Strona główna » Dom i ogród » Dla dziecka » Ranking szumisiów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Dla dziecka » Ranking szumisiów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking szumisiów

Szumiący miś to zabawka, która w ostatnim czasie zdobyła szerokie grono wielbicieli. Misie te, zostały stworzone po to, aby pomóc noworodkom i niemowlętom w spokojnym zasypianiu. Tak zwany szumiś jak sama nazwa wskazuje wydaje ze swojego wnętrza szumiący, kojący dźwięk, który przypomina dziecku dźwięki z brzucha matki. Maluszek mając takiego przyjaciela łatwiej się uspokoi, a rodzice nowonarodzonego szkraba na pewno docenią każdą pomoc w pierwszych miesiącach opieki nad dzieckiem.

Ranking szumisiów – TOP 7 najlepszych szumisiów w 2023 / 2024 roku

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 WHISBEAR SZUMIĄCY MIŚ ŚPIOSZEK SZUMIŚ USPOKAJAJĄCY 122 zł Sprawdź teraz
2 Szumisie Szumiący Miś Dou Dou Mechanizm Szumiący Niebieski 138 zł Sprawdź teraz
3 Szumisie Szumiący Miś Dou Dou Mechanizm Szumiący Ecri 139 zł Sprawdź teraz
4 Szumisie Szumiący Miś Dou Dou Mechanizm Czujnik Snu Róż 159 zł Sprawdź teraz
5 Szumisie Szumiący Miś z Bajkami i Kojącymi Szumami Natury Różowy 179 zł Sprawdź teraz
6 Szumisie Szumiący Miś Matt Aplikacja Czujnik Snu 257 zł Sprawdź teraz
7 Szumisie Szumiący Miś z Bajkami i Kojącymi Szumami Natury Niebieski 164 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych szumisiów

1. WHISBEAR SZUMIĄCY MIŚ ŚPIOSZEK SZUMIŚ USPOKAJAJĄCY

WHISBEAR SZUMIĄCY MIŚ ŚPIOSZEK SZUMIŚ USPOKAJAJĄCY

Cena: od. 122 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Szumiący Miś Śpioszek to zabawka od firmy Whisbear. Miś jest w jasnych, przyjemnych kolorach oraz posiada czerwoną kokardkę, którą należy odczepić przed oddaniem zabawki w rączki dziecka. Szumiący Śpioszek ma małe rozmiary, dzięki czemu idealnie nadaje się do przytulania przez malutkie dziecko. Jest to miś do usypiania i uspokajania maluszków, a czas jego szumienia to 40 minut.

 

Możesz dostosować głośność wydawanych dźwięków przy użyciu przycisku. Zabawka posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Jest to idealny miś, który sprawdzi się jako pierwszy pluszak Twojego maleństwa.

 

2. Szumisie Szumiący Miś Dou Dou Mechanizm Szumiący Niebieski

Szumisie Szumiący Miś Dou Dou Mechanizm Szumiący Niebieski

Cena: od. 138 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Szumiący Miś Dou Dou, to uroczy miś, który posiada mięciutki niebieski kocyk. Jest stworzony do pierwszego przytulania. Posiada szumiące serduszko, które uspokoi Twoje niemowlę. Przyjemny w dotyku kocyk sprawia, że dzieci chętnie się do niego przytulają. Jeden z rogów posiada specjalne zakończenie, do którego z łatwością przyczepisz gryzak lub smoczek Twojego dziecka. Zabawka spełnia normy bezpieczeństwa i posiada niezbędne atesty, możesz więc spokojnie oddać pluszaka w ręce maluszka.

 

3. Szumisie Szumiący Miś Dou Dou Mechanizm Szumiący Ecri

Szumisie Szumiący Miś Dou Dou Mechanizm Szumiący Ecri

Cena: od. 139 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Szumiący Miś Dou Dou w kolorze ecru ma możliwość wydawania aż 5 różnych rodzajów szumu: dźwięk morskiej fali, szum padającego deszczu, dwa szumy przypominające dźwięk suszarki o różnych częstotliwościach oraz szum błon płodowych. Z użyciem przycisku łatwo możesz zmieniać wydawane dźwięki. Po 60 minutach szumienia, zabawka powoli zaczyna się wyciszać, aż do całkowitego wyłączenia. Aby uruchomić misia należy wcześniej włożyć do niego trzy baterie AAA 1,5V.

 

Szumiś ma wymiary 40 cm x 40cm x 7 cm i został uszyty z bezpiecznych i miękkich materiałów. Można go również bez obaw prać w pralce. Miś do usypiania i uspokajania posiada sensoryczne łapki oraz przyjemny kocyk, dzięki czemu szybko stanie się ulubioną zabawką Twojego dziecka.

 

4. Szumisie Szumiący Miś Dou Dou Mechanizm Czujnik Snu Róż

Szumisie Szumiący Miś Dou Dou Mechanizm Czujnik Snu Róż

Cena: od. 159 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Szumiący miś z kocykiem w różowym kolorze to kolejna zabawka z serii Dou Dou. Także ten pluszak posiada aż 5 trybów szumienia i po czasie wyłącza się automatycznie. Jeżeli spodobał Ci się opisany wcześniej pluszak, ale wolisz zabawkę z różowym elementem to ten miś do usypiania i uspokajania niemowląt będzie strzałem w dziesiątkę.

 

5. Szumisie Szumiący Miś z Bajkami i Kojącymi Szumami Natury Różowy

Szumisie Szumiący Miś z Bajkami i Kojącymi Szumami Natury Różowy

Cena: od. 179 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Kolejna zabawka zamiast postaci typowego misia ma wygląd uroczej, pluszowej laleczki z różową czapeczką. Poza zwykłymi szumami posiada wgrane także 12 autorskich bajeczek szumów czytanych przez zarówno lektora jak i lektorkę. Oprócz wspomnianych bajek, zabawka wydaje 5 dźwięków pochodzących z natury. Zabawka po 30 minutach wyłącza się automatycznie, nie musisz więc ryzykować obudzenia dziecka w przypadku chęci wyciszenia pluszaka.

 

Szumiący miś w postaci lalki z wgranymi bajkami wpływa pozytywnie na redukcję stresu u maleństwa, a także pomaga w rozwoju mowy. Jest to świetna alternatywa dla klasycznej formy misia. Zabawkę można prać w pralce. Ta urocza pluszowa szumiąca lalka została ponadto wyprodukowana w Polsce. Jest bezpieczna nawet dla najmłodszych, więc Twój maluszek może cieszyć się jej towarzystwem już od pierwszych dni życia.

 

6. Szumisie Szumiący Miś Matt Aplikacja Czujnik Snu

Szumisie Szumiący Miś Matt Aplikacja Czujnik Snu

Cena: od. 257 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Miś szumiś Matt w grafitowym kolorze, to kolejny pluszak wspierający rodziców w usypianiu ich malucha. Zabawka posiada 5 trybów białego oraz różowego szumu. Przydatną funkcją jest możliwość sterowania szumisiem poprzez aplikację w telefonie. Pozwala to na regulowanie głośności bądź zmianę szumu, bez konieczności niepokojenia dziecka. Dodatkowo miś do usypiania i uspokajania Matt posiada wbudowany czujnik snu – po 60 minutach od włączenia zabawki szum automatycznie zaczyna się wyciszać, lecz w przypadku przebudzenia się dziecka, gdy zacznie się kręcić lub płakać, miś szumiś ponownie włączy wybrany ostatnio dźwięk.

 

Zabawka posiada także funkcję non-stop, która umożliwia włączenie ciągłego szumu aż na 12 godzin, aby dziecko mogło spać przy uspokajających dźwiękach nawet całą noc. Po wyjęciu z zabawki szumiącego serca, można prać pluszaka w pralce. Produkcja misia Matta odbywa się w Polsce. Jest to szumiś wykonany z bezpiecznych materiałów, z dbałością o szczegóły i posiadających wiele praktycznych i naprawdę przydatnych funkcji, które wpłyną na komfort snu Twojego malucha.

 

7. Szumisie Szumiący Miś z Bajkami i Kojącymi Szumami Natury Niebieski

Szumisie Szumiący Miś z Bajkami i Kojącymi Szumami Natury Niebieski

Cena: od. 164 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Ostatni miś to kolejny pluszak z nagranymi bajkami i dźwiękami natury w postaci lalki, tym razem w niebieskim ubranku. Może opowiadać bajki do snu Twojemu dziecku męskim bądź żeńskim głosem, a także posiada możliwość ustawienia 5 różnych naturalnych szumów. Zabawka wyłącza się automatycznie po upływie 30 minut. Ten miś szumiś zbiera pozytywne opinie na forum, wystawione przez zadowolonych rodziców. Może to być idealna pierwsza przytulanka Twojego dziecka.

 

Poradnik zakupowy szumisiów

Czy warto kupić szumisia?

Misie szumisie z roku na rok zdobywają coraz większą popularność i to nie bez powodu. Sprawdzają się jako sposób na szybkie uspokojenie dziecka, co potwierdzają liczne pozytywne opinie wystawiane przez zadowolonych rodziców. Mimo, że podobny efekt można uzyskać wykorzystując sprzęty w domu (np. włączając suszarkę) to urocza zabawka, do której Twoje dziecko może także się przytulić wydaje się dużo lepszym i praktyczniejszym pomysłem. Ponadto wiele szumiących zabawek posiada szereg funkcji, które umożliwiają regulację szumu, dzięki czemu łatwo dostosować dźwięki do danej sytuacji. Jest to również świetny pomysł na prezent dla malucha, który pośrednio będzie także prezentem dla rodziców. Miś do usypiania i uspokajania to wyjątkowa zabawka, którą warto kupić dla dziecka.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Dla dziecka ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *