Strona główna » Hobby » Sport » Ranking bieżni elektrycznych » Ranking bieżni elektrycznych domowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Sport » Ranking bieżni elektrycznych » Ranking bieżni elektrycznych domowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking bieżni elektrycznych domowych – jaką bieżnię elektryczną do domu wybrać?

Chcesz dbać o swoją kondycję, ale nie lubisz tracić czasu na dojazdy do fitness clubów? Chciałbyś być w formie, ale nie chcesz opuszczać domowego zacisza i przeciskać się przez tłumy zgromadzone na siłowniach? Zastanawiasz się jakie tanie bieżnie elektryczne domowe sprawdzą się najlepiej? Nie wiesz czym się kierować podczas zakupu, żeby produkt długo wiernie Ci służył przez długie miesiące? Ranking 2022 pomoże Ci dokonać dobrego wyboru.

Ranking bieżni elektrycznych do domu – top 3 bieżnie elektryczne do domu

MiejsceNazwaCena odNajlepsza oferta
1Urbogym V5201648 złSprawdź teraz
2Xiaomi Kingsmith Walking Pad R1 Pro1849 złSprawdź teraz
3Spokey Elektryczna Magnus2949 złSprawdź teraz

Recenzje bieżni elektrycznych do domu

1. Urbogym V520

Urbogym V520

Cena: od. 1648 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ta bieżnia elektryczna domowa doskonale sprawdzi się u początkującego biegacza, jak i bardziej doświadczonego. Model ten wyróżnia się ze względu na obecność wytrzymałego silnika o mocy równej 1,5 KM i może wzrosnąć do maksymalnej 3,0 KM. Docenisz ją również ze względu na szerokie możliwości regulacji prędkości od 0,8 do 15 km/h z możliwością zmiany o 0,1 km/h. Zmianę prędkości umożliwia aż 6 przycisków umieszczonych na panelu sterowania. Ta tania bieżnia elektryczna domowa umożliwia nawet 3-stopniową regulację kąta jej nachylenia w przedziale 0 -15 stopni. Dużą zaletą tego urządzenia jest obecność dużego, antypoślizgowego pasa umożliwiającego z 6-cioma punktami amortyzacji, który umożliwia wygodne poruszanie się po bieżni. Użytkownik do swojej dyspozycji ma aż 12 różnych programów oraz specjalny klucz gwarantujący bezpieczeństwo. Funkcja physical test daje możliwość wprowadzenia Twoich parametrów takich jak wzrost, płeć, wiek czy waga. Maksymalne obciążenie nie może przekraczać 130 kg. Specjalne kółka sprawiają, że transport sprzętu jest łatwy i wygodny.

2. Xiaomi Kingsmith Walking Pad R1 Pro

Xiaomi Kingsmith Walking Pad R1 Pro

Cena: od. 1849 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Interesuje Cię najlepsza bieżnia elektryczna domowa? To naprawdę dobra i sprawdzona propozycja. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że wykorzystanie tego sprzętu pozwala na wykonanie pełnego treningu dostosowanego do potrzeb użytkowników w każdym wieku. Może on się sparować ze specjalną aplikacją WalkingPad, dzięki której z łatwością będziesz śledził dokonywane postępy. Ta tania bieżnia elektryczna domowa osiąga maksymalną prędkość 10 km/h. Minimalna 0,5 km/h polecana jest osobom początkującym. Warto pamiętać, że waga użytkownika nie może przekraczać 110 kg. Rodzice zapewne docenią aplikacje i funkcje stworzone z myślą o bezpieczeństwie nastoletnich użytkowników (ochrona przed nadmiernym obciążeniem itp.). Ta dobra bieżnia domowa elektryczna posiada 3 tryby – uśpienia, manualny i automatyczny. Ten ostatni dostosowuje się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Aby ułatwić wygodne sterowanie do zestawu dołączono specjalny pilot.

3. Spokey Elektryczna Magnus

Spokey Elektryczna Magnus

Cena: od. 2949 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

Ta idealna bieżnia elektryczna domowa łączy w sobie nowoczesny design z bardzo dobrymi parametrami, które docenią początkujący i doświadczeni biegacze. Masz do swojej propozycji 12 programów + jeden dodatkowy, w którym indywidualnie można dostosować wszystkie najważniejsze parametry treningu. Nachylenie bieżni można zmieniać w przedziale od 0 do 15 stopni. Obecność specjalnej podkładki zapewnia dodatkową ochronę stawów przed nadmiernym obciążeniem. Ta najlepsza bieżnia elektryczna domowa posiada dużą konsolę, dzięki której z łatwością można kontrolować takie czynniki jak: puls, pokonany dystans czy inne parametry wykonywanych ćwiczeń. Urządzenie rozwija prędkość maksymalną nie przekraczającą 20 km/h. Sprzęt ten umożliwia wykonanie pełnowartościowego treningu cardio obejmującego wszystkie najważniejsze części ciała. Ogromnym atutem tego urządzenia jest zmiana poziomu nachylenia bieżni nawet o 15 stopni. Sprzęt jest dostosowany do użytkownika o maksymalnej wadze 130 kg.

Poradnik zakupowy bieżni elektrycznej do domu

Bieżnia elektryczna domowa – jakie zalety?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że bieżnie domowe elektryczne to wszechstronne urządzenia, w których można zmienić nie tylko prędkość odbywanego treningu, ale także stopień nachylenia sprzętu. Parametr ten jest bardzo ważny, ponieważ ma istotny wpływ na jakość wykonywanych ćwiczeń. Wybierając taki model nie musisz zmieniać swoich planów nawet wtedy, gdy aura na zewnątrz jest delikatnie mówiąc niesprzyjająca. Kolejnym atutem takiego rozwiązania jest to, że nowoczesne modele zapewniają bardzo dobrą amortyzację i identyczną nawierzchnię bez względu na działanie czynników zewnętrznych. Najlepsza bieżnia elektryczna domowa dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń. Natomiast ustawienie wybranych parametrów treningu motywuje użytkownika do trzymania stałego tempa.

Jaka bieżnia elektryczna najlepsza? Kluczowe parametry

Twoim marzeniem jest idealna bieżnia elektryczna domowa? Abyś długo mógł cieszyć się z zakupionego sprzętu wybór konkretnego modelu powinien być przemyślany i dostosowany pod względem parametrów do Twoich potrzeb:

  • Solidna konstrukcja – jest niezbędna do tego, aby umożliwić bezpieczny trening. Wykorzystanie konkretnych surowców przekłada się na to, jakie maksymalne parametry wzrostu i wagi może mieć użytkownik. Aby korzystanie nie wiązało się z zagrożeniem niebezpieczeństwa trzeba bezwzględnie przestrzegać wskazań producenta.
  • Zmiana stopnia nachylenia – to jeden z kluczowych parametrów treningu. Dzięki zmianie tego czynnika możesz uzyskać warunki zbliżone do ćwiczeń w terenie uzyskując opór. Idealna bieżnia elektryczna domowa daje możliwość zmiany nawet o kilkanaście stopni. Zastosowanie nawet tak szerokiej skali sprawia, że trening nie staje się monotonny nawet wtedy, gdy użytkownik staje się bardziej doświadczony i chce stawiać sobie nowe wyzwanie.
  • Optymalna długość pasa bieżni – aby bieganie w ogóle było możliwe trzeba zadbać o to, aby urządzenie miało rozmiary odpowiadające wzrostowi i wadze użytkownika. Tylko wtedy wykonywanie kroków jest nie tylko możliwe, ale również bezpieczne.
  • Możliwość złożenia i wygodnego transportu – to kolejny czynnik, który przekłada się na funkcjonalność urządzenia. Dobra bieżnia domowa elektryczna może być złożona, aby nie zajmować dużo miejsca wtedy, gdy go potrzebujesz np. podczas spotkań towarzyskich.
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Sport mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.