Strona główna » AGD » Małe AGD do kuchni » Ranking gofrownic
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do kuchni » Ranking gofrownic
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking gofrownic – najlepsze gofrownice w 2023 / 2024 roku

Dobra gofrownica z pewności ułatwi przygotowywanie smacznych deserów. Ważne jest to, aby znaleźć urządzenie, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale również wygodne w użytkowaniu. Nasz ranking gofrownic w 2023 / 2024 roku z pewnością ułatwi znalezienie modelu, który przetrwa długie lata. Przedstawiamy sprzęty o znakomitych parametrach – mamy pewność, że ich jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających. Kultowe marki od lat cieszą się sporym uznaniem użytkowników. Jeśli zastanawiasz się, jaka gofrownica będzie najlepsza, to koniecznie sprawdź prezentowane zestawienie.

Ranking gofrownic – TOP 10 najlepszych gofrownic

Miejsce Nazwa godrownicy Cena Najtańsza oferta
1 Gofrownica Dezal 301.5 219 zł Sprawdź teraz
2 Gofrownica Adler AD 3036 159 zł Sprawdź teraz
3 Gofrownica MPM MGO13 149 zł Sprawdź teraz
4 Gofrownica Clatronic WA3492 139 zł Sprawdź teraz
5 Gofrownica Concept VF3040 167 zł Sprawdź teraz
6 Gofrownica Camry CR3025 382 zł Sprawdź teraz
7 Gofrownica MPM MGO-20M 127 zł Sprawdź teraz
8 Gofrownica Dezal 301.7 69 zł Sprawdź teraz
9 Gofrownica Blaupunkt WMP301 159 zł Sprawdź teraz
10 Gofrownica BREVILLE VST072X 254 zł Sprawdź teraz

Najlepsze gofrownice – recenzje

1. Gofrownica Dezal 301.5

dobra gofrownica

Opisywany model to dla wielu osób najlepsza gofrownica, która idealnie sprawdzi się na co dzień. Jest to model umożliwiający przygotowanie prostokątnych gofrów. Moc wynosi aż 1300 W, co przekłada się na podwyższoną wydajność. Z tego względu jest to sprzęt, który można wykorzystywać nie tylko w domu, ale również obiektach gastronomicznych. Na specjalną uwagę zasługuje specjalna powłoka, która chroni przed przywieraniem. Prezentowane urządzenie zapewnia także prostą oraz niekłopotliwą obsługę, a więc sprawdzi się w każdej kuchni. Kolejnym atutem jest emaliowana obudowa, która gwarantuje wysoką trwałość oraz odporność na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Konstrukcja jest przystosowana do pracy ciągłej, a więc nie trzeba martwić się o uszkodzenia, czy też awarie. Jest to model ergonomiczny, co przekłada się na podwyższone bezpieczeństwo użytkowania. Czyszczenie trwa maksymalnie kilka minut, co stanowi sporą zaletę.

Cena: ok. 219 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

2. Gofrownica Adler AD 3036

najlepsza gofrownica

W naszym zestawieniu można znaleźć wyłącznie najlepsze gofrownice, które sprawdzą się nie tylko w domu, ale również miejscach użyteczności publicznej np. restauracjach. Prezentowany model posiada moc 1500 W, dzięki czemu przyrządzenie smacznych przekąsek trwa krótką chwilę. Wzrok przyciąga klasyczny design, który pasuje do niemal każdego wystroju. Sprzęt może zostać wyeksponowany – nie trzeba obawiać się, że będzie on szpecił wnętrze. Należy podkreślić, że został on w całości wykonany z certyfikowanych komponentów, które spełniają rygorystyczne normy. Nawet najczęstsze użytkowanie nie stwarza ryzyka przeciążenia, czy też awarii. Warto wspomnieć, że płyty grzewcze są pokryte powłoką, która zmniejsza ryzyko przywierania. Sprawia to, że przygotowanie idealnych gofrów będzie jeszcze łatwiejsze. Wpływa to również na tempo czyszczenia. Wystarczy jedynie zaczekać na ostygnięcie sprzętu, a następnie przetrzeć go wilgotną ściereczką. Nie wymaga to zbyt dużych nakładów pracy.

Cena: ok. 159 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

3. Gofrownica MPM MGO13

jaka gofrownica

Stworzony przez nas ranking gofrownic wydaje się być najlepszą opcją dla tych, którzy nie lubią zakupów „w ciemno”. Wysokiej klasy urządzenie to inwestycja na długi czas. Sporym atutem jest korzystna cena zakupu. To najlepszy dowód na to, że godny polecenia sprzęt wcale nie musi kosztować majątku. Opisywana gofrownica posiada prostokątny kształt. Jej moc wynosi 1400 W. Płytki zostały wykonane z certyfikowanych tworzyw, które nie posiadają w składzie żadnych toksycznych związków. Wielkim atutem jest również powłoka chroniąca przed przywieraniem. Dzięki niej można skutecznie uniknąć przypalonych gofrów. Nie trzeba więc obawiać się zmarnowania czasu oraz produktów spożywczych. Na uwagę zasługuje głębokość płyt, która jest nieco większa, niż standardowa. Sprawia to, że przygotowane gofry są puszyste, a jednocześnie pyszne. Utrzymanie sprzętu w czystości nie jest żadnym problemem. Warto przetrzeć płytki po każdym użytku, tak aby nie dopuścić do zgromadzenia dużej ilości zabrudzeń.

Cena: ok. 149 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

4. Gofrownica Clatronic WA3492

gofrownica jaka moc

Nie masz pomysłu, jaką gofrownicę kupić? Weź pod uwagę model, który umożliwia przygotowanie wyśmienitych serduszek. Niesztampowy kształt gofrów sprawia, że jest to urządzenie cieszące się sporym zainteresowaniem. Moc urządzenia wynosi 1200 W. Umożliwia ono regulowanie temperatury, co ułatwia przyrządzenie idealnych słodkości. Na specjalną uwagę zasługuje fakt, że jednocześnie można przygotować 5 gofrów. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta, a więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Wystarczy jedynie obserwować lampkę kontrolną, która poinformuje nas o tym, że gofry są już gotowe. Płyty grzejne są solidne i niepodatne na zarysowania, czy też uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym plusem jest fakt, że zostały one pokryte specjalną powłoką chroniącą przed przywieraniem. Komfort pracy znajduje się na najwyższym poziomie. Atutem jest także nowoczesny design, który przypadnie do gustu tym, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale.

Cena: ok. 139 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

5. Gofrownica Concept VF3040

najlepsze gofrownice

Jeśli marzą Ci się chrupiące i pyszne gofry, to koniecznie sprawdź prezentowany model. Jest to urządzenie renomowanego producenta, co przekłada się na pewność zakupu. Można mieć sto procent pewności, że sprzęt przetrwa nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Sporym atutem jest jego atrakcyjny design. Klasyczne wzornictwo będzie pasować do niemal każdego wnętrza. Obudowa została wykonana z mocnych tworzyw, które nie są podatne na uszkodzenia, czy też negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Wewnątrz kryją się ceramiczne płytki, które zostały pokryte specjalną powłoką chroniącą przed przywieraniem. Jest to wyśmienita propozycja dla wszystkich, którzy komfort i swobodę stawiają na pierwszym miejscu. Za każdym razem gofry będą posiadać idealną konsystencję – wystarczy sięgnąć po ulubione dodatki, aby stworzyć znakomity podwieczorek. Moc urządzenia wynosi 1000 W. Sporym atutem jest ergonomiczna budowa sprzętu. Rączka nie nagrzewa się, co zmniejsza ryzyko przypadkowego poparzenia.

Cena: ok. 167 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

6. Gofrownica Camry CR3025

ranking gofrownic

Potrzebujesz dobrej, a jednocześnie niezawodnej gofrownicy? Koniecznie sprawdź parametry opisywanego modelu. Jego moc wynosi 1150 W. Prezentowany sprzęt został zaprojektowany z myślą o osobach, które często przygotowują słodkie specjały. Podwyższona wydajność sprawia, że urządzenie może pracować non stop przez długi czas. Nie musi obawiać się jego przeciążenia oraz przedwczesnego uszkodzenia. Urządzenie posiada wytrzymałe płyty grzewcze pokryte powłoką chroniącą przed przywieraniem. Ułatwia to równomierny rozkład temperatury, a także chroni przed przywieraniem. Możemy mieć również pewność, że ściągnięcie gotowych gofrów nie będzie najmniejszym problemem. Użytkownicy cenią sobie także antypoślizgowe podkładki, które odpowiadają za wysoką stabilność sprzętu. Nie trzeba obawiać się, że zostanie on przypadkowo zrzucony z blatu. Kolejnym plusem jest fakt, że w jednym czasie można przygotować aż cztery gofry.

Cena: ok. 382 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

7. Gofrownica MPM MGO-20M

gofrownica najlepsza

Planujesz zakup dobrej gofrownicy 3w1? Stawiasz na najwyższą jakość oraz wydajność? Zapoznaj się z prezentowanym modelem, który gwarantuje nieprzeciętne parametry użytkowe. Moc gofrownicy wynosi 1000 W. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników złocistych, a zarazem puszystych gofrów. W ciągu kilku minut można przygotować ulubiony przysmak. Urządzenie jest błyskawicznie gotowe do pracy, co przekłada się na znaczną oszczędność czasu. Przedstawiany model jest niedrogi w zakupie, co stanowi kolejny plus. Często wybierają go ci, którzy posiadają ograniczony budżet. Trzeba zaznaczyć, że sprzęt renomowanego producenta został wykonany z wysokiej klasy materiałów. Są to tworzywa o niskiej podatności na uszkodzenia, co zmniejsza ryzyko ich przedwczesnego uszkodzenia. Gofry opiekane są równomiernie, a więc nie trzeba obawiać się ich przypalenia. Kolejnym plusem jest fakt, że płytki grzejne zostały pokryte powłoką chroniącą przez przywieraniem. Przełożenie gotowych przekąsek na talerz będzie więc dziecinnie proste.

Cena: ok. 127 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

8. Gofrownica Dezal 301.7

jaką gofrownicę kupić

W naszym rankingu najlepszych gofrownic nie mogło zabraknąć tego modelu. Jest to urządzenie funkcjonalne, a jednocześnie atrakcyjne pod względem wizualnym. Warto zaznaczyć, że zostało ono wykonane z wytrzymałych tworzyw. Użytkownicy cenią sobie solidną, a jednocześnie ergonomiczną konstrukcję. Gofrownica nie przesuwa się po blacie podczas pracy, a więc nie musimy obawiać się jej przypadkowego zrzucenia oraz rozbicia. Powłoka teflonowa chroni przez przywieraniem ciasta. Sprawia to, że za każdym razem otrzymamy perfekcyjne gofry, które zachwycą nieprzeciętnym smakiem oraz konsystencją. Moc urządzenia wynosi 1300 W, dzięki czemu sprzęt może być wykorzystywany zarówno w warunkach domowych, jak i lokalach gastronomicznych. Model ten posiada wszystkie niezbędne atesty. Dodatkowym atutem jest fakt, że został on w stu procentach przystosowany do ciągłej pracy, co niweluje prawdopodobieństwo wystąpienia awarii. Niewątpliwą zaletą jest również korzystna cena zakupu.

Cena: ok. 69 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

9. Gofrownica Blaupunkt WMP301

gofrownica jaką kupić

Chcesz zakupić porządną gofrownicę, która przetrwa nawet najczęstsze użytkowanie? Koniecznie sprawdź opisywany model, który zapewnia prostą i niekłopotliwą obsługę. Moc urządzenia wynosi 700 W. Chrupiące gofry może przygotować w ciągu kilku minut, co zadowoli tych, którzy nie lubią marnować czasu. Wielkim plusem jest nowoczesny mechanizm grzewczy, który odpowiada za równomierny rozkład ciepła. Dzięki niemu gofry będą posiadać idealną formę. Unikniemy także ich przypalenia. Powierzchnia płyt grzejnych została pokryta powłoką, która chroni przed przywieraniem. Jest ona pozbawiona toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie. Kolejną zaletą jest uniwersalny design, który daje wiele możliwości. Takiego sprzętu wcale nie trzeba chować w szafkach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby znajdował się on na blacie. Nie zajmuje zbyt dużej ilości przestrzeni, a więc sprawdzi się nawet w małej kuchni. Jednocześnie możemy przygotować dwa gofry.

Cena: ok. 159 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

10. Gofrownica BREVILLE VST072X

gofrownica jaką wybrać

Jeśli zastanawiasz się, jaką tanią gofrownicę kupić, to weź pod uwagę prezentowany model. Jest on niedrogi w zakupie, a jednocześnie trwały i funkcjonalny. Z łatwością można przystosować go do osobistych preferencji. Moc wynosi 850 W. Jednocześnie możemy przygotować dwa gofry. Trzeba zaznaczyć, że opisywany sprzęt został wyposażony w płytki ceramiczne. Nie tylko chronią one przed przywieraniem ciasta, ale także zapewniają równomierny rozkład temperatury. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy chcą uniknąć ryzyka przypalenia przygotowywanych specjałów. Certyfikowane komponenty sprawiają, że nie trzeba obawiać się awarii, czy też kłopotliwych usterek. Jest to sprzęt w stu procentach bezpieczny, a jego obsługa jest bezproblemowa. Należy także wspomnieć o ponadczasowym designie, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Schowek na kabel stanowi spore udogodnienie. Istnieje możliwość przechowywania gofrownicy zarówno w pionie, jak i poziomie.

Cena: ok. 254 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Poradnik zakupowy gofrownicy

Gofrownice dla profesjonalistów – gofrownice gastronomiczne

Gofrownice gastronomiczne są niezbędnym elementem w miejscu, które słynie z produkcji pysznych gofrów. Dzięki odpowiedniej maszynie można w krótkim czasie przygotować wiele porcji gofrów, aby następnie podać na przeróżne sposoby.

Zanim jednak przystąpimy do wyboru, zastanówmy się, jakie cechy powinny mieć dobre gofrownice gastronomiczne.

 • Przede wszystkim odpowiedni rozmiar – na rynku znajdziemy wiele ofert gofrownic gastronomicznych w różnych wymiarach. Zastanówmy się, która z nich doskonale wypełni nasze oczekiwania. Warto pamiętać o tym, że im więcej gofrów jednorazowo możemy w niej zrobić, tym sprawniej będzie funkcjonował nasz lokal. Weźmy to pod uwagę przy wyborze.
 • Cena – adekwatna do jakości. Bądźmy czujni, ponieważ na rynku znajdują się również tanie modele, które doskonale spełnią nasze potrzeby.
 • Gofrownica wygodna i łatwa w obsłudze jest zdecydowanie najlepszym wyborem.
 • Odpowiednia gofrownica powinna zapewnić nam sprawną kontrolę temperatury i jej regulację.
 • Gofrownice o żeliwnej płycie grzewczej zapewnią nam równomiernie rozprowadzenie temperatury, które pozwoli na upieczenie jednolitego gofra.
 • Kształt wypikanych gorfów. Nie jest to szczególny parametr, wpływający na jakość produktu, ale jest istotny dla klientów. Ciekawa oferta z pewnością przyciągnie więcej zainteresowanych konsumentów. Możemy zakupić klasyczną gofrownicę, ale także taką, która wypiecze gofry w kształcie serca.

Najlepsze gofrownice gastronomiczne – polecani producenci

Inwestycja w gofrownicę gastronomiczną wiąże się z dużą odpowiedzialnością. To właśnie ten sprzęt ma zapewnić nam odpowiednią ilość gofrów, które chcemy wypiekać. Jeżeli zakupimy drogi sprzęt, który nie spełni naszych wymagań, narazimy się na niepotrzebny stres i dodatkowe koszty. Dlatego odpowiedni wybór jest tak ważny.

Szukając gofrownicy gastronomicznej idealnej dla nas, zerknijmy do rankingu, w którym zestawione są te najlepsze. Ranking został stworzony tak, aby zapewnić nam różnorodność wyboru, dzięki czemu każdy może znaleźć w nim coś dla siebie.

Marki, które znalazły się w zestawieniu, cieszą się popularnością wśród wielu właścicieli lokali serwujących gofry. Dzięki temu mamy pewność, że produkty wyróżnionych producentów spełniają najistotniejsze standardy. Oto marki, które zostały uznane za najlepsze:

 • Royal Catering – marka zajmująca się produkcją wyposażenia gastronomicznego. Producenci oferują nam kilka modeli różnych gofrownic.
 • Stalgast – firma od lat zapewnia sprzęt gastronomiczny wysokiej jakości do wielu lokali. Zakupimy u nich profesjonalną gofrownicę, która jest wyjątkowo łatwa w obsłudze.
 • GREDIL – jest marką należącą do firmy Stalgast, więc kupując sprzęt tej marki, mamy pewność, że wybieramy wśród najlepszych ofert na rynku.
 • Hendi – polscy producenci, którzy cenią sobie wysoką jakość. Gofrownica, która zajęła miejsce w rankingu, wyposażona jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem.
 • Forgast – od tej marki zakupimy tani model gofrownicy do wypieku tzw. bubble waffle.
 • Roller Grill – marka, która zajmuje topowe miejsca w rankingach europejskich, jeżeli chodzi o ofertę sprzętów, które możemy od niej zakupić. W rankingu znajdziemy rozbudowaną gofrownicę pozwalającą na wypieczenie czterech gofrów jednocześnie.
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: Małe AGD do kuchni arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *