Strona główna » Dom i ogród » Dla dziecka » Ranking laktatorów » Ranking laktatorów ręcznych
Strona główna » Dom i ogród » Dla dziecka » Ranking laktatorów » Ranking laktatorów ręcznych

Ranking laktatorów ręcznych – jaki laktator ręczny wybrać w 2020 / 2021 roku?

Polecany przyszłym i młodym mamom ranking 10 najlepszych laktatorów ręcznych w 2020 / 2021 roku, to zestawienie informacji na temat nowoczesnych urządzeń, które przydadzą się w opiece nad maluszkiem. Zdaniem specjalistów od parentingu, najlepszy laktator ręczny powinien być łatwy w obsłudze i czyszczeniu, a także posiadać silikonową nakładkę i odpowiednio wyprofilowaną rączkę. Skuteczność działania laktatora warunkuje jego efektywnie dopasowana siła ssąca, która ułatwia szybkie i skuteczne ściąganie, zalegającego w piersiach pokarmu.

Ranking laktatorów ręcznych – TOP 10 najlepszych laktatorów ręcznych

Miejsce Nazwa laktatora ręcznego Cena Najtańsza oferta
1 BabyOno Anatomy Laktator ręczny 42 zł Sprawdź teraz
2 Medela Harmony Laktator Ręczny Dwufazowy 79 zł Sprawdź teraz
3 CANPOL BABIES LAKTATOR RĘCZNY BASIC (12/205) 46 zł Sprawdź teraz
4 Simed Laktator ręczny Lakta Mila Lrm-4 37 zł Sprawdź teraz
5 LOVI DWUFAZOWY LAKTATOR RĘCZNY PROTECT (5/500MED) 139 zł Sprawdź teraz
6 Berdsen Laktator Ręczny 5900 27 zł Sprawdź teraz
7 Mami Laktator Ręczny Silikonowy 100Ml 29 zł Sprawdź teraz
8 Lansinoh Laktator Ręczny 144 zł Sprawdź teraz
9 Akuku Laktator Ręczny Premium Butelka I Smoczek 16 zł Sprawdź teraz
10 Nuk Jolie Laktator Ręczny Z Miękką Silikonową Nakładką I Ergonomiczną Rączką 65 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych laktatorów ręcznych

1. BabyOno Anatomy Laktator ręczny

 BabyOno Anatomy Laktator ręczny

Cena: ok. 42 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Stworzony przez markę Babyono najlepszy laktator ręczny, to urządzenie, które zapewnia wysoki komfort użytkowania, a także łatwą obsługę. To skuteczny w działaniu laktator, który ma odpowiednią siłę ssania. Dzięki temu możliwe jest szybkie i efektywne ściąganie nadmiaru pokarmu. To urządzenie, które wyróżnia cicha praca, zapewniająca dyskretne odprowadzanie mleka w dowolnie wybranym miejscu. Ten dobry i tani laktator jest bezproblemowy w montażu i demontażu. Specjalna konstrukcja i ergonomiczna rączka, ułatwiają korzystanie z tego urządzenia, zarówno kobietom prawo, jak i leworęcznym. Wszystkie elementy tego laktatora zostały wykonane z atestowanego i certyfikowanego tworzywa sztucznego, dopuszczonego do kontaktu z żywnością i pozbawionego obecności bisfenolu A. Urządzenie wyposażono w niewielką ilość elementów, co eliminuje ryzyko przypadkowego zagubienia poszczególnych części. W zestawie znajduje się butelka o pojemności 150 ml, silikonowy smoczek anatomiczny, osłonka oraz worek do przechowywania.

2. Medela Harmony Laktator Ręczny Dwufazowy

 Medela Harmony Laktator Ręczny Dwufazowy

Cena: ok. 79 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Kobiety oczekujące na narodziny swojego dziecka zastanawiają się, jaki laktator ręczny wybrać, aby było to urządzenie umożliwiające dwufazowe odciąganie pokarmu. Zadanie to idealnie spełni produkt marki Medela. Laktator ręczny Harmony odciąga nadmiar pokarmu z piersi w sposób dwufazowy. Pierwsza faza obejmuje wywołanie wypływu pokarmu poprzez delikatne ssanie. Druga z kolei to efektywne odciąganie, czyli ssanie wolne i głębokie. Urządzenie to współpracuje z laktatorami szpitalnymi typu Lactima (wystarczy zaopatrzyć się w tłok kompletny i dren). Laktator marki Medela jest także kompatybilny z urządzeniami typu Symphony w połączeniu z drenem i membraną. Urządzenie to posiada dzielony lejek, zapewniający wymianę końcówki na tę o innej średnicy niż standardowa. To najlepszy laktator ręczny w swojej kategorii cenowej, przeznaczony dla młodych mam, które planują karmić swoje dziecko w sposób naturalny oraz pragnących wykorzystać to urządzenie do regularnego odciągania pokarmu w celu zatrzymania laktacji.

3. CANPOL BABIES LAKTATOR RĘCZNY BASIC (12/205)

 CANPOL BABIES LAKTATOR RĘCZNY BASIC (12/205)

Cena: ok. 46 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wysokiej jakości laktator ręczny marki Canpo Babies, to urządzenie, które wyróżnia się intuicyjną obsługą i prostym montażem. Ten najlepszy laktator ręczny wyposażono w niewielką ilość elementów gwarantujących łatwe utrzymanie go w czystości oraz transportowanie. Ten model laktatora ręcznego wyróżnia się ergonomicznym uchwytem, zapewniającym, zarówno bardzo wygodne jego trzymanie w dłoni, jak i komfortowe odciąganie pokarmu, również w przypadku tych kobiet, które po raz pierwszy w życiu używają tego typu produktu. Specjalnie wyprofilowany kształt lejka zapewnia szczelne przyleganie laktatora do piersi, poprzez dopasowanie się do jej anatomicznego kształt. Atestowana i certyfikowana nakładka wykonana z wysokiej jakości silikonu ma za zadanie delikatne masowanie piersi, co ułatwia skuteczne, a jednocześnie bezbolesne odciąganie pokarmu, szczególnie tym kobietom, które w czasie wykonywania tej czynności odczuwają duży dyskomfort. Produkt jest dostępny z butelką, woreczkiem ochronnym, a także zatyczką i przykrywką do butelki.

4. Simed Laktator ręczny Lakta Mila Lrm-4

 Simed Laktator ręczny Lakta Mila Lrm-4

Cena: ok. 37 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Stworzony przez młode mamy ranking laktatorów ręcznych 2020 / 2021, zawiera ocenę dostępnych na rynku modeli. Jednym z polecanych produktów z tej kategorii jest laktator ręczny marki Simed. Jest on dostępny w zestawie z butelką, smoczkiem i podstawką pod butelkę. To najlepszy laktator ręczny, który pomaga utrzymać prawidłową laktację u kobiet, cierpiących na zanik pokarmu lub też posiadających jego znikomą ilość. Zastosowanie odpowiedniej nakładki pobudza i wspomaga utrzymanie prawidłowej laktacji, również w przypadku, gdy dziecko zostaje na pewien czas odstawione od piersi i karmione dostępnym w sprzedaży mlekiem modyfikowanym. Na uwagę zasługuje odpowiednia konstrukcja laktatora, gwarantująca skuteczne odciąganie nadmiaru pokarmu przy użyciu minimalnej siły. To urządzenie z systemem regulacji ilości ściąganego mleka, który można dopasować do indywidualnych preferencji młodej mamy. Urządzenie marki Simed jest oficjalnie zarejestrowanym wyrobem medycznym, który zdobył liczne wyróżnienia i laury konsumenta.

5. LOVI DWUFAZOWY LAKTATOR RĘCZNY PROTECT (5/500MED)

 LOVI DWUFAZOWY LAKTATOR RĘCZNY PROTECT (5/500MED)

Cena: ok. 139 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowoczesny laktator ręczny marki Lovi to urządzenie dwufazowe z funkcją protect. Gwarantuje ono regulację siły ssania, co umożliwia dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb i preferencji młodej matki, a także gwarantuje bezbolesne i delikatnie odciąganie nadmiaru pokarmu z piersi. To najlepszy laktator ręczny z dwoma fazami odciągania pokarmu. Pierwsza z nich polega na szybkich i płytkich ruchach ssących, mających za zadanie stymulowanie wypływu pokarmu. W drugiej fazie specjalnie dobrana nakładka powoduje głębsze i silniejsze odciąganie pokarmu, przypominające ruchy ssące wykonywane przez dziecko. To tani, dobry laktator dwufazowy z ergonomiczną i antypoślizgową rączką, pracującą bardzo cicho i umożliwiającą odciąganie pokarmu bez żadnego wysiłku, nawet przy pomocy jednego palca. W zestawie znajduje się nakładka masująca, która eliminuje dyskomfort u kobiet borykających się z zatorami i problemami z prawidłowym wypływem pokarmu. Ten najlepszy laktator ręczny posiada dysk uszczelniający, co zapobiega przypadkowemu wypłynięciu odprowadzonego pokarmu.

6. Berdsen Laktator Ręczny 5900

 Berdsen Laktator Ręczny 5900

Cena: ok. 27 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Duża popularność laktatorów Bergen wynika z konstrukcji, jakie posiadają te urządzenia. Model 5900 jest dedykowany każdej młodej matce. Pozwala on odpowiednio stymulować laktację, co w rezultacie przekłada się na zwiększoną produkcję naturalnego pokarmu w całym okresie karmienia piersią. Ten najlepszy laktator ręczny z funkcją masażu, stymuluje większy wypływ pokarmu, a jednocześnie eliminuje odczuwany w czasie odciągania dyskomfort. Nakładka masująca została wykonana z atestowanego i bardzo miękkiego silikonu, który nie powoduje żadnych reakcji alergicznych, nawet u kobiet z wrażliwą skórą. To najlepszy laktator ręczny, który nie zawiera Bisfenolu A, a także innych szkodliwych dla zdrowia tworzyw sztucznych. Wytrzymała bateria pozwala na korzystanie z tego urządzenia w dowolnie wybranym miejscu.

7. Mami Laktator Ręczny Silikonowy 100Ml

 Mami Laktator Ręczny Silikonowy 100Ml

Cena: ok. 29 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wspaniały laktator dwufazowy Mami to urządzenie wygodne w użytkowaniu oraz atrakcyjne cenowo. Ten odciągacz pokarmu został wykonany w 100% z silikonu spożywczego. Produkt nie zawiera tworzyw sztucznych BTA oraz posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. To jeden z nielicznych laktatorów, dostępnych na polskim rynku, który został skrupulatnie przebadany laboratoryjnie i poddany wielu testom w renomowanych placówkach medycznych. Ten wytrzymały i funkcjonalny kolektor mleka jest produktem najwyższej jakości, całkowicie bezpiecznym dla matki i dziecka. Odpowiednio zaprojektowany kształt pomaga karmiącym matkom zbierać pokarm wyciekający z drugiej piersi w czasie naturalnego karmienia jedną z nich swojego dziecka. Delikatne ściśnięcie dolnej części odciągacza, a następnie przyłożenie go do piersi, powoduje jego przyssanie się do ciała i skuteczne utrzymanie laktatora w jednym miejscu. Produkt ten posiada 100 ml zbiorniczek na mleko.

8. Lansinoh Laktator Ręczny

 Lansinoh Laktator Ręczny

Cena: ok. 144 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zaprojektowany przez specjalistów, najlepszy laktator ręczny firmy Lansinoh jest elektrycznym urządzeniem, które umożliwia odciąganie pokarmu z dwóch piersi jednocześnie. To jeden z nielicznych laktatorów na rynku, który posiada dwie oddzielne fazy odciągania pokarmu. Produkt nie zawiera szkodliwego dla zdrowia matki i dziecka Bisephenolu A i S. Urządzenie jest łatwe do podłączenia i umożliwia odciąganie znacznie większej ilości pokarmu w czasie krótszym o połowę w porównaniu do innych, dostępnych na rynku urządzeń zaliczanych do tej kategorii. Specjalna konstrukcja pozwala na łatwe utrzymanie w czystości wszystkich elementów oraz szybkie demontowanie i montowanie laktatora. To urządzenie zaprojektowane w opatentowanej technologii, zapobiegającej dostawaniu się pokarmu do przewodów laktatora. Ten najlepszy laktator ręczny w wersji dwufazowej, pozwala także maksymalizować i wydłużać wypływ pokarmu.

9. Akuku Laktator Ręczny Premium Butelka I Smoczek

laktator ręczny akuku

Cena: ok. 16 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Publikowany na wielu stronach parentingowych ranking laktatorów ręcznych 2020 / 2021 zawiera opis urządzenia Akuku. To dwufazowy laktator w wersji premium, który jest dostępny w zestawie z butelką i smoczkiem. Produkt ten wyróżnia się innowacyjną konstrukcją, w której zastosowano wygodny tłok z uchwytem, zapewniający łatwe i szybkie odciąganie pokarmu z piersi. Urządzenie to jest proste w montażu i obsłudze. Wszystkie elementy konstrukcyjne można zdemontować i poddać zabiegom oczyszczania. Ten cicho pracujący laktator pozwala na skuteczne odciąganie pokarmu, również w miejscach publicznych. Odpowiednio wyprofilowany kształt lejka zapewnia szczelne przyleganie laktatora do piersi i dopasowanie się do jej anatomicznego kształtu. To urządzenie, które daje możliwość bezpośredniego odciągania pokarmu do wszystkich, dostępnych na rynku butelek wąskootworowych.

10. Nuk Jolie Laktator Ręczny Z Miękką Silikonową Nakładką I Ergonomiczną Rączką

 Nuk Jolie Laktator Ręczny Z Miękką Silikonową Nakładką I Ergonomiczną Rączką

Cena: ok. 65 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli zastanawiasz się, jaki laktator ręczny umożliwi Ci skuteczne odciąganie pokarmu z piersi, to warto byś zainwestowała w produkt marki Nuk. Ten dwufazowy laktator z miękką, silikonową nakładką i ergonomiczną rączką jest bardzo prosty w użyciu, a jednocześnie gwarantuje delikatne odciąganie pokarmu. Miękka, silikonowa wkładka ze specjalnie zaprojektowanymi wypustkami, wykonuje przyjemny masaż stymulujący wypływ pokarmu. Urządzenie to jest dostępne z pojemnikiem do przechowywania mleka, który można zamrażać i podgrzewać, a także poddawać procesowi sterylizacji. Ten najlepszy laktator ręczny został wyprodukowany na terenie Niemiec przez jedną z najlepszych firm, zajmujących się wytwarzaniem akcesoriów do opieki nad bardzo małymi dziećmi. Urządzenie oficjalnie zarejestrowano jako wyrób medyczny i opatrzono stosownymi certyfikatami i atestami.

Poradnik zakupowy laktatora ręcznego

Jak używać laktatora ręcznego?

Najlepszy laktator ręczny służy do efektywnego odciągania pokarmu z piersi matki karmiącej. W zależności od modelu używanego laktatora można podzielić proces odciągania pokarmu na fazę przygotowującą oraz fazę samego odciągania. Używanie laktatora polega na przystawieniu go do piersi i wykonywaniu odpowiednich ruchów. Przygotowanie do odciągania mleka jest możliwe dzięki zastosowaniu w konstrukcji tego typu urządzeń specjalnej końcówki, która generuje dość szybkie, ale płytkie ruchy ssące. Mleko odciągane przy pomocy takich urządzeń jak dobre i tanie laktatory jest otrzymywane dzięki wykonywaniu krótkich i płytkich ruchów, ściskających gruszkę czy pompkę tego urządzenia. Posiadanie laktatora elektrycznego bardzo ułatwia cały proces, gdyż wykonywane nim odciąganie mleka przebiega w sposób automatyczny, po wybraniu odpowiedniego trybu pracy.

Kiedy warto zakupić laktator ręczny?

Odpowiednio dobrany, najlepszy laktator ręczny, pozwala na skuteczne odciąganie pokarmu i możliwość przechowywania go, szczególnie gdy matka zmuszona jest wyjechać i nie może nakarmić swojego maluszka. Laktator przydaje się także, gdy z powodu nadmiaru zbierającego się w piersiach pokarmu, stają się one obrzmiałe, a także bolesne w dotyku, co może przyczyniać się do powstania zatorów. Według młodych matek laktator ułatwia proces karmienia. Urządzenie to stymuluje naturalny wypływ mleka i przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu laktacji przez cały okres karmienia dziecka piersią. Regularne używanie laktatora delikatnie zmiękcza zbyt twarde brodawki.

Nowoczesne laktatory ręczne są niezbędnym akcesorium dla każdej, młodej matki. To doskonałe urządzenia, które są łatwe do czyszczenia i komfortowe w użyciu.

Aktualizacja rankingu : 01-06-2021

Opinie

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Dla dziecka ola.g@najlepszy-ranking.pl