzęt dokanałowy, bezprzewodowy. Zastosowana do jego produkcji technologia Mi True Wireless Earbuds S Black, gwarantuje doskonałe brzmienie wszystkich utworów muzycznych, niezależnie od jakości ich nagrania, czy gatunku. To dobre słuchawki bezprzewodowe, które nie mają plączącego się kabla. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać pełną swobodę ruchów, co jest szczególnie istotne dla osób aktywnych fizycznie i ceniących sobie sprzęt bezproblemowy w użytkowaniu. Osoba, która nabywa te ,enajlepsze słuchawki Xiaomi otrzymuje kompaktowe etui, będące jednocześnie stacją ładującą. Ten sprzęt został wykonany z opatentowanego, bezpiecznego w użytkowaniu i bardzo trwałego tworzywa sztucznego. Etui posiada funkcjonalny magnes, który utrzymuje słuchawki we właściwym miejscu w obudowie.

7. Xiaomi Mi True Wireless Biały

 Xiaomi Mi True Wireless Biały

Cena: ok. 236 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli zastanawiasz się, jakie słuchawki wybrać, aby zapewniały idealny odsłuch utworów muzycznych,  to warto, abyś zainteresował się produktami firmy Xiaomi. Dobre słuchawki douszne Mi True Wireless Biały w wersji bezprzewodowej, są jednymi z najbardziej zaawansowanych sprzętów, jaki pojawił się na polskim rynku. To wyroby znanej i cenionej marki, która gwarantuje, że są one wykonane perfekcyjnie. Te tanie słuchawki likwidują problem plączących się kabli i są bardzo wygodne w codziennym użyciu. Zapewniają one niezwykłą jakość dźwięku. Ich nowoczesna funkcja aktywnej redukcji szumów, gwarantuje najlepsze wrażenia z odsłuchu, niezależnie od gatunku danego utworu muzycznego. To estetycznie wykonane i dyskretne, tanie słuchawki, których możesz używać nawet w miejscu pracy, bez obawy o to, że sprzęt ten ulegnie uszkodzeniu. Produkty firmy Xiaomi mogą być zabierane w podróż, ponieważ  ich etui jest bardzo odporne na zalanie, wilgoć, a także promieniowanie UV.

8. Apple AirPods 2 biały (MV7N2ZM/A)

 Apple AirPods 2 biały (MV7N2ZM/A)

Cena: ok. 599 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Marka Apple zaprojektowała najlepsze słuchawki w swojej kategorii cenowej. To model AirPods 2 biały (MV7N2ZM/A), bezprzewodowy, douszny, który gwarantuje, że każdy odsłuchiwany na nim utwór muzyczny, będzie niesamowitym przeżyciem dla odbiorcy. Wyroby firmy Apple zostały zaprojektowane na podstawie najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu bezbłędnie odbierają one sygnał z iPhone’a lub Apple Watcha, przekazując go do słuchawek. Dźwięki są pozbawione szumów, drgań, wibracji, a także wszelkiego typu zniekształceń. Wysokiej klasy, dobre słuchawki bezprzewodowe, firmy Apple, są stworzone do odsłuchu podcastów, filmów nagranych w bardzo słabej jakości, a także audycji radiowych, w których pojawiają się niespodziewane zakłócenia. To urządzenia bardzo łatwe do ładowania, dostępne z bezprzewodowym etui, zapewniającym szybkie uzupełnienie poziomu mocy akumulatora. Tanie słuchawki Apple są wyposażone w wiele funkcjonalnych i praktycznych rozwiązań.

9. Sony WH-1000XM4 Czarny

 Sony WH-1000XM4 Czarny

Cena: ok. 1598 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dostępne w sprzedaży dobre słuchawki firmy Sony WH-1000XM4 Czarny, są produktami najwyższej klasy. To sprzęt wokółuszny, bezprzewodowy z najlepszym systemem redukcji hałasu. Produkty firmy Sony mają funkcję Bluetooth, a także automatycznego wstrzymywania muzyki, gdy rozpoczynasz rozmowę telefoniczną. Mają także wbudowany, inteligentny reduktor hałasu, który skutecznie oddziela dźwięki, płynące w zausznikach od ulicznego gwaru i rozmów osób, znajdujących się w Twoim otoczeniu. To tanie słuchawki, które mogą współpracować z dwoma urządzeniami mobilnymi jednocześnie, bez zakłóceń w swobodnym odbiorze muzyki. To produkty stworzone dla bardzo wymagających klientów. Inteligentna technologia, automatycznie optymalizuje sposób reprodukcji. Tanie słuchawki marki Sony z technologią LTE, pozwalają na przesyłanie trzykrotnie większej ilości danych przy maksymalnej szybkości transmisji, która wynosi 990 KB na sekundę.

10. JBL T110BT czarny

 JBL T110BT czarny

Cena: ok. 109 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zaawansowane technologicznie i dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie tanie słuchawki marki JBL, to sprzęt o bardzo prostej konstrukcji. Zostały one zaprojektowane dla osób, które poszukują sprzętu wydajnego, bezawaryjnego i dostosowanego do intensywnej, codziennej eksploatacji. Dobre słuchawki marki JBL świetnie łączą się ze smartfonem i innymi urządzeniami mobilnymi za pomocą technologii Bluetooth w wersji 4.0, co znacznie obniża zużycie energii. Pojemna bateria o mocy 120 mAh wystarcza na 6 godzin słuchania. Ładowanie akumulatora w tych słuchawkach trwa mniej niż 120 minut. Dzięki temu można w krótkim czasie ponownie cieszyć się ulubioną muzyką. To najlepsze słuchawki, między innymi stworzone dla osób, uprawiających jogging, a także inne dyscypliny sportu. Świetnie sprawdzą się one u osób, trenujących sporty siłowe i potrzebujących niezawodnych słuchawek, idealnie dopasowanych do kształtu małżowiny usznej. Wbudowane w te urządzenia funkcje dynamicznego brzmienia i wyciszenia basów, decydują o wysokiej jakości odsłuchu.

Poradnik zakupowy słuchawek

Jakie są rodzaje słuchawek? Jakie są najlepsze słuchawki?

W ogólnodostępnej sprzedaży dostępne są różne rodzaje słuchawek. Wybór konkretnego modelu zależy od indywidualnych preferencji danej osoby. Wiele osób jest zainteresowanych sprzętem takim jak najlepsze słuchawki, zaprojektowane dla uprawiających sport. Są to modele o bardzo prostej konstrukcji, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Tanie słuchawki w wersji bezprzewodowej typu dokanałowego mogą być używane także w środkach komunikacji miejskiej. To sprzęt bardzo dyskretny, który jest praktycznie niewidoczny. Idealnie dopasowuje się on do kształtu małżowiny usznej i nie wypada z niej, nawet w trakcie dynamicznego wykonywania różnych ruchów, czy nagłego schylania się. Na półkach sklepowych znaleźć można także dobre słuchawki nauszne i okołouszne.

Jak kupić dobre słuchawki? Na co zwrócić uwagę?

Głównym zadaniem, jakie muszą spełniać najlepsze słuchawki, jest niezakłócone niczym brzmienie i odsłuch muzyki płynącej z jej źródła. Aby sprostać temu wyzwaniu najlepsi producenci, zajmujący się wytwarzaniem tego typu sprzętu, zastosowali do jego produkcji innowacyjne technologie, między innymi reduktory drgań, wibracji i zakłóceń. Tanie i dobre słuchawki bezprzewodowe mogą także mieć wbudowany, bardzo szybki i kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, Bluetooth, który bez problemu odbiera sygnał z telefonu, tabletu, a nawet laptopa. Dobre słuchawki nauszne w wersji bezprzewodowej, ułatwiają swobodne słuchanie muzyki w trakcie odbywania lotów samolotami, ponieważ zaawansowany reduktor szumów, w 100% eliminuje hałas.

Dobre słuchawki bezprzewodowe, to wyroby najwyższej jakości. Sprzęt ten idealnie spełnia swoje zadanie. Mogą używać go osoby aktywne fizycznie i podróżujące różnymi środkami lokomocji.

Autor rankingu:
Jakub Szymura
Autor rankingu:
Jakub Szymura Kategoria: Audio kuba.sz@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *