Strona główna » Dom i ogród » Dla dziecka » Ranking butelek dla niemowląt » Ranking szklanych butelek dla niemowląt
Strona główna » Dom i ogród » Dla dziecka » Ranking butelek dla niemowląt » Ranking szklanych butelek dla niemowląt

Ranking szklanych butelek dla niemowląt – najlepsze szklane butelki dla niemowląt 2021 roku

Niemowlę wymaga całodobowej opieki związanej zarówno z prawidłową pielęgnacją, jak i częstym i regularnym spożywaniem posiłków. Karmiące mamy muszą więc często wstawać nocą i podawać pokarm, którego maluch potrzebuje. Jakie butelki do karmienia są najlepsze a jednocześnie najwygodniejsze w użyciu na co dzień? Nasz ranking to zestawienie, w którym znajdziesz szklane butelki dla niemowląt. Dobre i tanie produkty będą pomocne w wielu domach, a przy tym bezpiecznie przechowają przygotowany dla niemowląt pokarm.

Ranking szklanych butelek dla niemowląt – TOP 10 najlepszych szklanych butelek dla niemowląt

Miejsce Nazwa szklanej butelki dla niemowląt Cena Najtańsza oferta
1 Avent Szklana Butelka dla Niemowląt Natural 240ml SCF673/17 49 zł Sprawdź teraz
2 Natursutten Butelka Szklana Dla Niemowląt 2Szt 110Ml 85 zł Sprawdź teraz
3 Chicco Butelka Dla Niemowląt Szklana Touch Lateks 240Ml 55 zł Sprawdź teraz
4 Tommee Tippee Butelka Dla Niemowląt C2N 250 Ml Szklana Z Nadrukiem Blue Panda 0M+ 77 zł Sprawdź teraz
5 Natursutten Szklana butelka do karmienia (2×240 ml) 103 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych szklanych butelek dla niemowląt

1. Avent Szklana Butelka dla Niemowląt Natural 240ml SCF673/17

 Avent Szklana Butelka dla Niemowląt Natural 240ml SCF673/17

Cena: ok. 49 zł
Znajdź najtańszą ofertę

2. Natursutten Butelka Szklana Dla Niemowląt 2Szt 110Ml

 Natursutten Butelka Szklana Dla Niemowląt 2Szt 110Ml

Cena: ok. 85 zł
Znajdź najtańszą ofertę

3. Chicco Butelka Dla Niemowląt Szklana Touch Lateks 240Ml

 Chicco Butelka Dla Niemowląt Szklana Touch Lateks 240Ml

Cena: ok. 55 zł
Znajdź najtańszą ofertę

4. Tommee Tippee Butelka Dla Niemowląt C2N 250 Ml Szklana Z Nadrukiem Blue Panda 0M+

 Tommee Tippee Butelka Dla Niemowląt C2N 250 Ml Szklana Z Nadrukiem Blue Panda 0M+

Cena: ok. 77 zł
Znajdź najtańszą ofertę

5. Natursutten Szklana butelka do karmienia (2×240 ml)

 Natursutten Szklana butelka do karmienia (2x240 ml)

Cena: ok. 103 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Poradnik zakupowy szklanej butelki dla niemowlaka

Czemu warto kupić szklaną butelkę dla niemowląt?

Noworodki i najmłodsze dzieci wymagają częstego karmienia. Jeśli stosujemy do tego szklane butelki dla niemowląt to wybierajmy te wykonane z najwyżej jakości materiałów. Czyste ekologicznie surowce i certyfikaty jakości potwierdzające bezpieczeństwo wyrobów potwierdzą, że kupujemy dla swojego dziecka to, co najlepsze. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego szkła możemy zachować też odpowiednią higienę naczyń.  Szklane butelki dla niemowląt nie przyjmują obcych zapachów.

Brak jakichkolwiek chemicznych dodatków w szkle, zapobiega uczuleniom i negatywnym reakcjom na alergizujące produkty występujące często w tworzywach sztucznych. Odpowiednie szkło jest także odporne na zarysowania i uszkodzenia oraz na zmiany temperatur. Łatwe do wyczyszczenia i sterylizacji zapewnia higieniczne użytkowanie butelki do karmienia.

W ostatnich latach szczególną uwagę przykłada się do materiałów używanych do wyrobu butelek dla najmłodszych dzieci. Najlepsze butelki z tworzywa sztucznego powinny być przede wszystkim pozbawione BPA. To związek chemiczny o nazwie Bisfenol A, którego używa się w połączeniu z innymi surowcami do produkcji plastiku. Jego udowodnione szkodliwe działanie poprzez stopniowe  uwalnianie i przenikanie do pokarmu sprawiło, że butelki szklane do karmienia stały się znów bardzie popularne i po wielu latach powróciły do codziennego użytku.

Jak czyścić szklaną butelkę dla niemowląt?

Każdą butelkę do karmienia najlepiej wymyć od razu po posiłku, aby mleko nie zaschło na jej ściance. Należy używać wyłącznie łagodnych środków do mycia, najlepiej ekologicznych. Delikatnie działające płyny do naczyń muszą być starannie wypłukane. Alternatywnym sposobem wykorzystującym naturalne produkty jest użycie słabego roztworu sody (około 3%), który skutecznie odkaża i pochłania zapachy. Podczas mycia będzie pomocna specjalna szczoteczka. Szklane butelki dla niemowląt można również myć w domowej zmywarce.

Po umyciu butelki lepiej pozostawić ją do wyschnięcia, aby podczas wycierania nie pozostawić drobnych nitek z włókien lub ręczników papierowych. Mokrą butelkę można również włożyć do sterylizatora, co pozbawi naczynie jakichkolwiek bakterii.

Najlepsze szklane butelki dla niemowląt – polecani producenci

Producenci artykułów dla dzieci proponują bogatą ofertę różnorodnych kształtów i wielkości butelek do karmienia. Wybierając pierwszą butelkę, zwracamy przede wszystkim uwagę na jej wielkość. Częste karmienie niemowląt, małymi porcjami pokarmu nie wymaga dużej pojemności. Najlepsze butelki są odpowiednio wyprofilowane, aby w ergonomiczny sposób dopasować się do dłoni osoby dorosłej trzymającej naczynie.

Wśród znanych marek wyróżnia się marka AVENT proponująca doskonałej jakości butelki i dopasowane do nich smoczki. W szerokim asortymencie produktów znajdziemy butelki do karmienia noworodków i niemowląt do szóstego miesiąca życia, jak i dla starszych dzieci aż do wieku 2 lat. Avent to także funkcjonalne podgrzewacze do butelek oraz sterylizatory ułatwiajace utrzymanie ich w czystości.

Aktualizacja rankingu : 01-07-2021

Opinie

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Dla dziecka ola.g@najlepszy-ranking.pl