Strona główna » AGD » Małe AGD do kuchni » Ranking kostkarek do lodu
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do kuchni » Ranking kostkarek do lodu
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking najlepszych kostkarek do lodu

Kostkarka do lodu to przydatny przedmiot, który swoimi właściwościami ułatwia i umila codzienne życie. Sprzęt ten sprawdzi się doskonale w letnie, upalne dni. Najlepsza kostkarka do lodów powinna zawierać kilka istotnych funkcji, które zostaną przedstawione w naszym rankingu.

 

Przygotowane przez nas zestawienie najlepszych kostkarek do lodu, pomoże ci poznać i porównać wiele ciekawych pozycji.  Zrzeszamy w jednym miejscu wiele wartych uwagi pozycji. Wybór najlepszej kostkarki do lodu nigdy nie był tak prosty!

Ranking kostkarki do lodu – najlepsza kostkarka do lodu w 2023 roku – poznaj tanie i praktyczne pozycje

Miejsce Nazwa Cena od Najlepsza oferta
1 Ambiano Kostkarka Do Lodu 120W Ambiano Przenośna 74088 429 zł Sprawdź teraz
2 GÖTZE & JENSEN kostkarka do lodu IM701X 599 zł Sprawdź teraz
3 YOER Kostkarka do lodu Everest IMW01S Srebrny 1 048 zł Sprawdź teraz
4 Silvercrest Kostkarka Do Lodu SEMK105 B2 456 zł Sprawdź teraz
5 Clatronic kostkarka do lodu EWB3526 628 zł Sprawdź teraz
6 GÖTZE & JENSEN Kostkarka Do Lodu IM901X 1 099 zł Sprawdź teraz
7 YOER Ice Breaker IMW03BK Kostkarka do lodu z dystrybutorem wody 2 598 zł Sprawdź teraz
8 Krexus Kostkarka Do Lodu Inox EX9180 1038 zł Sprawdź teraz
9 Bituxx Kostkarka Maszyna Do Lodu Stołowa Srebrna (HD15127) 461 zł Sprawdź teraz
10 Unold KOSTKARKA DO LODU 48945 634 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych kostkarek do lodu w 2023 roku

1. Ambiano Kostkarka Do Lodu 120W Ambiano Przenośna 74088

Ambiano Kostkarka Do Lodu 120W Ambiano Przenośna 74088

Cena: od. 429 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Pierwszą pozycją znajdującą się w naszym zestawieniu najlepszych kostkarek do lodu, jest produkt firmy Ambiano. Jest to przenośna kostkarka, która wyróżnia się swoją wygodą i praktycznością. Sprzęt umożliwia wybór dwóch różnych rozmiarów powstającego lodu.

 

Jego moc wynosi 120 W. Jest to lekka kostkarka o niewielkich rozmiarach – 31 x 23 x 34 cm. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 1.8l a pojemność kosza to ok. 500ml. Obsługa kostkarki jest bardzo prosta i domyślna, za pomocą panelu sterowania zawierającego przycisk włącz i wyłącz możesz dowolnie sterować sprzętem. Podczas jednego cyklu przygotowawczego powstaje dziewięć kostek lodu. Jeden cykl trwa w zależności od rozmiaru kostek od siedmiu do dziesięciu minut. Jest to często polecany i wysoko oceniany produkt. Dostępny jest on w niskiej, atrakcyjnej cenie.

 

2. GÖTZE & JENSEN kostkarka do lodu IM701X

GÖTZE & JENSEN kostkarka do lodu IM701X

Cena: od. 599 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

 

Kolejną propozycją znajdującą się w naszym rankingu najlepszych kostkarek do lodu jest GÖTZE & JENSEN. Jest to sprzęt sprawdzający się doskonale zarówno w lokalach jak i w domu. Sprzęt posiada łatwy w obsłudze panel sterowania. Jest to praktyczne urządzenie, które umila każdy upalny dzień w ciągu lata. Warto zainwestować w najlepszą kostkarka do lodu, aby w pełni korzystać z wakacyjnych chwil. Produkt dostępny jest w niskiej, atrakcyjnej cenie.

 

3. YOER Kostkarka do lodu Everest IMW01S Srebrny

YOER Kostkarka do lodu Everest IMW01S Srebrny

Cena: od. 1 048 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Kolejna propozycja to produkt firmy YOER. Kostkarka dostępna jest w kolorze srebrnym. Produkt wyposażony jest w dotykowy panel kontrolny oraz okienko podglądowe. Posiada wyświetlacz LCD. Co więcej, kostkarka umożliwia kontrolę nad kostkami lodu poprzez przycisk zwalniający. Jest to urządzenie stworzone z uwagą na najmniejsze szczegóły. Jego moc wynosi 150 W.

 

Kostkarka dzięki swojej łatwej obsłudze zapewnia sprawną i wygodną pracę. Wyróżnia się ona wysoką wydajnością, dzięki temu, że kompresor skutecznie odprowadza ciepło z kostkarki. Wpływa to na jakość i czas powstawania nowych kostek lodu, na dobę może powstać od 10 do 15 kg kostek. Dużym plusem jest fakt, że urządzenie zapamiętuje ustawienia. Kostkarka Yoer dostępna jest w atrakcyjnej cenie.

 

4. Silvercrest Kostkarka Do Lodu SEMK105 B2

Silvercrest Kostkarka Do Lodu SEMK105 B2

Cena: od. 456 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Kostkarka Silvercrest to kolejna pozycja w naszym rankingu najlepszych kostkarek do lodu. Jest to propozycja urządzenia, które w praktyczny sposób pomaga schłodzić ulubiony napój w ciągu upalnych dni. Sprzęt Silvercrest jest wyposażony w łatwy w obsłudze, dotykowy panel sterowania. Umożliwia on wybór pomiędzy dwoma rozmiarami kostek lodu – 9 kostek małych – 7 minut, 9 kostek dużych – 9 minut.

 

Kostkarka posiada zbiornik na wodę o pojemności 2,1 litra oraz wyjmowany pojemnik na 800 gramów kostek lodu. Długość jej przewodu to 180 cm. Dodatkowo, w zestawie urządzenia znajduje się praktyczna łopatka do lodu. Jest to sprzęt łatwy i domyślny w obsłudze. Dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

 

5. Clatronic kostkarka do lodu EWB3526

Clatronic kostkarka do lodu EWB3526

Cena: od. 628 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Tym razem w naszym rankingu najlepszych kostkarek do lodu pojawia się produkt firmy Clatronic. Jest to wyjątkowa pozycja, która swoimi właściwościami zachęca do zakupu.

 

Sprzęt umożliwia przygotowanie 15 kg kostek lodu w ciągu 24h. Wyposażony jest we wskaźniki LED informujące o odpowiednim postępowaniu z kostkarką. Urządzenie wyróżnia się cichą pracą, jest proste i domyślne w obsłudze. Sprawdzi się ono doskonale zarówno w domu jak i w lokalu. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 2,2 litra, waga kostkarki to około 10.8 kg. Sprzęt Clatronic występuje w atrakcyjnej cenie.

 

6. GÖTZE & JENSEN Kostkarka Do Lodu IM901X

GÖTZE & JENSEN Kostkarka Do Lodu IM901X

Cena: od. 1 099 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Po raz kolejny w naszym zestawieniu najlepszych kostkarek do lodu pojawia się pozycja firmy GÖTZE & JENSEN. Jest to praktyczny sprzęt, który poprawi jakość upalnych, letnich dni. Kostkarka sprawdzi się doskonale zarówno w lokalach jak i w domu. Sprzęt posiada łatwy w obsłudze panel sterowania. Jest to praktyczne urządzenie, które umila każdy upalny dzień w ciągu lata. Warto zainwestować w najlepszą kostkarka do lodu, aby w pełni korzystać z wakacyjnych chwil.

 

7. YOER Ice Breaker IMW03BK Kostkarka do lodu z dystrybutorem wody

YOER Ice Breaker IMW03BK Kostkarka do lodu z dystrybutorem wody

Cena: od. 2 598 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Kostkarka firmy YOER po raz kolejny gości w naszym rankingu najlepszych kostkarek do lodu. Pozycja Ice Breaker posiada dystrybutor wody. Produkt wyposażony jest w dotykowy panel kontrolny oraz okienko podglądowe. Posiada wyświetlacz LCD. Co więcej, kostkarka wyposażona jest w port dystrybutora kruszonego lodu. Jest to urządzenie stworzone z uwagą na najmniejsze szczegóły. Jego moc wynosi 360 W.

 

Kostkarka dzięki swojej łatwej obsłudze zapewnia sprawną i wygodną pracę. Wyróżnia się ona wysoką wydajnością, dzięki temu, że kompresor skutecznie odprowadza ciepło z kostkarki. Wpływa to na jakość i czas powstawania nowych kostek lodu, na dobę może powstać od 10 do 15 kg kostek.

 

8. Krexus Kostkarka Do Lodu Inox EX9180

Krexus Kostkarka Do Lodu Inox EX9180

Cena: od. 1038 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Jeśli poszukujesz najlepszej kostkarki na upalne dni, to produkt Krexus może sprostać twoim wymaganiom. Urządzenie produkuje lód, który doskonale schładza każdy napój. Posiada proste i domyślne sterowanie. Sprzęt umożliwia przygotowanie 15 kg kostek lodu w ciągu 24h. Jego moc wynosi 150 W. Jest to często polecany i wysoko oceniany produkt. Dostępny jest w niskiej, atrakcyjnej cenie.

 

9. Bituxx Kostkarka Maszyna Do Lodu Stołowa Srebrna (HD15127)

Bituxx Kostkarka Maszyna Do Lodu Stołowa Srebrna (HD15127)

Cena: od. 461 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Kolejną pozycją pojawiającą się w naszym rankingu najlepszej kostkarki do lodu, jest urządzenie Bituxx. Sprzęt ten jest niezastąpiony w upalne dni. Kostkarka jest wygodna i prosta w użyciu. Zapewnia szybkie przygotowanie kostek lodu. Umożliwia wybór rozmiaru kostek. Jest to urządzenie przenośne oraz lekkie, nie potrzebuje stałego podłączenia do wody.

 

W ciągu 24 godzin kostkarka wytwarza ok. 10-12 kg kostek lodu. Porcja 9 kostek produkowana jest przez sprzęt w ciągu dwunastu minut. Sprawdzi się doskonale zarówno w domu jak i w lokalu gastronomicznym. Dodatkowo, do zestawu została dołączona specjalna łopatka do nabierania kostek lodu. Jest to sprzęt dostępny w niskiej, atrakcyjnej cenie.

 

10. Unold KOSTKARKA DO LODU 48945

Unold KOSTKARKA DO LODU 48945

Cena: od. 634 zł
Sprawdź najlepszą ofertę

 

Ostatnią pozycją pojawiającą się w naszym rankingu najlepszej kostkarki do lodu, jest sprzęt firmy Unold. Jest to wyjątkowe urządzenie, z którego właściwości można skorzystać podczas upalnych dni. Sprzęt produkuje 65 sztuk kostek lodu w ciągu godziny. Umożliwia wybór pomiędzy dwoma rozmiarami kostek. Kostkarka posiada zbiornik na wodę o pojemności 1,8l, który jest łatwy do napełnienia. Dodatkowo wyposażony jest w domyślny panel sterujący.

 

Poradnik zakupowy kostkarek do lodu

Jak prawidłowo obsługiwać kostkarkę do lodu?

Kostka do lodu jest sprzętem prostym i domyślnym w obsłudze. Przedstawione w naszym zestawieniu pozycje posiadają dotykowy panel sterowania, który znacznie ułatwia i usprawnia panowanie nad urządzeniem. Kostkarkę wystarczy podłączyć do źródła zasilania. Następnie należy napełnić zbiornik wodą. Uruchomienie kostkarki oraz ustawienie odpowiednich opcji umożliwia rozpoczęcie produkcji kostek. Sprzęt automatycznie wypompowuje wodę do pojemnika. Kostkarka to praktyczne i wygodne urządzenie, które doskonale sprawdzi się podczas letnich, upalnych dni. Wakacje z tym sprzętem stają się jeszcze przyjemniejsze.

Jak czyścić kostkarkę do lodu

Czyszczenie kostkarki to prosta czynność. Na samym początku należy opróżnić pojemnik z kostek lodu. Kolejnym krokiem jest oczyszczenie wnętrza pojemnika za pomocą wody i łagodnego płynu. Następnie należy dokładnie spłukać pojemnik i osuszyć go za pomocą ścierki. Czyszczenie kostkarki jest szybkim zajęciem, warto po każdym użyciu doprowadzać urządzenie do ładu, aby przedłużyć jego żywotność.

Jakie korzyści niesie ze sobą kostkarka do lodu

Kostkarka do lodu to urządzenie, które w szybki i łatwy sposób przygotuje zamrożone kostki lodu. Przybliżony czas działania cyklu każdej kostkarki to max. 10 minut, po upływie tej chwili urządzenie wydaje ok. 9 sztuk kostek. Oczywiście każda kostkarka może różnić się od siebie zarówno czasem jak i ilością stworzonych kostek. Sprzęt ten sprawdza się doskonale w upalne dni, kiedy temperatura mocno doskwiera. Jednak, kostki lodu można wykorzystywać w swoich napojach przez cały rok. Sprawdzają się one doskonale jako dodatek do mrożonej kawy. Jeśli jesteś osobą trenującą fizycznie, to na pewno spotkałeś się z takim określeniem jak shake. Napoje te dostarczają wiele aktywnych składników, które mogą pomóc osobie ćwiczącej utrzymać prawidłowy bilans posiłków. W shake`u kostki lodu mogą odegrać bardzo ważną rolę. Często poprawiają zarówno smak napoju – który staje się chłodniejszy, dzięki czemu utrzymuje świeży aromat jak i również jego konsystencję. Kostkarka to innowacyjne urządzenie, które zastąpi klasyczne pojemniki na lód. Klasyczne zamrażanie wody musi odbywać się w lodówce, co znacznie ogranicza wygodę i swobodę. Kostkarka jest przenośnym sprzętem, które można wykorzystać w dowolnym miejscu.

Czy kostkarka do lodu to drogi wydatek

Kostkarka do lodu to praktyczny produkt, który umila letnie, upalne dni. W naszym rankingu najlepszych kostkarek do lodu przedstawiamy zarówno kostkarki tańsze jak i te pochodzące z wyższej półki cenowej. Jest to koszt zazwyczaj kilkuset złotych, ich cena nie jest więc wygórowana jak na ilość właściwości jakie urządzenie to sobą prezentuje. W naszym zestawieniu pojawiają się pozycje których cena waha się od 300 złotych do 1000. Warto zainwestować w odpowiednią kostkarkę, która przez długie lata będzie wyjątkowym, praktycznym dodatkiem do wnętrza twojego pomieszczenia.

Autor rankingu:
admin
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: Małe AGD do kuchni arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *