Strona główna » Zdrowie i uroda » Manicure i pedicure » Ranking żeli do paznokci
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Zdrowie i uroda » Manicure i pedicure » Ranking żeli do paznokci
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking żeli do paznokci – najlepsze żele do paznokci w 2023 / 2024 roku

Pragniesz samodzielnie wykonać idealny manicure i mieć płytkę wolną od pęknięć lub nierówności? A może potrzebujesz ją wzmocnić oraz intensywnie odżywić? W odpowiedzi właśnie na te sytuacje powstał nasz ranking prezentujący dobre żele do przedłużania paznokci. Umożliwi on porównanie stosunku jakości do ceny, ułatwi wybór odpowiedniego preparatu, a także pomoże sprawdzić konkretne walory pielęgnacyjne. Najlepszy żel budujący będzie łatwo się nanosił oraz rozprowadzał po powierzchni danego paznokcia.

Ranking żeli do paznokci – TOP 10 najlepszych żeli do paznokci

Miejsce Nazwa żelu do paznokci Cena Najtańsza oferta
1 Elisium Flexy Gel Żel do paznokci Beige 25g 34 zł Sprawdź teraz
2 Neonail Duo Acrylgel Żel do utwardzania i przedłużania paznokci Cover Pink 7G 29 zł Sprawdź teraz
3 Silcare Gel Base One Cover Żel UV do paznokci COVER 15g 13 zł Sprawdź teraz
4 Victoria Vynn Baza Pod Żel Do Przedłużania Paznokci 15Ml 25 zł Sprawdź teraz
5 NeoNail Duo Acrylgel Żel do utwardzania i przedłużania paznokci Natural Pink 30g 62 zł Sprawdź teraz
6 IBD French Xtreme Clear Gel Przezroczysty żel do paznokci 226g 199 zł Sprawdź teraz
7 Elisium FlexyGel Żel do utwardzana paznokci White 25g 33 zł Sprawdź teraz
8 Pierre Rene Nail Bar New Pierre Rene Baza Żel Podkładowy 6G 15 zł Sprawdź teraz
9 NeoNail Duo Acrylgel Żel do utwardzania i przedłużania paznokci French White 30g 69 zł Sprawdź teraz
10 Claresa Poly gel do paznokci 30g pink 37 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych żeli do paznokci

1. Elisium Flexy Gel Żel do paznokci Beige 25g

 Elisium Flexy Gel Żel do paznokci Beige 25g

Cena: ok. 34 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Analizując, jaki żel do przedłużania paznokci kupić, warto też sprawdzić Elisium Flexy Gel Beige. Wśród głównych zalet tego preparatu można wymienić, chociażby: wzmocnienie zaniedbanej płytki, łatwość nanoszenia, wydajność oraz liczne warianty kolorystyczne. Żel cechuje się również optymalną konsystencją, a dzięki gęstości nie spływa na skórki. Jest to wersja bezwonna, więc klientki nie muszą obawiać się wydzielania intensywnego zapachu. Elisium Flexy Gel Beige nadaje się zarówno do naturalnych paznokci, jak i tipsów. Bez kłopotu da się go rozprowadzić po jednorazowym szablonie. Jest to spory atut dla kobiet, które nie mają większego doświadczenia w obszarze zabiegów manicure. Jednak ze względu na koszty albo notoryczny brak czasu, muszą dbać o paznokcie w domu. Produkt może ułatwić odpowiedź na pytanie, jaki żel do przedłużania na formie wybrać. Jest to propozycja, która szybko nadaje idealny kształt C. Późniejsze utwardzenie wymaga użycia lampy UV/LED. Jest to preparat godny polecenia.

2. Neonail Duo Acrylgel Żel do utwardzania i przedłużania paznokci Cover Pink 7G

 Neonail Duo Acrylgel Żel do utwardzania i przedłużania paznokci Cover Pink 7G

Cena: ok. 29 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Neonail Duo Acrylgel Cover Pink to naprawdę dobry żel do paznokci, mający interesujące właściwości pielęgnacyjne. Są to na przykład: wydajność, optymalna konsystencja, szybkie utwardzanie czy walory odbudowujące płytkę. Ten kosmetyk jest dość innowacyjny, ponieważ stanowi połączenie wersji akrylowej oraz żelowej. Samo użycie lampy nie spowoduje odczuwania dyskomfortu lub nadmiernego ciepła. Neonail Duo Acrylgel Cover Pink jest bezzapachowy i dosyć wyraźnie wzmacnia paznokcie. Stają się one odporne na kontakt ze zróżnicowanymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak nasłonecznienie czy opady. Zmniejsza się też częstotliwość pęknięć i zarysowań pod wpływem ewentualnego kontaktu mechanicznego. Jest to ważne, gdyż kobiety na co dzień mają do czynienia z wieloma substancjami czyszczącymi czy pielęgnacyjnymi. Żel sprawi, że paznokcie nie stracą swojej atrakcyjności przez długi czas. Produkt można zatem uznać za rzeczywiście dobry żel budujący. Tym bardziej że jest ekonomiczny w zastosowaniu.

3. Silcare Gel Base One Cover Żel UV do paznokci COVER 15g

 Silcare Gel Base One Cover Żel UV do paznokci COVER 15g

Cena: ok. 13 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Tanie żele do paznokci również mogą być skuteczne, co udowadnia Silcare Gel Base One Cover. Do podstawowych atutów kosmetyku zaliczają się między innymi: wyraźne wzmocnienie płytki, właściwa gęstość, elastyczność czy świetna przyczepność. Do tego należy podkreślić, że produkt jest jednofazowy i szybko poziomuje się na powierzchni. Ogranicza to ilość niezbędnych czynności, przy tym zabiegu manicure. Jest to ważne dla pań, które są początkującymi użytkowniczkami żelu. Nie muszą obawiać się popełnienia błędu, gdyż nie wpłynie on na zaburzenie efektu. Silcare Gel Base One Cover sprawnie pozbędzie się zauważalnych przebarwień, nawet przy wcześniejszym stosowaniu innego wyrobu. Nie wydziela nieprzyjemnego zapachu w procesie utwardzania powłoki specjalną lampą. I wreszcie, reprezentuje naprawdę racjonalny stosunek jakości do ceny. Dobre żele do przedłużania paznokci to zatem także powyższa propozycja. Wskazują na to wszystkie, przedstawione argumenty merytoryczne. Bez wątpienia warto go kupić.

4. Victoria Vynn Baza Pod Żel Do Przedłużania Paznokci 15Ml

 Victoria Vynn Baza Pod Żel Do Przedłużania Paznokci 15Ml

Cena: ok. 25 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Victoria Vynn Baza to stosunkowo tani żel do paznokci, który powinien spełnić oczekiwania wielu klientek. Wskazują one na korzyści kosmetyczne, takie jak: bezbarwna struktura, odżywienie dzięki witaminom i składnikom mineralnym, szybka odbudowa płytki czy zawartość Fiber Glass. Ta ostatnia jest kompozycją specjalnych włókien poliamidowych, zawierających wapń. Wnikają one głęboko w strukturę paznokcia, wzmacniając go od wewnątrz. Victoria Vynn Baza: chroni przed rozdwajaniem, uodparnia skórki oraz zabezpiecza pod względem zróżnicowanych warunków atmosferycznych. Chodzi o: intensywne opady, zmienne temperatury i intensywne nasłonecznienie. Kosmetyk jest równocześnie odżywką, która poprawia ogólny stan płytki. Jego zastosowanie będzie zasadne przy pewnych zaniedbaniach pielęgnacyjnych lub indywidualnych skłonnościach do uszkodzeń. Choć pojemność wydaje się niewielka, to aplikacja jest faktycznie wydajna. Tę wersję można więc uznać za dobry żel do paznokci i przydatny środek pielęgnacyjny.

5. NeoNail Duo Acrylgel Żel do utwardzania i przedłużania paznokci Natural Pink 30g

 NeoNail Duo Acrylgel Żel do utwardzania i przedłużania paznokci Natural Pink 30g

Cena: ok. 62 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Rozważając, jaki żel do paznokci sprawdzić, warto postawić na NeoNail Duo Acrylgel Natural Pink. Taka decyzja może wynikać z wybranych właściwości tego środka pielęgnacyjnego. Mowa tu o: delikatnym, różowym kolorze, ponadprzeciętnej wytrzymałości, elastyczności czy optymalnej gęstości. Ponadto, użytkowniczki mogą być pewne, że stylizacje nie stracą swojej atrakcyjności przy codziennych czynnościach higienicznych lub zawodowych. NeoNail Duo Acrylgel Natural Pink sprawdzi się zarówno przy naturalnej płytce, jak i tipsach. Co ważne, sama aplikacja nie jest przesadnie skomplikowana oraz czasochłonna. Będzie to ułatwienie zwłaszcza o poranku, kiedy trzeba uniknąć spóźnienia do pracy albo na spotkanie. Żel jest dość wydajny i ekonomiczny, zatem powinien wystarczyć na dłuższy czas. Jednak najważniejsza cecha preparatu to jego skuteczność. Ułatwi on być może decyzję, jaki żel na naturalną płytkę paznokcia kupić. Tym bardziej że środek bywa też stosowany przez profesjonalne salony kosmetyczne.

6. IBD French Xtreme Clear Gel Przezroczysty żel do paznokci 226g

 IBD French Xtreme Clear Gel Przezroczysty żel do paznokci 226g

Cena: ok. 199 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Najlepszy żel do paznokci to zdaniem wielu użytkowniczek właśnie IBD French Xtreme Clear Gel Przezroczysty. Taka ocena wynika na przykład z pewnych właściwości samego preparatu. Są to: praktyczny, zakręcany pojemnik, zapobieganie blaknięciu i żółknięciu płytki, blokowanie wnikania promieni UV czy urzekający efekt naturalności. Należy zaznaczyć, że preparat spełnia oczekiwania nawet doświadczonych manicurzystek czy stylistek. Można go spokojnie polecić do profesjonalnego wykorzystania, lecz także użytku domowego. Jednorazowa aplikacja szybko rozprowadza się po powierzchni, a optymalna gęstość chroni przed spływaniem. IBD French Xtreme Clear Gel Przezroczysty to zatem brak konieczności późniejszego oczyszczania skórek. Co ważne, paznokcie są chronione przed przypadkowymi zarysowaniami oraz widocznymi mikropęknięciami. Te ostatnie mogłyby powstawać niezależnie od wykonywanych czynności. Jest to zatem pewne wskazanie, jaki żel do paznokci polecacie. Taki wybór produktowy będzie uzasadniony.

7. Elisium FlexyGel Żel do utwardzana paznokci White 25g

 Elisium FlexyGel Żel do utwardzana paznokci White 25g

Cena: ok. 33 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Odpowiedź na pytanie, jakie żele do paznokci wybrać nie jest jednoznaczna. Wartościowym produktem będzie, chociażby Elisium Flexy Gel White, który cechuje się określonymi właściwościami. Będą to między innymi: prosta i szybka aplikacja, wyrównanie widocznych niedoskonałości, odżywienie płytki, a także trwałość samego zabiegu. Preparat ma delikatnie różowy kolor i jest bezzapachowy. Do utwardzenia trzeba użyć specjalnej lampy UV/LED, która jednak nie wywoła żadnych efektów ubocznych. Elisium Flexy Gel White ma optymalną gęstość. Z jednej strony zapewnia szybkie rozprowadzenie po powierzchni płytki. Z drugiej zaś, chroni przed skapywaniem żelu na skórki. Mogłoby to być naprawdę denerwujące, a co gorsza wymagałoby dodatkowego oczyszczenia. Produkt da się bezpiecznie usuwać, przy właściwym użyciu acetonu. Trzeba jednak zachować pewną ostrożność i postępować zgodnie ze wskazaniami producenta. Niektóre klientki uważają go wręcz za najlepszy żel budujący. Właśnie z uwagi na walory kosmetyczne.

8. Pierre Rene Nail Bar New Pierre Rene Baza Żel Podkładowy 6G

 Pierre Rene Nail Bar New Pierre Rene Baza Żel Podkładowy 6G

Cena: ok. 15 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Pierre Rene Hybrid Base Coat to tani żel do przedłużania paznokci, który zapewnia podstawowy efekt kosmetyczny. Jest on możliwy do uzyskania, dzięki: łatwości nanoszenia, bezzapachowości, bezbarwnej strukturze, optymalnej gęstości czy zawartości witamin. Preparat jest oparty na naturalnych składnikach, gwarantujących oczekiwane bezpieczeństwo. Nie ma w nim: formaldehydu, ksylenu, toluenu lub innych, szkodliwych związków. Pierre Rene Hybrid Base Coat jest wydajny i zapewnia odpowiednią przyczepność do płytki. Będzie dobrym podkładem pod właściwy lakier, niezależnie od wyboru danego koloru. Ta propozycja może nawet znaleźć się w kategorii polecane żele do paznokci. Właśnie z uwagi na fakt, iż atrakcyjność wizualna struktury łączy się z zyskaniem odporności na przypadkowe uszkodzenia. Chodzi między innymi o: zarysowania, pęknięcia czy zadarcia zewnętrznych warstw. To też kontakt ze zmiennymi warunkami pogodowymi. Prezentowany żel jest zdecydowanie godny rekomendacji, a wraz z nią zakupu.

9. NeoNail Duo Acrylgel Żel do utwardzania i przedłużania paznokci French White 30g

 NeoNail Duo Acrylgel Żel do utwardzania i przedłużania paznokci French White 30g

Cena: ok. 69 zł
Znajdź najtańszą ofertę

NeoNail Duo Acrylgel French White to zdaniem wielu klientek najlepszy żel do przedłużania paznokci. Ta opinia wiąże się z pewnymi korzyściami w postaci: odporności na uszkodzenia płytki, właściwej gęstości, prostej aplikacji, wydajności preparatu, a także uniwersalności zastosowania. Środek może być użyty do naturalnych paznokci, ale też tipsów, mających przybrać oczekiwany kształt. NeoNail Duo Acrylgel French White nie będzie samoistnie przemieszczał się po powierzchni płytki. Jego wykorzystanie nie łączy się z mało przyjemnym zapachem, nawet przy utwardzaniu specjalną lampą. Co więcej, żel zapewnia konkretne właściwości odbudowujące dotychczas zaniedbane paznokcie. By przywrócić ich atrakcyjny wygląd, należy rozpocząć od wyeliminowania widocznych mikropęknięć. Niektóre panie mogą mieć predyspozycje do tych urazów, niezależnie od wykonywanych czynności. Trzeba więc zatroszczyć się o ogólną kondycję własnych paznokci. Jest to faktycznie dobry żel budujący, który ma też pozytywne opinie.

10. Claresa Poly gel do paznokci 30g pink

 Claresa Poly gel do paznokci 30g pink

Cena: ok. 37 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Rozpatrując, jakie żele do paznokci są godne polecenia, warto też kupić Claresa Poly Gel Pink. Taka decyzja będzie uzasadniona ze względu na: sporą i dość wydajną tubkę, kompatybilność z topem, różnorodność dostępnych odcieni czy prostą aplikację. Kosmetyk cechuje się też doskonałą przyczepnością, która przewyższa warianty żelowe i akrylowe. Jest to dość innowacyjny środek, odpowiadający potrzebom oraz oczekiwaniom współczesnych klientek. Minimalizuje ryzyko popełnienia błędu przy samodzielnym, domowym manicure. Claresa Poly Gel Pink zapewnia wytrzymałość na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Płytka jest zatem chroniona przed: pęknięciem, widocznym zarysowaniem albo odkształceniem. Może to być więc wskazanie, jaki żel do paznokci wybrać. Tym bardziej że proces utwardzania specjalną lampą UV/LED trwa jedynie 30 sekund. Dodatkowa pielęgnacja nie zabierze wiele czasu, co jest istotne szczególnie o poranku. Tubka ma praktyczny ogranicznik, zapobiegający wyciśnięciu zbyt dużej ilości żelu.

Poradnik zakupowy żeli do paznokci

Jak nałożyć żel budujący?

Zasadniczo, dobre żele do paznokci muszą być nakładanie podobnie, jak każda tego typu powłoka. Należy ściśle przestrzegać wskazań lub zaleceń manicurzystki, by krok po kroku, prawidłowo wykonać taki zabieg. Tylko wtedy użytkowniczka może być pewna właściwego rezultatu kosmetycznego. Na początku, niezbędne są: zmatowienie płytki, wyrównanie długości oraz pozbycie się zadartych skórek. Potem można przejść do nałożenia wybranego środka. Polecane żele do paznokci są aplikowane w minimalnej ilości i utwardzane specjalną lampą UV/LED. Po zakończeniu tych działań możliwe jest już malowanie. Trzeba pamiętać, że żel da się nałożyć zarówno na naturalną płytkę, jak i tipsy. Wystarczy skupić się na zachowaniu odpowiedniego kształtu.

Jak długo trzyma się dobry żel do paznokci?

Dobre i tanie wyroby w tej kategorii preparatów również mogą doskonale spełniać swoją funkcję. Jednak to najlepsze żele do paznokci zapewniają optymalną pielęgnację oraz trwałość, bez względu na aktualnie panujące warunki atmosferyczne. Utrzymanie takiej struktury na płytce jest oczywiście zależne od specyfiki czy składu danego preparatu. Jednak uśredniając, specjaliści wskazują, że powinien zachować się na powierzchni około miesiąca. Dobry żel do przedłużania paznokci będzie zapewniał jednolitą i spójną warstwę do momentu ich wzrostu. Jest to także zależne od indywidualnych predyspozycji kobiety w tym obszarze. Potem należy rzecz jasna wyrównać widoczne braki. Alternatywą jest też zdjęcie żelu przy użyciu acetonu. Trzeba to jednak robić niezwykle ostrożnie, by nie uszkodzić płytki.

Autor rankingu:
Joanna Fabera
Autor rankingu:
Joanna Fabera Kategoria: Manicure i pedicure joasia.fa@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *