Strona główna » Dom i ogród » Dla dziecka » Ranking laktatorów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » Dom i ogród » Dla dziecka » Ranking laktatorów
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking laktatorów – najlepsze laktatory w 2023 roku

Laktator to urządzenie, dzięki któremu odciąga się mleko z piersi. Taki pokarm można potem przechowywać w lodówce lub zamrażarce przez dłuższy czas. Jest to świetne rozwiązanie, które wspomoże niejedną mamę. Na rynku dostępnych jest wiele różnych laktatorów. Jeśli zastanawiasz się jaki laktator będzie najlepszy, to koniecznie zajrzyj w ranking laktatorów. Sprawdź, które modele są najwyżej oceniane. Liczne oceny z pewnością pomogą ci dokonać właściwego wyboru. Kup najlepszy laktator w bieżącym roku.

Ranking laktatorów – TOP najlepszych laktatorów

Miejsce Nazwa laktatora Cena Najtańsza oferta
1 Philips Avent SCD392/11 687 zł Sprawdź teraz
2 Philips Avent SCF430/10 179 zł Sprawdź teraz
3 LOVI DWUFAZOWY LAKTATOR ELEKTRYCZNY PROLACTIS (5/501MED) 307 zł Sprawdź teraz
4 Medela Swing Dwufazowy Laktator Elektryczny 454 zł Sprawdź teraz
5 Esperanza Bebita ECM001B 94 zł Sprawdź teraz
6 Severno Med Rh228 + Woreczki Na Mleko 99 zł Sprawdź teraz
7 Nuk Jolie Laktator Ręczny Z Miękką Silikonową Nakładką I Ergonomiczną Rączką 72 zł Sprawdź teraz
8 Esperanza Laktator Ręczny Bebe 150Ml Ecm002B 24 zł Sprawdź teraz
9 CANPOL BABIES LAKTATOR RĘCZNY (9/200) 51 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych laktatorów

1. Philips Avent SCD392/11

 Philips Avent SCF396/11

Cena: ok. 687 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Zastanawiasz się jaki laktator kupić? W 2023 roku najlepszymi opiniami cieszy się Philips Avent SCD392/11 . Ten dobry laktator charakteryzuje się innowacyjną technologią Natural Motion, która zapewnia szybszy wypływ mleka. Ten elektryczny laktator utrzymuje optymalny wypływ pokarmu. Dodatkowo delikatnie dostosowuje się do rozmiaru oraz kształtu brodawki sutkowej. Do zalet tego dobrego i taniego produktu zalicza się również wygodną pozycję podczas odciągania mleka. Można siedzieć prosto, bez pochylania się do przodu. Warto tutaj jeszcze wspomnieć o cichym silniczku, który zapewnia dyskretne użycie w każdym miejscu. Teraz już wiesz, że Philips Avent SCD392/11 jest jednym z najlepszych laktatorów dostępnych na rynku 2023 roku. Nie zwlekaj! Kup te niezawodne urządzenie, dzięki któremu odciągniesz pokarm. Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie opinie posiada ten najlepszy laktator, to sprawdź ranking laktatorów. Znajdziesz tam wiele ocen tego popularnego produktu. Wybierz Philips Avent SCD392/11 .

2. Philips Avent SCF430/10

philips avent

Cena: ok. 179 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nowy laktator ręczny Philips Avent Natural Motion ma miękką, elastyczną, silikonową nakładkę w lejku, która łatwo adaptuje się do niemal każdej piersi. Sposób działania elastycznej nakładki inspirowany jest fizjologią dziecka: odwzorowuje naturalny proces ssania i stymulacji brodawki. Dzięki temu pobieranie pokarmu jest szybkie i delikatne jak nigdy wcześniej. Mleko można odciągać w pozycji, która jest dla mamy najwygodniejsza, bez pochylania się do przodu, dyskretnie. Urządzenie jest niewielkie, rozkłada się, więc zmieści się w torebce. Trudno sobie wyobrazić wygodniejsze rozwiązanie w przypadku sporadycznego odciągania pokarmu.

3. LOVI DWUFAZOWY LAKTATOR ELEKTRYCZNY PROLACTIS (5/501MED)

 LOVI DWUFAZOWY LAKTATOR ELEKTRYCZNY PROLACTIS (5/501MED)

Cena: ok. 307 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli zastanawiasz się jaki laktator kupić, to ranking laktatorów z 2023 roku dostarczy ci samych przydatnych informacji w tym zakresie. Dowiesz się jakie laktatory są najczęściej polecane. Jednym z nich jest LOVI DWUFAZOWY LAKTATOR ELEKTRYCZNY PROLACTIS (5/501MED). Polecany jest przez wiele kobiet. Jest to dwufazowy laktator elektroniczny, który rewelacyjnie rozwiązuje problemy laktacyjne. Ten tani laktator świetnie odwzorowuje naturalny przebieg funkcji ssania. Dzięki niemu w krótkim czasie odciągniesz dużą ilość mleka dla dziecka. Istotne jest również to, że Lovi Prolactis przebadany został we współpracy z ekspertami. Ceniony jest także za bezbolesne odciąganie pokarmu. Teraz już wiesz jaki laktator wybrać! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat, to koniecznie zajrzyj w ranking z tego roku. Znajdziesz tam informacje, które pozwolą ci dokładnie zapoznać się z LOVI DWUFAZOWY LAKTATOR ELEKTRYCZNY PROLACTIS. Nie zwlekaj! Zamów go już dziś! Na pewno będziesz zadowolona z zakupu.

4. Medela Swing Dwufazowy Laktator Elektryczny

 Medela Swing Dwufazowy Laktator Elektryczny

Cena: ok. 454 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Najlepsze laktatory powinny odznaczać się bezbolesnym odciąganiem pokarmu. Taki jest Medela Swing Dwufazowy Laktator Elektryczny. Cieszy się on bardzo dużą popularnością. Ten dobry laktator charakteryzuje się tym, że świetnie odwzorowuje naturalny rytm ssania dziecka. Zastosowana w tym urządzeniu technologia 2 – Phase Expression idealnie naśladuje fazę wywołania wypływu (ssanie szybkie i płytkie) oraz fazę odciągania efektywnego (ssanie wolne i głębokie). Atutem tego taniego i dobrego urządzenia jest także to, że daje on możliwość indywidualnego doboru lejka do wielkości brodawki. Wpływa to na komfort odciągania oraz bezbolesność. Takie powinny być wszystkie dobre laktatory! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Medela Swing Dwufazowy Laktator Elektryczny? Sprawdź ranking laktatorów z bieżącego roku. Znajdziesz tam opinie innych kobiet na temat użytkowania tego urządzenia. Z pewnością ułatwi ci to podjęcie decyzji. Przekonaj się, że ten najlepszy laktator Medela Swing jest wart swojej ceny.

5. Esperanza Bebita ECM001B

 Esperanza Bebita ECM001B

Cena: ok. 94 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wszystkie najlepsze laktatory znajdziesz w rankingu z bieżącego roku. Esperanza Bebita ECM001B jest jednym z najchętniej kupowanych urządzeń do odciągania pokarmu w 2023 roku. Ten dobry i tani laktator posiada aż 9 poziomów mocy ssania oraz 5 poziomów mocy stymulacji. Dzięki temu każda kobieta bez problemu dopasuje ustawienia tego najlepszego laktatora do indywidualnych potrzeb. Ogromną zaletą Esperanzy jest to, że nawet gdy pracuje na najwyższych obrotach, to jest bardzo cichy. Nie musisz się więc martwić, że obudzisz swoje dziecko. Dodatkowo dzięki 3 rodzajom zasilania (baterie, USB, zasilacz) można go bez problemu używać w domu, w pracy czy nawet w podróży. Takie powinny być wszystkie dobre i tanie laktatory. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym wyjątkowym urządzeniu, to zajrzyj do rankingu. Wysokie oceny świadczą o tym, że Esperanza Bebita ECM001B jest popularnym urządzeniem, które skutecznie wspiera i reguluje laktację, ułatwia karmienie oraz chroni piersi przed stagnacją mleka.

6. Severno Med Rh228 + Woreczki Na Mleko

 Severno Med Rh228 + Woreczki Na Mleko

Cena: ok. 99 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Tanie i dobre laktatory powinny wspierać oraz regulować laktację. W rankingu z tego roku znajdziesz informacje dotyczące tego, jaki laktator jest najczęściej wybierany. Jednym z nich jest Severno Med Rh228 + Woreczki Na Mleko. Ceniony jest za skuteczną stymulację oddającą naturalne ruchy ssące oraz efektywny pobór pokarmu. Do zalet tego rewelacyjnego latatora zalicza się także automatyczne przełączenie z trybu masażu do ssania, wbudowane kontrolki LED, proste sterowanie dotykowe, wbudowana funkcja masażu, łatwe czyszczenie i sterylizacja oraz możliwość poboru pokarmu z obu piersi jednocześnie. Ten najlepszy latator wyposażony został również w dwa tryby po 4 stopnie regulacji. Należy tutaj także koniecznie wspomnieć, że ten tani laktator zbudowany został z bezpiecznych oraz nietoksycznych materiałów: PP, ABS, silikon. Severno Med Rh228 to wysokiej klasy urządzenie. Świadczy o tym jego stała obecność w rankingu. Teraz już wiesz jaki laktator kupić. Wybierz najlepszy latator dostępny na rynku.

7. Nuk Jolie Laktator Ręczny Z Miękką Silikonową Nakładką I Ergonomiczną Rączką

 Nuk Jolie Laktator Ręczny Z Miękką Silikonową Nakładką I Ergonomiczną Rączką

Cena: ok. 72 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobre laktatory są świetnymi urządzeniami do odciągania pokarmu dla dziecka. Ranking laktatorów będzie świetną pomocą przy wyborze tego produktu. Możesz w nim znaleźć na przykład informacje o Nuk Jolie Laktator Ręczny Z Miękką Silikonową i Ergonomiczną Rączką. Cieszy się on coraz większą popularnością. Polecany jest między innymi za wysoką jakość, delikatne i efektywne odciąganie pokarmu oraz atrakcyjną cenę. Ponadto ten najlepszy laktator charakteryzuje się wysoką skutecznością, miękką silikonową wkładką z wypustkami, które delikatnie i przyjemnie masują i stymulują wypływ pokarmu. Dodatkowo Nuk Jolie wyposażony został w wygodną i ergonomiczną rączkę. Atutem jest także dołączony silikonowy smoczek, nakrętka, krążek zabezpieczający, osłonka smoczka oraz podstawka. Takie powinny być wszystkie najlepsze laktatory. Teraz już wiesz jaki laktator wybrać w bieżącym roku. Wybierz ten tani laktator Nuk Jolie i ciesz się komfortowym odciąganiem pokarmu. Na pewno będziesz bardzo zadowolona z tego zakupu.

8. Esperanza Laktator Ręczny Bebe 150Ml Ecm002B

 Esperanza Laktator Ręczny Bebe 150Ml Ecm002B

Cena: ok. 24 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Przeglądając najlepsze laktatory powinnaś zwrócić uwagę na to, jakie opinie wystawiają im ich użytkownicy. W rankingu laktatorów znajdziesz wiele przydatnych informacji dotyczących tego urządzenia. Zastanawiasz się jaki laktator kupić? Poznaj Esperanza Laktator Ręczny Bebe 150Ml Ecm002B. Ten dobry laktator charakteryzuje się tym, że skutecznie reguluje i wspiera laktację oraz chroni piersi nad stagnacją mleka. Atutem tego najlepszego urządzenia jest to, że nie potrzebuje on zasilania. Możesz więc go zabrać ze sobą w każde miejsce. Do właściwości tego wspaniałego laktatora zalicza się bardzo cichą pracę, poduszkę do masażu, wysokowydajny lejek ssący oraz naturalny efekt ssania dziecka. Jaki laktator będzie lepszy? Zaufaj temu rewelacyjnemu laktatorowi marki Esperanza. Ten produkt z pewnością jest wart swojej ceny. Teraz już wiesz jaki laktator wybrać! Jeśli interesują cię dodatkowe informacje o tym urządzeniu, to koniecznie sprawdź ranking laktatorów z bieżącego roku. Zamów go już dzisiaj!

9. CANPOL BABIES LAKTATOR RĘCZNY (9/200)

 CANPOL BABIES LAKTATOR RĘCZNY (9/200)

Cena: ok. 51 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking laktatorów z bieżącego roku jest źródłem informacji o najlepszych laktatorach. Znajdziesz tam wiele opinii na temat tych poszczególnych urządzeń. Przekonasz się, że najwyższe oceny dostaje CANPOL BABIES LAKTATOR RĘCZNY (9/200). To urządzenie polecane jest przez wiele osób. Warto tutaj też dodać, że to urządzenie polecane jest dla aktywnych mam, które chcą przechowywać pokarm. Ten dobry laktator charakteryzuje się silikonową wkładką masującą. Jest bardzo prosty w obsłudze. Podciśnienie wytwarzane jest za pomocą ręcznej pompki. Dodatkowo ten tani laktator jest higieniczny, gdyż mleko ściągane jest bezpośrednio do butelki. Warto tutaj jeszcze wspomnieć, o tym, że do tego wspaniałego laktatora pasują wszystkie standardowe butelki Canpol Babies. Takie powinny być wszystkie dobre laktatory. Teraz już wiesz, jaki laktator kupić. Zaufaj temu niezawodnemu laktatorowi ręcznemu CANPOL BABIES i ciesz się komfortowym i bezbolesnym odciąganiem pokarmu. Z pewnością będziesz zadowolona z tego zakupu.

Poradnik zakupowy laktatora

Jak działa laktator? Jakie są rodzaje laktatorów?

Dobry laktator służy do odciągania mleka z piersi. Dzięki zastosowanej w nim technologi pokarm pod wpływem wytworzonego podciśnienia spływa prosto do buteleczki. Takie mleko można przechowywać w lodówce lub zamrażarce. Na rynku wyróżnia się latatory ręczne i elektryczne. Różnią się one siłą ssania, wygodą użytkowania jak i ceną. Laktatory ręczne charakteryzują się nakładką ssącą na pierś, pojemniczkiem na mleko, specjalną pompką – gruszą lub tłokiem. Polecane są w przypadku sporadycznego odciągania pokarmu. Drugim rodzajem są najlepsze laktatory elektryczne. Mają one wbudowany silniczek, który napędza pompkę. Dodatkowo można w nich regulować siłę ssania. Świetnie sprawdzają się przy częstych potrzebach odciągania mleka. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki laktotor kupić, to koniecznie zajrzyj w ranking laktatorów. Znajdziesz tam propozycje samych najpopularniejszych laktatorów. Pamiętaj jednak, że wybór właściwego, dobrego latatora musi zależeć od twoich potrzeb i preferencji.

Kiedy warto kupić dobry laktator?

O zakupie dobrego laktatora powinna pomyśleć każda mama, która planuje karmić dziecko naturalnym mlekiem. Tani laktator może przydać się do odciągania mleka między innymi w sytuacji, gdy: kobieta decyduje się na szybki powrót do pracy; konieczne jest pobudzenie lub utrzymanie laktacji; dziecko nie może ssać piersi, bo jest na przykład wcześniakiem; karmienie piersią jest nieefektywne czy też pojawienie się nawału pokarmu.

Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska
Autor rankingu:
Aleksandra Grocholska Kategoria: Dla dziecka ola.gr@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Jedna odpowiedź do “Ranking laktatorów”

  1. Alicja pisze:

    Avent bym brała, ale za drugie a jeszcze nianię ekeltroniczną chcę kupić. Padło końcowo na Truelife. Znajoma ma wersję elektryczną, zadowolona to też zamówiłam. Nie widze nic złego w tym modelu. Aż ciekawa jestem co robi za różnicę ta cena. Co innego tam jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *