Strona główna » Hobby » Sport » Ranking wrotek » Ranking wrotek damskich
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Sport » Ranking wrotek » Ranking wrotek damskich
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking wrotek damskich – najlepsze wrotki damskie

Jazda na wrotkach przynosi wiele przyjemności, a przy tym korzystnie wpływa na nasze zdrowie, dzięki wysiłkowi fizycznemu. Jest to niesamowita dyscyplina sportowa i dlatego warto się wyposażyć w rewelacyjne wrotki, które sprawią, że jazda będzie przynosiła wiele satysfakcji. Na rynku mamy dostępne wiele takich sprzętów i nie wiemy, jakie wrotki damskie będą dla nas odpowiednie. Zatem jakie wybrać? Aby ułatwić podjęcie tej ostatecznej decyzji, stworzyliśmy specjalny ranking najlepszych wrotek damskich w 2022 roku.

Ranking wrotek damskich – top 10 wrotek damskich

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Nils Extreme Nq8400S Biały 119 zł Sprawdź teraz
2 Nijdam Wrotki Rambling Mint Czarny 133 zł Sprawdź teraz
3 Smj Wrotki Exotic 193 zł Sprawdź teraz
4 OXELO Wrotki figurowe QUAD 100 False 249 zł Sprawdź teraz
5 Coolslide Lady Persei 10546 Black 229 zł Sprawdź teraz
6 Raven Elle Mint 169 zł Sprawdź teraz
7 Rio Roller Script Grey Purple 449 zł Sprawdź teraz
8 OXELO Wrotki figurowe QUAD 100 False 249 zł Sprawdź teraz
9 Mico Płoza Wrotki 33 36 46 zł Sprawdź teraz
10 Nijdam Wrotki Canvas 52Rg Szaro Zielony 132 zł Sprawdź teraz

Recenzje

1. Nils Extreme Nq8400S Biały

Nils Extreme Nq8400S Biały

Cena: od. 119 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Najlepsze wrotki, na których jazda będzie wiązała się z wysokim poczuciem komfortu i przyjemności. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości skóry synetetycznej gwarantują wytrzymałość przez długi czas, co oznacza, że jest idealna inwestycja na lata. Możemy odpowiednio dopasować sprzęt do naszej stopy, dzięki sznurówkom, a hamulce sprawią, że nasza jazda rekreacyjna jest bezpieczna, co ma szczególnie ważne znaczenie. Biały kolor sprawia, że wrotki wyglądają gustownie i elegancko, a my zyskujemy jeszcze ładniejszy wygląd i będziemy zachwycały swoją jazdą na przykład w parku. Jest to rewelacyjny sprzęt do sportu rekreacyjnego, dzięki któremu nasza jazda będzie komfortowa i przyjemna, co sprawi, że się zrelaksujemy i będziemy czerpać najwyższą radość z jazdy. Dzięki wykonaniu z wysokiej klasy materiałów trafi w gust nawet najbardziej wymagających klientek.

2. Nijdam Wrotki Rambling Mint Czarny

Nijdam Wrotki Rambling Mint Czarny

Cena: od. 133 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Profesjonalnej jakości wrotki, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich trwałość i wytrzymałość i sprawi, że będziemy mogli cieszyć się z komfortowej jazdy przez wiele lat. Oddychający i miękki materiał sprawia, że noga leży idealnie, a przy tym się nie poci w trakcie jazdy. Stopa jest chroniona przed otarciami, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku wyboru najlepszych wrotek. Ponadto dzięki ciekawemu wzornictwu, wyglądają one modnie i atrakcyjnie. Doskonale nadają się do jazdy rekreacyjnej, która w tym specjalnym obuwiu sprawi nam dużo radości i zadowolenia. Te wrotki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet, dzięki niezwykłemu wyglądowi i wysokiemu poczuciu komfortu. Przede wszystkim mamy możliwość dopasowania wrotek do naszej stopy, dzięki sznurówkom, co przekłada się na duże ułatwienie i poczucie komfortu w użytkowaniu. Produkt ma specjalny certyfikat Unii Europejskiej, co oznacza wysoką jakość wykonania.

3. Smj Wrotki Exotic

Smj Wrotki Exotic

Cena: od. 193 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Wysokiej jakości wrotki, które idealnie sprawdzą się przez wiele sezonów. Są komfortowe w użytkowaniu i jazda w nich to czysta przyjemność, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości oddychającego materiału. Co ważne, noga się nie poci w tym specjalnym obuwiu do jazdy, co podnosi poziom zadowolenia z jazdy i możemy w pełni się zrelaksować. Specjalna wkładka sprawia, że jazda jest atrakcyjna, a stopa jest chroniona przed przykrymi otarciami. Możemy zatem w 100% cieszyć się jazdą rekreacyjną i to właśnie dlatego ten model jest tak chętnie polecany przez inne użytkowniczki. Niebanalny wygląd wrotek sprawi, że wyróżnimy się z tłumu i będziemy wyglądać atrakcyjnie, a dzięki doskonałym położeniu kółeczek i łożysk, jazda jest płynna i przyjemna. To wszystko sprawia, że jest to wysokiej jakości sprzęt do jazdy i spełni oczekiwania każdej kobiety, która marzy o przyjemnej jeździe na wrotkach. Ponadto dzięki hamulcowi z przodu, korzystanie z nich jest bezpieczna, co ma bardzo duże znaczenie, jak przy każdej innej dyscyplinie sportowej.

4. OXELO Wrotki figurowe QUAD 100 False

OXELO Wrotki figurowe QUAD 100 False

Cena: od. 249 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Bardzo dobre wrotki dla początkujących, którzy chcą zacząć swoją przygodę z jazdą figurową. Jest to specjalne obuwie, które gwarantuje doskonały ślizg i najwyższe poczucie komfortu z jazdy. Dzięki specjalnie zrobionym kołom i hamulcom, mamy zapewnione bezpieczeństwo, co ma duże znaczenie w trakcie jazdy na wrotkach. W końcu zależy nam na skutecznym hamowaniu i jak najmniej redukcji ewentualnych poślizgów, prawda? Ponadto but został wyłożony specjalną pianką, co sprawia, że nie będzie nas obcierać, a nasza jazda będzie przynosiła nam najwyższy poziom satysfakcji i wygody. Jest to doskonałe obuwie przeznaczone do jazdy, podczas której możemy maksymalnie się zrelaksować. Co ważne, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, będziemy się wyróżniać z tłumu i jazda będzie przynosiła nam dużo satysfakcji. Ten model damskich wrotek spełni w zupełności nasze oczekiwania i dlatego można je zaliczyć do jednych z najlepszych, z dostępnych na rynku.

5. Coolslide Lady Persei 10546 Black

Coolslide Lady Persei 10546 Black

Cena: od. 229 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Kolejny model, który wpisuje się w kryteria jednych z najlepszych. Dzięki szkieletowi wykonanemu z aluminium wrotki są niezwykle wytrzymałe i rewelacyjnie sprawdzą się przez kilka sezonów. Ponadto dzięki temu, że łożyska zostały wykonane ze stali węglowe, są niezwykle wytrzymałe i sprawdzą się w każdych warunkach. Jest to idealne obuwie, przeznaczone do jazdy, która będzie nam sprawiała wiele przyjemności. Dzięki innowacyjnemu i gustememu wyglądowi ozdobią naszą nogę i sprawią, że będziemy wyglądały wprost rewelacyjnie. Wrotki zostały zaprojektowane z wysokiej jakości materiałów, które nie obcierają i zapewniają najwyższy poziom komfortu w trakcie jazdy, na czym na pewno nam szczególnie zależy. Jazda na wrotkach musi być wspominana przyjemnie, a nie żeby była kojarzona z bólem i przykrymi otarciami. Jest to bardzo dobry produkt, przeznaczony dla kobiet, których waga nie przekracza 60 kg.

6. Raven Elle Mint

Raven Elle Mint

Cena: od. 169 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Wrotki wysokiej jakości, dzięki czemu jazda w nich jest idealna, przyjemna i komfortowa. Dzięki wyjątkowemu wzornictwu i pięknemu stylowi stanowią piękną ozdobę naszej stopy, dzięki czemu będziemy wyróżniały się z tłumu, co może szczególnie ważne znaczenie dla kobiet. W końcu zależy nam na tym, aby wyglądać wyjątkowo, prawda? Dzięki tym wrotkom jest to możliwe. Ponadto wytrzymała i półtwarda skorupa, sprawia, że to specjalne obuwie do jazdy, sprawdzi się najlepiej przez wiele sezonów, co przemawia za niezwykłą trwałością. Co ważne, wrotki są lekkie, a przy tym nasza jazda będzie komfortowa, lekka i przyjemna. Wysoka cholewka gwarantuje, że nasze kostki będą wspierane i chronione przed ewentualnymi otarciami, dzięki czemu mamy pewność, że jazda na wrotkach nie za kończy się przykrymi dolegliwościami. Nasze bezpieczeństwo jest zagwarantowane, dzięki odpornym na uszkodzenia mechaniczne poliwęglanowym hamulcom, co ma bardzo duże znaczenie w trakcie jazdy.

7. Rio Roller Script Grey Purple

Rio Roller Script Grey Purple

Cena: od. 449 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Piękne wrotki damskie, które zachwycają zniewalająco ładnym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Cieszą się dużym uznaniem wśród kobiet, dzięki temu, że jazda w nich jest przyjemna i komfortowa. Nie obcierają stopy i trzymają się idealnie w bucie dzięki wiązaniu za pomocą sznurówek. Jest to doskonałe rozwiązanie, które pozwala na świetne dopasowanie wrotek do kształtu stopu. Ten konkretny model wrotek damskich jest wykonany z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu są one wytrzymałe i trwałe, co gwarantuje rewelacyjną jazdę przez wiele sezonów. Producent wykonał to specjalne obuwie solidnie i z najwyższą starannością o szczegóły, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Te wrotki to jeden z najlepszych wyborów, na jakie się możemy zdecydować, dzięki solidnemu wykonaniu, które posłuży przez lata i modnym wyglądzie, który sprawi, że będziemy wyglądały zjawiskowo.

8. OXELO Wrotki figurowe QUAD 100 False

OXELO Wrotki figurowe QUAD 100 False

Cena: od. 249 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Dobre wrotki damskie, które sprawdzą się do początkowej jazdy figurowej. Solidnie wykonane łożyska i kółka zapewniają płynną jazdę, bez zbędnych poślizgów, a dzięki hamulcom wykonanym z gumy, mamy gwarancję bezpieczeństwa, na której nam na pewno zależy. Hamowanie będzie proste i nie ryzykowne, nawet przy większej prędkości. Obuwie jest wykonane z materiałów wysokiej jakości, które sprawiają, że nie obcierają stopy i nie poci się ona w trakcie jazdy. Dzięki temu jazda jest komfortowa i przyjemna, co również ma duże znaczenie przy jeździe na wrotkach. Jest to przyjemna dyscyplina sportowa i dzięki solidnie wykonanym wrotkom, mamy zwiększone poczucie satysfakcji z jazdy. Ponadto ten model pięknie się prezentuje na nodze, co pozwoli nam się wyróżnić z tłumu, a dzięki wiązaniu za pomocą sznurówek, mamy pewność, że stopa będzie idealnie umiejscowiona w obuwiu. Jest to jeden z najlepszych modeli, na jaki się możemy zdecydować, a przy tym stosunkowo tani.

9. Mico Płoza Wrotki 33 36

Mico Płoza Wrotki 33 36

Cena: od. 46 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Tanie kółka na płozie PP, które są umocowane na wysokiej jakości łożyskach, które zapewniają płynną i komfortową jazdę. Producent zadbał o odpowiednią twardość kółek, dzięki czemu nie hałasują one w trakcie jazdy, nie pękają i nie ślizgają się, co podnosi zdecydowanie nasze poczucie bezpieczeństwa. Jest to jeden z najlepszych produktów przeznaczonych do jazdy na wrotkach, a dzięki hamulcowi, który jest umocowany z przodu płozy, nasza jazda jest w pełni bezpieczna i mamy pewność, że uda nam się w odpowiednim momencie wyhamować, bez ryzyka o przewrócenie się. Płoza jest przeznaczona do wrotek firmy Mico i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Mamy gwarancję, że nasza jazda będzie komfortowa, płynna i będziemy mogły się w pełni zrelaksować i cieszyć wygodną jazdą. Komplet zawiera dwie sztuki płozy, które mają piękny, modny kolor, co może mieć szczególnie ważne znaczenie dla kobiet, które pragną się wyróżniać z tłumu.

10. Nijdam Wrotki Canvas 52Rg Szaro Zielony

Nijdam Wrotki Canvas 52Rg Szaro Zielony

Cena: od. 132 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Opinie innych nabywców potwierdzają, że jest to produkt profesjonalnej jakości, który gwarantuje udaną jazdę, bez ryzyka o otarcia. Wrotki damskie zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które sprawiają, że stopa się nie poci w trakcie jazdy, co znacznie zwiększa poczucie naszego komfortu w trakcie użytkowania. Jest to polecany model z oddychającego materiału, a dzięki specjalnej wkładce, stopa leży doskonale w obuwiu i jest wygodne. Ponadto kółka i hamulec zostały wykonane solidnie, co wpływa korzystnie na poczucie bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Możemy spokojnie wyhamować, nawet z dużej prędkości, bez obaw o uszkodzenia wrotek czy przewrócenie się. Ciekawe wzornictwo sprawia, że będziemy wyglądały zjawiskowo, a wiązanie za pomocą sznurówek, gwarantuje idealne dopasowanie się obuwia do naszej stopy. Jest to wysokiej jakości produkt, a przy tym stosunkowo tani, na co warto zwrócić uwagę, ponieważ nie musimy dużo przepłacać, za wrotki wysokiej jakości, które sprawią, że jazda będzie nam sprawiała wiele przyjemności.

Poradnik zakupowy wrotek damskich

Jakie są wrotki damskie? Czym się różnią od rolek?

Jeśli marzy nam jazda na wrotkach, w pierwszej kolejności, warto wiedzieć, jaka jest różnica pomiędzy tym specjalnym obuwiem do jazdy a rolkami. Te drugie to są zazwyczaj jednośladowe i są przeznaczone dla bardziej zaawansowanych użytkowniczek. Jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z tym niezwykle przyjemny sportem, warto zdecydować się na wrotki, dwuśladowe, ponieważ gwarantują one większe bezpieczeństwo i amortyzację stopy. Noga trzyma się w nich pewniej i jazda jest zdecydowanie łatwiejsza, aniżeli na bardziej zaawansowanych rolkach.

Jakie kupić wrotki? Na jakie parametry należy zwrócić uwagę?

Na rynku mamy dostępne bardzo dużo modeli specjalnego obuwia do jazdy i nie zawsze wiemy jakie wrotki kupić, aby były idealne. Nie znamy się na tym za bardzo, nie wiemy jak odróżnić te słabej jakości, od tych solidnie wykonanych. Kierujemy się zazwyczaj ceną i wyglądem, a to może być zgubne, ponieważ, nie wszystko, co dużo kosztuje i ładnie wygląda, jest produktem, który posłuży nam przez wiele sezonów. Zatem na co zwrócić uwagę, aby wybrać najlepsze dla siebie wrotki?

  • Łożyska- chyba jeden z kluczowych elementów, każdego sprzętu, który jest przeznaczony do jazdy. Bez tego ani rusz. Im wyższa klasa użytego materiału, tym bardziej mamy gwarancję, że są one solidnie wykonane i kółka będą się dobrze trzymać.
  • Rodzaj buta- od tego zależy nasze poczucie komfortu. Miękki materiał sprawdzi się idealnie, jeśli lubimy robić dużo manewrów. Ponadto takie obuwie jest wygodne i lekki, dzięki czemu gwarancję, że nasza jazda będzie komfortowa i przyjemna. Super sprawdzą się wrotki wykonane ze skóry albo z innego lekkiego, oddychającego materiału, dzięki któremu nasza stopa nie będzie się pocić i sprawi, że jazda będzie przynosiła nam wiele satysfakcji.
  • Odpowiedni rozmiar- być może oczywiste, ale są osoby, które wybierają na oślep, albo rozmiar większe niż noszone przez nich obuwie. Za małe wrotki mogą powodować nieprzyjemne otarcia, co z kolei gwarantuje ból i przykre doświadczenia związane z jazdą. Natomiast za duże nie będą się trzymały stopy, co również może przysporzyć nam wiele problemów. Po prostu lepiej zmierzyć swoją stopę przed zakupem i kupmy takie wrotki, które leżą odpowiednio na naszej stopie. Niby taka prosta rzecz, a kluczowa, jeśli zależy nam na komfortowej i bezpiecznej jeździe.
  • Warto również pamiętać o dodatkowym zabezpieczeniu, jakim jest kask na głowę czy ochraniacze na łokcie i kolana. Znacznie zwiększy to poziom naszego bezpieczeństwa i jest to wręcz obowiązkowe, jeśli dopiero co zaczynamy swoją przygodę z jazdą na wrotkach.

Jakie są rodzaje wrotek?

Jeśli chcemy wybrać najlepsze dla siebie wrotki, warto również dowiedzieć się, jakie są ich rodzaje. Ta wiedza znacznie pomoże nam w wyborze odpowiedniego dla siebie sprzętu, który doskonale spełni nasze oczekiwania. Zatem udając się do sklepu sportowego, z jakimi rodzajami wrotek damskich możemy się spotkać? O tym poniżej.

  • Wrotki retro- wyglądem przypominają te sprzed lat. Jest to świetny wybór, jeśli chcemy się wyróżnić z tłumu i pokazać trochę klasyki w jeździe na wrotkach.
  • Wrotki skatepark- jeśli jesteśmy miłośniczkami jeździe po rampie, idealnie nasze oczekiwania spełni ten rodzaj specjalnego obuwia, przeznaczonego do jazdy.
  • Wrotki sportowe- gwarantują szybką jazdę. Jest to dobry wybór, jeśli jesteśmy bardziej zaawansowanymi wrotkarzami i lubimy wykonywać różne manewry. Dzięki temu modelowi będziemy mogli się “popisywać” na szlaku, a nawet może kogoś zachęcamy swoją płynnością i szybkością jazdy.
  • Wrotki rekreacyjne- jedne z popularniejszych modeli worek, szczególnie wśród początkujących. Możemy na nich jeździć wszędzie, to znaczy, po boisku, po parku czy chodnikach. Są one przede wszystkim stabilne, dobrze trzymają się na nodze, co gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Nie rozwiniemy dzięki nim dużej prędkości, co może mieć kluczowe znaczenie, szczególnie w przypadku osób rozpoczynających swoją przygodę z jazdą na wrotkach. Jest to zatem najlepszy model, jeśli jesteśmy początkującymi wrotkarzami.

Reasumując, aby jazda na wrotkach była dla nas przyjemna, komfortowa i przede wszystkim bezpieczna, warto wybrać odpowiedni rodzaj obuwia. Teraz już wiemy, jakie są rodzaje tego specjalnego obuwia do jazdy, na jakie parametry zwrócić uwagę, także możemy udać się na zakupy, w poszukiwaniu idealnych dla siebie wrotek. Kiedy już wiemy, co jest ważne, mamy pewność, że wybierzemy takie wrotki, które najlepiej spełnią nasze oczekiwania. Pamiętajmy również o ochraniaczach, szczególnie jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z jazdą na wrotkach. Podniosą one znacznie nasz poziom bezpieczeństwa.

Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Sport mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.