Strona główna » Motoryzacja » Akcesoria samochodowe » Ranking uchwytów na telefon do samochodu
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Motoryzacja » Akcesoria samochodowe » Ranking uchwytów na telefon do samochodu
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking najlepszych uchwytów na telefon do samochodu w 2023 / 2024 roku

Czy w trakcie podróży samochodem denerwował cię kiedyś fakt, że twój telefon nie stoi stabilnie w pozostawionym miejscu? Mamy na to radę! W naszym rankingu najlepszych uchwytów na telefon zapoznasz się z kilkoma propozycjami, które na dobre pomogą rozwiązać twój problem.

 

Uchwyty na telefon są świetną inwestycją w sytuacji, gdy dużo podróżujesz i potrzebujesz stabilnego GPS`u, ale również podczas codziennej jazdy po mieście. Warto zapoznać się z naszym zestawieniem najlepszych uchwytów na telefon do samochodu, z pewnością nie pożałujesz.

Ranking najlepszych uchwytów na telefon

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Dunlop Uchwyt Na Telefon Do Samochodu 3W1 29 zł Sprawdź teraz
2 Blashorn Uchwyt Na Telefon do Samochodu Samochodowy Na Kratkę wentylacyjną zaciskowy 59 zł Sprawdź teraz
3 Dunlop Uchwyt Magnetyczny Na Telefon Do Samochodu 15 zł Sprawdź teraz
4 Dunlop Uchwyt Grawitacyjny Na Telefon Do Samochodu 31 zł Sprawdź teraz
5 Dunlop Uchwyt Obracany Do Samochodu Na Telefon Tablet 29 zł Sprawdź teraz
6 Magnetyczny uchwyt do samochodu na telefon 46 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych uchwytów na telefon do samochodu

1. Dunlop Uchwyt Na Telefon Do Samochodu 3W1

Dunlop Uchwyt Na Telefon Do Samochodu 3W1

Cena: od. 29 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Pierwszą pozycją znajdującą się w naszym zestawieniu najlepszych uchwytów na telefon do samochodu w 2023 / 2024 roku jest produkt firmy Dunlop. Jest to jedna z najczęściej wybieranych pozycji. Z pewnością do zakupu zachęca również jego niska cena.

 

Uchwyt na telefon do samochodu Dunlop umożliwia przymocowanie urządzenia na przedniej szybie, otworze wentylacyjnym lub desce rozdzielczej. Z pewnością ułatwi to podróż i ograniczy ręczne używanie telefonu podczas jazdy. Uchwyt stworzony jest z solidnego materiału o czarnym kolorze. Średnica zacisku uchwytu obejmującego telefon wynosi 55-83 mm.

 

2. Blashorn Uchwyt Na Telefon do Samochodu Samochodowy Na Kratkę wentylacyjną zaciskowy

Blashorn Uchwyt Na Telefon do Samochodu Samochodowy Na Kratkę wentylacyjną zaciskowy

Cena: od. 59 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Kolejną propozycją pochodzącą z naszego rankingu najlepszych uchwytów do samochodu w 2023 / 2024 roku jest uchwyt na telefon Blashorn. Został stworzony z myślą o zainstalowaniu go na kratkę wentylacyjną. Posiada obrotową głowicę kulkową, która powoduje, że uchwyt obraca się o 360 °, dodatkowo wyposażony jest w dwa zaczepy na kabel, które dbają o zachowanie wygody i zapobiegają plątaniu się kabla.

 

Uchwyt na telefon Blashorn nie ogranicza w żaden sposób widoczności, dzięki montażu na kratce zachowana jest pełna widoczność otoczenia.

 

3. Dunlop Uchwyt Magnetyczny Na Telefon Do Samochodu

Dunlop Uchwyt Magnetyczny Na Telefon Do Samochodu

Cena: od. 15 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Uchwyt magnetyczny na telefon do samochodu Dunlop doskonale spełnia swoje zadanie. Dzięki magnetycznej powierzchni używanie uchwytu Dunlop jest jeszcze wygodniejsze. Aby produkt działał prawidłowo wystarczy jedynie zamontować na swoim etui lub telefonie metalową płytkę, która po przyłożeniu do uchwytu zostanie przytrzymana przy pomocy bardzo silnego magnesu.

 

Cena produktu jest wyjątkowo niska a jakość wykonania nienaganna. Jest bardzo intuicyjny w użyciu. W zestawie znajdują się dwa magnesy występujące w kształcie koła i prostokąta.

 

4. Dunlop Uchwyt Grawitacyjny Na Telefon Do Samochodu

Dunlop Uchwyt Grawitacyjny Na Telefon Do Samochodu

Cena: od. 31 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Uchwyt grawitacyjny na telefon do samochodu marki Dunlop, to kolejna warta uwagi pozycja. Jest to tani i polecany uchwyt na telefon.

 

Nadaje się do każdego rodzaju pojazdu, obojętne czy jest to samochód rodzinny, sportowy czy ciężarowy, uchwyt solidnie utrzymuje telefon w każdych warunkach. Można go zamontować zarówno na deskę rozdzielczą jak i na przednią szybę. Występuje w szerokości od 60 do 93 mm. Umożliwia on ustawienie telefonu w pionie i w poziomie co zapewnia praktyczną i wygodną jazdę bez potrzeby ręcznego używania smartfonu.

 

5. Dunlop Uchwyt Obracany Do Samochodu Na Telefon Tablet

Dunlop Uchwyt Obracany Do Samochodu Na Telefon Tablet

Cena: od. 29 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Proponowanym uchwytem na telefon przeznaczonym do samochodu jest kolejna pozycja firmy Dunlop. Jest on przeznaczony zarówno dla smartfonów jak i dla tabletów.

 

Uchwyt został zaprojektowany tak, aby w łatwy sposób można go było przymocować do zagłówków fotela. Może być zawieszony w pozycji pionowej i poziomej, obraca się o 360°. Odległość między szpilkami zagłówka wynosi 10-20 cm. Stworzony jest z solidnego materiału o czarnym kolorze.

 

6. Magnetyczny uchwyt do samochodu na telefon

Magnetyczny uchwyt do samochodu na telefon

Cena: od. 46 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Ostatnią pozycją znajdującą się w naszym rankingu najlepszych uchwytów na telefon do samochodu 2023, jest uchwyt magnetyczny. Został zaprojektowany tak, aby dobrze utrzymywał się na kratkach wentylacyjnych za pomocą specjalnego klipsu. Można go zamontować zarówno w pionie jak i w poziomie.

 

Magnetyczny uchwyt do samochodu na telefon wyposażony jest w mocny magnes, który dba o zachowanie stabilności telefonu podczas jazdy. Do zestawu z uchwytem dołączona jest metalowa płytka, która odpowiada za przyczepność telefonu do magnetycznej powierzchni.

 

Poradnik zakupowy uchwytów na telefon

Coraz częściej kierowcy korzystają z pomocy nawigacji podczas dłuższych podróży, zazwyczaj jest ona umieszczona w ich smartfonach. Warto wtedy zadbać o odpowiedni uchwyt, który zapewni stabilne utrzymanie telefonu podczas jazdy.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie uchwytu na telefon

  • Przed zakupem najlepszego uchwytu na telefon warto zastanowić się w jakim miejscu chcesz aby się on znajdował. Najczęściej dostępne są propozycje uchwytu na kratkę wentylacyjną, przednią szybę lub deskę rozdzielcza;
  • Warto zwrócić uwagę na jaki rodzaj uchwytu się decydujesz; z przyssawką, grawitacyjny czy magnetyczny;
  • Istotną informacją jest też fakt czy wybrany uchwyt posiada opcję obrotu o 360 stopni, to znacznie ułatwia praktyczne korzystanie z niego;
  • Polecany jest również wybór uchwytu, który umożliwia ustawienie telefonu w pozycji zarówno pionowej jak i poziomej.

Czym różnią się od siebie odmienne typy uchwytów

Najczęściej wybieranymi uchwytami są zaczepy manualne, grawitacyjne, elektryczne i magnetyczne. Czym różnią się one między sobą?

  • Uchwyt manualny wyróżnia się ręcznym zaciskaniem. Jest to zazwyczaj tani, klasyczny sprzęt który w sposób nienaganny utrzyma twój telefon w jednej pozycji.
  • Uchwyt elektryczny wyposażony jest w czujnik, który dzięki specjalnemu mechanizmowi wykrywa moment przyłożenia telefonu. Zaciska on uchwyt za pomocą silniczka. Niektóre modele wykorzystują energię słoneczną płynącą z  solara ale większość wymaga zasilania.
  • Uchwyt grawitacyjny działa na zasadzie przyłożenia telefonu do zacisków, które same pod wpływem ciężaru telefonu się zaciskają. Jest to jednak najrzadziej wybierany rodzaj uchwytów, ponieważ niekiedy zaciski same się luzują. Warto mieć to na uwadze przy zakupie grawitacyjnego uchwytu do samochodu.
  • Uchwyt magnetyczny działa dzięki magnetycznej powierzchni, która stabilnie utrzymuje telefon na swojej płycie. Często do zestawu z magnetycznym uchwytem dołączona jest specjalna blaszka, która powinna być doczepiona na tył telefonu lub etui.
Autor rankingu:
admin
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *