Strona główna » Hobby » Książki » Ranking kalendarzy » Ranking kalendarzy książkowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Hobby » Książki » Ranking kalendarzy » Ranking kalendarzy książkowych
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking kalendarzy książkowych – jaki kalendarz książkowy wybrać?

Masz do załatwienia wiele spraw na co dzień i trudno Ci jest o nich wszystkich pamiętać? Codzienne funkcjonowanie ułatwi Ci najlepszy kalendarz książkowy. Dzięki niemu łatwiej zorganizujesz wszystkie swoje obowiązki i będziesz spać spokojniej z przekonaniem, że masz wszystko pod kontrolą. Zastanawiasz się jaki kalendarz książkowy wybrać? Zobacz najlepszy ranking 2022, przedstawione propozycje na pewno przypadną Ci do gustu. Nie wiesz, czym się kierować podczas zakupu? Podpowiadamy.

Ranking kalendarzy książkowych – top 11 kalendarzy książkowych

Miejsce Nazwa Cena Najtańsza oferta
1. Kalendarz 2022 A5 Tyg. Hip Hop beżowy ELEFANT 27.05zł Sprawdź teraz
2. Kalendarz nauczyciela B6 2022/2022 dz pomarańczowy 31.98zł Sprawdź teraz
3. Kalendarz 2022 B5 Tyg. Jazz różowy ELEFANT 26.84zł Sprawdź teraz
4. Kalendarz nauczyciela B6 2022/2022 dzienny seledyn 23.55zł Sprawdź teraz
5. Kalendarz 2022 B6 Tyg. Hip Hop jeans ELEFANT 18.87zł Sprawdź teraz
6. Kalendarz nauczyciela A5 2022/2022 Vivella seledyn 20.74zł Sprawdź teraz
7. Organizer memofix K-164 pomarańczowy 21.77zł Sprawdź teraz
8. Terminarz Nauczyciela 2022/2022 MIX 15.86zł Sprawdź teraz
9. Kalendarz 2022 Flexis Ultra Hunt-Lenox Globe Verso FE7994-1 117.22zł Sprawdź teraz
10. Kalendarz 2022 Ultra Arabica Verso DE7741-1 86.10zł Sprawdź teraz
11. Kalendarz książkowy ultra 2022-2022 Sun&Moonlight 96.82zł Sprawdź teraz

Poradnik zakupowy kalendarza książkowego

1.Kalendarz 2022 A5 Tyg. Hip Hop beżowy ELEFANT

Kalendarz 2022 A5 Tyg. Hip Hop beżowy ELEFANT

Cena: ok. 27.05zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz jaki kalendarz książkowy kupić, żeby wiernie służył Ci w codziennej pracy i nauce? Dobry kalendarz książkowy to absolutna podstawa! Przede wszystkim przypadnie on do gustu ze względu na wygodny format – A5. Dzięki nim produkt pewnie leży w dłoni, a korzystanie z niego jest naprawdę wygodny. Docenisz go również ze względu na komfortowy układ – na jednej stronie znajduje się podział na konkretne dni tygodnia, na drugiej natomiast znajdziesz dużo miejsca na swoje zapiski. Miękka oprawa pięknie się prezentuje ze względu na wykorzystanie materiału, który przypomina skórę. Delikatny beżowy odcień świetnie się prezentuje i komponuje z innymi gadżetami, takimi jak pióra czy długopisy. Obecność tasiemki pozwoli zaznaczyć Ci aktualny tydzień lub inne ważne miejsce. Z tyłu znajduje się wygodna koperta w odcieniu okładki będzie idealnie sprawdzała się do przechowywania notatek na oddzielnych kartkach czy wizytówek. Na początkowych stronach znajduje się terminarz 2022 wraz z zaznaczeniem oficjalnych świąt czy terminów sesji na studiach/w szkole oraz wiele innych przydatnych wzorów dokumentów takich jak protokół powypadkowy stosowany w przypadku stłuczki.

2.Kalendarz nauczyciela B6 2022/2022 dz pomarańczowy

Kalendarz nauczyciela B6 2022/2022 dz pomarańczowy

Cena: ok. 31.98zł
Znajdź najtańszą ofertę

Aby lepiej zorganizować codzienne obowiązki związane z pracą jako nauczyciel lub lektor potrzebny Ci jest idealny kalendarz książkowy? Świetnie trafiłeś! Format B6 doskonale się sprawdza w codziennym użytkowaniu i jest ergonomiczny. Produkt pewnie leży w dłoni, dzięki czemu znajdowanie wszystkich informacji i sporządzanie notatek jest łatwiejsze i wygodniejsze. Ten tani kalendarz książkowy przez większość miesięcy posiada budowę dzienną – jej wykorzystanie pomaga w dobrej organizacji pracy, układ tygodniowy jest niewystarczający. Tylko lipiec i sierpień występują w formie tygodniowej – na 1 stronie oraz miejsce na notatki – na drugiej. Kalendarz książkowy opinie drukowany jest na wytrzymałym białym papierze – bardzo dobrze na nim widać wszystkie zapiski. Tasiemka pomaga zaznaczyć wybrane strony i wygodny powrót do nich w dowolnym momencie. Boki są dodatkowo wzmocnione i zszyty trwałymi nićmi. Na początkowych stronach znajdują się tabele i wiele bardzo przydatnych informacji niezbędnych w pracy nauczyciela. Twarda oprawa została zmiękczona dzięki obecności gąbki w kolorze pomarańczowym.

3.Kalendarz 2022 B5 Tyg. Jazz różowy ELEFANT

Kalendarz 2022 B5 Tyg. Jazz różowy ELEFANT

Cena: ok. 26.84zł
Znajdź najtańszą ofertę

Potrzebujesz terminarza, który będzie w stanie dotrzymać Ci kroku nawet wtedy, gdy masz przed sobą bardzo intensywny czas. Ten polecany kalendarz książkowy będzie jak znalazł. Przede wszystkim spodoba Ci się ze względu na wygodny układ – tydzień znajduje się aż na 2 stronach, dzięki czemu będziesz mógł dokładniej i czytelniej wszystko zaplanować (sobota i niedziela . Przydatnym gadżetem jest obecność pojemnej koperty w kolorze kremowym. W środku znajduje się wiele praktycznych informacji, tabel i wykresów, które znajdą zastosowanie na co dzień. Ten tani kalendarz książkowy posiada specjalną gumkę – można w niej umieścić długopis. Dwie czarne wstążki ułatwiają codzienną organizację pracy i nauki – zaznacz ważne miejsca i wracaj do nich bez zbędnego szukania. Z tyłu znajduje się wygodna książka adresowa, kalendarium 2022/2023, terminarz ferii zimowych, świąt ogólnopolskich, obszerny notes i wiele innych. Twarda oprawa zapobiega powstawaniu nieestetycznych zagięć.

4.Kalendarz nauczyciela B6 2022/2022 dzienny seledyn

Kalendarz nauczyciela B6 2022/2022 dzienny seledyn

Cena: ok. 23.55zł
Znajdź najtańszą ofertę

Lubisz kiedy wokół Ciebie panuje ład i porządek, a wszystko odbywa się tak jak zaplanowałeś? Polecany kalendarz książkowy może być Twoim osobistym niezbędnikiem przydatnym w pracy i życiu prywatnym. Praktyczne rozplanowanie w formie dziennej pomorze Ci znaleźć miejsce na wszystkie swoje zapiski. Kalendarium obejmuje okres od 12.07.2021 do 04.09.2022 ze skróconą wersją miesięcy wakacyjnych – lipca i sierpnia. Bardzo dobrą czytelność zapewnia drukowanie kalendarza na białym papierze. Warto podkreślić, że ten idealny kalendarz książkowy posiada wzmocnione boki, dzięki czemu dobrze się prezentuje nawet wtedy, gdy intensywnie z niego korzystasz. Zapewne przypadnie Ci do gustu tasiemka, którą możesz zaznaczyć najważniejsze miejsce, by bez trudu do niego powrócić. W środku znajdują się przydatne informacje niezbędne podczas codziennej pracy pedagoga i psychologa szkolnego, nauczyciela i lektora. Ten kalendarz książkowy zapewne spodoba Ci się również ze względu na obecność organizacji całego roku szkolnego z zaznaczeniem ferii zimowych, miejsce na wpisanie terminów wywiadówek i najważniejszych świąt.

5.Kalendarz 2022 B6 Tyg. Hip Hop jeans ELEFANT

Kalendarz 2022 B6 Tyg. Hip Hop jeans ELEFANT

Cena: ok. 18.87zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz mieć dobry kalendarz książkowy ułatwiający organizację codziennych obowiązków szkolnych i zawodowych? Ten produkt zasługuje na Twoją szczególną uwagę. Oprawa typu Jeans zabezpiecza strony przed zagnieceniem. Wygodę korzystania zapewnia obecność tygodniowego terminarza (na jednej stronie) i przestrzenią przeznaczoną na notatki i zapisanie najważniejszych informacji. Z przodu podpiszesz swój kalendarz książkowy opinie, a z tyłu znajdziesz przydatną kopertę na wizytówki, małe karteczki, paragony i inne drobiazgi. Na ostatnich stronach zapiszesz swoje kontakty z numerami telefonów i innymi ważnymi danymi. Planery, skorowidz, wypisane terminy najważniejszych świąt i dni wolnych od pracy. W razie potrzeby w środku znajdziesz wzór protokołu, który trzeba spisać w przypadku stłuczki lub poważniejszego wypadku. W środku obecna jest tasiemka, dzięki której precyzyjnie zaznaczysz miejsce, do którego będziesz często wracać np. dany dzień. Pięknie komponuje się ona z okładką.

6.Kalendarz nauczyciela A5 2022/2022 Vivella seledyn

Kalendarz nauczyciela A5 2022/2022 Vivella seledyn

Cena: ok. 20.74zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz zwiększać swoją produktywność i lepiej organizować swój czas? Niezastąpionym „towarzyszem” w codziennej pracy jest dobry kalendarz książkowy. Jest on bardzo potrzebny w wielu zawodach, ale szczególne miejsce pełni w roli nauczyciela. Wykorzystanie czytelnego tygodniowego układu na dwóch stronach docenią wszyscy użytkownicy, którym zależy na posiadaniu większej ilości przestrzeni na własne zapiski. Okres powiązany z rokiem szkolnym jest dostępny w wersji pełnej, natomiast miesiące wakacyjne są skrócone. Biały papier daje większą przejrzystość w notatkach wykonanym w niemal każdym kolorze. Twarda oprawa w modnym odcieniu została zmiękczona dodatkowo dzięki obecności gąbki, zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że jest ona przyjemniejsza w dotyku, a produkt prezentuje się lepiej. Obecność specjalnych planerów pomoże lepiej zorganizować się i pamiętać o ważnych wydarzeniach z życia szkoły. Ten polecany kalendarz książkowy posiada bogatą książkę teleadresową z tyłu – zmieści się w nim wiele kontaktów do rodziców uczniów i innych ważnych osób.

7.Organizer memofix K-164 pomarańczowy

Organizer memofix K-164 pomarańczowy

Cena: ok. 21.77zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz mieć w zasięgu ręki gadżety, które pomogą Ci wprowadzić większą harmonię do swojego życia? Ta propozycja zasługuje na Twoją uwagę, jeżeli cenisz sobie dobrą organizacje i nie lubisz zapominać o ważnych spotkaniach i innych sprawach. Ten organizer książkowy zawiera takie strony jak plan roku czy finanse. W kalendarzu pozaznaczane są imieniny, dzięki czemu z łatwością zaznaczysz dni, kiedy możesz złożyć życzenia komuś z Twoich bliskich. Ten produkt zapewne wpadnie Ci w oko ze względu na to, że posiada naprawdę wiele przestrzeni na notatki – jeżeli lubisz zapisywać wszystkie najważniejsze informacje organizer to przedmiot stworzony z myślą o Twoich potrzebach. Nie zabrakło stron przeznaczonych na książkę adresową do najważniejszych kontaktów. Intensywny pomarańczowy kolor sprawia, że przedmiot jest bardzo dobrze widoczny w torebce lub plecaku.

8.Terminarz Nauczyciela 2022/2022 MIX

Terminarz Nauczyciela 2022/2022 MIX

Cena: ok. 15.86zł
Znajdź najtańszą ofertę

Chcesz pamiętać o wszystkich najważniejszych wydarzeniach z życia szkoły i na bieżąco kontrolować postępy swoich uczniów/studentów? Masz do załatwiania setki spraw i zawsze starasz się być wszędzie na czas? Tani kalendarz książkowy nauczyciela to praktyczny przedmiot, którego nie może u Ciebie zabraknąć. Oprócz wygodnej formy terminarza z zaznaczonymi wszystkimi świętami znajdziesz w nim również spis telefonów do najważniejszych instytucji powiązanych ze szkolnictwem wyższym i oświatą. Przydatne planery takie jak plan wywiadówek/spotkań z rodzicami czy rozkład lekcji pomogą znacząco ułatwić rozplanowanie dnia/tygodnia/ miesiąca. Bardzo ważnym atutem, którym wyróżnia się ten idealny kalendarz książkowy jest rozbudowany notatnik stworzony przede wszystkim z myślą o potrzebach wychowawcy można wykorzystać na zapisanie najważniejszych informacji. Książka teleadresowa i kalendarium pomagają mieć wszystko co najważniejszy w dobrej organizacji pracy w zasięgu ręki.

9.Kalendarz 2022 Flexis Ultra Hunt-Lenox Globe Verso FE7994-1

Kalendarz 2022 Flexis Ultra Hunt-Lenox Globe Verso FE7994-1

Cena: ok. 117.22zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zależy Ci na tym, żeby otaczać się nie tylko praktycznymi, ale także wyjątkowymi produktami, które pięknie się prezentują? Chcesz robić dobre wrażenie jako profesjonalisty wśród swoich klientów i współpracowników? Ten polecany kalendarz książkowy podbił serca już wielu użytkowników. Jest to produkt firmy Paperblanks, czyli jednej z najbardziej uznanych marek. W środku znajdziesz czytelny rozkład tygodnia rozmieszczony na 2 stronach. Przy każdym z dni znajduje się podziałka wraz z godzinami, co pozwala na dokonywanie dokładnych zapisków, a to o wiele ułatwia pracę. Warto podkreślić, że opisy są po angielsku. Jest on tak często wybierany przez użytkowników ze względu na obecność sporej ilości miejsca, którą można przeznaczyć na codzienne wpisy. Mini książka telefoniczna pozwala mieć wszystkie najważniejsze kontakty w zasięgu ręki zawsze, gdy tego potrzebujesz. Wewnątrz znajduje się wiele przydatnych planerów i innych informacji.

10.Kalendarz 2022 Ultra Arabica Verso DE7741-1

Kalendarz 2022 Ultra Arabica Verso DE7741-1

Cena: ok. 86.10zł
Znajdź najtańszą ofertę

W życiu cenisz sobie wyjątkowe produkty? Możliwość wszechstronnego zastosowania jest dla Ciebie nie mniej ważna niż względy wizualne? Ten idealny kalendarz książkowy nie może nie zostać przez Ciebie niezauważony. Już na pierwszy rzut oka wyróżnia się ze względu na swoją okładkę inspirowaną historycznymi motywami. Docenisz go również ze względu na wykorzystanie przejrzystego układu 1 tydzień rozplanowany jest pionowo na dwóch stronach, a obecność podziałki godzinowej jest niezwykle użyteczna podczas planowania spotkań. Miejsca na codzienne wpisy na stronach znajduje się sporo a użyteczne planery podnoszą atrakcyjność tego produktu w oczach wielu użytkowników. 2 satynowe wstążki świetnie sprawdzają się w roli zakładek a mini-kalendarium pomaga sprawdzić kiedy wypada jakiś dzień itp. Opisy drukowane są w języku angielskim. Z tyłu znajduje się praktyczna koperta na luźne kartki i wizytówki.

11.Kalendarz książkowy ultra 2022-2022 Sun&Moonlight

Kalendarz książkowy ultra 2022-2022 Sun&Moonlight

Cena: ok. 96.82zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jesteś użytkownikiem, któremu nie wystarcza typowy roczny kalendarz i szukasz produktów 18-miesięcznych? Świetnie trafiłeś! Zwiększona ilość miesięcy ceniona jest przede wszystkim przez nauczycieli, lektorów i wykładowców, choć z powodzeniem spełni on również oczekiwania innych użytkowników. Dni w danym tygodniu rozplanowane są aż na 2 stronach w formie pionowej, a obecność podziałki godzinowej pomaga precyzyjnie rozplanować czas. Przydatne bywa też kalendarium wraz z planerami w formie rocznej i miesięcznej. Specjalne strony przeznaczono m.in. na książkę adresową, rozplanowanie zajęć z uczniami czy sporządzanie notatek ze spotkań. Wstążki wyprodukowane z satyny świetnie sprawdzają się w roli zakładek. Na końcu znajduje się pojemna koperta, w którą można włożyć wizytówki, notatki na małych karteczkach itp.

Poradnik zakupowy Ranking kalendarzy książkowych – top 11 kalendarzy książkowych

Idealny kalendarz książkowy – czym się wyróżnia?

Dobry kalendarz książkowy to przydatny gadżet nie tylko w pracy nauczyciela. Aby świetnie się sprawdzał trzeba zadbać o to, żeby był dostosowany do potrzeb użytkownika. Na co warto zwrócić szczególną uwagę:

  • Wstążka – świetnie sprawdza się do zaznaczania interesującego Cię dnia. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że nie musisz kartkować wybranej części kalendarza.
  • Format – w głównej mierze zależy on od Twoich indywidualnych potrzeb – jedni wolą używać produktu w formacie A4, ze względu na dużą ilość miejsca przeznaczonego do robienia notatek, inni – wolą format kieszonkowy, ze względu na to, że zawsze można mieć go przy sobie.
  • Odpowiedni układ – tygodniowy, tydzień na dwóch stronach, a może dzienny? Od rozkładu zależy funkcjonalność. Te ostatnie najczęściej najcięższe ze względu na to, że zawierają najwięcej stron. Kalendarze dla nauczycieli czasami mają skrócone miesiące wakacyjne, kiedy lektorzy zazwyczaj mają o wiele mniej zajęć.
  • Kieszonka na długopis – chyba nikt nie lubi przeszukiwać całego plecaka lub torebki w poszukiwaniu czegoś do pisania.
  • Zapięcie -dzięki niemu wklejone karteczki lub wizytówki wsadzone między stronami nie wypadną i pozostaną na swoim miejscu.
  • Twarda/utwardzana okładka – oprócz względów estetycznych ma też funkcję praktyczną – jest bardziej uodporniona na typowe uszkodzenia mechaniczne.
  • Planery – plan lekcji, wywiadówek i wiele innych. Właśnie te strony szczególnie docenią wykładowcy, lektorzy i nauczyciele. Zawierają one np. wykaz najważniejszych świąt oraz przydatne tabele i wykresy. Kierowcom zazwyczaj przypadnie do gustu wzór protokołu szkody powypadkowej (choć, życzymy, żeby się im nie przydał).
  • Kalendarz roku poprzedniego i następnego – wbrew pozorom bywają one bardzo potrzebne, bo można w nich zaznaczyć najważniejsze daty, a następnie przenieść je do następnego kalendarza.
  • Notatnik i książka adresowa – lubisz zapisywać ważne informacje na bieżąco? Idealny kalendarz książkowy dla Ciebie powinien mieć dużo miejsca do zapisywania.
  • Koperta z tyłu – to bardzo przydatny element, w którym można przechowywać zapiski zrobione na oddzielnych kartkach i świstkach papieru. Wbrew pozorom zazwyczaj mieści się w niej naprawdę dużo. To niezastąpione miejsce przeznaczone na wizytówki.

 

Kalendarz książkowy to przedmiot, który pomoże Ci uporządkować codzienne sprawy. – jego obecność sprawi, że nie zapomnisz o najważniejszych spotkaniach, a wszystkie notatki znajdziesz w jednym miejscu. W najlepszym rankingu znajdziesz tylko propozycje warte uwagi. Wybierz z nich produkt idealny dla siebie lub spraw prezent bliskiej osobie.

Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz
Autor rankingu:
Mikołaj Przybysz Kategoria: Książki mikolaj.pr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *