Strona główna » AGD » Małe AGD do kuchni » Ranking maszynek do mielenia mięsa
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » Małe AGD do kuchni » Ranking maszynek do mielenia mięsa
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021

Ranking maszynek do mielenia mięsa – jaka maszynka do mięsa jest najlepsza w 2023 / 2024 roku?

Interesuje Cię najlepsza maszynka do mielenia mięsa? Urządzenie powinno zagwarantować maksimum komfortu oraz wydajności. Ważne jest to, aby przygotowywanie posiłków stało się przyjemniejsze, a jednocześnie szybsze. Wbrew pozorom sprzęt wysokiej klasy wcale nie musi kosztować majątku. Podczas podejmowania decyzji zakupowej nie należy jednak kierować się wyłącznie ceną – największe znaczenie mają parametry użytkowe. Nasz ranking maszynek do mięsa został stworzony z myślą o tych, którzy nie chcą samodzielnie analizować ofert.

Ranking maszynek do mielenia mięsa – TOP 10 najlepszych maszynek do mielenia mięsa

Miejsce Nazwa maszynki do mielenia mięsa Cena Najtańsza oferta
1 Revolution Maszynka do mielenia mięsa 1200 W 303 zł Sprawdź teraz
2 Kenwood Przystawka maszynka do mielenia mięsa KAX950 299 zł Sprawdź teraz
3 Fumado Maszynka Do Mielenia Mięsa Alfa Polska Ręczna 5 123 zł Sprawdź teraz
4 MPM Maszynka do mielenia mięsa MMM-01 315 zł Sprawdź teraz
5 Redfox Maszynka Do Mielenia Mięsa (Wilk) (M-12) 2271 zł Sprawdź teraz
6 Stalgast Maszynka Do Mięsa 12 ze Stałą Głowicą (721124) 1333 zł Sprawdź teraz
7 NOHA Maszynka do mięsa TARTAR MO-15006 287 zł Sprawdź teraz
8 Rm Gastro Maszynka Do Mielenia Mięsa (Wilk) (Te-22 230 V) 3934 zł Sprawdź teraz
9 Bosch CompactPower MFW3X14W 438 zł Sprawdź teraz
10 Tefal NE105838 219 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych maszynek do mielenia mięsa

1. Revolution Maszynka do mielenia mięsa 1200 W

 Revolution Maszynka do mielenia mięsa 1200 W

Cena: ok. 303 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Stworzony przez nas ranking maszynek do mielenia mięsa 2023 / 2024 pomoże tym, którzy chcą zainwestować gotówkę raz, a dobrze. Opisywany model o mocy 1200 W zapewnia wysoką efektywność działania. Na specjalną uwagę zasługuje mocna konstrukcja, która przetrwa nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Sporym atutem jest jej stabilność, co bezpośrednio wpływa na ergonomię podczas obróbki mięsa. Nie trzeba obawiać się, że sprzęt będzie się przesuwał. Za pomocą opisywanej maszynki możliwa jest obróbka różnego rodzaju mięs m.in. drobiowego, czy też wołowego. Jest to model dość uniwersalny, który z łatwością można przystosować do indywidualnych potrzeb. Ostrze tnące zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Jest ono wyjątkowo trwałe oraz odporne na ścieranie. Niewątpliwą zaletą jest również brak podatności na wilgoć – niweluje to ryzyko pojawienia się ognisk rdzy. Podczas pracy sprzęt generuje hałas na poziomie około 85 dB – nie jest on uciążliwy dla otoczenia.

2. Kenwood Przystawka maszynka do mielenia mięsa KAX950

 Kenwood Przystawka maszynka do mielenia mięsa KAX950

Cena: ok. 299 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie wiesz, jaka maszynka do mielenia mięsa będzie podręczna oraz wygodna w obsłudze? Koniecznie sprawdź prezentowany model, który można wykorzystać podczas obróbki dowolnego rodzaju mięsa.Należy również wspomnieć, że można wykorzystać go do produkcji domowych wędlin, co znacząco zwiększa zakres zastosowań. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. W zestawie znajdują się dwie nasadki do robienia kiełbas. Na specjalna uwagę zasługują również sitka z małymi otworami, które doskonale sprawdzają się podczas mielenia na drobno. Opisywana maszynka do mięsa w formie przystawki została wykonana z certyfikowanych materiałów, które spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Nie trzeba więc obawiać się, że w składzie znajdują się związki, które mogłyby wejść w reakcję z żywnością. Stawiając na urządzenie renomowanego producenta zyskujemy pewność, że niezawodnie posłuży ono przez długie lata. Wielkim plusem jest korzystna cena.

3. Fumado Maszynka Do Mielenia Mięsa Alfa Polska Ręczna 5

 Fumado Maszynka Do Mielenia Mięsa Alfa Polska Ręczna 5

Cena: ok. 123 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Prezentowane urządzenie to cicha maszynka do mięsa, która została wyprodukowana przez polską markę. Należy zaznaczyć, że jest to model ręczny, a tym samym niezawodny oraz wytrzymały. Sprawdzi się nawet podczas najbardziej intensywnego użytkowania. Z łatwością można przykręcić ją do stołu lub blatu, ponieważ montaż jest całkowicie bezproblemowy. Optymalne wymiary sprawiają, że przechowywanie urządzenia również nie będzie sprawiać trudności. Jest ono lekkie, co umożliwia sprawne przenoszenie. W komplecie znajduje się sitko, które jest przystosowane do różnego typu mięs. Na uwagę zasługuje fakt, że w sprzedaży znajduje się wiele praktycznych akcesoriów np. szarpaków, czy też lejków do napychania kiełbas lub kabanosów. Za ich pomocą można zwiększyć funkcjonalność omawianej maszynki. Solidne wykonanie sprawia, że jest to zakup, który się opłaca. Na uwagę zasługują zabezpieczenia, które chronią przed przedwczesną awarią.

4. MPM Maszynka do mielenia mięsa MMM-01

 MPM Maszynka do mielenia mięsa MMM-01

Cena: ok. 315 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Prezentowane urządzenie to dobra maszynka do mielenia o mocy 400 W. Prosta i niekłopotliwa obsługa sprawia, że przygotowanie posiłków nie będzie żadnym wyzwaniem. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie oszczędność czasu oraz nieprzeciętny komfort obsługi. Prezentowany sprzęt został wykonany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które są zgodne z aktualnymi standardami. Oczywiście zastosowane do produkcji tworzywa nie posiadają żadnych toksycznych tworzyw, które mogłyby negatywnie wpłynąć na obrabianą żywność, czy też otoczenie. Nóż ze stali nierdzewnej przetrwa nawet najczęstszą eksploatację. Nie trzeba więc martwić się o jego ścieranie lub ryzyko przedwczesnego uszkodzenia. W zestawie znajdziemy specjalną nasadkę do wyrobu domowych wędlin. Dzięki niej można samodzielnie przygotować ulubione specjały. Obudowa posiada specjalny schowek na przewód zasilający, dzięki czemu przechowywanie maszynki stanie się jeszcze wygodniejsze.

5. Redfox Maszynka Do Mielenia Mięsa (Wilk) (M-12)

 Redfox Maszynka Do Mielenia Mięsa (Wilk) (M-12)

Cena: ok. 2271 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie masz pojęcia, jaka maszynka do mielenia przetrwa w perfekcyjnym stanie przez lata? Koniecznie sprawdź prezentowany model, który pochodzi od zaufanego producenta. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie trwałość oraz niską podatność na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Na uwagę zasługuje fakt, że prezentowane urządzenie bardzo często stanowi element wyposażenia lokali gastronomicznych. To najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości oraz ponadprzeciętnych parametrów użytkowych. Część roboczą oraz lej wykonano ze stali nierdzewnej. Należy zaznaczyć, że jest to tworzywo najwyższej klasy, które spełnia szereg rygorystycznych norm. Właśnie dlatego nie trzeba martwić się o korozję, czy też przedwczesne ślady użytkowania. Korpus z polerowanego aluminium także jest odporny na działanie wody. Ponadto nie wykazuje on podatności na zarysowania lub uszkodzenia mechaniczne. Taki sprzęt może zawsze znajdować się na kuchennym blacie, ponieważ został wykończony z troską o detale.

6. Stalgast Maszynka Do Mięsa 12 ze Stałą Głowicą (721124)

 Stalgast Maszynka Do Mięsa 12 ze Stałą Głowicą (721124)

Cena: ok. 1333 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Prezentowana cicha maszynka do mięsa jest w pełni przystosowana nie tylko do użytku domowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stanowiła element wyposażenia kuchni w restauracji, czy też innym lokalu gastronomicznym. Jest to solidny sprzęt, który w całości wykonano ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Właśnie dlatego nie trzeba obawiać się przedwczesnych uszkodzeń lub usterek. Opisywany model może pracować nawet 8 godzin non stop, co przekłada się na maksymalną wydajność. Ciężko jest sobie wyobrazić lepszy zakup – usatysfakcjonuje on przede wszystkim tych, dla których gotowanie to hobby. Taca została wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej, która nie jest podatna na działanie wody, czy też innych czynników zewnętrznych. Nóżki antypoślizgowe zmniejszają ryzyko przesuwania się urządzenia. Trzeba wspomnieć, że są one regulowane, a więc można bez trudu dopasować je do osobistych wymagań.

7. NOHA Maszynka do mięsa TARTAR MO-15006

 NOHA Maszynka do mięsa TARTAR MO-15006

Cena: ok. 287 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Nie każdy wie, jaką maszynkę do mielenia mięsa wybrać. W dzisiejszych czasach wybór urządzeń jest ogromny, co nie ułatwia podjęcia ostatecznej decyzji. Dobrze jest wziąć pod uwagę prezentowany model ręczny, który został wyprodukowany przez szwajcarskiego producenta. Trzeba zaznaczyć, że nawet najmniejsze detale zostały maksymalnie wykończone, co zadowoli użytkowników zwracających uwagę na szczegóły. Pojemnik znajdujący się w górnej części korpusu posiada szeroki otwór, dzięki czemu możliwe jest mielenie nawet dużych kawałków mięsa. Plusem są również niewielkie wymiary obudowy. Nie zajmuje ona zbyt dużej ilości miejsca, a więc nie wymaga składania. Zawsze można mieć ją pod ręką. Minimalistyczny design sprawia, że wiele osób nie przechowuje maszynki w szafce, a na kuchennym blacie. Uchwyt korby został wyprofilowany w taki sposób, aby zapewnić stabilny chwyt. Zmniejsza to ryzyko tego, że rękojeść będzie wysuwać się z dłoni.

8. Rm Gastro Maszynka Do Mielenia Mięsa (Wilk) (Te-22 230 V)

 Rm Gastro Maszynka Do Mielenia Mięsa (Wilk) (Te-22 230 V)

Cena: ok. 3934 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dla wielu osób jest to najlepsza maszynka do mięsa, która ułatwia codzienną pracę w kuchni. Trzeba podkreślić, że jest to luksusowy sprzęt, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Korpus został wykonany z troską o detale. Jest mocny, niepodatny na uderzenia mechaniczne, czy też wilgoć. Nowoczesny design stanowi kolejną zaletę – takie urządzenie nie musi być chowane do szafki po użytku. Maszynka zajmuje optymalną ilość miejsca, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, by przechowywać ją na blacie. Czyszczenie urządzenia przebiega sprawnie i szybko. Utrzymanie wysokiego poziomu higieny podczas przygotowywania posiłków do absolutna podstawa. W przypadku prezentowanej maszynki nie trzeba obawiać się o gromadzenie resztek mięsa w zakamarkach. Korpus mielący można bez trudu zdemontować, a następnie zamontować ponownie. Z tym zadaniem poradzi sobie każdy użytkownik. Obudowa napędu została wykonana z polerowanego aluminium o znakomitych właściwościach użytkowych.

9. Bosch CompactPower MFW3X14W

 Bosch CompactPower MFW3X14W

Cena: ok. 438 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Rozmyślasz nad tym, jaką maszynkę do mięsa kupić? Nasz ranking 2023 / 2024 z pewnością okaże się pomocny! Przedstawiany model renomowanego producenta gwarantuje efektywną, a przede wszystkim długotrwałą pracę. Został on wykonany z żywotnych komponentów, które nie ulegną przedwczesnemu uszkodzeniu. Jest to inwestycja na lata, która pod względem ekonomicznym opłaca się najbardziej. Moc opisywanej maszynki elektrycznej znajduje się na poziomie 2000 W. Wydajność mielenie to 2,5 kg/min. To znakomita propozycja dla tych, którzy poszukują sprzętu do lokalu gastronomicznego. Sitka zostały wykonane ze stali szlachetnej, która cechuje się nieprzeciętną trwałością. Dwustronny nożyk nie stępi się przedwcześnie, a dodatkowo jest odporny na złamanie. Szatkownica posiada aż cztery bębny, dzięki czemu przedstawiane urządzenie można uznać za wielofunkcyjne. Elastycznie przystosowuje się ono do rzeczywistych potrzeb użytkownika.

10. Tefal NE105838

 Tefal NE105838

Cena: ok. 219 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Jeśli interesuje Cię tania, wydajna oraz cicha maszynka do mielenia mięsa, to koniecznie sprawdź opisywany model. Został on w całości wykonany z wysokojakościowych komponentów. Niewątpliwą zaletą jest ekonomiczna cena, która zachęca do dokonania zakupu. Z pewnością przypadnie ona do gustu tym, którzy nie posiadają zbyt dużego budżetu. Moc sprzętu wynosi aż 1400 W, co przekłada się na efektywne oraz sprawne działanie. Zmielenie nawet dużej ilości mięsa nie będzie czasochłonne. Wydajność mielenia znajduje się na poziomie 1,7 kg/min. Opisywany model może być wykorzystywany zarówno w warunkach domowych, jak i obiektach gastronomicznych. Nóż ostrzy się samoczynnie, dzięki czemu możemy uniknąć kłopotliwej konserwacji komponentów. W zestawie znajdują się dwa sitka do mięsa, a więc można wybrać wersję, która sprawdzi się lepiej – wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Na specjalną uwagę zasługują również nasadki do wędlin, czy też kiełbas.

Poradnik zakupowy maszynki do mielenia mięsa

Jaką maszynkę do mielenia mięsa wybrać? Ręczną czy elektryczną?

Wybór najlepszej maszynki do mielenia mięsa może stać się prawdziwym wyzwaniem. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć ranking polecanych urządzeń, które posiadają znakomite opinie użytkowników. Ręczna, czy elektryczna maszynka do mięsa? To pytanie z pewnością zadaje sobie wiele osób. Poniżej przedstawiliśmy krótkie porównanie.

  • Ręczne maszynki do mielenia mięsa – w tym przypadku praca urządzenia uzależniona jest od ruchów wykonywanych przez użytkownika. Sprzęt pracuje tylko wtedy, kiedy kręcimy korbą. Ponadto musimy zamontować urządzenie w odpowiednim miejscu, tak aby było ono w pełni stabilne. Atutem jest podwyższona wytrzymałość oraz niezawodność. Takie maszynki mogą pozostać w nienaruszonym stanie nawet kilkanaście lat. Dodatkowym plusem jest niska cena.
  • Elektryczne maszynki do mięsa – wymagają podłączenia do źródła zasilania, ponieważ ślimak odpowiadający za proces mielenia jest napędzany prądem. Komfort użytkowania znajduje się na najwyższym poziomie. Ponadto do zestawu dołączone są zwykle przydatne akcesoria. Minusem jest wyższa cena zakupu.

Dlaczego warto kupić maszynkę do mielenia mięsa?

Obecnie w sklepach sprzedawane jest zmielone mięso, a więc mogłoby się wydawać, że zakup profesjonalnej maszynki jest kompletnie niepotrzebny. Nic bardziej mylnego! Pamiętajmy, że mięso w kawałkach możemy zamrozić, a jego przydatność do spożycia jest dłuższa, niż produktów paczkowanych. Ponadto tylko w przypadku samodzielnego zmielenia możemy mieć pewność, że skład będzie wolny od wszelkich konserwantów odpowiadających za np. poprawę smaku. Należy również zaznaczyć, że niektóre mięsa ciężko zakupić w zmielonej formie – mowa tutaj o np. rybach. Nowoczesne sprzęty posiadają szereg przydatnych akcesoriów, za pomocą których można wykonać własne wyroby np. wędliny, kiełbasy, kabanosy.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: AGD arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *