Strona główna » AGD » AGD do zabudowy » Ranking piekarników
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020
Strona główna » AGD » AGD do zabudowy » Ranking piekarników
Ostatnia aktualizacja: 01.01.2021
Ranking piekarników – wybierz najlepszy piekarnik w 2023 roku

Najlepsze piekarniki powinny odznaczać się wysoką niezawodnością. Te urządzenia są nieodłącznym wyposażeniem, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Dzięki nim można przyrządzić wiele wyśmienitych potraw oraz wypieków. Wybór tych produktów jest bardzo duży. Zastanawiasz się jakie piekarniki są najpopularniejsze? Zajrzyj w ranking piekarników z bieżącego roku. Znajdziesz tam wiele podpowiedzi na temat szukanego urządzenia. Dowiesz się też jaki piekarnik będzie odpowiedni do twojej kuchni.

Ranking piekarników – TOP 10 najlepszych piekarników

Miejsce Nazwa piekarnika Cena Najtańsza oferta
1 Nowość Piekarnik Amica ED47638BA+ X-Type OpenUp 1599 zł Sprawdź teraz
2 Piekarnik Bosch AutoPilot HBG675BB1 2768 zł Sprawdź teraz
3 Piekarnik BOSCH EcoClean Direct HBG633NB1 2060 zł Sprawdź teraz
4 Nowość Piekarnik Electrolux LOC8H31X 2399 zł Sprawdź teraz
5 Piekarnik BEKO BIM31300BCS 1144 zł Sprawdź teraz
6 Nowość Piekarnik Whirlpool W6OS44S1HBL 2399 zł Sprawdź teraz
7 Piekarnik Samsung Dual Cook NV66M3531BB 1693 zł Sprawdź teraz
8 Piekarnik Amica EB65212 FINE 799 zł Sprawdź teraz
9 Piekarnik Samsung Dual Cook NV70H5787CB 2169 zł Sprawdź teraz
10 Piekarnik Electrolux EZB3410AOX 842 zł Sprawdź teraz

Opis najlepszych piekarników

1. Nowość Piekarnik Amica ED47638BA+ X-Type OpenUp

Nowość Piekarnik Amica ED47638BA+ X-Type OpenUp

Cena: ok. 1599 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wybierając najlepszy piekarnik, koniecznie zajrzyj do rankingu z 2023 roku. Znajdziesz tam wiele propozycji dotyczących szukanego sprzętu. Dowiesz się, że piekarnik Amica ED47638BA+ X-Type OpenUp jest jednym z najchętniej kupowanych urządzeń do kuchni. Charakteryzuje się pojemnością 77 litrów, otwieranymi uchylnymi drzwiami, termoobiegiem, opiekaczem oraz elektronicznym programatorem pracy. Ponadto ten dobry piekarnik wyposażony został w następujące funkcje: pieczenie parowe, pizza, grill, grzałka dolna + grzałka górna + wentylator, grzałka górna, grzałka górna + grzałka dolna, supergrill, szybki nagrzew, termoobieg eco, turbogrill. Warto tutaj również wspomnieć, że ten tani piekarnik posiada ektroniczne chowane pokrętła, które znajdują się na froncie piekarnika. Amica ED47638BA+ X Type OpenUp jest urządzeniem godnym uwagi. Teraz już wiesz jaki piekarnik będzie najlepszym wyborem do twojej kuchni. Zaufaj temu niezawodnemu sprzętowi. Nie zwlekaj! Już dziś zamów ten świetny piekarnik.

2. Piekarnik Bosch AutoPilot HBG675BB1

 Piekarnik Bosch AutoPilot HBG675BB1

Cena: ok. 2768 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Najlepszy piekarnik Bosch AutoPilot HBG675BB1 posiada wiele zalet. Wyróżnia się tym, że jest polecany przez dużą ilość osób. Do najważniejszych cech tego dobrego i taniego urządzenia należy między innymi: równomierne pieczenie jednocześnie na czterech poziomach, klasa efektywności energetycznej A, 13 rodzajów grzania, system samooczyszczania, łatwy demontaż szyby i drzwi piekarnika do czyszczenia, chłodny front – 30°C, 10 programów automatycznych, jak i pieczenie w niskiej temperaturze. Warto tutaj także wspomnieć, że ten najlepszy piekarnik wyposażony został w wysokiej jakości panele frontowe – ColorGlass. Takie powinny być wszystkie dobre piekarniki. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie opinie posiada ten tani piekarnik Bosch AutoPilot HBG675BB1, to koniecznie sprawdź ranking piekarników z bieżącego roku. Znajdziesz tam wszelkie informacje, które pozwolą ci dokonać odpowiedniego wyboru. Zamów piekarnik Bosh AutoPilot HBG675BB1. Na pewno będziesz zadowolony ze swojego przemyślanego zakupu.

3. Piekarnik BOSCH EcoClean Direct HBG633NB1

 Piekarnik BOSCH EcoClean Direct HBG633NB1

Cena: ok. 2060 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Piekarnik BOSCH EcoClean Direct HBG633NB1 to najlepszy piekarnik dostępny na rynku w obecnym roku. Charakteryzuje się doskonałą jakością oraz perfekcyjną harmonią funkcji i formy. Do najważniejszych właściwości tego dobrego piekarnika zalicza się między innymi: klasę efektywności energetycznej A, równomierne i jednoczesne pieczenie na czterech poziomach, 10 rodzajów grzania, chłodny front – 40°C, łatwy demontaż drzwiczek i szyby do czyszczenia oraz miękkie domykanie drzwi. Warto także wspomnieć o tym, że ten dobry piekarnik wyposażony został także w panele frontowe ColorGlass, termoobieg 4D, EcoClean Direct, prowadnice teleskopowe oraz wyświetlacz TFT z przyciskami sensorowymi. Dodatkowo BOSCH EcoClean Direct posiada zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci. Takie powinny być wszystkie dobre i tanie piekarniki. Podejmując decyzję, jaki piekarnik kupić – warto jeszcze wcześniej sprawdzić, jakie oceny znajdują się w rankingu. Zajrzyj tam i przekonaj się, że ten piekarnik jest najlepszy.

4. Nowość Piekarnik Electrolux LOC8H31X

Nowość Piekarnik Electrolux LOC8H31X

Cena: ok. 2399 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Piekarnik Electrolux LOC8H31X to dobre i tanie urządzenie, które świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. Ten najlepszy piekarnik wyróżnia się tym, że skutecznie chroni potrawy przed nadmiernym wysuszeniem. Jest to rewelacyjny piekarnik parowy z funkcją SteamCrisp. Dodatkowo wyróżnia się wyświetlaczem LCD z asystentem gotowania, który ułatwia dobór właściwego programu. Ponadto ten dobry piekarnik wyposażony został w termoobieg działający na 3 poziomach. Atutem jest również to, że jego drzwi są zimne podczas pieczenia. Wśród właściwości piekarnika Electrolux można jeszcze wymienić: prowadnice teleskopowe, szybkie nagrzewanie, blokadę przed dziećmi, pojemną komorę, płynnie zamykające się drzwi, funkcję regeneracji parą, sterowanie dotykowe. Ten tani piekarnik cieszy się bardzo dużą popularnością. Świadczy o tym, jego obecność w rankingu w bieżącym roku. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego świetnego produktu? Sprawdź ranking piekarników. Znajdziesz tam informacje o Electrolux LOC8H31X.

5. Piekarnik BEKO BIM31300BCS

 Piekarnik BEKO BIM31300BCS

Cena: ok. 1144 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wszystkie dobre i tanie piekarniki znajdziesz w rankingu z bieżącego roku. Jednym z nich jest piekarnik BEKO BIM31300BCS. Odznacza się on klasą energetyczną A, katalitycznym systemem czyszczenia, a także czyszczeniem parowym. Ten najlepszy piekarnik posiada również intuicyjny wyświetlacz semi – sensorowy. Takimi cechami powinny odznaczać się wszystkie dobre piekarniki. Urządzenie BEKO BIM31300BCS pozwoli ci przyrządzić wyśmienite potrawy oraz same najpyszniejsze wypieki. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym niezawodnym produkcie? Nie zwlekaj! Sprawdź ranking piekarników. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące tego najlepszego piekarnika. Ponadto będziesz mógł zapoznać się z jego zdjęciami. Dzięki czemu bez problemu dopasujesz to urządzenie do pozostałego sprzętu w swojej kuchni. Teraz już wiesz jaki piekarnik kupić w bieżącym roku. Zaufaj niezawodnej marce BEKO i wybierz ich świetny piekarnik o modelu BIM31300BCS. Na pewno będziesz zadowolony ze swojego przemyślanego i trafionego zakupu.

6. Nowość Piekarnik Whirlpool W6OS44S1HBL

Nowość Piekarnik Whirlpool W6OS44S1HBL

Cena: ok. 2399 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking piekarników z 2023 roku zawiera najważniejsze informacje o tych urządzeniach. Znajdziesz tam wszystkie dobre piekarniki. Jeśli szukasz niezawodnego piekarnika, to powinnaś wybrać produkt Whirlpool W6OS44S1HBL. Charakteryzuje się on klasą energetyczną A+, pełną wydajnością przy jednoczesnej dbałości o środowisko, dotykowym sterowaniem, prostym i czytelnym sposobem ustawiania parametrów, systemem samoczyszczącym (hydroliza), prowadnicą teleskopową, wygodnym i bezpiecznym wkładaniem i wyjmowaniem naczyń. Pojemność tego najlepszego piekarnika to aż 73 litry. Warto tutaj jeszcze wspomnieć o asystencie gotowania oraz tekstowym wyświetlaczu LCD. Takie powinny być wszystkie tanie i najlepsze piekarniki. Chcesz dowiedzieć się jakie komentarze wystawiają inni użytkownicy? Zajrzyj do rankingu z tego roku i przekonaj się, że Whirlpool W6OS44S1HBL jest jednym z najczęściej wybieranym piekarnikiem w 2023 roku. Nie zwlekaj! Już dziś zamów to najlepsze urządzenie i ciesz się wyśmienitymi wypiekami.

7. Piekarnik Samsung Dual Cook NV66M3531BB

 Piekarnik Samsung Dual Cook NV66M3531BB

Cena: ok. 1693 zł
Znajdź najtańszą ofertę

W rankingu piekarników z 2023 roku znajdują się najważniejsze informacje o tych produktach. Zawiera on wszystkie dobre i tanie piekarniki, które cieszą się dużą popularnością. Jeśli zastanawiasz się jaki piekarnik jest obecnie najpopularniejszy, to koniecznie powinieneś do niego zajrzeć. Znajdziesz tam między innymi jeden z najlepszych piekarników – Samsung Dual Cook NV66M3531BB. Ten dobry piekarnik odznacza się takimi cechami jak na przykład: możliwość podziału piekarnika na dwie komory z oddzielną regulacją temperatury i czasu pieczenia; program czyszczenia parą wodną; tryb Pro – Roasting; pamięć do 25 zapisanych przepisów – auto cook; czyszczenie katalityczne – automatyczne samooczyszczanie się. Teraz już wiesz jaki piekarnik będzie najlepszym wyborem. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tego wspaniałego urządzenia, to zajrzyj w ranking piekarników z bieżącego roku. Znajdziesz tam wiele opinii na temat piekarnika Samsung Dual Cook NV66M3531BB. Będziesz zadowolony z tego zakupu.

8. Piekarnik Amica EB65212 FINE

 Piekarnik Amica EB65212 FINE

Cena: ok. 799 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Wszystkie najlepsze piekarniki znajdziesz w rankingu z bieżącego roku. Dowiesz się tam, jaki piekarnik jest obecnie najchętniej kupowany. Jednym z nich jest Amica EB65212 FINE. Polecany jest w szczególności za swoją niezawodność. To dobre urządzenie cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób przyrządzisz najlepsze potrawy i wypieki. Ten tani piekarnik skutecznie nagrzewa się w ciągu 4 minut. Dodatkowo zachwyca równomiernym pieczeniem. Do właściwości tego dobrego piekarnika zalicza się również emalię łatwoczyszczącą EasyClean. Atutem jest także chłodny front, dzięki czemu korzystanie z piekarnika jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Dodatkowo piekarnik Amica EB65212 FINE wyposażony został w wyświetlacz ledowy z kontrolą czasu pieczenia. Takie powinny być wszystkie dobre piekarniki. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego najlepszego urządzenia? Zajrzyj w popularny ranking piekarników z 2023 roku. Znajdziesz tam dokładny opis tego produktu oraz liczne oceny.

9. Piekarnik Samsung Dual Cook NV70H5787CB

 Piekarnik Samsung Dual Cook NV70H5787CB

Cena: ok. 2169 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Dobre i tanie piekarniki znajdziesz w rankingu z bieżącego roku. Piekarnik Samsung Dual Cook NV70H5787CB cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten najlepszy piekarnik charakteryzuje się możliwością podziału na dwie oddzielne komory, które można różnie regulować pod względem temperatury i czasu pieczenia. Dodatkowo ten produkt wyróżnia się programem czyszczenia parą wodną oraz czyszczeniem katalitycznym. Ponadto ten tani piekarnik Samsung Dual Cook NV70H5787CB wyposażony został w prowadnice teleskopowe. Należy tutaj także wspomnieć o tym, że ten dobry piekarnik oferuje aż 68 litrów pojemności. Dzięki czemu można w nim pomieścić więcej potraw w tym samym czasie. Jeśli zastanawiasz się jaki piekarnik kupić, to koniecznie zajrzyj w ranking piekarników z bieżącego roku. Znajdziesz tam wiele pomocnych opinii innych użytkowników, na podstawie których stwierdzisz, że Samsung Dual Cook NV70H5787CB jest najpopularniejszy na rynku. Zaufaj temu taniemu piekarnikowi. Na pewno będziesz zadowolony z zakupu.

10. Piekarnik Electrolux EZB3410AOX

 Piekarnik Electrolux EZB3410AOX

Cena: ok. 842 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Ranking piekarników z bieżącego roku zawiera najważniejsze informacje o tych produktach. Znajdziesz tam same najlepsze piekarniki. Jeśli szukasz odpowiedniego piekarnika do swojej kuchni, to powinieneś wybrać produkt Electrolux EZB3410AOX. Polecany jest w szczególności za szybkie, proste i ekonomiczne pieczenie. Do zalet tego dobrego piekarnika zalicza się: panel sterowania z wyświetlaczem LED oraz chowanymi pokrętłami; termoobieg; grill; wyjmowane drzwi oraz szklany panel. Wszystko to sprawia, że piekarnik Electrolux EZB3410AOX jest urządzeniem godnym polecenia. Jego stała obecność w rankingu z 2023 roku, świadczy o tym, że jest to jeden z najlepszych piekarników dostępnych na rynku. Jeśli chcesz się o tym przekonać, to musisz koniecznie zobaczyć ten ranking. Znajdziesz tam mnóstwo komentarzy na temat tego niezawodnego sprzętu. Nie zwlekaj! Dowiedz się jakimi opiniami odznacza się ten tani i dobry piekarnik. Na pewno przekonasz się, że jest on wart swojej ceny. Zamów go już dziś!

Poradnik zakupowy piekarnika

Jak wybrać dobry piekarnik?

Chcesz kupić dobry piekarnik, ale nie wiesz, na jakie aspekty zwrócić uwagę? W pierwszej kolejności zacznij od określenia miejsca zamontowania tego urządzenia. Następnie zwróć uwagę na: pobór prądu i klasę energetyczną, pojemność, rodzaj programatora, design, sposób czyszczenia. Ważne są także oferowane funkcje: ilość nastaw, termoobieg, rozmrażanie, pieczenie parowe. Warto też sprawdzić dodatkowe wyposażenie takie jak brytfanna, kamień do pizzy, szklana taca, rożeń obrotowy czy termosonda.

Najlepsze piekarniki – polecani producenci

Zastanawiasz się jaki piekarnik wybrać? Zajrzyj w ranking piekarników z 2023 roku. Znajdziesz tam podpowiedzi na temat tego, jaki piekarnik jest obecnie najczęściej kupowany. Na rynku dostępnych jest wiele marek tego produktu. Jedną z nich jest firma Amica. Odznacza się ona najlepszym stosunkiem ceny do wyposażenia. Jest to bardzo populary polski producent. Z pewnością każdy znajdzie w ich ofercie odpowiedni model piekarnika. Kolejną firmą jest niemiecki koncern Bosch. Ich piekarniki wyróżniają się dobrą jakością wykonania, świetnym designem oraz wieloma funkcjami. Są to jednak zdecydowanie droższe piekarniki. Należy tutaj także wspomnieć o popularnym producencie – Beko. Jest to turecki gigant, który oferuje piekarniki z przeciętnym wyposażeniem, ale za to w świetnych cenach. Nie można też zapomnieć o pozostałych wyróżniających się producentach piekarników: Whirpool, Electrolux, Gorenje, Samsung, czy też na przykład Candy.

Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki
Autor rankingu:
Arkadiusz Zembrzycki Kategoria: AGD do zabudowy arek.ze@najlepszy-ranking.pl
5 Średnia ocena 5 8765 głosów.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *