Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking lokówek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do domu » Ranking lokówek
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking lokówek – najlepsze lokówki w 2023 / 2024 roku

Loki, fale i spirale na włosach. Stylizacja włosów nigdy wcześniej nie była tak prosta i dostępna dla każdego. Wszystkie te fryzury możesz zrobić we własnym domu, a pomoże Ci w tym dobra lokówka. Przejrzeliśmy oferty sklepów i wybraliśmy najlepsze lokówki, które ułatwią stworzenie wymarzonej wersji loków we własnym, domowym zaciszu. Nasz ranking lokówek poprowadzi Cię przez modele urządzeń o różnych parametrach. A my zdradzimy, co jest w nich najlepsze i najbardziej przydatne. Zapraszamy!

Ranking lokówek – TOP 10 najlepszych lokówek

Miejsce Nazwa lokówki Cena Najtańsza oferta
1 Philips StyleCare Prestige BHB876/00 449 zł Sprawdź teraz
2 PHILIPS BHB878/00 481 zł Sprawdź teraz
3 Philips StyleCare BHH822/00 217 zł Sprawdź teraz
4 Remington AS8606 250 zł Sprawdź teraz
5 BaByliss Curl Secret C903PE 211 zł Sprawdź teraz
6 BaByliss Curl Secret C1300E 319 zł Sprawdź teraz
7 BaByliss C338E 99 zł Sprawdź teraz
8 Remington Ci95 85 zł Sprawdź teraz
9 Remington Keratin Protect CI5318 114 zł Sprawdź teraz
10 Rowenta CF2132 S 57 zł Sprawdź teraz

Najlepsze lokówki – recenzje

1. Philips StyleCare Prestige BHB876/00

 Philips StyleCare Prestige BHB876/00

Cena: ok. 449 zł
Znajdź najtańszą ofertę

PHILIPS STYLECARE PRESTIGE BHB876/00 – lokówka automatyczna z wałkiem o powłoce ceramicznej z keratyną. Duża powierzchnia wałka przyspiesza stylizację i pozwala na nawinięcie dwukrotnie większych pasm włosów. Aż 27 różnych możliwości skręcania fal, loków i drobnych loczków. Sygnał dźwiękowy oznajmia zakończenie pracy. Innowacyjne klamry przytrzymujące włosy, jakie znajdują się na lokówce, zastępują dłonie fryzjera. Jeden przycisk i automatycznie wykonywana fryzura powstaje w Twoim domu. Klamry, podobnie jak cała konstrukcja urządzenia są ustawione pionowo, dzięki czemu układanie fryzury staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe. Przyciski, dostępne na uchwycie możesz obsługiwać intuicyjnie, bo producent umieścił je w wyjątkowo dogodnym ułożeniu.

Możliwości lokówki to:

 • 3 regulowane kierunki kręcenia
 • 3 ustawienia temperatury stylizacji
 • 3 ustawienia czasu
 • czas nagrzewania: 30sek.
 • długość kabla: 2m.
 • 2 lata gwarancji

Jak każda dobra lokówka, model PHILIPS STYLECARE PRESTIGE BHB876/00 nie nagrzewa się od zewnątrz. W zestawie znajdują się akcesoria do czyszczenia wałka.

2. PHILIPS BHB878/00

 PHILIPS BHB878/00

Cena: ok. 481 zł
Znajdź najtańszą ofertę

PHILIPS BHB878/00 – biała lokówka automatyczna z jonizacją, zapobiegającą elektryzowaniu włosów. Urządzenie jest łatwe w obsłudze. Jeden przycisk rozpoczyna układanie fryzury. Zastosowana technologia MoistureProtect zapewnia optymalną temperaturę pracy. Długi wałek jest pokryty powłoką ceramiczną z keratyną, chroniącą i pielęgnującą włosy podczas stylizacji. Wbudowany czujnik, wyłącza urządzenie, jeśli włosy są układane w niewłaściwy sposób. Efektowne, trwałe i naturalnie wyglądające loki uzyskasz w każdej wersji. Lokówka może wykonywać skręty w 27 opcjach stylizacji. Sygnał dźwiękowy informuje o zakończeniu pracy, przy każdym nawiniętym na wałek paśmie włosów.

PHILIPS BHB878/00 to najlepsza lokówka, która pracuje w trybach oferujących:

 • 3 kierunki kręcenia
 • zakres temperatury 170 – 210 stopni
 • czas nagrzewania: 30 sek.

W zestawie znajdują się akcesoria do czyszczenia wałka oraz przyrząd do rozdzielania pasm włosów. Dobra lokówka to także długi przewód zasilający, umożliwiający wygodną stylizację. Prezentowany model ma kabel o długości 2m.

3. Philips StyleCare BHH822/00

 Philips StyleCare BHH822/00

Cena: ok. 217 zł
Znajdź najtańszą ofertę

PHILIPS STYLECARE BHH822/00 – multifunkcyjne urządzenie do modelowania włosów. Lokówko-suszarka, która umożliwia wykonanie co najmniej 15 różnych fryzur. Książkowy przewodnik podpowie krok po kroku, jak je wykonać. Technnologia OneClick ułatwia wymianę poszczególnych nasadek, za pomocą jednego przycisku. Dobra lokówka, prostownica i podgrzewana szczotka w jednym, tanim urządzeniu to wyjątkowa okazja.

W zestawie znajdują się:

 • prostownica – wielkość płytek 80mm
 • wałek – 25mm – do loków o różnym skręcie
 • okrągła, podgrzewana szczotka – 32mm, dająca efekt zwiększenia objętości włosów
 • 11 różnych akcesoriów do stylizacji włosów (m.in. klamra, gumki, frotki, wsuwki, spirala)

Czas nagrzewania lokówki PHILIPS STYLECARE BHH822/00 wynosi 45 s. Wskaźnik gotowości pojawia się w postaci świecącej diody LED. Ceramiczna powłoka lokówki zapewnia równomierna nagrzewanie i rozprowadzanie ciepła. Prezentowany model to najlepsze urządzenie, które wykorzystasz do wygładzenia, wyprostowania, zakręcenia czy zwiększenia objętości włosów. Długi na 1,8m przewód zasilający jest zabezpieczony przed skręcaniem i plątaniem. Producent udziela 2 lat gwarancji na użytkowanie urządzenia.

4. Remington AS8606

 Remington AS8606

Cena: ok. 250 zł
Znajdź najtańszą ofertę

NOWOŚĆ REMINGTON AS8606 to lokówko-suszarka umożliwiająca prostowanie, kręcenie i modelowanie włosów. Urządzenie zapewnia kilka funkcji stylizacji.  Lokówka pracuje w 2 poziomach temperatury, z możliwością nawiewu zimnego powietrza. Ceramiczna powłoka wałka ma właściwości jonizujące i antystatyczne, zapobiegając elektryzowaniu się włosów.

W zestawie znajduje się:

 • obrotowa szczotka z miękkim włosiem dodająca objętości
 • obrotowa lokówka typu long umożliwiająca tworzenie sprężystych loków
 • płaska szczotka
 • koncentrator skupiający nadmuch powietrza

Wielofunkcyjna, dobra lokówka i suszarka w jednym pomoże w bezpieczny sposób wykonać wymarzoną fryzurę w domu. Moc urządzenia wynosi 800W. Producent udziela 2 lat gwarancji na użytkowanie.

5. BaByliss Curl Secret C903PE

 BaByliss Curl Secret C903PE

Cena: ok. 211 zł
Znajdź najtańszą ofertę

BABYLISS CURL SECRET C903PE – lokówka automatyczna z opatentowaną technologią AutoCurl. Najlepszy sposób na wykonanie spektakularnych loków, które prezentują się, jak stylizacja stworzona w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Urządzenie można ustawić w 2 poziomach temperatury. Nowoczesna powłoka ceramiczna dobrze i równomiernie rozprowadza ciepło. Automatyczne, intuicyjne działanie urządzenia pozwala na wykonanie wyjątkowych skrętów. Pasma włosów nawinięte na nowoczesny wałek, wyglądają tak, jak chcesz. Łagodne, naturalne fale czy mocno skręcone loczki wychodzą wprost z profesjonalnego urządzenia, przeznaczonego tylko do kręcenia włosów. Lokówka BABYLISS CURL SECRET C903PE koncentruje się wyłącznie na tej czynności i dlatego jest najlepsza. Daje szybki i trwały efekt. Posiada:

 • 2 ustawienia temperatury nagrzewania  (185°C, 205°C)
 • 2 kierunki kręcenia włosów sterowane 1 przyciskiem
 • bezszczotkowy silnik

Lekka, ważąca poniżej 1 kg lokówka zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania. Obrotowy kabel zapobiega plątaniu się przewodu zasilającego podczas wykonywanie stylizacji włosów. Gwarancja na produkt obejmuje 36 miesięcy użytkowania.

 

6. BaByliss Curl Secret C1300E

 BaByliss Curl Secret C1300E

Cena: ok. 319 zł
Znajdź najtańszą ofertę

BABYLISS CURL SECRET C1300E to automatyczna lokówka z innowacyjną technologią AutoCurl i jonizacją zapobiegającą elektryzowaniu włosów. Dwie wymienne nasadki o różnej szerokości, pomogą stworzyć loki o różnym skręcie. Kręcenie w prawo, lewo i naprzemiennie daje spektakularne i trwałe  efekty stylizacji. Najlepsza ceramiczna powłoka wałka, równomiernie przekazuje ciepło i jest delikatna dla włosów. Sygnał dźwiękowy informuje o gotowości urządzenia do pracy. Szybkie nagrzewanie oszczędza Twój czas. Jeśli nie wiesz, jaką lokówkę wybrać, aby stworzyć różne rodzaje skrętów, wypróbuj BABYLISS CURL SECRET C1300E. To najlepszy pomocnik, który zrobi to za Ciebie! Automatycznie nawija pasma włosów i po chwili pojawiają się na nich łagodne fale lub fantazyjne loki. Dwie różne nasadki dają wybór rodzaju stylizacji. Lokówka jest wyposażona w:

 • 2 wymienne nasadki (25mm – loki cienkie i 35 mm – luźne fale)
 • bezszczotkowy silnik
 • 3 pozycje ustawienia czasu kręcenia loków (4 s, 8s, 10s, 12s)
 • 2 ustawienia temperatury (210°C, 230°C)

Moc silnika 25W gwarantuje tanie i energooszczędne działanie. Obrotowy kabel nie plącze się podczas pracy urządzenia. Producent oferuje 36 miesięcy gwarancji.

7. BaByliss C338E

 BaByliss C338E

Cena: ok. 99 zł
Znajdź najtańszą ofertę

BABYLISS C338E to najlepsza lokówka do stylizacji szerokich i naturalnie wyglądających skrętów i fal na włosach. Urządzenie ma wyjątkowo szeroki wałek z gładką, satynową powierzchnią, która chroni pasma włosów przed działaniem wysokiej temperatury. Wydobywa to, co najlepsze i zapewnia piękne i trwałe efekty stylizacji. Miękko układające się loki wyglądają naturalnie i zwiększają objętość fryzury.

Lokówka BABYLISS C338E to:

 • wałek o duzej średnicy – 38 mm
 • powłoka Sublim’touch, chroniąca włosy
 • 10 ustawień temperatury (150 – 180°C
 • wbudowana podstawka

Urządzenie posiada sygnalizację diodową włącznika i wentylowaną końcówkę izolującą,. Szybkie nagrzewanie i wygodny klips, chwytający pasma, zapewniają komfort pracy z lokówką. Obrotowy przewód zasilający, zapobiega plątaniu kabla podczas wykonywania stylizacji.

8. Remington Ci95

 Remington Ci95

Cena: ok. 85 zł
Znajdź najtańszą ofertę

REMINGTON CI95 – nowoczesna, najlepsza lokówka do zadań specjalnych. Posiada innowacyjną powłokę Luxury Pearl Ceramic, wykorzystującą moc prawdziwych pereł. Gładka i lśniąca fryzura jest już w zasięgu każdej kobiety. Jeśli częste wizyty w salonie piękności nie są możliwe, to dobre, tanie i wyjątkowo funkcjonalne urządzenie ułatwi kreowanie wymarzonych stylizacji we własnym domu.

Lokówka REMINGTON CI95  to:

 • szybkie nagrzewanie – 30sek.
 • uniwersalne zasilanie, dające możliwość użytkowania na terenie różnych państw
 • nienagrzewająca się końcówka w stożkowym kształcie
 • cyfrowy wyświetlacz LCD
 • regulacja temperatury w zakresie 130 – 210 stopni

Urządzenie ma blokadę, chroniącą przed przypadkowym przestawieniem wybranego trybu nagrzewania. Kabel o długości 3 m gwarantuje wyjątkowy komfort pracy. W zestawie znajduje się etui odporne na wysokie temperatury oraz rękawiczka ochronna. Moc urządzenia 42W zapewni tanie i energooszczędne użytkowanie.

9. Remington Keratin Protect CI5318

 Remington Keratin Protect CI5318

Cena: ok. 114 zł
Znajdź najtańszą ofertę

REMINGTON KERATIN PROTECT CI5318 -nowoczesna najlepsza lokówka z ceramiczną powłoką wzbogaconą w odżywczą keratynę i olejek z migdałów. Połączenie dwóch, uwalniających się podczas nagrzewania substancji, działa wyjątkowo korzystnie na włosy. Sprawia, że stają się miękkie i uzyskują piękny blask po każdej stylizacji. Elastyczne i naturalnie wyglądające loki są trwałe i efektowne. Szybko nagrzewająca się lokówka pozwoli stworzyć najlepsze fryzury w domowym zaciszu. Tanie użytkowanie zapewnia moc silnika o napięciu 36W.

Lokówka marki REMINGTON ma:

 • 8 ustawień temperatury do 210°C
 • automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa
 • obrotowy, zapobiegający plątaniu kabel o długości 1,8m
 • wskaźnik gotowości do pracy

W zestawie znajduje się etui odporne na wysokie temperatury oraz rękawiczka ochronna. Uniwersalny system zasilania daje możliwość użytkowania lokówki na terenie różnych państw

10. Rowenta CF2132 S

 Rowenta CF2132 S

Cena: ok. 57 zł
Znajdź najtańszą ofertę

ROWENTA CF2132 S – czarna lokówka z wałkiem o ceramicznej powłoce. Doskonale modeluje i nadaje pożądanego skrętu pasmom włosów. Urządzenie ma wbudowane zabezpieczenie, chroniące przed nadmiernym przegrzaniem podczas pracy. Moc silnika 25W gwarantuje tanie i energooszczędne użytkowanie. Lokówka ROWENTA CF2132 S z wygodnym klipsem chwytającym pasma włosów, pomoże stworzyć najlepsze stylizacje fryzury we własnym domu. Łatwa w obsłudze z szybko nagrzewającym się wałkiem zapewnia komfortową i wydajną pracę.

Lokówka ROWENTA CF2132 S to:

 • końcówka o średnicy 16 mm dająca efekt naturalności loków
 • stała temperatura 180 stopni, zapewniająca wydajność
 • bezpieczeństwo nienagrzewającej się końcówki
 • obrotowy przewód zasilający zapobiegający plątaniu kabla

Producent udziela 24 miesięcy gwarancji na lokówkę.

Poradnik zakupowy lokówki

Jakie są rodzaje lokówek?

Ranking lokówek do włosów to zestawienie modeli, które można podzielić na:

 • lokówki tradycyjne – są to najchętniej wybierane lokówki do włosów. Jest to zasługa nie tyle przywiązania pań do tradycji, ile postawienia przez producentów na jakość wykonania i łatwość użytkowania. Najlepsze lokówki do fal posiadają odporne na uszkodzenia, bardzo trwałe metalowe lub ceramiczne końcówki oraz wygodny klips boczny podtrzymujący włosy podczas modelowania. W zestawie znajduje się kilka zamiennych końcówek, które pozwalają tworzyć loki o różnej grubości na suchych włosach
 • lokówko-suszarki – to świetne rozwiązanie dla pań, które nie lubią tracić czasu. Lokówko-suszarkę charakteryzują metalowe lub ceramiczne końcówki z wypustkami, które jednocześnie suszą i kręcą włosy. Ich dodatkową zaletą jest umiejętność nadawania fryzurze objętości. Są to lokówki automatyczne, które jako jedyne nie niszczą włosów, bo nie nagrzewają się do wysokich i niebezpiecznych temperatur
 • karbownice – to specjalne lokówki do fal. Grubość fal zależy od wielkości wybrzuszeń na płytkach. Większość karbownic posiada w zestawie co najmniej dwie wymienne płytki. Podobnie jak tradycyjna lokówka automatyczna dla swej skuteczności karbownica potrzebuje wysokich temperatur, które mogą niszczyć i przesuszać włosy.

Na jakie parametry zwrócić uwagę?

Jeśli szukasz lokówki do włosów to zwrócić uwagę, by wybrany przez Ciebie model posiadał:

 • regulację temperatury – zbyt wysoka temperatura może zniszczyć włosy. Dlatego, aby wybrać odpowiednią lokówkę należy wziąć pod uwagę na stan włosów oraz ich grubość. Większość lokówek i karbownic pracuje w temperaturze od 100 do 200 st. C. Uzyskanie maksymalnej temperatury nie jest potrzebne przy włosach cienkich i delikatnych. W tym przypadku wystarczy temperatura w zakresie od 100 do 150 st. C. Natomiast przy włosach “normalnych” zaleca się korzystanie z lokówek nagrzewających się do temperatury 170 st. C. Przy włosach grubych i zdrowych można wybrać najmocniejsze lokówki, biorąc pod uwagę możliwość regulacji – najlepsza lokówka do włosów posiada 5 stopni regulacji
 • moc – przekłada się na długość nagrzewania się lokówki. Moc lokówek tradycyjnych i karbownic waha się w przedziale 10-150 W. Nowoczesne lokówki automatyczne o wysokiej mocy nagrzewają się w kilka sekund. Trzeba jednak pamiętać, że im większa moc, tym większe zagrożenia dla włosów. Inaczej będzie przy lokówko-suszarkach. Ich moc waha się od 300-1200 W i czym wyższa, tym silniejszy strumień powietrza, co przekłada się na szybsze wysuszenie włosów

budowa – najlepsza lokówka do fal to mocne wykonanie i solidna obudowa. Trzeba pamiętać, że im wyższa jakość użytych materiałów, tym dłuższa żywotność lokówki, lepsza ochrona włosów oraz komfort i wygoda użytkowania.

Jak kupić dobrą lokówkę?

Marzysz o samodzielnym tworzeniu olśniewających fryzur? Nie wiesz, jaką lokówkę wybrać? Spójrz na nasz ranking, gdzie znajdziesz najlepsze lokówki i chętnie kupowane urządzenia wielofunkcyjne, jakie znajdują się na rynku. Są tutaj zarówno wyjątkowo tanie artykuły małego AGD, jak i te z „wyższej półki” cenowej. Wyposażone w przydatne funkcje, dobre lokówki sprawdzą się podczas pracy w domowym zaciszu. Kupując łatwe w obsłudze urządzenie, zyskasz niezwykłego pomocnika, który ułatwi wyczarowanie olśniewającej fryzury.

Jakie są rodzaje lokówek?

Do wyboru mamy zarówno jednozadaniowe dobre lokówki, jak i najlepsze urządzenia wielofunkcyjne. Wąskie i szerokie nasadki, szczotki czy odpowiednie końcówki, pomogą wygładzić i wyprostować włosy, jak i skręcić ich pasma w dowolne fale czy loki. Najlepsza lokówka to taka, która wspiera również pielęgnację włosów. Dostępne urządzenia z powłoką wydzielającą odżywcze olejki czy keratynę to najlepsze prezenty, jakie możesz podarować swoim włosom. Zapewniają olśniewający blask, miękkość i efektowną trwałą fryzurę, niczym wprost z salonu piękności.

Jaką lokówkę wybrać?

Jeśli szukasz nowoczesnych i prostych w obsłudze urządzeń, poszukaj tych z automatycznymi systemami wspomagającymi pracę. Innowacyjne funkcje pozwolą Ci na szybką i komfortową stylizację, dającą maksymalne efekty. Zastanawiając się, jaką lokówkę wybrać, przejrzyj nasz ranking. Znajdziesz tam najlepsze lokówki samoczynnie nawijające pasma włosów, a także te, które wyłączają się automatycznie, zapobiegając przegrzaniu i uszkodzeniom włosa.

Na jakie parametry zwrócić uwagę?

Twoje loki mogą być zarówno mocno skręcone, jak i przypominać naturalnie wyglądające fale. Dobra lokówka pomoże Ci w stworzeniu wymarzonej wersji fryzury. Sprawdź w naszym rankingu lokówek te urządzenia, które mają specjalne funkcje służące poprawie jakości pracy. Różne ustawienia poziomu temperatury, czasu stylizacji, a także szerokości wymiennych nasadek. Ważne są również kierunki kręcenia włosów. Kiedy decydujesz o tym, jaką lokówkę wybrać, zwróć także uwagę na długość przewodu zasilającego. Decyduje on o komforcie pracy, a te, montowane w specjalnym obrotowym systemie, nie plączą się podczas wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych fryzur.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: AGD arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *